Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , silvy22 είπε:

Μπράβο τα πηγατε τέλεια !!! Καλή εμφύτευση !!! 

αμήν !

μου είπαν θα δουν και αύριο! γιατί και αύριο; θα τα αφήσουν κάποια για τροφοβλαστη;  αφού μου είπε είναι καλα για κατάψυξη και τα 7 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

αμήν !

μου είπαν θα δουν και αύριο! γιατί και αύριο; θα τα αφήσουν κάποια για τροφοβλαστη;  αφού μου είπε είναι καλα για κατάψυξη και τα 7 

Επτά τελικά οι βλαστοκυστες? Ή 6? Όπως και να έχει είναι τέλεια.. Να ζητήσεις αναφορά για αυτές τις δύο που θα σ βάλουν. Με το καλό! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverstop είπε:

Επτά τελικά οι βλαστοκυστες? Ή 6? Όπως και να έχει είναι τέλεια.. Να ζητήσεις αναφορά για αυτές τις δύο που θα σ βάλουν. Με το καλό! 

7 προχώρησε κ άλλη ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

7 προχώρησε κ άλλη ! 

Μία χαρά! Ίσως αυτές που φαίνονται πιο αργές τις αφήσουν κι έκτη ημέρα κ μετά κρυοσυντηρηση? Δεν ξέρω πραγματικά.. Σημασία έχουν οι σημερινές δύο 😍

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια Καλημερα! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί κοντεύω να τρελαθώ. Την Πέμπτη έκανα υστεροσκοπηση διαγνωστική. Ρώτησα στο τέλος το γιατρό τι να περιμένω από αίμα κ μου είπε μια μέρα μόνο. Εγω έχω μέχρι και σήμερα (όχι πολύ στο σκουπισμα κυρίως). Έχω ανησυχήσει γιατί είπε μια μέρα και εγω είμαι στην τεταρτη όμως; 😢 έχετε παρόμοιες εμπειριες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια παωωω!! 7 βλαστοκυστες 😇

Τέλεια!!!! Με το καλό να τις υποδεχτείς, να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου και να σου χαρίσουν το ομορφότερο δώρο!!!

Όλο το γκρουπ μαζί σου θα ζει την αναμονή!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, Angot said:

ΑΑ και ΑΒ είναι αυτές που θα βάλω! καλές μ είπαν είναι! τώρα τι να σας πω 

Τέλειες είναι! Και οι 2 θα πιάσουν να δεις! ΥΓ. Να αποφεύγεις την καφεΐνη αυτές τις μέρες 

15 minutes ago, Fay_ said:

Κορίτσια Καλημερα! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί κοντεύω να τρελαθώ. Την Πέμπτη έκανα υστεροσκοπηση διαγνωστική. Ρώτησα στο τέλος το γιατρό τι να περιμένω από αίμα κ μου είπε μια μέρα μόνο. Εγω έχω μέχρι και σήμερα (όχι πολύ στο σκουπισμα κυρίως). Έχω ανησυχήσει γιατί είπε μια μέρα και εγω είμαι στην τεταρτη όμως; 😢 έχετε παρόμοιες εμπειριες; 

Δεν έχω κάνει υστεροσκόπηση, αλλά πχ στην σαλπιγγογραφία μου είχε πει πως θα έχω αίμα μια ημέρα και εγώ κόντευα να κλείσω εβδομάδα με σταγονιτσες… αντιβίωση παίρνεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Τέλειες είναι! Και οι 2 θα πιάσουν να δεις! ΥΓ. Να αποφεύγεις την καφεΐνη αυτές τις μέρες 

Δεν έχω κάνει υστεροσκόπηση, αλλά πχ στην σαλπιγγογραφία μου είχε πει πως θα έχω αίμα μια ημέρα και εγώ κόντευα να κλείσω εβδομάδα με σταγονιτσες… αντιβίωση παίρνεις;

Όχι δε χρειάζομαι αντιβίωση είπε.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Fay_ είπε:

Όχι δε χρειάζομαι αντιβίωση είπε.. 

λες; δεν το εχω σκεφτεί 

πρίν από 55 λεπτά , Sisheido είπε:

Τέλεια!!!! Με το καλό να τις υποδεχτείς, να φωλιασουν στην κοιλιτσα σου και να σου χαρίσουν το ομορφότερο δώρο!!!

Όλο το γκρουπ μαζί σου θα ζει την αναμονή!!!!!

η κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια έκανε φανουροπιτα ! συμπάσχετε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Fay_ είπε:

Κορίτσια Καλημερα! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί κοντεύω να τρελαθώ. Την Πέμπτη έκανα υστεροσκοπηση διαγνωστική. Ρώτησα στο τέλος το γιατρό τι να περιμένω από αίμα κ μου είπε μια μέρα μόνο. Εγω έχω μέχρι και σήμερα (όχι πολύ στο σκουπισμα κυρίως). Έχω ανησυχήσει γιατί είπε μια μέρα και εγω είμαι στην τεταρτη όμως; 😢 έχετε παρόμοιες εμπειριες; 

Καλημέρα μην πανικοβαλεσαι. Οι γιατροί πάντα παρουσιάζουν το καλύτερο σενάριο. Όμως δεν ισχύει πάντα. Εγώ είχα αίμα για αρκετές μέρες. Δεν θυμάμαι πόσες γιατί από το 2021 έχει περάσει καιρός. Καλή επιτυχία!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Τέλειες είναι! Και οι 2 θα πιάσουν να δεις! ΥΓ. Να αποφεύγεις την καφεΐνη αυτές τις μέρες 

Δεν έχω κάνει υστεροσκόπηση, αλλά πχ στην σαλπιγγογραφία μου είχε πει πως θα έχω αίμα μια ημέρα και εγώ κόντευα να κλείσω εβδομάδα με σταγονιτσες… αντιβίωση παίρνεις;

εγώ στην υστεροσκοπηση ειχα 12 μέρες αιματακι μέχρι που αδιαθέτησα καπάκι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...