Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Anii είπε:

Ναι μόλις θα σας έστελνα … ήμουν όντως έγκυος και απέβαλα. Έχω ήδη μια κορούλα 9 μηνών είχα όμως μια αποβολή πριν απο την κόρη μου στον 3ο μηνα .. όταν συγχύζομαι πάντα αποβάλλω τι έχω παρατηρήσει .. δεν πειράζει έχει ο θεός !

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vasiliki96 είπε:
8 ώρες πρίν, Anii είπε:

Ναι μόλις θα σας έστελνα … ήμουν όντως έγκυος και απέβαλα. Έχω ήδη μια κορούλα 9 μηνών είχα όμως μια αποβολή πριν απο την κόρη μου στον 3ο μηνα .. όταν συγχύζομαι πάντα αποβάλλω τι έχω παρατηρήσει .. δεν πειράζει έχει ο θεός !

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ… πάρε το χρόνο σου..βρες την ηρεμία σου και μην επιτρέπεις να σε επηρεάζουν άσχημα πράγματα.. για τη δίκη σου ψυχολογία κ μόνο γιατί σε όλους μας αξίζουν τα καλύτερα σε αυτή τη ζωή που περνά νερό 

Από όσα έχω διαβάσει στο φόρουμ είναι συνηθισμένο να συμβαίνει αυτό όμως δεν έχω εμπειρία όποτε ίσως να σε βοηθήσουν άλλες φίλες μας περισσότερο 

Έχεις την αγάπη μου κ μια αγκαλιά !

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Anii είπε:

 

πρίν από 10 λεπτά , Myrto24 είπε:

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ… πάρε το χρόνο σου..βρες την ηρεμία σου και μην επιτρέπεις να σε επηρεάζουν άσχημα πράγματα.. για τη δίκη σου ψυχολογία κ μόνο γιατί σε όλους μας αξίζουν τα καλύτερα σε αυτή τη ζωή που περνά νερό 

Από όσα έχω διαβάσει στο φόρουμ είναι συνηθισμένο να συμβαίνει αυτό όμως δεν έχω εμπειρία όποτε ίσως να σε βοηθήσουν άλλες φίλες μας περισσότερο 

Έχεις την αγάπη μου κ μια αγκαλιά !

Ευχαριστώ παρά πολυυυ για τη στήριξη ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasiliki96 είπε:
8 ώρες πρίν, Anii είπε:

Ναι μόλις θα σας έστελνα … ήμουν όντως έγκυος και απέβαλα. Έχω ήδη μια κορούλα 9 μηνών είχα όμως μια αποβολή πριν απο την κόρη μου στον 3ο μηνα .. όταν συγχύζομαι πάντα αποβάλλω τι έχω παρατηρήσει .. δεν πειράζει έχει ο θεός !

Να σκέφτεσαι πως τουλάχιστον έχεις ήδη ένα παιδακι και μην αγχώνεσαι θα έρθει κ το δευτερο!! ❤🤞

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε????εμεις ετοιμαζομαστε ξανα μετα τις αποβολη για τις προσπαθειες μας παλι....θα με πειτε προκατηλειμενη αλλα οι γονιμες μερες μου πεφτουν παλι πανω στην πανσεληνο...και λεγεται οτι στην πανσεληνο δεν ευδοκυμουν οι εγκυμοσυνες...και η προηγουμενη που απετυχε ηταν και αυτη τετοιες μερες...:-(να ισχυει λετε κατι τετοιο????ή τυχαιο γεγονος....

