Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, maraki1992 είπε:

ευχαριστώ πολύ. έχω κάνει το νικα και βρήκε ηπια έως μετρίου βαθμού λοιμωξη του ενδομητριου. ngs θα κάνω με τον παντο... το ngs έχει 100% ακρίβεια.? παίζει να πάρει δείγμα από λάθος σημείο  και να μη βρεθεί τυχόν λοιμωξη ? επισης ποσες μερες χρειάζεται για να βγει το αποτέλεσμα?

 

Ο Παντος ξερω οτι ζητάει τη Νίκα, δεν ήξερα ότι ζηταει έξτρα και ngs, ούτε ξέρω τι παραπάνω θα του δείξει η ngs. Εγώ δεν έκανα τίποτα απο τα 2, είχα κάνει μονο εξέταση pcr σε ιστό περιοδου και αφού ήταν οκ και χωρίς μικροβια δε μου ζήτησε κάτι παραπάνω ο γιατρός μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

21 hours ago, Zaxaroulamak said:

Εμενα ο γιατρος μου ειχε προτεινει τις ovamax και μου ειχε πει οτι ειναι οι μονες που βοηθανε καπως. Ωστοσο δεν εχω προσωπικη εμπειρια γιατι δεν τις πηρα τελικα.  

Πωπω τα ovamax φέρνουν πολύ υπνηλία...μάλλον θα παίρνω μόνο δύο το βράδυ...δε γίνεται αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Έχω κάνει εγώ ngs, θα σου βγάλει ακριβώς αν υπάρχει μικρόβιο και ποσοστό γαλακτοβακυλλων. 10 δευτερόλεπτα είναι λίγο δυσάρεστο και τέλος. Σε τρεις εβδομάδες περίπου θα έχεις το αποτέλεσμα.

υπάρχει περίπτωση να πάρεις δείγμα από λάθος σημείο και να μην πιάσει τυχόν μικρόβιο? θυμάσαι το κόστος.?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , maraki1992 είπε:

υπάρχει περίπτωση να πάρεις δείγμα από λάθος σημείο και να μην πιάσει τυχόν μικρόβιο? θυμάσαι το κόστος.?

Όχι δεν νομιζω γιατί σε τσιμπάνε αρκετές φορές για το δείγμα. Άλλωστε το μικρόβιο είναι παντού αν είναι. Δεν θυμάμαι ακριβώς το κόστος γιατί έκανα και ΕΡΑ μαζί. Περίπου 350-400 νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lilika1234 είπε:

Πωπω τα ovamax φέρνουν πολύ υπνηλία...μάλλον θα παίρνω μόνο δύο το βράδυ...δε γίνεται αλλιώς...

Οντως;;; ναι τοτε καλυτερα να τις παιρνεις το βραδυ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Zaxaroulamak said:

Οντως;;; ναι τοτε καλυτερα να τις παιρνεις το βραδυ! 

Ναι καλέ, έχει μελατονίνη...απλά δεν ξέρω αν γίνεται να πάρεις τέσσερα το βράδυ, οπότε αναγκαστικά πρέπει μισή δόση...🤔🥲🥲🥲

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Lilika1234 είπε:

Ναι καλέ, έχει μελατονίνη...απλά δεν ξέρω αν γίνεται να πάρεις τέσσερα το βράδυ, οπότε αναγκαστικά πρέπει μισή δόση...🤔🥲🥲🥲

Εγώ πάντως που τις παίρνω εδώ κ 2,5 μήνες (2 πρωί 2 βράδυ) δεν είχα θέμα υπνηλίας. Είχα διαβάσει για τη μελατονινη, αλλά εμένα τουλάχιστον δε με έπιασε.. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Όχι δεν νομιζω γιατί σε τσιμπάνε αρκετές φορές για το δείγμα. Άλλωστε το μικρόβιο είναι παντού αν είναι. Δεν θυμάμαι ακριβώς το κόστος γιατί έκανα και ΕΡΑ μαζί. Περίπου 350-400 νομίζω 

ευχαριστώ πολύ !!!! καλή σου μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πήγα τελικά για υπέρηχο γιατί μέχρι τη Δευτέρα είχα μόνο καφέ, αίμα τίποτα. Μόλις μου έκανε τον υπέρηχο, αδιαθέτησα κανονικά. 😂

Ξεκινάω απόψε Gonal.

Καμιά άλλη;

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

μολις εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων, το ένα βλαστοκύστη και το άλλο ερχόμενη βλαστοκύστη!

σας Ευχαριστω παρά πολύ για τη θετική σας ενέργεια!!! 
ελπιζω να ριζώσουν!

το 3ο δεν προχώρησε. 

Με το καλό να φωλιάσουν!!! Άραξε κι απόλαυσέ το τώρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ιουλιέτα είπε:

Εγώ πήγα τελικά για υπέρηχο γιατί μέχρι τη Δευτέρα είχα μόνο καφέ, αίμα τίποτα. Μόλις μου έκανε τον υπέρηχο, αδιαθέτησα κανονικά. 😂

Ξεκινάω απόψε Gonal.

Καμιά άλλη;

Το άτιμο το αγχος..

καλη αρχή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

μολις εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρύων, το ένα βλαστοκύστη και το άλλο ερχόμενη βλαστοκύστη!

σας Ευχαριστω παρά πολύ για τη θετική σας ενέργεια!!! 
ελπιζω να ριζώσουν!

το 3ο δεν προχώρησε. 

Με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα σε δύο εβδομάδες!!!! 🤞🌷🌷

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...