Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,είχα μεταφορά την Παρασκευή ,ήταν 2 κρυοβλαστ,μέχρι τώρα δεν νιώθω τίποτα ,ούτε στήθος ουτε τίποτα ,ποτέ μπορώ να κανω τεστ επειδή χωριακη θα κανω την Δευτερα

  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 17 λεπτά , Σερβα είπε:

Γεια σας κορίτσια,είχα μεταφορά την Παρασκευή ,ήταν 2 κρυοβλαστ,μέχρι τώρα δεν νιώθω τίποτα ,ούτε στήθος ουτε τίποτα ,ποτέ μπορώ να κανω τεστ επειδή χωριακη θα κανω την Δευτερα

Ε την παρασκευή θα είναι πιο ασφαλές . Με το καλό 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Σερβα είπε:

Γεια σας κορίτσια,είχα μεταφορά την Παρασκευή ,ήταν 2 κρυοβλαστ,μέχρι τώρα δεν νιώθω τίποτα ,ούτε στήθος ουτε τίποτα ,ποτέ μπορώ να κανω τεστ επειδή χωριακη θα κανω την Δευτερα

εγώ εκανα μεταφορά κυριακή 2 βλαστοκυστες  , τρίτη μ είπε να κάνω χοριακη! αλλά δεν το βλέπω να περιμενω για τρίτη !  καλή επιτυχία να έχουμε! που την εκανες;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

εγώ εκανα μεταφορά κυριακή 2 βλαστοκυστες  , τρίτη μ είπε να κάνω χοριακη! αλλά δεν το βλέπω να περιμενω για τρίτη !  καλή επιτυχία να έχουμε! που την εκανες;

Εγώ έκανα στο Ιασώ και πρέπει να το κάνω μετά 9 μέρες αλλά επειδή είναι Κυριακή θα το κάνω την Δευτέρα 

εχεις συμπτώματα ;εγώ τίποτα 😞

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Σερβα είπε:

Εγώ έκανα στο Ιασώ και πρέπει να το κάνω μετά 9 μέρες αλλά επειδή είναι Κυριακή θα το κάνω την Δευτέρα 

εχεις συμπτώματα ;εγώ τίποτα 😞

εμένα είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα αλλά έτσι κ αλλιώς δεν είναι και απαραίτητα! όταν είχα θετική χοριακη δεν ειχα το παραμικρό, παρά μόνο κάτι πόνους στους γοφούς που και αυτοί άρχισαν μετά τη χοριακη, το στήθος δεν το θυμαμαι ποτέ να είναι αυτο που λέμε δεν αγγίζεται και δέν εκανα ούτε μισό εμετό! νύστα θα έλεγα ότι ειχα λίγο  και υγρά! όποτε μην το ψάχνεις με τα συμπτώματα! ξέρω δε γίνεται όλες πέφτουμε στην παγίδα αλλά αυτή η βρωμοπρογεστερονη μας κάνει πολλά παιχνίδια !! επισης αν εκανεςμεταφορά με φρέσκα και οβιτρελ πρόσεξε μην τη πατήσεις με το τεστ ! το λέω για να το ακούσω και γω …😇

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Angot said:

εμένα είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα αλλά έτσι κ αλλιώς δεν είναι και απαραίτητα! όταν είχα θετική χοριακη δεν ειχα το παραμικρό, παρά μόνο κάτι πόνους στους γοφούς που και αυτοί άρχισαν μετά τη χοριακη, το στήθος δεν το θυμαμαι ποτέ να είναι αυτο που λέμε δεν αγγίζεται και δέν εκανα ούτε μισό εμετό! νύστα θα έλεγα ότι ειχα λίγο  και υγρά! όποτε μην το ψάχνεις με τα συμπτώματα! ξέρω δε γίνεται όλες πέφτουμε στην παγίδα αλλά αυτή η βρωμοπρογεστερονη μας κάνει πολλά παιχνίδια !! επισης αν εκανεςμεταφορά με φρέσκα και οβιτρελ πρόσεξε μην τη πατήσεις με το τεστ ! το λέω για να το ακούσω και γω …😇

Έκανα κρύο βλαστοκύστη ,πριν έκανα με φρέσκα και μετά την χοριακη είχα πόνο στο στήθος και μέση αλλά ένιωσα νωμιζω διαφορετικά από τώρα ,

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σερβα είπε:

Έκανα κρύο βλαστοκύστη ,πριν έκανα με φρέσκα και μετά την χοριακη είχα πόνο στο στήθος και μέση αλλά ένιωσα νωμιζω διαφορετικά από τώρα ,