  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή τύχη σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου ❤ και εμείς στις προσπάθειες είμαστε τώρα γύρω στις 25 του μήνα περιμένω περίοδο για να δούμε θα έρθει η ριμαδα...νομίζω πως ναι. Πρηστηκε το στήθος ποναει απίστευτα πολύ 15 μέρες πριν την αναμενόμενη με έπιασαν οι πόνοι στο στήθος. Και μικρές κράμπες στην μήτρα χωρίς λόγο.  Εύχομαι σε όλες να είστε καλά 🤍

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε;; δεν στέλνει καμία τα νέα της. Είστε η παρηγοριά μου να ξέρετε ❤ έχω εδώ και 2 μέρες κάτι ζαλαδες , όταν σηκώνομαι απότομα η ακόμα και όταν κάθομαι έχω μια ζάλη το κεφάλι μου γυρίζει , πειναω συνέχεια   έτσι νιώθω δηλαδή να γουργουρίζει το στομάχι μου και , όχι πόνο, αλλά ένα βάρος στη μήτρα μου που το νιώθω όταν είναι να μου έρθει περίοδος και μικρές κραμπουλες στην  μήτρα όταν ξαπλωνω.  Εσείς τι συμπτώματα εχετε;Εάν περιμενετε να αδιαθετησετε;

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Katerina P. είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; δεν στέλνει καμία τα νέα της. Είστε η παρηγοριά μου να ξέρετε ❤ έχω εδώ και 2 μέρες κάτι ζαλαδες , όταν σηκώνομαι απότομα η ακόμα και όταν κάθομαι έχω μια ζάλη το κεφάλι μου γυρίζει , πειναω συνέχεια   έτσι νιώθω δηλαδή να γουργουρίζει το στομάχι μου και , όχι πόνο, αλλά ένα βάρος στη μήτρα μου που το νιώθω όταν είναι να μου έρθει περίοδος και μικρές κραμπουλες στην  μήτρα όταν ξαπλωνω.  Εσείς τι συμπτώματα εχετε;Εάν περιμενετε να αδιαθετησετε;

Καλα ειμαστε..εγω ειμαι στις γονιμες αλλα δεν ξερω αν θα μας βγει κλπ   ....λες να εχει γινει το καλο?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2024 at 7:56 PM, Vasiliki96 said:

Ευχαριστώ παρά πολυυυ για τη στήριξη ❤️❤️❤️

Όλα καλα θα πάνε ξεκινά προσπάθειες !!!! Με το καλό να μας πεις ευχάριστα σύντομα !

On 1/19/2024 at 8:08 PM, Anii said:

Να σκέφτεσαι πως τουλάχιστον έχεις ήδη ένα παιδακι και μην αγχώνεσαι θα έρθει κ το δευτερο!! ❤🤞

Πως είσαι @Anii??? Πες μας τα νέα σου ?

On 1/19/2024 at 8:53 PM, Fofi! said:

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε????εμεις ετοιμαζομαστε ξανα μετα τις αποβολη για τις προσπαθειες μας παλι....θα με πειτε προκατηλειμενη αλλα οι γονιμες μερες μου πεφτουν παλι πανω στην πανσεληνο...και λεγεται οτι στην πανσεληνο δεν ευδοκυμουν οι εγκυμοσυνες...και η προηγουμενη που απετυχε ηταν και αυτη τετοιες μερες...:-(να ισχυει λετε κατι τετοιο????ή τυχαιο γεγονος....

Δεν είχα ιδέα…. Για κάτσε να το ψάξω …. Αν κ εγώ 25 που έχει πανσέληνο είμαι 16η ημέρα η γόνιμη ήταν 12η…

2 hours ago, Katerina P. said:

Κορίτσια τι κάνετε;; δεν στέλνει καμία τα νέα της. Είστε η παρηγοριά μου να ξέρετε ❤ έχω εδώ και 2 μέρες κάτι ζαλαδες , όταν σηκώνομαι απότομα η ακόμα και όταν κάθομαι έχω μια ζάλη το κεφάλι μου γυρίζει , πειναω συνέχεια   έτσι νιώθω δηλαδή να γουργουρίζει το στομάχι μου και , όχι πόνο, αλλά ένα βάρος στη μήτρα μου που το νιώθω όταν είναι να μου έρθει περίοδος και μικρές κραμπουλες στην  μήτρα όταν ξαπλωνω.  Εσείς τι συμπτώματα εχετε;Εάν περιμενετε να αδιαθετησετε;

Μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα !!!!

