Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Ναι, έγινε μια καλή αρχή.. 

382,90 11η μέρα με μια βλαστοκυστη.. Ο γιατρός είναι ικανοποιημένος.. Ξέρω όμως ότι μας ενδιαφέρει η αύξηση οπότε είμαι συγκρατημένα χαρουμενη!! 

Πάμε για επανάληψη την Δευτέρα και μακάρι να ανέβουμε κ αυτο το σκαλί! 

Την άλλη εβδομάδα θα χει εσένα και την @Nicool... Καθε μερα και απο ένα ευχάριστο ευχομαι!! 

Καλή επιτυχία κ καλή δυναμη σε όλα τα κορίτσια που παλευουν σε όποιο σημείο της διαδρομής και αν βρίσκονται ώστε να γίνουν μανουλες!! 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!! ❤

Υπέροχο νούμερο...!!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! @Katiamaxiking & @Nicool και στα δικά σας την επόμενη εβδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Psaxnwfos είπε:

Καλή ιδέα αλλά δυστυχώς εμένα είναι πάντα φουλ γεμάτο με φρουτα κ λαχανικά . Πάνω απο αυτό , το ψυγειο έχει δυο συρτάρια για κρεας κ ψάρια, να τα βαλω εάν ειναι σε αυτό το συρτάρι ; 

Ναι δεν νομίζω ότι θα έχεις θέμα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Ναι, έγινε μια καλή αρχή.. 

382,90 11η μέρα με μια βλαστοκυστη.. Ο γιατρός είναι ικανοποιημένος.. Ξέρω όμως ότι μας ενδιαφέρει η αύξηση οπότε είμαι συγκρατημένα χαρουμενη!! 

Πάμε για επανάληψη την Δευτέρα και μακάρι να ανέβουμε κ αυτο το σκαλί! 

Την άλλη εβδομάδα θα χει εσένα και την @Nicool... Καθε μερα και απο ένα ευχάριστο ευχομαι!! 

Καλή επιτυχία κ καλή δυναμη σε όλα τα κορίτσια που παλευουν σε όποιο σημείο της διαδρομής και αν βρίσκονται ώστε να γίνουν μανουλες!! 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!! ❤

Συγχαρητηρια!!!!

αντε μακαρι να συνεχίσουμε και εμεις με ευχάριστα!! 
καλους διπλασιασμούς!!❤️

πρίν από 9 λεπτά , xristinakarr είπε:

Υπέροχο νούμερο...!!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! @Katiamaxiking & @Nicool και στα δικά σας την επόμενη εβδομάδα!!!

Ευχαριστουμε πολύ 🥰🥰

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Ναι, έγινε μια καλή αρχή.. 

382,90 11η μέρα με μια βλαστοκυστη.. Ο γιατρός είναι ικανοποιημένος.. Ξέρω όμως ότι μας ενδιαφέρει η αύξηση οπότε είμαι συγκρατημένα χαρουμενη!! 

Πάμε για επανάληψη την Δευτέρα και μακάρι να ανέβουμε κ αυτο το σκαλί! 

Την άλλη εβδομάδα θα χει εσένα και την @Nicool... Καθε μερα και απο ένα ευχάριστο ευχομαι!! 

Καλή επιτυχία κ καλή δυναμη σε όλα τα κορίτσια που παλευουν σε όποιο σημείο της διαδρομής και αν βρίσκονται ώστε να γίνουν μανουλες!! 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!! ❤

Συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμούς! Καλή επιτυχία στις επόμενες 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σποράκι είπε:

Συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμούς! Καλή επιτυχία στις επόμενες 

Ευχαριστώ πολυ!! 

Ότι καλυτερο και σε σένα κορίτσι μου!! 🌷

1 ώρα πρίν, xristinakarr είπε:

Υπέροχο νούμερο...!!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! @Katiamaxiking & @Nicool και στα δικά σας την επόμενη εβδομάδα!!!

Ευχαριστώ πολύ! 

Συγνώμη δε θυμάμαι σε τι φάση είσαι.. Ευχομαι μονο ευχάριστα!! 

  • Μου αρέσει 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Βάσω91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Αδιαθετησα σήμερα. Είναι φυσιολογικό μετά από τόσο σύντομο χρονικό διάστημα από την ωοληψία (την Τρίτη); Η να ανησυχήσω;

Νομίζω είναι λογικο. 
Εμενα μου έδινε πάντα ultrogestan 10 μέρες για να μην αδιαθετήσω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Chris_V είπε:

Νομίζω είναι λογικο. 
Εμενα μου έδινε πάντα ultrogestan 10 μέρες για να μην αδιαθετήσω 

Σε ευχαριστώ!!! Θα το παρακολουθήσω όπως κ να έχει. Και Δευτέρα που θα μιλήσω με τον γιατρό θα του το πω 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chris_V είπε:

Νομίζω είναι λογικο. 
Εμενα μου έδινε πάντα ultrogestan 10 μέρες για να μην αδιαθετήσω 

Νομίζω είναι οκ, δε σημαίνει κάτι αρνητικό.. Στις 5 μέρες απ'την ωοληψια είχα αδιαθετησει κ εγώ..ημερα Πέμπτη ωοληψια και Τρίτη ήρθε περίοδος


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Βάσω91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Αδιαθετησα σήμερα. Είναι φυσιολογικό μετά από τόσο σύντομο χρονικό διάστημα από την ωοληψία (την Τρίτη); Η να ανησυχήσω;

Μην ανησυχείς, είναι φυσιολογικό. Και στις δύο διεγέρσεις μου αδιαθέτησα ακριβώς την 5η μέρα. Σε εσένα είναι η 4η, μικρή διαφορά. Ρώτα βέβαια και το γιατρό σου τη Δευτέρα όπως είπες, θα σε καθησυχάσει οριστικά 🤗

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελικά δεν προχώρησε κανένα εμβρύο σε βλαστοκύστη. Την επόμενη εβδομάδα θα έχω ραντεβού με τον γιατρό. Ξέρετε καμία περίπτωση σαν τη δική μου που με τροποποιημένο φυσικό η με φυσικούς τα ωάρια ήταν πιο ποιοτικά; Προσπαθώ να πιαστώ από κάπου να δω αν έχω ελπίδες να παλέψω. 

  • Λυπημένη/-ος 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...