Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

1 minute ago, Ririii88 said:

Εμένα ήταν την 10η ημερα ( 5 ημερων βλαστοκυστες ) 298 και την 14η 1766 και έχω ενα μωράκι !

Να το χαίρεσαι το μικρακι σου!!!! Μετά από όσα πέρασα.. πραγματικά.. τρελάθηκα με τους αριθμούς που είδα!! Ας συνεχίσει να ανεβαίνει και ας κρατήσω και εγώ ένα μωράκι στο τέλος!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, CountryGirl είπε:

Να το χαίρεσαι το μικρακι σου!!!! Μετά από όσα πέρασα.. πραγματικά.. τρελάθηκα με τους αριθμούς που είδα!! Ας συνεχίσει να ανεβαίνει και ας κρατήσω και εγώ ένα μωράκι στο τέλος!!! 

έχω εννοούσα στην κοιλίτσα μου ακόμα 😕 Τώρα κατάλαβα πως το έγραψα ...χαχαχαχαχ !! Σε καταλαβαίνω απόλυτα , όλες λίγο πολύ έχουμε ταλαιπωρηθεί αρκετα γι αυτό και ςίμαστε στήριγμα η μια για την άλλη .. Γερό να είναι κ ας είναι όσα θέλει ο θεός !!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ririii88 said:

έχω εννοούσα στην κοιλίτσα μου ακόμα 😕 Τώρα κατάλαβα πως το έγραψα ...χαχαχαχαχ !! Σε καταλαβαίνω απόλυτα , όλες λίγο πολύ έχουμε ταλαιπωρηθεί αρκετα γι αυτό και ςίμαστε στήριγμα η μια για την άλλη .. Γερό να είναι κ ας είναι όσα θέλει ο θεός !!!!

Καλώς να το δεχτείς λοιπόν!!!! Πόσο εβδομάδων είσαι???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! 
@CountryGirl συγχαρητηρια και καλούς διπλασιασμούς!!!

@Stef91 πίστεψε στο θαυματακι σου!! Καλη επιτυχία 

να σας κάνω ένα update σχετικά με τη διέγερση μου να μου πείτε τη γνώμη σας. Είμαι 8η ημέρα διέγερσης και έχω 9 ωοθυλακια, τα 8 είναι 10 χιλ. Και το 1 είναι 13 χιλ. Πως σας φαίνονται; 

  • Μου αρέσει 3
  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, CountryGirl είπε:

Λοιπόν!!!! Επανέλαβα την ανάλυση σήμερα..  τετραπλασιαστηκε!! 730 μονάδες!!! Περιμένω να επικοινωνήσει μαζί μου η γιατρός.. νομίζετε ότι είναι δίδυμη κύηση???

Τέλεια χοριακη! Με το καλο να κάνετε και τον υπέρηχο να σου λυθούν όλες οι αποριες!

Εγώ πιστεύω ότι είναι διδυμα, σε μόνη κυηση μέχρι τριπλασιασμό της χοριακης εντος δύο ημερών έχω ακούσει εως τώρα, με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα σε όλους!! 
@CountryGirl συγχαρητηρια και καλούς διπλασιασμούς!!!

@Stef91 πίστεψε στο θαυματακι σου!! Καλη επιτυχία 

να σας κάνω ένα update σχετικά με τη διέγερση μου να μου πείτε τη γνώμη σας. Είμαι 8η ημέρα διέγερσης και έχω 9 ωοθυλακια, τα 8 είναι 10 χιλ. Και το 1 είναι 13 χιλ. Πως σας φαίνονται; 

Σε Εύχαριστω πολύ!!! Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα ! 😊

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, 

Για όσα κοριτσια θυμουνται ή έχουν κάνει προσφατα εμβρυομεταφορα..

Είμαι σε προετοιμασια ενδομητρίου..ποιες μέρες του κυκλου τσεκάρουμε με υπέρηχο το πάχος του ενδομητρίου?είμαι εκτός Αθηνών και υπολόγιζα να κάνω τους υπερήχους στην πολη μου ωστόσο ο γυναικολόγος εδώ μου είπε ότι θα λείπει κάποιες μέρες και δεν ξέρω αν θα'ναι αυτές που πρεπει να κάνω υπέρηχο


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kathrin17 είπε:

Καλησπέρα σας, 

Για όσα κοριτσια θυμουνται ή έχουν κάνει προσφατα εμβρυομεταφορα..