δεν νομίζω ότι τα συμπτώματα παραμένουν ίδια από τη μια στην άλλη ! ο πόνος στη μέση είναι στάνταρακι εγώ το εχω και στις 4 εξωσωματικές ! από υγρά πως πας; εγώ δεν εχω ιδιαίτερα ως τώρα ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Angot said:

δεν νομίζω ότι τα συμπτώματα παραμένουν ίδια από τη μια στην άλλη ! ο πόνος στη μέση είναι στάνταρακι εγώ το εχω και στις 4 εξωσωματικές ! από υγρά πως πας; εγώ δεν εχω ιδιαίτερα ως τώρα ! 

Νόμιζα ότι με πονάει μέση επειδή μου είπανε δυο μέρες να κάτσω στο σπίτι αλλά και πρώτη φορά θυμάμαι ότι είχα πόνο άμεσος μετά το τρανσφερ και μέρα την χοριακη,υγρά όλα οκ

που έχεις κάνει εξωσωματική ;

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εσείς κάνετε κάθε μέρα μπάνιο μετά την ετ; εκανα χθες ντους , και λεω να παω τώρα να χαλαρώσω κ ολας και μ λέει ο άντρας μου οχι κάθε μέρα κάνει κακο! 😅

Just now, Σερβα είπε:

Νόμιζα ότι με πονάει μέση επειδή μου είπανε δυο μέρες να κάτσω στο σπίτι αλλά και πρώτη φορά θυμάμαι ότι είχα πόνο άμεσος μετά το τρανσφερ και μέρα την χοριακη,υγρά όλα οκ

που έχεις κάνει εξωσωματική ;

τα υγρά είναι καλό σημάδι νομίζω! στο hy@@ivf εκανα  ! εκεί είναι ο γιατρός μου!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

κορίτσια εσείς κάνετε κάθε μέρα μπάνιο μετά την ετ; εκανα χθες ντους , και λεω να παω τώρα να χαλαρώσω κ ολας και μ λέει ο άντρας μου οχι κάθε μέρα κάνει κακο! 😅

Όχι καλε, κάνε ένα γρήγορο ντουζάκι, με χλιαρό προς ζεστό νερο, όχι καυτό τελωσπαντων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nels είπε:

Όχι καλε, κάνε ένα γρήγορο ντουζάκι σου, με χλιαρό προς ζεστό νερο, όχι καυτό τελωσπαντων.

 αυτό κάνω ισα να νιώσω καθαρή,  μέχρι και φισαν αφρόλουτρο βάζω ! 😅 να αλλαξω και πυτζαμακια ιδρωνω ξειδρωνω η γυναίκα ! αλλά λέω για να το λέει με τόση σιγουριά άλλαξαν τα πρωτόκολλα από τις προηγούμενες φορες και δεν το ξέρω 🙄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Angot said:

 αυτό κάνω ισα να νιώσω καθαρή,  μέχρι και φισαν αφρόλουτρο βάζω ! 😅 να αλλαξω και πυτζαμακια ιδρωνω ξειδρωνω η γυναίκα ! αλλά λέω για να το λέει με τόση σιγουριά άλλαξαν τα πρωτόκολλα από τις προηγούμενες φορες και δεν το ξέρω 🙄

Εφω κάνω κανονικά ,δεν μου είπε τίποτα ο γιατρός να μην το κάνω ,λούσιμο θα κάνω αύριο αλλά ντους κανονικά ,εμένα μου είπε να μην πάω για θάλασσα ,πισίνα και να μην κάνω δουλειές στο σπίτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Σερβα είπε:

Γεια σας κορίτσια,είχα μεταφορά την Παρασκευή ,ήταν 2 κρυοβλαστ,μέχρι τώρα δεν νιώθω τίποτα ,ούτε στήθος ουτε τίποτα ,ποτέ μπορώ να κανω τεστ επειδή χωριακη θα κανω την Δευτερα

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου και καλα αποτελέσματα .αυτή η αναμονή είναι δύσκολη το ξέρω αλλά να κανεις θετικές σκέψεις 😊

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια κρυώνω σκεπάζομαι και μετά από 3 λεπτά ιδρώνω σα παπί!  το είχε καμια σαν θετικό σύμπτωμα;  βενετία νιώθω λες και την εχω ψιλό αρπάξει 

Είναι σίγουρα μέσα στα συμπτώματα. Θερμόμετρο έχεις βάλει ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...