Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

Ναι ναι! Υπάρχουν κοπέλες που έκαναν χωρίς μέθη, αλλά συνήθως σε φυσικούς για να πάρουν 1-2 ωάρια. Λένε ότι δεν είναι ιδιαίτερα ευχάριστη η διαδικασία όταν έχεις καμιά 10αριά. Βρε μέθη και πάλι μέθη! Σαν μερακλωμένος Ορέστης Μακρής έφυγα και τις 2 φορές από το κέντρο 🤣🤣

Θα δω τι θα μου που και από την κλινική αύριο πάω για εξετάσεις.ξεκιναει η διαδικασία. Να δω εγω πως θα βγω από εκει μεσα 🤣🤣

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα μακάρι να έχουμε όλες μας.. 

Αύριο πάω για την πρώτη ωοληψία μου και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι που πρέπει ή δεν πρέπει να κάνω, π.χ. κάτι θυμάμαι για αρώματα ότι δεν κάνει, αλλά αυτό ισχύει για ωοληψία ή εμβρυομεταφορά..; Σας ευχαριστώ!

  • Καλή τύχη! 3
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , xristinakarr είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα μακάρι να έχουμε όλες μας.. 

Αύριο πάω για την πρώτη ωοληψία μου και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι που πρέπει ή δεν πρέπει να κάνω, π.χ. κάτι θυμάμαι για αρώματα ότι δεν κάνει, αλλά αυτό ισχύει για ωοληψία ή εμβρυομεταφορά..; Σας ευχαριστώ!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Ακολουθω και εγώ την άλλη εβδομάδα . πρώτη φορά και εγώ. Εμενα μου είπανε οχι άρωμα.όχι φακους επαφής. Όχι εντονο βάψιμο προσώπου οχι βαμμένα νυχια.Γιατι θα γίνει μέθη. Και πρέπει να βλέπουν την αποχώρηση  του σώματος. Με συνοδεία να πας και φαγητό ελαφρύ το προηγούμενο βράδυ. Τωρα καλύτερα θα σου τα πει ο γιατρός σου ή κάποια κοπέλα που έχει κάνει ηδη. Ευχομαι καλη επιτυχία.🤗😊

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , xristinakarr είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα μακάρι να έχουμε όλες μας.. 

Αύριο πάω για την πρώτη ωοληψία μου και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι που πρέπει ή δεν πρέπει να κάνω, π.χ. κάτι θυμάμαι για αρώματα ότι δεν κάνει, αλλά αυτό ισχύει για ωοληψία ή εμβρυομεταφορά..; Σας ευχαριστώ!

Χωρίς φαγητό και νερό μετά τα μεσάνυχτα, χωρίς αρώματα και κρέμες σώματος (λόγω του χώρου που γίνεται η ωοληψια). Καλή επιτυχία!!! 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , xristinakarr είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα μακάρι να έχουμε όλες μας.. 

Αύριο πάω για την πρώτη ωοληψία μου και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι που πρέπει ή δεν πρέπει να κάνω, π.χ. κάτι θυμάμαι για αρώματα ότι δεν κάνει, αλλά αυτό ισχύει για ωοληψία ή εμβρυομεταφορά..; Σας ευχαριστώ!

Καλή επιτυχίαααααα!!! Όντως το άρωμα καλό είναι να το αποφύγεις, από εκεί και πέρα τίποτα το ιδιαίτερο. Να πας με κέφι και όσο γίνεται λιγότερο άγχος!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, xristinakarr είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα μακάρι να έχουμε όλες μας.. 

Αύριο πάω για την πρώτη ωοληψία μου και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι που πρέπει ή δεν πρέπει να κάνω, π.χ. κάτι θυμάμαι για αρώματα ότι δεν κάνει, αλλά αυτό ισχύει για ωοληψία ή εμβρυομεταφορά..; Σας ευχαριστώ!

Καλησπέρα!!! Εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από τη καρδιά μου!!! Εμένα μ λένε να μην πίνω ούτε νερό το πρωί της ωοληψίας και να μην πάρω ούτε το χάπι του θυρεοειδή. Από εκεί και πέρα να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!!!

4 ώρες πρίν, Amemika είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Ακολουθω και εγώ την άλλη εβδομάδα . πρώτη φορά και εγώ. Εμενα μου είπανε οχι άρωμα.όχι φακους επαφής. Όχι εντονο βάψιμο προσώπου οχι βαμμένα νυχια.Γιατι θα γίνει μέθη. Και πρέπει να βλέπουν την αποχώρηση  του σώματος. Με συνοδεία να πας και φαγητό ελαφρύ το προηγούμενο βράδυ. Τωρα καλύτερα θα σου τα πει ο γιατρός σου ή κάποια κοπέλα που έχει κάνει ηδη. Ευχομαι καλη επιτυχία.🤗😊

Καλησπέρα!!Εγώ φακούς επαφής φοράω πάντα!! Δεν μ έχουν πει ποτέ τπτ οπότε φαντάζομαι θα εξαρτάται και από την κάθε κλινική αυτό!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Βάσω91 είπε:

Καλησπέρα!!! Εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από τη καρδιά μου!!! Εμένα μ λένε να μην πίνω ούτε νερό το πρωί της ωοληψίας και να μην πάρω ούτε το χάπι του θυρεοειδή. Από εκεί και πέρα να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλησπέρα!!Εγώ φακούς επαφής φοράω πάντα!! Δεν μ έχουν πει ποτέ τπτ οπότε φαντάζομαι θα εξαρτάται και από την κάθε κλινική αυτό!!

