Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , xristinakarr είπε:

Δε σε ξέρω κορίτσι μου αλλά ειλικρινά μου έφτιαξες τη διάθεση σήμερα! Χαμογελάμε πολλές με τα νέα σου, να το ξέρεις!!

Ό,τι καλύτερο, μια ανέφελη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι εύχομαι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Να κρατήσουμε όλες το μωράκι μας αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1 hour ago, Alex@ είπε:

Κορίτσια μόλις ήρθε η χοριακή!!! 1340 λεει

Συγχαρητηριαααααα!!! Τι υπέροχα νέα, δώρο θεού! Όλα να πάνε τέλεια…

πρίν από 3 λεπτά , SunshineLover είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! έκανα χοριακή 9η μέρα και βγήκε 410. Είχαμε βάλει 1 βλαστοκύστη. Εσάς πόσο ήταν συνήθως;

Συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου. Σούπερ είναι η χοριακή σου, σε νοιάζουν μόνο οι διπλασιασμοί τώρα! Όλα να συνεχίσουν τέλεια.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Κορίτσια μόλις ήρθε η χοριακή!!! 1340 λεει

Πωπω!!!πολλα συγχαρητηρια!!!δλδ εμεινες έγκυος φυσιολογικά το μήνα μετά την εξωσωματική;; Τι θαύμα είναι αυτό!!! Πολύ χάρηκα!!

1 hour ago, SunshineLover είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! έκανα χοριακή 9η μέρα και βγήκε 410. Είχαμε βάλει 1 βλαστοκύστη. Εσάς πόσο ήταν συνήθως;

Συγχαρητηρια 💐💐💐💐 και εμενα μου φαίνεται πολύ καλη η τιμή!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Πωπω!!!πολλα συγχαρητηρια!!!δλδ εμεινες έγκυος φυσιολογικά το μήνα μετά την εξωσωματική;; Τι θαύμα είναι αυτό!!! Πολύ χάρηκα!!

Συγχαρητηρια 💐💐💐💐 και εμενα μου φαίνεται πολύ καλη η τιμή!!!! 

Ναι, όντως μετά από έναν κύκλο μετα την ωοληψία! Τι να πω..Ίσως να βοήθησαν τα φάρμακα δίνοντας ένας boost στον οργανισμό!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

Βροχή θετικών χοριακών στο forum, γέμισαν οι καρδιές μας χαρά και ελπίδα! @Alex@ @SunshineLover συγχαρητήρια κορίτσια! Πολλές πολλές ευχές για ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Σκορπίσατε αισιοδοξία ❤

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , Linoula είπε:

Κοριτσια οι περισσότερες ίσως να μην με γνωρίζετε έγραφα παλιότερα εδώ για όλες μου τις ατυχίες. Κι η τελευταία μου ανάρτηση ήταν τα Χριστούγεννα οτι μετά από ακόμη μια παλινδρομη κύηση αποφασίσαμε να μην κάνουνε άλλη προσπάθεια. Αλλά το θαύμα έγινε και διανυω πια τον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου με φυσιολογική σύλληψη. Ευχομαι καταρχήν συγχαρητήρια σε όλα τα κοριτσια που βρίσκονται σε εγκυμοσύνη μετά από τοσες προσπάθειες και απογοητεύσεις και σε όλες τις υπόλοιπες στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κι Ευχομαι πολύ σύντομα να τα καταφέρουν. Και βέβαια τίποτα δεν είναι προδιαγεγραμμένο πάντα υπάρχει ελπίδα 

Γεμησες τα μάτια μου δάκρυα με το μύνημα σου ...παναθεμα σε ....μπράβο κ πάλι μπράβο...είναι τόσο λίγο το μπράβο γιατί θυμάμαι τι πέρασες...θυμάμαι με τι πόνο ψυχής μας είχες γράψει αυτά τα λόγια τον Δεκέμβριο που πέρασε ότι πια για εσένα το θέμα μητρότητας τελειώνει εδώ...σου είχα γράψει τότε οτι ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή...να λοιπόν που η ζωή είχε άλλα σχέδια για εσένα...ένα τεράστιο συγχαρητήρια από τα βαθύ τις ψυχής μου...μια τελειωμένη κ φανταστική εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Linoula είπε:

Κοριτσια οι περισσότερες ίσως να μην με γνωρίζετε έγραφα παλιότερα εδώ για όλες μου τις ατυχίες. Κι η τελευταία μου ανάρτηση ήταν τα Χριστούγεννα οτι μετά από ακόμη μια παλινδρομη κύηση αποφασίσαμε να μην κάνουνε άλλη προσπάθεια. Αλλά το θαύμα έγινε και διανυω πια τον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου με φυσιολογική σύλληψη. Ευχομαι καταρχήν συγχαρητήρια σε όλα τα κοριτσια που βρίσκονται σε εγκυμοσύνη μετά από τοσες προσπάθειες και απογοητεύσεις και σε όλες τις υπόλοιπες στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κι Ευχομαι πολύ σύντομα να τα καταφέρουν. Και βέβαια τίποτα δεν είναι προδιαγεγραμμένο πάντα υπάρχει ελπίδα 

Πωπω τι χαρά, πραγματικά η ελπίδα δεν σβήνει ποτέ. Όλα να σου πηγαίνουν όμορφα, με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου 🥰

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Τι όμορφες ιστορίες!!! 

Είναι θαύμα στο μεγαλύτερο μέρος του, επομένως ζήστε το και οι υπόλοιπες ας το περιμένουμε! 

Μας γεμίσατε αισιοδοξία. Καλές εγκυμοσύνες, κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Συγχαρητηριαααααα!!! Τι υπέροχα νέα, δώρο θεού! Όλα να πάνε τέλεια…

Συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου. Σούπερ είναι η χοριακή σου, σε νοιάζουν μόνο οι διπλασιασμοί τώρα! Όλα να συνεχίσουν τέλεια.

 

Just now, SunshineLover είπε:

 

4 μέρες μετα(δηλαδή 13η μέρα )πήγε 2500, οπότε νομίζω είναι καλά. Δεν είναι πολύ υψηλή για ένα έμβρυο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , SunshineLover είπε:

 

4 μέρες μετα(δηλαδή 13η μέρα )πήγε 2500, οπότε νομίζω είναι καλά. Δεν είναι πολύ υψηλή για ένα έμβρυο;

Μια χαρά μου φαίνεται εμένα, λογική τιμή. Υπολόγισε στις 2 μέρες να ήταν σχεδόν 1.000-1.200 στις 4 2.500. Προχωράει σωστά, έτσι να συνεχίσεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...