Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα,

      Πήγα σήμερα για υπέρηχο,είμαι στην πέμπτη μέρα διέγερσης.Ειδαμε μόνο δύο ωάρια στη μία ωοθήκη και στην άλλη κανένα.Εχει τύχει σε κάποια να δει ωάρια στην αρχή μόνο από τη μια ωοθήκη και στον επόμενο υπέρηχο και από την  άλλη? Έχω χαμηλή ΑΜΗ (2,4) και πάμε με ήπια διέγερση, περιμέναμε 4 το πολυ

      Καλησπέρα..  ναι στην αρχή  βλεπαμε 3 και μετά σιγά σιγά άρχισαν να μεγαλώνουν κι άλλα..  τελικά στην ωοληψια είχαμε 6. Ότι και να γίνει να θυμάσαι ότι χρειάζεσαι μόνο ένα! Καλή επιτυχία και να έχεις θετικη ενέργεια!

      Μια ερώτηση για όσες γνωρίζουν.

      Μου ζήτησε η γιατρός μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα κατεψυγμενων βλαστοκυστεων να κάνω εξέταση προγεστερονης, ξέρει καμία σε τι επίπεδα πρέπει να είναι μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα?

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

2 hours ago, Anii said:

Σκέψου εμένα η συνάδελφος μου που είναι νυφη του εργοδότη μου τέλη Φλεβάρη γεννάει. Με κολλησε η άτιμη🤣  θα κολλήσω και εγώ εσας τώρα. 

Μακάρι Παναγία μ!!!!! Να λέμε μια μια τα ευχάριστα !!! ❤️

  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Anii said:

 

🤞💜💜

Θα σας ενημερώσω αυριο με τα αποτελέσματα μου

Ναι θα τα λέμε συχνά πλέον να μας ενημερώνεις ! Εγώ επισκέφθηκα το κέντρο εξωσωματικής .. έκανα εξαιρέσεις αίματος να δούμε ποσό είναι η Αμη και σκαν .. είμαι 7η ημέρα μ είπε βλέπει 7 αυγά μ είπε είναι λίγα .. βέβαια μ εξηγήσει ότι είμαι και 37 και όσο μεγαλώνουμε δεν έχουμε πολλά αυγά … δ έμεινε ικανοποιημένη αλλά ήταν αισιόδοξη μ είπε όλα τα βλέπει οκ … αλλά θα μ τα εξηγήσει όλα η εξωσωματικός και πως θα κινηθούμε κ ποτέ θα ξεκινησω τις διαδικασίες … εγώ στεναχωρήθηκα γιατί 7 αυγά είναι λίγα …

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Lila ki είπε:

Ναι θα τα λέμε συχνά πλέον να μας ενημερώνεις ! Εγώ επισκέφθηκα το κέντρο εξωσωματικής .. έκανα εξαιρέσεις αίματος να δούμε ποσό είναι η Αμη και σκαν .. είμαι 7η ημέρα μ είπε βλέπει 7 αυγά μ είπε είναι λίγα .. βέβαια μ εξηγήσει ότι είμαι και 37 και όσο μεγαλώνουμε δεν έχουμε πολλά αυγά … δ έμεινε ικανοποιημένη αλλά ήταν αισιόδοξη μ είπε όλα τα βλέπει οκ … αλλά θα μ τα εξηγήσει όλα η εξωσωματικός και πως θα κινηθούμε κ ποτέ θα ξεκινησω τις διαδικασίες … εγώ στεναχωρήθηκα γιατί 7 αυγά είναι λίγα …

Μην στεναχωριεσαι....και τα 7 αυγα σου σου ευχομαι να ειναι δυνατα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Lila ki είπε:

Ναι θα τα λέμε συχνά πλέον να μας ενημερώνεις ! Εγώ επισκέφθηκα το κέντρο εξωσωματικής .. έκανα εξαιρέσεις αίματος να δούμε ποσό είναι η Αμη και σκαν .. είμαι 7η ημέρα μ είπε βλέπει 7 αυγά μ είπε είναι λίγα .. βέβαια μ εξηγήσει ότι είμαι και 37 και όσο μεγαλώνουμε δεν έχουμε πολλά αυγά … δ έμεινε ικανοποιημένη αλλά ήταν αισιόδοξη μ είπε όλα τα βλέπει οκ … αλλά θα μ τα εξηγήσει όλα η εξωσωματικός και πως θα κινηθούμε κ ποτέ θα ξεκινησω τις διαδικασίες … εγώ στεναχωρήθηκα γιατί 7 αυγά είναι λίγα …

Μη σκέφτεσαι τα αρνητικα… όλα θα πάνε καλά! Να πιστεύεις κ να στοχεύεις μόνο στα θετικά!! 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Myrto24 said:

Μη σκέφτεσαι τα αρνητικα… όλα θα πάνε καλά! Να πιστεύεις κ να στοχεύεις μόνο στα θετικά!! 

