Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εκανα χθες τη ωοληψια, 18η ημέρας διέγερσης γιατί δεν μεγάλωναν τα ωοθυλακια! Τελικά πήραμε 8 ωάρια και τώρα μας πήραν τηλ και μας είπαν ότι τα 6 ήταν καλής ποιότητας και από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 3! Τη Δευτέρα θα ξαναμιλήσουμε και τη Τρίτη πάω για εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια να μείνουν και τα 3!! ✌🏻🏻🏻

Ευχομαι 3 δυνατά εμβρυακια !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εκανα χθες τη ωοληψια, 18η ημέρας διέγερσης γιατί δεν μεγάλωναν τα ωοθυλακια! Τελικά πήραμε 8 ωάρια και τώρα μας πήραν τηλ και μας είπαν ότι τα 6 ήταν καλής ποιότητας και από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 3! Τη Δευτέρα θα ξαναμιλήσουμε και τη Τρίτη πάω για εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια να μείνουν και τα 3!! ✌🏻🏻🏻

Να μείνουν και να γίνουν τα παιδακια σου ευχομαι!!! Όλα με το καλό!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σποράκι είπε:

Κορίτσι μου πότε έχεις χοριακή;

Πάω τη Δευτέρα το πρωί! Το στήθος μου με ενοχλεί ειδικά στις θηλές, σήμερα κάποιες φορές ζεσταίνομαι απίστευτα, σαν εξάψεις και έχω μια δυσφορία σαν να μην μπορώ να πάρω ανάσα. Την προηγούμενη που ήσαν αποτυχημένη δεν τα είχα αυτά!! Λες από την προγεστερόνη;  Το πιστεύω πολύ αυτό το εμβρυακι!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Stef91 είπε:

Πάω τη Δευτέρα το πρωί! Το στήθος μου με ενοχλεί ειδικά στις θηλές, σήμερα κάποιες φορές ζεσταίνομαι απίστευτα, σαν εξάψεις και έχω μια δυσφορία σαν να μην μπορώ να πάρω ανάσα. Την προηγούμενη που ήσαν αποτυχημένη δεν τα είχα αυτά!! Λες από την προγεστερόνη;  Το πιστεύω πολύ αυτό το εμβρυακι!! 

Όλα αυτά συνήθως είναι από την προγεστερόνη, με τα φάρμακα δεν μπορούμε να καταλάβουμε τα συμπτώματα. Αν και οι θηλές είναι πολύ καλό σύμπτωμα. Είναι πολύ καλό όμως που σκέφτεσαι έτσι θετικά, το ένστικτο πολλές φορές αλάνθαστο. Άντε να 

Just now, Σποράκι είπε:

Όλα αυτά συνήθως είναι από την προγεστερόνη, με τα φάρμακα δεν μπορούμε να καταλάβουμε τα συμπτώματα. Αν και οι θηλές είναι πολύ καλό σύμπτωμα. Είναι πολύ καλό όμως που σκέφτεσαι έτσι θετικά, το ένστικτο πολλές φορές αλάνθαστο. Άντε να σου δίνουμε συγχαρητήρια τη Δευτέρα!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Σποράκι είπε:

Όλα αυτά συνήθως είναι από την προγεστερόνη, με τα φάρμακα δεν μπορούμε να καταλάβουμε τα συμπτώματα. Αν και οι θηλές είναι πολύ καλό σύμπτωμα. Είναι πολύ καλό όμως που σκέφτεσαι έτσι θετικά, το ένστικτο πολλές φορές αλάνθαστο. Άντε να 

 

Ναι την προηγούμενη φορά δεν είχα τίποτα, ειδικά την δεύτερη βδομάδα, τώρα έχω καλό προαίσθημα ναι! Είναι και η μαμα μου μαζί μου, η οποία μου λέει είσαι σίγουρα έγκυος ( μητρικό ένστικτο) άντε να δούμε! 😊σε ευχαριστώ πολύ !! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 6
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καληαπερα και καλά αποτελέσματα σε όλες όσες περιμένετε αποτελέσματα αυτές τις ημέρες από χοριακη και εμβρυακια!

Μια ερώτηση, οποία ξέρει να μου απαντήσει, μετά από αποτυχημένη διαδικασία σε πόσες μέρες έρχεται περίοδος;

Σταματησα τα χάπια Δευτέρα το πρωί και περιμένω ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chris_V είπε:

Κοριτσια καληαπερα και καλά αποτελέσματα σε όλες όσες περιμένετε αποτελέσματα αυτές τις ημέρες από χοριακη και εμβρυακια!

Μια ερώτηση, οποία ξέρει να μου απαντήσει, μετά από αποτυχημένη διαδικασία σε πόσες μέρες έρχεται περίοδος;

Σταματησα τα χάπια Δευτέρα το πρωί και περιμένω ακόμη. 

Εμένα στις 4 με 5 μέρες αφού κόψω τα φάρμακα μου έρχεται. Λογικά μέσα στο σκ θα σου έρθει.. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εκανα χθες τη ωοληψια, 18η ημέρας διέγερσης γιατί δεν μεγάλωναν τα ωοθυλακια! Τελικά πήραμε 8 ωάρια και τώρα μας πήραν τηλ και μας είπαν ότι τα 6 ήταν καλής ποιότητας και από αυτά γονιμοποιηθηκαν τα 3! Τη Δευτέρα θα ξαναμιλήσουμε και τη Τρίτη πάω για εμβρυομεταφορα! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια να μείνουν και τα 3!! ✌🏻🏻🏻

Σου εύχομαι ολόψυχα 3 άριστα εμβρυακια !! Να είναι τα τυχερά σου 💗

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια σας ευχαριστω όλες μέσα από τη καρδιά μου για τις ευχές σας και τη θετική σας ενέργεια!! 