Είμαι σε προετοιμασια ενδομητρίου..ποιες μέρες του κυκλου τσεκάρουμε με υπέρηχο το πάχος του ενδομητρίου?είμαι εκτός Αθηνών και υπολόγιζα να κάνω τους υπερήχους στην πολη μου ωστόσο ο γυναικολόγος εδώ μου είπε ότι θα λείπει κάποιες μέρες και δεν ξέρω αν θα'ναι αυτές που πρεπει να κάνω υπέρηχο

Είσαι σε φυσικό ή τεχνητό κύκλο; Έχει πολύ σημασία, ειδικά στον φυσικό θέλει παρακολουθήσει για να ξέρει την ωορρηξία σου. Καλο ειναι 7η-8η μερα να γίνει ο πρώτος υπέρηχος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σποράκι είπε:

Είσαι σε φυσικό ή τεχνητό κύκλο; Έχει πολύ σημασία, ειδικά στον φυσικό θέλει παρακολουθήσει για να ξέρει την ωορρηξία σου. Καλο ειναι 7η-8η μερα να γίνει ο πρώτος υπέρηχος.

Ξέχασα το βασικότερο.. Με τεχνητό είμαι, οχι φυσικό κυκλο


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Kathrin17 είπε:

Ξέχασα το βασικότερο.. Με τεχνητό είμαι, οχι φυσικό κυκλο

Οκ τότε λιγότερο άγχος. Συνήθως ξεκινάνε τους υπερήχους 7η μέρα για να δουν αν χρειάζεται να αυξήσουν και τα χάπια. Τώρα και 2-3 μέρες μετά να πας δεν υπάρχει πρόβλημα. Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Lela79 είπε:

Εμένα με τεχνητό κυκλο πρώτο υπέρηχο μου είχε την 12η μέρα 

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.. 

Εμένα μου πε 10η μέρα αλλά επειδή πεφτει Σαββατο, θα κάνω 1ο υπέρηχο 12η... Το 2ο υπέρηχο θυμάσαι μετά από ποσες μέρες?? 

Αν δεν κάνω λάθος, είσαι εγκυουλα?? Με το καλό.. Ήμουν πολυ ενεργή στο φόρουμ το 2019-2020 στην προσπάθεια για το πρψτο μου παιδάκι.. Τώρα σας παρακολουθώ σιωπηλά και μαθαίνω από τις εμπειρίες των νέων κοριτσιών

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Είχαμε πάει σήμερα με το σύζυγο στο Έλενα και μας είπε η αιματολογος κοιτωντας τις εξετάσεις μας πως για τις μη γονιμοποιησεις/ διαιρέσεις φταίει το σπερμα και ήταν κάθετη. Τις προάλλες δε ο γιατρός μου είπε πως φταινε τα ωάρια μου και να σκεφτώ τη δωρεά. Και εκεί που το είχα αποδεχτεί το θέμα σήμερα είμαι πάλι μπερδεμένη και χαομενη. Σίγουρα θα πάρω και μια δεύτερη γνώμη από γυναικολόγο. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω πια νιώθω ότι δεν έχει τέλος όλο αυτό 😢

Link to comment
Share on other sites

On 19/6/2023 at 2:44 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

Καλησπέρα σε όλους!! 
@CountryGirl συγχαρητηρια και καλούς διπλασιασμούς!!!

@Stef91 πίστεψε στο θαυματακι σου!! Καλη επιτυχία 

να σας κάνω ένα update σχετικά με τη διέγερση μου να μου πείτε τη γνώμη σας. Είμαι 8η ημέρα διέγερσης και έχω 9 ωοθυλακια, τα 8 είναι 10 χιλ. Και το 1 είναι 13 χιλ. Πως σας φαίνονται; 

Καλησπέρα @Katiamaxiking !!

Δεν έχω εικόνα γιατί κι εγώ είμαι στην πρώτη διέγερση αλλά ήθελα να σου πω ότι πάμε χέρι χέρι, σήμερα 6η μέρα διέγερσης μου είπε έχουμε 8-10 ωοθυλάκια, δε μέτρησε χιλιοστά προς το παρόν.. Καλή μας τύχη και καλή μας επιτυχία! ✌

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...