Κι εμένα μου είπαν μόνο νηστική και χωρίς νερό, συν δύο ράπιντ τεστ. Θα πάρω και τα γυαλιά μου μαζί για παν ενδεχομένο, χωρίς φακούς είμαι ντιπ για ντιπ γκαβή!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , xristinakarr είπε:

Κι εμένα μου είπαν μόνο νηστική και χωρίς νερό, συν δύο ράπιντ τεστ. Θα πάρω και τα γυαλιά μου μαζί για παν ενδεχομένο, χωρίς φακούς είμαι ντιπ για ντιπ γκαβή!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !!! Σου εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν ! 
Εμενα μου είχε πει να κάνω κ κλισμα το προηγούμενο βράδυ στις 22:00. Φαγητό ελαφρύ έως τις 20:00. Το πρωί ούτε νερό ! Το χαπι του θυρεοειδή δεν το πήρα ούτε κ εγώ ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, ξεκίνησα διέγερση την Παρασκευή με gonal κ σήμερα έχω έντονα τραβήγματα κ πολύ ελαφρύ πόνο χαμηλά στις ωοθήκες δεξιά κ αριστερά. Είναι 2η διεγερση, στην πρώτη δεν είχα κανένα συμπτωμα κατά τη διάρκεια, έτυχε σε κάποια άλλη να έχει έτσι ενοχλήσεις?  Αύριο είναι να πάω για υπερηχο κ αιματολογικες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Aangelika8 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ξεκίνησα διέγερση την Παρασκευή με gonal κ σήμερα έχω έντονα τραβήγματα κ πολύ ελαφρύ πόνο χαμηλά στις ωοθήκες δεξιά κ αριστερά. Είναι 2η διεγερση, στην πρώτη δεν είχα κανένα συμπτωμα κατά τη διάρκεια, έτυχε σε κάποια άλλη να έχει έτσι ενοχλήσεις?  Αύριο είναι να πάω για υπερηχο κ αιματολογικες. 

Καλησπέρα εγώ έχω κάνει μια διέγερση και όσα περιγράφεις τα είχα σχεδόν σε όλη την διάρκεια της μέχρι και την ωοληψια ! Επίσης είχε πρηστεί και το στήθος μου και πονούσε ! Έχω διαβάσει το ίδιο κι από αλλά κορίτσια ! Δεν το θεωρώ καθόλου αρνητικό, αν διαβάσεις και τις οδηγίες τις gonal το λένε κιόλας !

πολλη καλή σου επιτυχία εύχομαι 🙏🏼

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , TaxAgg είπε:

Καλησπέρα εγώ έχω κάνει μια διέγερση και όσα περιγράφεις τα είχα σχεδόν σε όλη την διάρκεια της μέχρι και την ωοληψια ! Επίσης είχε πρηστεί και το στήθος μου και πονούσε ! Έχω διαβάσει το ίδιο κι από αλλά κορίτσια ! Δεν το θεωρώ καθόλου αρνητικό, αν διαβάσεις και τις οδηγίες τις gonal το λένε κιόλας !

πολλη καλή σου επιτυχία εύχομαι 🙏🏼

@TaxAggΣ' ευχαριστώ πολύ! Συγκρίνω τώρα με την πρώτη φορά... Κ βλέπω τις διαφορές! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, xristinakarr είπε:

Κι εμένα μου είπαν μόνο νηστική και χωρίς νερό, συν δύο ράπιντ τεστ. Θα πάρω και τα γυαλιά μου μαζί για παν ενδεχομένο, χωρίς φακούς είμαι ντιπ για ντιπ γκαβή!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!

Καλή επιτυχίαααα!!! Ενημέρωσε μας αν θες ❤️

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Χαρίζονται τα ακόλουθα φάρμακα,περιοχή Θεσσαλονικη:

4 κουτια prolutex ενεσιμο διαλυμα 25 mg λήξη 10/2023 και 2/2024

4 κουτιά trisequens λήξης 8/2024

5 κουτιά utrogestan λήξης 12/24 και 2/2025

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μόλις γύρισα από το δεύτερο υπέρηχο, ξεκίνησα διέγερση με gonal την Παρασκευή, είδαμε 11 ωοθηλακια σε ικανοποιητικό μέγεθος. Καλός σας φαίνεται ο αριθμός? Μπορεί να δούμε παραπάνω στον επόμενο? Είναι 2η διεγερση, στην 1η πήραμε 9, τα 7 ήταν καλά γονιμοποιηθηκαν 6, καταψυξαμε 4 στην 3η μέρα... 

  • Καλή τύχη! 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...