Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

57 minutes ago, Angot said:

αχαχαχα στο ειχα πειιιιιι είναι θετικό σημάδι! αντε με το καλό ο διπλασιασμός κορίτσι μμ! αισιόδοξο αποτέλεσμα !!!! 

σημερα εχω κανονίσει bbq το απόγευμα να φάω , να πιω τα μπυρακια μ να μου φύγει το άγχος ! 😅 

Χαχαχαχαχ και πολύ καλά θα κανείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

καλημερα κορίτσι μ!!! ε άρα πάνω κάτω τα ίδια από 11 εχω 9 την 3η μέρα και 5η βλέπουμε  ! μου είπε εσυ θα έρθεις αύριο κανονικά ,αύριο θα ξέρουμε τι έχουμε !  εχω αγχωθεί μη τυχόν και τελικά δεν εχω τπτ και τσάμπα όλα τα φααρμακα 

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις βλαστοκυστες. Βγάλτο αυτό από το μυαλό σου. Φόρεσε όλη σου την καλή διάθεση αύριο κ πήγαινε να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου! 

Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα κοριτσια..για 5η φορά αρνητικη χοριακη... δεν ξερω τι αλλο να κανω. Εχω κανει της παναγιας τα ματια απο εξετασεις και επεμβασεις...  εχω ξεμείνει από ωάρια,κουράγιο, υπομονη , λεφτα τα παντα... 3 βαλαμε πάλι 4ης μερας αυτη τη φορα( δεν το ειχαμε δοκιμασει αυτο) και η εμβρυολογος απόρησε γιατι ηταν πολυ καλα τα εμβρυα... 

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , glamflake26 είπε:

 Καλημέρα κοριτσια..για 5η φορά αρνητικη χοριακη... δεν ξερω τι αλλο να κανω. Εχω κανει της παναγιας τα ματια απο εξετασεις και επεμβασεις...  εχω ξεμείνει από ωάρια,κουράγιο, υπομονη , λεφτα τα παντα... 3 βαλαμε πάλι 4ης μερας αυτη τη φορα( δεν το ειχαμε δοκιμασει αυτο) και η εμβρυολογος απόρησε γιατι ηταν πολυ καλα τα εμβρυα... 

τι σου λένε; δεν υποπτεύονται κάτι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, glamflake26 είπε:

 Καλημέρα κοριτσια..για 5η φορά αρνητικη χοριακη... δεν ξερω τι αλλο να κανω. Εχω κανει της παναγιας τα ματια απο εξετασεις και επεμβασεις...  εχω ξεμείνει από ωάρια,κουράγιο, υπομονη , λεφτα τα παντα... 3 βαλαμε πάλι 4ης μερας αυτη τη φορα( δεν το ειχαμε δοκιμασει αυτο) και η εμβρυολογος απόρησε γιατι ηταν πολυ καλα τα εμβρυα... 

Να κάνεις προεμφυτευτικό κορίτσι μου. Συνήθως αν όλα είναι ελεγμένα στο 90% φταίνε τα έμβρυα. Έχει κοστος αλλά θα ξέρεις αν χρειάζεται να ψάξεις κάτι άλλο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

τι σου λένε; δεν υποπτεύονται κάτι;

Περιμενω να μιλησω με τον γιατρό να δει τι αλλο μπορουμε να κάνουμε... ειχαμε θεμα με γαλακτοβακιλλους αλλα δεν ασχολούμαι αλλο μαυτο το θέμα..

Το κακο ειναι οτι δεν περισσεύουν τοσα για να γινει προεμφυτευτικος... θα δω ομως τι θα μου πουν..

2 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Να κάνεις προεμφυτευτικό κορίτσι μου. Συνήθως αν όλα είναι ελεγμένα στο 90% φταίνε τα έμβρυα. Έχει κοστος αλλά θα ξέρεις αν χρειάζεται να ψάξεις κάτι άλλο. 

Το κακο ειναι οτι δεν περισσεύουν τοσα για να γινει προεμφυτευτικος... θα δω ομως τι θα μου πουν..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, glamflake26 είπε:

Περιμενω να μιλησω με τον γιατρό να δει τι αλλο μπορουμε να κάνουμε... ειχαμε θεμα με γαλακτοβακιλλους αλλα δεν ασχολούμαι αλλο μαυτο το θέμα..

Το κακο ειναι οτι δεν περισσεύουν τοσα για να γινει προεμφυτευτικος... θα δω ομως τι θα μου πουν..

Το κακο ειναι οτι δεν περισσεύουν τοσα για να γινει προεμφυτευτικος... θα δω ομως τι θα μου πουν..

