Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 42 λεπτά , LunaVaskez είπε:

Oh no! Σκέψου ξύπνησα  πόσες φορές το βράδυ από τον πόνο (όταν ακουμπούσα κατά λάθος το σημείο)…

Meh! Ελπίζω να μη χρειαστεί να τις κάνω για πολύ καιρό…

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες τόσο άμεσα!

Σκέψου ότι εγώ κάνω ταυτόχρονα και αντιπηκτικές και ειλικρινά σου λέω πονάω περισσότερο από τος προγεστερονης αλλά τι να κάνω;;υπομονή εύχομαι ολα να άου πάνε καλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια! Χαρίζω meriofert 150 ,που μου έχουν περισσέψει,αν θέλει κάποια ας μου πει , επειδή δεν βρίσκω κάποια να χρειάζεται,ξέρετε πόσους μήνες μετά τη λήξη τους μπορούν να χρησιμοποιηθούν; 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KateDim said:

Καλημέρα κορίτσι μου... Και εμένα τις πρώτες μέρες πονούσε αρκετά το φάρμακο... Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα τις κάνεις όμως σίγουρα θα σου πάρει αρκετό... Εγώ τις ξεκίνησα 5 μέρες πριν την εμβρυομεταφορά η οποία ήταν 4/9 και τώρα είμαι 7 εβδομάδων και τις συνεχίζω ακόμα... Λογικά θα τις συνεχίσεις και εσύ λόγω εξωσωματικής και όχι φυσιολογικής σύλληψης, αυτά τα φάρμακα βοηθάνε αρκετά ώστε το μωρό να βρίσκεται σε ένα περιβάλλον όπως αυτόν στη φυσιολογική σύλληψη... Υπομονή... Για καλό είναι όλα αυτό να σκέφτεσαι όσο μπορείς... ♥️ 

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι! Μακάρι να πάνε οκά καλά!

6 hours ago, vikoula2023 said:

Σκέψου ότι εγώ κάνω ταυτόχρονα και αντιπηκτικές και ειλικρινά σου λέω πονάω περισσότερο από τος προγεστερονης αλλά τι να κάνω;;υπομονή εύχομαι ολα να άου πάνε καλα

Κατάλαβα! Καλή δύναμη και σε σένα! Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2023 at 11:34 ΠΜ, Maroxmarox είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χαρίζω meriofert 150 ,που μου έχουν περισσέψει,αν θέλει κάποια ας μου πει , επειδή δεν βρίσκω κάποια να χρειάζεται,ξέρετε πόσους μήνες μετά τη λήξη τους μπορούν να χρησιμοποιηθούν; 

Χρειάζομαι meriofert γιατί μόλις ξεκίνησα μακρύ πρωτόκολλο! 

Καλησπέρα κορίτσια! Κάνει κάποια κοπέλα μακρύ πρωτόκολλο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

34 minutes ago, Ele@n said:

Καλησπέρα κορίτσια. Είναι κάποια που έκανε υπερήχους παρακολούθησης Σεπτέμβρη και Οκτώβρη στο Γένεσις, να μου διευκρινισει κάτι;

Για παρακολούθηση διέγερσης; Ναι, εγώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποια πρόσφατα era map, την εξέταση για το παράθυρο εμφύτευσης; Θυμάστε ημέρα κύκλου για τη λήψη και πάχος ενδομητρίου. Το δικό μου δεν συνεργάζεται...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Visit a vis είπε:

Έχει κάνει κάποια πρόσφατα era map, την εξέταση για το παράθυρο εμφύτευσης; Θυμάστε ημέρα κύκλου για τη λήψη και πάχος ενδομητρίου. Το δικό μου δεν συνεργάζεται...

