Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

εγώ στην υστεροσκοπηση ειχα 12 μέρες αιματακι μέχρι που αδιαθέτησα καπάκι 

Εσυ κοπέλα μου είχες πάρει αντιβίωση; Καλή επιτυχία για σήμερα!! 💕

πρίν από 8 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Στην ετ δεν χρειάζεται αντιβίωση.

Τον άλλο μήνα θα κάνω ετ.. Φφ έχω μπερδευτεί και αγχωθεί πολύ 😢

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Fay_ είπε:

Εσυ κοπέλα μου είχες πάρει αντιβίωση; Καλή επιτυχία για σήμερα!! 💕

Τον άλλο μήνα θα κάνω ετ.. Φφ έχω μπερδευτεί και αγχωθεί πολύ 😢

εγώ ειχα πάρει γιατί βρήκα φλεγμονή ! πήρα 15 ημέρες! δεν ξέρω όμως αν ειναι απαραίτητο αν δεν βρεις κάτι! 

κορίτσια μόλις με ενημέρωσαν ότι βάλαμε τις υπόλοιπες 5 κατάψυξη αλλά και τα 2 περίσσευαν βλέπουν ότι προχωράνε ακόμα  απλώς πιο αργά όποτε έχουμε στα σκαριά +2 πιθανές βλαστοκυστες 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Στην ετ δεν χρειάζεται αντιβίωση.

Μου είχε δώσει ο γιατρός vibramicin για 14 μέρες και είχα επιτυχημένη εμβρυομεταφορά . Στην πρώτη δεν είχα πάρει και ήταν αποτυχημένη,δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο η αντιβίωση 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Μου είχε δώσει ο γιατρός vibramicin για 14 μέρες και είχα επιτυχημένη εμβρυομεταφορά . Στην πρώτη δεν είχα πάρει και ήταν αποτυχημένη,δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο η αντιβίωση 

Η αντιβίωση για 14 μέρες σχετιζοταν με την υστεροσκοπηση; είχε βρει κάποια φλεγμονή; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Fay_ είπε:

Η αντιβίωση για 14 μέρες σχετιζοταν με την υστεροσκοπηση; είχε βρει κάποια φλεγμονή; 

Δεν έκανα υστεροσκοπηση,είχα μια αποτυχημένη προσπάθεια και ο γιατρός μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να ταλαιπωρω τον οργανισμό μου με επεμβάσεις λόγω μιας αποτυχίας, οπότε μου έδωσε αντιβίωση προληπτικά,σε περίπτωση που είχα κάποια φλεγμονή.Επαιρνα και φυλλικό οξύ και βιταμίνες.Πετυχε και τώρα έχω την ενός έτους κορούλα μου.Σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Δεν έκανα υστεροσκοπηση,είχα μια αποτυχημένη προσπάθεια και ο γιατρός μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να ταλαιπωρω τον οργανισμό μου με επεμβάσεις λόγω μιας αποτυχίας, οπότε μου έδωσε αντιβίωση προληπτικά,σε περίπτωση που είχα κάποια φλεγμονή.Επαιρνα και φυλλικό οξύ και βιταμίνες.Πετυχε και τώρα έχω την ενός έτους κορούλα μου.Σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα❤️

πήγε ενός ε;; φτου φτου σαν τώρα θυμαμαι που μας είπες ότι γέννησες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , LunaVaskez είπε:

@Angot σήμερα τελικα θα κανείς εμβρυομεταφορα; @Fay_ αν δεν σου έδωσε αντιβίωση ο γιατρός τοτε δεν την χρειαζόσουν, οποτε μην το σκέφτεσαι. 

κάλε την εκανα τώρα φτάνω σπίτι ! βάλαμε 2 βλαστοκυστες ΑΑ και ΑΒ , βάλαμε 5 εξίσου καλα στην κατάψυξη και με ενημέρωσαν πριν ότι έχουμε αλλά 2 έμβρυα σε αναμονή που πίστευαν δεν θα προχωρήσουν αλλά τελικά προχωράνε πιο αργά και θα τα δουν αύριο μήπως μπουν ναι αυτά!  είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι αυτή τη φορά! 7 στα 9 ήδη βλαστοκυστες και παλεύουμε για το 9 στα 9! είναι πολύ χαρούμενη! επισης η χοριακη μου είναι ίδια μέρα με τα γενέθλια μ και με τα 6μηνα την καλής μου πεθεράς !

  • Μου αρέσει 3
  • Καλή τύχη! 4
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

κάλε την εκανα τώρα φτάνω σπίτι ! βάλαμε 2 βλαστοκυστες ΑΑ και ΑΒ , βάλαμε 5 εξίσου καλα στην κατάψυξη και με ενημέρωσαν πριν ότι έχουμε αλλά 2 έμβρυα σε αναμονή που πίστευαν δεν θα προχωρήσουν αλλά τελικά προχωράνε πιο αργά και θα τα δουν αύριο μήπως μπουν ναι αυτά!  είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι αυτή τη φορά! 7 στα 9 ήδη βλαστοκυστες και παλεύουμε για το 9 στα 9! είναι πολύ χαρούμενη! επισης η χοριακη μου είναι ίδια μέρα με τα γενέθλια μ και με τα 6μηνα την καλής μου πεθεράς !

Πολύ σημαδιακή ημέρα! Όλα θα πάνε καλά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

Πολύ σημαδιακή ημέρα! Όλα θα πάνε καλά! 

μακάρι ! σκέφτομαι ότι δε μπορεί ένα από τα 7 είναι το παιδί μ ! και νιώθω πιο χαλαρή ! αν δεν ειναι τώρα θα ειναι η επόμενη και πάει λέγοντας !!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blue Velvet είπε:

Μου είχε δώσει ο γιατρός vibramicin για 14 μέρες και είχα επιτυχημένη εμβρυομεταφορά . Στην πρώτη δεν είχα πάρει και ήταν αποτυχημένη,δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο η αντιβίωση 

Όχι μωρέ δε νομίζω. Τί να πω!

Σου έδωσε ε; οκ δεκτό απλά σε μένα σε καμία ετ δεν είχε χορηγήσει. 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Όχι μωρέ δε νομίζω. Τί να πω!

Σου έδωσε ε; οκ δεκτό απλά σε μένα σε καμία ετ δεν είχε χορηγήσει. 

και σε μένα δίνει την ίδια αντιβίωση για 8 ημέρες σε κάθε μ ετ! 

α επισης σε αυτή τη μεταφορά μ είπε να κάνω και αντιπηκτικές από αύριο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

και σε μένα δίνει την ίδια αντιβίωση για 8 ημέρες σε κάθε μ ετ

Έτσι για να μας φορτώνουν με φάρμακα. 

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

και σε μένα δίνει την ίδια αντιβίωση για 8 ημέρες σε κάθε μ ετ! 

α επισης σε αυτή τη μεταφορά μ είπε να κάνω και αντιπηκτικές από αύριο 

Αντιπηκτικες ναι κι εγώ πάντα 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Έτσι για να μας φορτώνουν με φάρμακα. 

Αντιπηκτικες ναι κι εγώ πάντα 

ας ήταν μόνο η αντιβίωση το φόρτωμα ! εδώ το βυζι μου κοντεύει να γίνει ζέπελιν 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...