Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Visit a vis είπε:

Μην ακούς κανέναν!!!! 

Εσείς ξέρετε τι θέλετε, πόσο το θέλετε και πόσο θα παλέψετε για αυτό. 

Αναμένουμε νέα σου…

Ο γιατρός σου Αθήνα δεν ειναι; σωστά θυμάμαι;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

6 hours ago, Angot said:

φοβάμαι και την αποτυχία και την επιτυχία! αν πάει άσχημα πως θα το διαχειριστούμε ξανά! και αν επιτύχω πως θα περνάει η καθημερινότητα μου με φόβο μέχρι να φτάσουμε πάλι στην αυχενικη και τι θα δούμε ! 

Σου στέλνω θετική ενέργεια! Ελπίζω να πανε όλα υπερτέλεια και να καταλήξεις με πολλές βλαστοκυστες!

Καλή ωοληψια και καλή ανάρρωση!

ΥΓ. Μετά την ωοληψια να αποφύγεις τον φρέσκο στημένο χυμό πορτοκαλί απ έξω, εγώ που τον είχα ζηλέψει, τελικα είχε σκουλίκια μέσα και έκανα πυρετό 🤯

3 hours ago, Angot said:

σας ευχαριστώ ρε κορίτσια , ειλικρινά ! μακάρι να εχω ευχάριστα όταν τελειώσει ο μήνας !!!  απλώς νιώθω ότι ταλαίπωρων το σώμα μ και ότι κανονικά θα έπρεπε μα έρθει μόνο τ! δεν ξέρω ! σκέφτομαι ότι πήρα ορμόνες αυτή τη φορά και δε θέλω να πάει στραφη ! και μ είπε καο κάποιος σήμερα ότι εγώ δεν αφήνω τον εαυτό μ να μείνει έγκυος και δεν θα έπρεπε να το κάνω όλο αυτό και ότι τον άντρα μ πλέον τον βλέπω σαν σπερμα 

Είναι δυνατόν να σου είπε κάποιος κάτι τέτοιο; Άντε με τον κάθε ζηλιάρη, τοξικό και κομπλεξικό! Μη τους δίνεις καν σημασία, δεν αξίζει τον κόπο!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, LunaVaskez είπε:

Σε φυσικό κύκλο, ποιο το κόστος της ωοληψιας; Αλλάζει κάτι σε σχέση με την ωοληψια μετά από διεργερση ή και στις 2 περιπτώσεις τα ίδια λεφτά ζητάνε; 

Μια φίλη μου πλήρωσε το ίδιο ποσο σε φυσικό και σε διέγερση. Γύρω στα 800€ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Neverstop είπε:

Καλές γονιμοποιησεις κορίτσι μου! 

ευχαριστώ κορίτσι αύριο θα μ πουν ποσά γονιμοποιήθηκα ν

πρίν από 1 λεπτό , LunaVaskez είπε:

Θα τα αφήσετε για βλαστοκυστες; Ή θα πάτε για 3η ημέρα;

είχαμε πει βλαστοκυστες! ελπιζω να βγουν  2

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

ευχαριστώ κορίτσι αύριο θα μ πουν ποσά γονιμοποιήθηκα ν

είχαμε πει βλαστοκυστες! ελπιζω να βγουν  2

Τι μόνο δυο βρε; Θα βγουν τουλάχιστον 5 λέω εγώ!

Μπράβοοο για τα 13, καλές γονιμοποιήσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημερα..μια ερωτηση απο εσας που ξερετε. Οταν ξεκινας προετοιμασια για ετ ξεκινας πρωτη μερα περιοδου η δευτερη οπως στη διεγερση;;

πρίν από 57 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια μ καλημερα 13 ωάρια πηραμε 

Τελεια μπραβοο ☺

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

κορίτσια μ καλημερα 13 ωάρια πηραμε 

Καλημέρα, πολύ καλά πήγε, σου εύχομαι να προχωρήσει ακόμα καλύτερα!!!

διάβασα λίγο την ιστορία σου, κάναμε την πρώτη μας εξωσωματική ακριβώς μαζί, τις ίδιες μέρες δηλαδή. τον Απρίλιο του 22,  μαζί περιμέναμε την χοριάκή 🥲 .  αλλά να 'μαστε ακόμα εδώ ... σε καταλαβαίνω και εγώ όπως φανταζομαι και όλα τα κορίτσια που παλεύουμε ακόμα. νιώθω όμως και λίγο την χαρά σου σήμερα και μου δίνει κουράγιο και ας είμαι και 10 χρόνια μεγαλύτερη 😉 , έχει δεν έχει σημασία η ηλικία ,  εγώ το πιστεύω πάρα πολύ,  όλα θα πάνε καλά  θα το δείς !!   με το κάλο όλα 🤗

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zaxaroulamak said:

Κοριτσια καλημερα..μια ερωτηση απο εσας που ξερετε. Οταν ξεκινας προετοιμασια για ετ ξεκινας πρωτη μερα περιοδου η δευτερη οπως στη διεγερση;;

Τελεια μπραβοο ☺

Τη 2η ημέρα της περιόδου ξεκίνησα προετοιμασία (ο γιατρός μου είπε πως πρώτη ημέρα, θεωρούμε την ημέρα που έχουμε κανονική ροη και οχι σταγονιτσες)

1 hour ago, Angot said:

ευχαριστώ κορίτσι αύριο θα μ πουν ποσά γονιμοποιήθηκα ν

είχαμε πει βλαστοκυστες! ελπιζω να βγουν  2

Και εμένα 2 μου είχαν μείνει αλλά ο γιατρός είπε πως περίμενε 3-4 και μάλλον είχα κακό κύκλο… το τι κλάμα είχα ρίξει αλλά μετά σκέφτηκα από το καθόλου μια χαρά είναι και το 2! Μια καλή βλαστοκύστη χρειαζόμαστε (που λένε όλοι)!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Τη 2η ημέρα της περιόδου ξεκίνησα προετοιμασία (ο γιατρός μου είπε πως πρώτη ημέρα, θεωρούμε την ημέρα που έχουμε κανονική ροη και οχι σταγονιτσες)

Και εμένα 2 μου είχαν μείνει αλλά ο γιατρός είπε πως περίμενε 3-4 και μάλλον είχα κακό κύκλο… το τι κλάμα είχα ρίξει αλλά μετά σκέφτηκα από το καθόλου μια χαρά είναι και το 2! Μια καλή βλαστοκύστη χρειαζόμαστε (που λένε όλοι)!

Εσύ κορίτσι μου που κάνεις τις εξωσωματικές; έχεις κατεψυγμένα ή τα μαζεύεις ένα ένα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

ευχαριστώ κορίτσι αύριο θα μ πουν ποσά γονιμοποιήθηκα ν

είχαμε πει βλαστοκυστες! ελπιζω να βγουν  2

Υπομονή 4 μερούλες ακόμη! Τι 2 βρε, τουλάχιστον 4 καλες να περιμένεις, να έχεις στην κατάψυξη και για το αδελφάκι μετά! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...