2 hours ago, Katerina P. said:

Κορίτσια τι κάνετε;; δεν στέλνει καμία τα νέα της. Είστε η παρηγοριά μου να ξέρετε ❤ έχω εδώ και 2 μέρες κάτι ζαλαδες , όταν σηκώνομαι απότομα η ακόμα και όταν κάθομαι έχω μια ζάλη το κεφάλι μου γυρίζει , πειναω συνέχεια   έτσι νιώθω δηλαδή να γουργουρίζει το στομάχι μου και , όχι πόνο, αλλά ένα βάρος στη μήτρα μου που το νιώθω όταν είναι να μου έρθει περίοδος και μικρές κραμπουλες στην  μήτρα όταν ξαπλωνω.  Εσείς τι συμπτώματα εχετε;Εάν περιμενετε να αδιαθετησετε;

Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά νομίζω έχεις πολύ ωραία συμπτώματα ….

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Όλα καλα θα πάνε ξεκινά προσπάθειες !!!! Με το καλό να μας πεις ευχάριστα σύντομα !

Πως είσαι @Anii??? Πες μας τα νέα σου ?

Δεν είχα ιδέα…. Για κάτσε να το ψάξω …. Αν κ εγώ 25 που έχει πανσέληνο είμαι 16η ημέρα η γόνιμη ήταν 12η…

Μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα !!!!

Δεν θέλω να σε ξεσηκωσω αλλά νομίζω έχεις πολύ ωραία συμπτώματα ….

Κορίτσια μου τι να σας πω .. Είμαι στην αναμονή για τν γιατρό 7/2.. Σήμερα άλλαξα εβδομάδα και από χθες έχω αναγουλες χωρίς ωστόσο να κάνω εμετό.. Θα δείξει.. Κ η αλήθεια είναι ότι δε κοιμάμαι καθόλου καλά.. Ξυπνάω σαν να είμαι ανήσυχη συνέχεια! Κατα τ'αλλα ηρεμαααα περιμενουμε να περασουν οι μέρες.. Εσείς κορίτσια τα νέα σας.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anii said:

Κορίτσια μου τι να σας πω .. Είμαι στην αναμονή για τν γιατρό 7/2.. Σήμερα άλλαξα εβδομάδα και από χθες έχω αναγουλες χωρίς ωστόσο να κάνω εμετό.. Θα δείξει.. Κ η αλήθεια είναι ότι δε κοιμάμαι καθόλου καλά.. Ξυπνάω σαν να είμαι ανήσυχη συνέχεια! Κατα τ'αλλα ηρεμαααα περιμενουμε να περασουν οι μέρες.. Εσείς κορίτσια τα νέα σας.. 

μπράβο υπέροχα !!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

μπράβο υπέροχα !!!! ❤️

Αλλά αυτή η αναμονηηηηηηη ρε παιδι μουυυυ να δουμε ότι όλα είναι καλά.. Ότι υπάρχει εκεί μέσα κατι τοσοδουλικο με μια καρδουλα  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Anii said:

Αλλά αυτή η αναμονηηηηηηη ρε παιδι μουυυυ να δουμε ότι όλα είναι καλά.. Ότι υπάρχει εκεί μέσα κατι τοσοδουλικο με μια καρδουλα  

Το ξέρω θέλει γερό στομάχι … να αισιοδοξείς και να γεμίζεις την καθημερινότητα μέχρι να έρθει το ραντεβουδάκι σας !!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Το ξέρω θέλει γερό στομάχι … να αισιοδοξείς και να γεμίζεις την καθημερινότητα μέχρι να έρθει το ραντεβουδάκι σας !!!! 

Καλά που έχω και εσας γιατί ακόμα σε φίλους δε το έχουμε πει !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...