Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Κατάλαβα κορίτσι μου φαντάζομαι είσαι μικρούλα ε???προσπαθούσατε καιρό πριν προχωρήσετε σε εξωσωματική?

      Χαχαχα...Όχι μακάρι να ήμουν μικρή Ίσως να μην αγχωνόμουν τόσο. 38 είμαι... Συστηματικά περίπου κανένα 9μηνο...

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, LunaVaskez είπε:

Σε φυσικό κύκλο, ποιο το κόστος της ωοληψιας; Αλλάζει κάτι σε σχέση με την ωοληψια μετά από διεργερση ή και στις 2 περιπτώσεις τα ίδια λεφτά ζητάνε; 

Ανάλογα το κέντρο είναι.. Είχα πάρει πακέτο τριών ωοληψιων κ μεταφορά, 3000. Τόσο έδωσα και για πλήρη διέγερση και μεταφορά κ κατάψυξη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια αύριο εχω την ωοληψια! δε θέλω να παω όμως . Δεν θέλω να ξαναδώ αποτυχία.

Καλή επιτυχία κορίτσια μου  μην απογοητεύεσαι και μην πας με τέτοια ψυχολογία ,καταλαβαινω  οτι έχεις κουραστεί και ψυχολογικά και σωματικά αλλά μην τα παρατάς❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια αύριο εχω την ωοληψια! δε θέλω να παω όμως . Δεν θέλω να ξαναδώ αποτυχία.

Καλέ τι είναι αυτά που λες τι έπαθες ? Γιατί να δεις αποτυχία ? Άμα είναι να δεις εσύ αποτυχία με 10 ωάρια στον υπέρηχο ?? 

Μια χαρά θα είναι όλα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

@linaa @vikoula2023 ειμαι ούτε 33 και ήδη παω για την 4η εξωσωματική ! νιώθω άβολα , δεν ξέρω πως να το εξηγήσω 

Μην απελπίζεσαι! Φοβάσαι την αποτυχία, σε νιώθω. Θα περιμένουμε νέα σου!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , νικηαντωνια81 είπε:

Μην απελπίζεσαι! Φοβάσαι την αποτυχία, σε νιώθω. Θα περιμένουμε νέα σου!

φοβάμαι και την αποτυχία και την επιτυχία! αν πάει άσχημα πως θα το διαχειριστούμε ξανά! και αν επιτύχω πως θα περνάει η καθημερινότητα μου με φόβο μέχρι να φτάσουμε πάλι στην αυχενικη και τι θα δούμε ! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

@linaa @vikoula2023 ειμαι ούτε 33 και ήδη παω για την 4η εξωσωματική ! νιώθω άβολα , δεν ξέρω πως να το εξηγήσω 

Να μην αισθάνεσαι άβολα υπάρχουν κορίτσια πολύ μικρότερα από εσενα που κάνουν εξωσωματική και δεν υπάρχει και λόγος να αισθάνεσαι έτσι.δεν είναι ντροπή το να προσπάθεια για ένα μωρό άντε πάρε τα πάνω σου 😊

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

φοβάμαι και την αποτυχία και την επιτυχία! αν πάει άσχημα πως θα το διαχειριστούμε ξανά! και αν επιτύχω πως θα περνάει η καθημερινότητα μου με φόβο μέχρι να φτάσουμε πάλι στην αυχενικη και τι θα δούμε ! 

Και εγώ μέσα στο άγχος είμαι για το αν θα πάνε ολα καλα περιμένω πως και πως τον δεύτερο υπερηχο τιποτα δεν είναι ρόδινο όταν μπαίνουμε σε αυτή την διαδικασία και για μένα είναι πιο δύσκολα είμαι 41 και προσέχω όσο μπορώ για να πάνε ολα καλα.υο θέμα είναι να ελπίζουμε για το καλύτερο όχι γι το χειρότερο,η ψυχολογία είναι το α και το ω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

φοβάμαι και την αποτυχία και την επιτυχία! αν πάει άσχημα πως θα το διαχειριστούμε ξανά! και αν επιτύχω πως θα περνάει η καθημερινότητα μου με φόβο μέχρι να φτάσουμε πάλι στην αυχενικη και τι θα δούμε ! 

Και μόνο που είσαι μικρή και ήδη το παλεύετε καιρό, οπότε κάθε προσπάθεια θα ειναι και καλύτερη,  είναι λόγος για να είσαι χαλαρή και αισιοδοξη! Αυτό που είχε γίνει ήταν τυχαίο γεγονός, με βάση την ηλικία σου θα είναι όλα καλά αυτή τη φορα! Και αυτή τη φορά σκέψου ότι θα πάρετε όσα ωαρια είχατε τις άλλες 3 φορές συνολικά, αυξάνουν πολύ οι πιθανοτητες!