Με συγκινείτε!! Ότι καλύτερο στη καθεμία ξεχωριστά ευχομαι !!

θα σας πω τη Δευτέρα τα νέα! 

  • Δύναμη! 4
Link to comment
Share on other sites

On 30/6/2023 at 9:30 ΠΜ, Βάσω91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Ξεκίνησα εχθές την διέγερση όπως σας είχα πει δεύτερη μέρα περιόδου. Αλλά βρε κορίτσια δεν είχα πολλή ροή και μάλιστα σήμερα σηκώθηκα και στο σκούπισμα είδα καφέ όπως όταν τελειώνει. Πρώτη φορά το παθαίνω αυτό λέτε να επηρεάζει τη διέγερση; Να πάρω τηλ στο κέντρο;

Γεια σου,

Κι εγώ σε αναμονή έναρξης Gonal, είδα χθες το μεσημέρι καφέ και συνεχίζει μέχρι σήμερα έτσι, ούτε ίχνος αίματος. 

Με έχει πιάσει απελπισία, γιατί να βασανιζόμαστε τόσο και να μη γίνεται τίποτα φυσιολογικά ρε κορίτσια. Σε όλα τα βήματα άγχος και αναποδιές...

Πήρες τηλέφωνο; Τι σου είπαν; Εμένα μου είπαν να περιμένω μέχρι το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ιουλιέτα είπε:

Γεια σου,

Κι εγώ σε αναμονή έναρξης Gonal, είδα χθες το μεσημέρι καφέ και συνεχίζει μέχρι σήμερα έτσι, ούτε ίχνος αίματος. 

Με έχει πιάσει απελπισία, γιατί να βασανιζόμαστε τόσο και να μη γίνεται τίποτα φυσιολογικά ρε κορίτσια. Σε όλα τα βήματα άγχος και αναποδιές...

Πήρες τηλέφωνο; Τι σου είπαν; Εμένα μου είπαν να περιμένω μέχρι το απόγευμα.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις (ξέρω, πολύ δύσκολο). Αγχώνεσαι υποσυνείδητα για την έναρξη της διαδικασίας. Θα έρθει μια χαρά η ροή, δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου. Θα έρθει, θα δεις! Και στις δύο διεγέρσεις μου είχα τα πιο αλλόκοτα ξεκινήματα περιόδου. Καθόλου τυχαίο, είμαι σίγουρη. Επίσης, όλο το 2022 που προσπαθούσαμε για εγκυμοσύνη κάθε μήνα, συνέβησαν όλα, ΜΑ ΟΛΑ, τα κουλά! Η προσμονή μας γεμίζει άγχος. Η περίοδος επηρεάζεται άμεσα από αυτό, χωρίς να το καταλαβαίνουμε. Να είσαι σίγουρη πως θα έρθει η ροή, έστω και με λίγες μέρες καθυστέρηση. Καλή αρχή κορίτσι μου ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Soho24 είπε:

Προσπάθησε να ηρεμήσεις (ξέρω, πολύ δύσκολο). Αγχώνεσαι υποσυνείδητα για την έναρξη της διαδικασίας. Θα έρθει μια χαρά η ροή, δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου. Θα έρθει, θα δεις! Και στις δύο διεγέρσεις μου είχα τα πιο αλλόκοτα ξεκινήματα περιόδου. Καθόλου τυχαίο, είμαι σίγουρη. Επίσης, όλο το 2022 που προσπαθούσαμε για εγκυμοσύνη κάθε μήνα, συνέβησαν όλα, ΜΑ ΟΛΑ, τα κουλά! Η προσμονή μας γεμίζει άγχος. Η περίοδος επηρεάζεται άμεσα από αυτό, χωρίς να το καταλαβαίνουμε. Να είσαι σίγουρη πως θα έρθει η ροή, έστω και με λίγες μέρες καθυστέρηση. Καλή αρχή κορίτσι μου ❤

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ιουλιέτα είπε:

Γεια σου,

Κι εγώ σε αναμονή έναρξης Gonal, είδα χθες το μεσημέρι καφέ και συνεχίζει μέχρι σήμερα έτσι, ούτε ίχνος αίματος. 

Με έχει πιάσει απελπισία, γιατί να βασανιζόμαστε τόσο και να μη γίνεται τίποτα φυσιολογικά ρε κορίτσια. Σε όλα τα βήματα άγχος και αναποδιές...

Πήρες τηλέφωνο; Τι σου είπαν; Εμένα μου είπαν να περιμένω μέχρι το απόγευμα.

Καλησπέρα!!! Εγώ αδιαθετησα και δεύτερη μέρα είχα κόκκινο αίμα αλλά όχι πολλή ροή μετά τρίτη και σήμερα τέταρτη ημέρα καφέ μόνο. Πήγα στο κέντρο το πρωί και Μ είπαν να μην ανησυχώ και ότι είναι από τα φάρμακα! Και εγώ αγχώνομαι λίγο αλλά από την άλλη δεν μπορούμε να ζούμε κ έτσι!! Συνεχίζουμε και ο θεός βοηθός!! Καλή επιτυχία εύχομαι κ σε εσένα και ότι θέλεις, αν μπορώ να σε βοηθήσω, να με ρωτήσεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...