Αυτό προσπαθώ να κάνω !!!! Εύχομαι να πάει δεξιά η εξωσωματική ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2024 at 5:24 ΜΜ, Lila ki είπε:

Αυτό προσπαθώ να κάνω !!!! Εύχομαι να πάει δεξιά η εξωσωματική ! 

Να σκέφτεσαι όσο μπορείς θετικά.. Όταν κάτι το θέλουμε πολυ ο θεος μας βοηθάει.. Προσευχή στον θεουλη και όλα καλά θα πανε !! 

 

 

Κορίτσια μου ο χοριακη μου πηγε 220 🤞 και η προγεστερονη μου 25 .. Ο γιατρός είπε όλα σουπερ.. Είμαι ενός μηνών!! Αναμένουμε για την πρωτη εξέταση 7/2 πια.. Συγγνώμη που άργησα να μπω αλλά το πρωι δουλειά και μετά έχω τέτοια νυστα που δε μπορω να ανοίξω τα μάτια μου! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Anii said:

Να σκέφτεσαι όσο μπορείς θετικά.. Όταν κάτι το θέλουμε πολυ ο θεος μας βοηθάει.. Προσευχή στον θεουλη και όλα καλά θα πανε !! 

 

 

Κορίτσια μου ο χοριακη μου πηγε 220 🤞 και η προγεστερονη μου 25 .. Ο γιατρός είπε όλα σουπερ.. Είμαι ενός μηνών!! Αναμένουμε για την πρωτη εξέταση 7/2 πια.. Συγγνώμη που άργησα να μπω αλλά το πρωι δουλειά και μετά έχω τέτοια νυστα που δε μπορω να ανοίξω τα μάτια μου! 

Μπράβο κορίτσι μου !!! Υπέροχα !!!! Ναι θα προσεύχομαι όλα να πάνε καλα να τα καταφέρω !

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Μπράβο κορίτσι μου !!! Υπέροχα !!!! Ναι θα προσεύχομαι όλα να πάνε καλα να τα καταφέρω !

Σε ευχαριστώ πολυυυ ! Η αλήθεια είναι ότι κ αυτό το φόρουμ μου έφερε τυχη! 

Μόλις παω ξανά στην εκκλησία που έχω τάξει το σπορακι μου θα ανάψω και ένα κεράκι για όλες εσας... 💙

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα είμαι καινούρια στην ομάδα θέλω να σας πω κι εγώ κάτι που μου συνέβη να μου πείτε τι πιστεύετε.. έκανα ένα τεστ βγήκε θετικό αχνό μετά από 4 μέρες καθυστέρηση και σήμερα έβγαλα αίμα κανονικά σαν περίοδο ..έχω κάτι πονάκια σαν τη περίοδο  έκανα χοριακη  και περιμένω αποτελέσματα… 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vasiliki96 είπε:
2 ώρες πρίν, Myrto24 είπε:

Έχω κανονικά όμως αίμα όπως τη περίοδο μακάρι να είναι αυτό που λες ❤️

Αν έχεις μεγάλη ροη καλύτερα περίμενε τα αποτελέσματα της χοριακης και μίλησε με την/τον γυναικολόγο σου …

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Vasiliki96 είπε:

Καλησπέρα είμαι καινούρια στην ομάδα θέλω να σας πω κι εγώ κάτι που μου συνέβη να μου πείτε τι πιστεύετε.. έκανα ένα τεστ βγήκε θετικό αχνό μετά από 4 μέρες καθυστέρηση και σήμερα έβγαλα αίμα κανονικά σαν περίοδο ..έχω κάτι πονάκια σαν τη περίοδο  έκανα χοριακη  και περιμένω αποτελέσματα… 

Τελικά κορίτσι μου τι έγινε ; βγήκαν τα αποτελέσματα σου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...