Αν θυμάμαι καλά πήρα πέντε μέρες προγεστερονη και μετά έγινε η λήψη. Τώρα δεν θυμάμαι πότε ακριβώς ξεκίνησα γιατί με παρακολουθούσαν με υπερήχους και είχα ξεκινήσει μαζί σικλακιουρ από την αρχή του κύκλου γιατί έκανα μαζί και το ngs. Υπολόγισε τις μέρες σαν ένα τεχνητό κύκλο εμβρυομεταφοράς. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια sos...ας με βοηθησει καποια να ησυχάσει το μυαλο μου... εκανα την παρασκευη ετ και μεχρι σημερα ημουν χαλαρη σπιτι οχι πολλα πολλα αλλα εγινε κατι έκτακτο πριν καμια ωρα και σηκωθηκα τρέχοντας και κατεβηκα σκαλιά δεν θυμαμαι πως τα κατεβηκα... λετε να επηρεάσει???? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , glamflake26 είπε:

Κορίτσια sos...ας με βοηθησει καποια να ησυχάσει το μυαλο μου... εκανα την παρασκευη ετ και μεχρι σημερα ημουν χαλαρη σπιτι οχι πολλα πολλα αλλα εγινε κατι έκτακτο πριν καμια ωρα και σηκωθηκα τρέχοντας και κατεβηκα σκαλιά δεν θυμαμαι πως τα κατεβηκα... λετε να επηρεάσει???? 

Νομίζω δεν το ρωτάς σοβαρά τώρα αυτό? Γιατί να επιρεασει? 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Έχει κάνει κάποια πρόσφατα era map, την εξέταση για το παράθυρο εμφύτευσης; Θυμάστε ημέρα κύκλου για τη λήψη και πάχος ενδομητρίου. Το δικό μου δεν συνεργάζεται...

Ακόμα παλεύεις ε;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε σε το φάσεις είσαστε εσείς;μετά τον πρώτο υπερηχο που είχα 4/10 που είδα σάκο και σποράκι ο γιατρός βέβαια δεν νου είπε και ποσό εβδομάδων είναι έχω ένα άγχος μέχρι να περάσουν δυο εβδομάδες να πάω να με ξαναδεί.στις αρχές είχα αρκετα συμπτώματα και ζαλάδες και ανακατοσουρες τώρα έχω μόνο κάποια πονάκια και φούσκωμα τιποτα αλλο,είναι φυσιολογικό αυτό; Και αν είχα αποβάλει θα το είχα καταλάβει ;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vikoula2023 είπε:

Καλημερα κορίτσια τι κάνετε σε το φάσεις είσαστε εσείς;μετά τον πρώτο υπερηχο που είχα 4/10 που είδα σάκο και σποράκι ο γιατρός βέβαια δεν νου είπε και ποσό εβδομάδων είναι έχω ένα άγχος μέχρι να περάσουν δυο εβδομάδες να πάω να με ξαναδεί.στις αρχές είχα αρκετα συμπτώματα και ζαλάδες και ανακατοσουρες τώρα έχω μόνο κάποια πονάκια και φούσκωμα τιποτα αλλο,είναι φυσιολογικό αυτό; Και αν είχα αποβάλει θα το είχα καταλάβει ;

Αν είδες μόνο σάκο Κ εμβρυϊκά στοιχεία θα ήσουν περίπου στις 5 εβδομάδες η καρδιά ακούγετε περίπου στις 6-7 εβδομάδες . Τα συμπτώματα γενικά πάνε Κ έρχονται δεν υπάρχει φυσιολογικό για κάθε άνθρωπο είναι διαφορετικά.

Γενικά αν είχες αποβάλει όχι δεν θα το καταλάβαινες εύκολα Κ ειδικά αν περνεις φάρμακα μάλλον δεν θα το καταλάβαινες καθόλου. 

Όταν ανχωνεσε να πηγαίνεις για υπέρηχο αν ο γιατρός δεν έχει ραντεβού ελεύθερα μπορείς χωρίς ραντεβού να πας σε ένα μαιευτήριο μην καθέσε Κ πνιγεσε σε τέτοιες σκέψεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...