Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

Κάνε Κ σήμερα χοριακη Κ αν είναι πάνω από 1500 πήγαινε Κ άλλου για υπέρηχο με καλητερα μηχάνημα . Πολλές φορές αν δεν είναι τελευταίας τεχνολογίας το μηχάνημα δεν βλέπουν τίποτα με χοριακη κάτω από 5000 

Αν είναι εξωμήτριο πρέπει να το ξέρεις άμεσα γιατί κοντά στα 4000 χοριακη είναι επικίνδυνο Κ για εσένα 

Δεν το γνώριζα αυτό. Θα πάω να κάνω τώρα να δω τι γίνεται σε ευχαριστώ πολύ 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Mar-micky είπε:

Δεν το γνώριζα αυτό. Θα πάω να κάνω τώρα να δω τι γίνεται σε ευχαριστώ πολύ 

Ναι φυσικά Κ να ξανακάνεις χοριακη Κ να πας Κ άλλου για υπέρηχο . Κρίμα να περιμένεις τόσες μέρες Κ να υπάρχει κάτι που μπορείς να ξέρεις Κ σήμερα  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα

Κορίτσια νομίζω ζω σε παρανοια. Σήμερα σηκώθηκα να παω δουλειά και λέω ας κάνω για την πλακα μου καλά δεν υπάρχει πιθανοτητα να είμαι..και είδα πιο πολυ καθαρή θετική άχνη γραμμή... Τα μικροβιολογικα ανοίγουν δέκα.. Ο άντρας μ λέει να περιμρνω έως την τρίτη ώστε αν ειμαι να έχει αυξηθεί. Δε ξερω και πως να σας ανεβάσω φωτο να το δείτε 

Ουτε να γράψω σωστά δε μπορω εάν παρατηρησατε τι σας λέω 🤣

  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anii είπε:

Καλημερααα

Κορίτσια νομίζω ζω σε παρανοια. Σήμερα σηκώθηκα να παω δουλειά και λέω ας κάνω για την πλακα μου καλά δεν υπάρχει πιθανοτητα να είμαι..και είδα πιο πολυ καθαρή θετική άχνη γραμμή... Τα μικροβιολογικα ανοίγουν δέκα.. Ο άντρας μ λέει να περιμρνω έως την τρίτη ώστε αν ειμαι να έχει αυξηθεί. Δε ξερω και πως να σας ανεβάσω φωτο να το δείτε 

Ουτε να γράψω σωστά δε μπορω εάν παρατηρησατε τι σας λέω 🤣

καλημερα

δ ξερω για τις φωτογραφιες να σε βοηθησω

αν αντεχεις να περιμενεις πανε εστω δευτερα.βεβαια αν το επιασε το τεστ κ θελεις κ σημερα θα δειξει,αρκει να σου βγαλουν γρηγορα το αποτελεσμα,αν ειναι απο δευτερα μην κανεις κ περιμενεις

καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , vikib είπε:

καλημερα

δ ξερω για τις φωτογραφιες να σε βοηθησω

αν αντεχεις να περιμενεις πανε εστω δευτερα.βεβαια αν το επιασε το τεστ κ θελεις κ σημερα θα δειξει,αρκει να σου βγαλουν γρηγορα το αποτελεσμα,αν ειναι απο δευτερα μην κανεις κ περιμενεις

καλη επιτυχια!

Θα περιμενω για να ανέβει στα σίγουρα αν ειμαι.. Πάντως δε το περιμενα καθόλου αυτό τν μήνα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Anii είπε:

Θα περιμενω για να ανέβει στα σίγουρα αν ειμαι.. Πάντως δε το περιμενα καθόλου αυτό τν μήνα.. 

Την βάζεις φωτό στο προφίλ σου δεν την ανεβάζεις . Δες στο προφίλ στις ρυθμίσεις Κ βάζεις εκεί την φωτο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Την βάζεις φωτό στο προφίλ σου δεν την ανεβάζεις . Δες στο προφίλ στις ρυθμίσεις Κ βάζεις εκεί την φωτο

Την έχω βάλει δες την .. Περιμένω  περιοδο την τρίτη.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Τέλεια θετικότατο είναι !! Δευτέρα πήγαινε για χοριακη !! 

 

πρίν από 24 λεπτά , Neverstop είπε:

Θετικό είναι... Συγχαρητήρια!!

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ ❤❤❤ ακόμα δε μπορω να το πιστεψω ειλικρινά! Νομίζω είναι ψέματα! 

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...