αυτοί οι γαλακτοβακιλλοι μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με το συμπάθιο 

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2023 at 5:55 PM, Angot said:

κορίτσια κοιμόμουν σας ευχαριστώ ολαες! αλλά συνέβη κάτι περίεργο, έχει τύχει σε κανιά μετά τη μέθη να έχει θολή όραση; τώρα που σας γράφω δεν βλέπω γραμμάρια  απλώς ξέρω που είναι το καθένα κ γράφω! 

Καλησπέρα είμαι κ εγω στην προσπάθεια της εξωσωματικής και είχα και εγώ αντίστοιχη εμπειρία με την δική σου, όσον αφορά την όραση. Μετά την υστεροσκόπηση π έκανα , για 2 μέρες δεν έβλεπα ΤΙΠΟΤΑ!!Είχα τρομοκρατηθεί πάρα πολύ, ο γιατρός  πρώτη φορά το άκουγε σαν πιθανή παρενέργεια, αλλά σε μια μετεπειτα ωοληψία π το συζήτησα με την αναισθησιολόγο μ είπε οτι ισως με πείραξε το φάρμακο της αναισθησίας. Σημειωτέο ότι είχα ξανακάνει μέθη και ήμουν μια χαρά. Όπως καταλαβαίνεις μ έμεινε ψυχολογικό κ σε κάθε μέθη τρέμω.....Έπινα πολύ νερο για να φύγει το φάρμακο....

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , DIMIFEB είπε:

Καλησπέρα είμαι κ εγω στην προσπάθεια της εξωσωματικής και είχα και εγώ αντίστοιχη εμπειρία με την δική σου, όσον αφορά την όραση. Μετά την υστεροσκόπηση π έκανα στο Μητέρα, για 2 μέρες δεν έβλεπα ΤΙΠΟΤΑ!!Είχα τρομοκρατηθεί πάρα πολύ, ο γιατρός  πρώτη φορά το άκουγε σαν πιθανή παρενέργεια, αλλά σε μια μετεπειτα ωοληψία π το συζήτησα με την αναισθησιολόγο μ είπε οτι ισως με πείραξε το φάρμακο της αναισθησίας. Σημειωτέο ότι είχα ξανακάνει μέθη και ήμουν μια χαρά. Όπως καταλαβαίνεις μ έμεινε ψυχολογικό κ σε κάθε μέθη τρέμω.....Έπινα πολύ νερο για να φύγει το φάρμακο....

Παναγία μου.....


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , DIMIFEB είπε:

Καλησπέρα είμαι κ εγω στην προσπάθεια της εξωσωματικής και είχα και εγώ αντίστοιχη εμπειρία με την δική σου, όσον αφορά την όραση. Μετά την υστεροσκόπηση π έκανα , για 2 μέρες δεν έβλεπα ΤΙΠΟΤΑ!!Είχα τρομοκρατηθεί πάρα πολύ, ο γιατρός  πρώτη φορά το άκουγε σαν πιθανή παρενέργεια, αλλά σε μια μετεπειτα ωοληψία π το συζήτησα με την αναισθησιολόγο μ είπε οτι ισως με πείραξε το φάρμακο της αναισθησίας. Σημειωτέο ότι είχα ξανακάνει μέθη και ήμουν μια χαρά. Όπως καταλαβαίνεις μ έμεινε ψυχολογικό κ σε κάθε μέθη τρέμω.....Έπινα πολύ νερο για να φύγει το φάρμακο....

εγώ την επόμενη μέρα ήμουν καλύτερα αλλά καθαρά έβλεπα μετά από κανα 2ημερο! το φαντάστηκα ότι είναι από τη μέθη , το διάβασα κ ολας! αλλά ούτε εμένα μ είχε τύχει πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

κορίτσια παωωω!! 6 βλαστοκυστες 😇

Τέλεια! Με το καλό! Να μπουν και να φωλιάσουν για τους επόμενους μήνες! Ήμουν σίγουρη πως με κανονική διέγερση θα τα πήγαινες καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Neverstop είπε:

Τέλεια! Με το καλό! Να μπουν και να φωλιάσουν για τους επόμενους μήνες! Ήμουν σίγουρη πως με κανονική διέγερση θα τα πήγαινες καλά! 

ναι δεν το περίμενα μου είπαν καλή ποιότητα και θα τα βάλουν όλα κατάψυξη εκτός από τα 2 που θα βάλω !! ένα από τα 7 θα είναι το μ το μωρό μ πιστευω !  

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 3
  • Ευχή 3
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...