Καλή επιτυχία αύριο και να μην αγχώνεσαι, κάθε προσπάθεια είναι και μια νέα αρχή!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

κορίτσια αύριο εχω την ωοληψια! δε θέλω να παω όμως . Δεν θέλω να ξαναδώ αποτυχία.

Κορίτσι μου πήγαινε με χαμόγελο να φτιάξετε τα μωράκια σας.... Αυτο να σκεφτεσαι! Ήρθε η ώρα για το καλύτερο!!!! Καλή αυγομαζωξη, καλές γονιμοποιησεις και πολλές υγιής βλαστοκυστες εύχομαι!!!!

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Angot είπε:

@linaa @vikoula2023 ειμαι ούτε 33 και ήδη παω για την 4η εξωσωματική ! νιώθω άβολα , δεν ξέρω πως να το εξηγήσω 

Ένα ανχος είναι φυσιολογικό να μην σκεφτεσε τίποτα την ηλικία να την λες σαν κάτι ενθαρρυντικό Κ όχι σαν κάτι απαγοητευτικο. Ίσα ίσα επειδή είσαι τόσο μικρή οι πιθανότητες σου είναι μεγάλες ότι Κ να γίνει δεν θα χαθεί Κ τίποτα είσαι τυχερή που βρήκες ένα σύντροφο μικρή το ψαξατε νωρίς Κ τώρα είσαι 33 . Σκέψου να ξεκίναγαν όλα αυτά στα 43  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

@linaa @vikoula2023 ειμαι ούτε 33 και ήδη παω για την 4η εξωσωματική ! νιώθω άβολα , δεν ξέρω πως να το εξηγήσω 

Στην 4η Εγω είχα τελειομηνη ! Εγω και το μπεμπέ σου στέλνουμε φουλ μπεμπεδοσκονη για καλή επιτυχία !!! Αυτή θα είναι η τυχερή σου 💪

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ ρε κορίτσια , ειλικρινά ! μακάρι να εχω ευχάριστα όταν τελειώσει ο μήνας !!!  απλώς νιώθω ότι ταλαίπωρων το σώμα μ και ότι κανονικά θα έπρεπε μα έρθει μόνο τ! δεν ξέρω ! σκέφτομαι ότι πήρα ορμόνες αυτή τη φορά και δε θέλω να πάει στραφη ! και μ είπε καο κάποιος σήμερα ότι εγώ δεν αφήνω τον εαυτό μ να μείνει έγκυος και δεν θα έπρεπε να το κάνω όλο αυτό και ότι τον άντρα μ πλέον τον βλέπω σαν σπερμα 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

σας ευχαριστώ ρε κορίτσια , ειλικρινά ! μακάρι να εχω ευχάριστα όταν τελειώσει ο μήνας !!!  απλώς νιώθω ότι ταλαίπωρων το σώμα μ και ότι κανονικά θα έπρεπε μα έρθει μόνο τ! δεν ξέρω ! σκέφτομαι ότι πήρα ορμόνες αυτή τη φορά και δε θέλω να πάει στραφη ! και μ είπε καο κάποιος σήμερα ότι εγώ δεν αφήνω τον εαυτό μ να μείνει έγκυος και δεν θα έπρεπε να το κάνω όλο αυτό και ότι τον άντρα μ πλέον τον βλέπω σαν σπερμα 

Μην ακούς κανέναν!!!! 

Εσείς ξέρετε τι θέλετε, πόσο το θέλετε και πόσο θα παλέψετε για αυτό. 

Αναμένουμε νέα σου…

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

σας ευχαριστώ ρε κορίτσια , ειλικρινά ! μακάρι να εχω ευχάριστα όταν τελειώσει ο μήνας !!!  απλώς νιώθω ότι ταλαίπωρων το σώμα μ και ότι κανονικά θα έπρεπε μα έρθει μόνο τ! δεν ξέρω ! σκέφτομαι ότι πήρα ορμόνες αυτή τη φορά και δε θέλω να πάει στραφη ! και μ είπε καο κάποιος σήμερα ότι εγώ δεν αφήνω τον εαυτό μ να μείνει έγκυος και δεν θα έπρεπε να το κάνω όλο αυτό και ότι τον άντρα μ πλέον τον βλέπω σαν σπερμα 

Αυτός ο κάποιος που σου τα πε όλα αυτά να κοιτάξει τα δικά του και να μην έχει άποψη... Καλή επιτυχία αύριο 😍

1 ώρα πρίν, silvy22 είπε:

Στην 4η Εγω είχα τελειομηνη ! Εγω και το μπεμπέ σου στέλνουμε φουλ μπεμπεδοσκονη για καλή επιτυχία !!! Αυτή θα είναι η τυχερή σου 💪

Γέννησες??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...