Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 13η ημέρα διέγερσης και εχω ένα πολύ περίεργο σύμπτωμα που δεν ξέρω αν σχετίζεται με τα φάρμακα. Με καίνε-πονάνε τα μεγάλα δάχτυλα των ποδιών μου. Ξεκίνησε από το μεσημέρι. Ήμουν στην παραλία. Έχει συμβεί σε καμια; 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

6 hours ago, Marianne98 said:

Είμαι αισιόδοξη για αυτή την χρονιά! Εσύ σε τι φάση του κύκλου βρίσκεσαι;;;

Εγώ περιμένω περίπου στις 22 να αδιαθετησω οπότε είμαι κοντά στις γόνιμες🤞

 

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω στις 11 του μήνα .. τις πέρασα τις γόνιμες έπεσαν πάνω σε γιορτές δεν ξέρω εάν έχει γίνει κάτι γιατί ήμασταν τόσο κουρασμένοι και δεν τις πέτυχα σωστά …. Μετά την αποβολή καταγράφω συμπτώματα τα οποία τα κληρονόμησα μαζί με την εγκυμοσύνη του Αυγούστου δυστυχώς … μυρωδιά τσιγάρου πόνος στο στομάχι και όλα συγκεκριμένες μέρες τους κύκλου … δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το θέμα πέρασαν  ήδη τόσοι μήνες άντε να λάβουμε  υπόψιν μας από το Νοέμβριο έως τώρα.. μεγάλο το διάστημα … δηλαδή μετά το πέρας της ωορρηξίας έως δυο μέρες πριν την περίοδο έχω έντονα συμπτώματα ούτως μυρωδιά τσιγάρου που είμαι φανατική καπνίστρια Ε χαχαχα … πλέον δ γίνεται τα καταγράφω όλα σε ημερολόγιο και βλέπω τα ίδια ακριβώς χωρίς εγκυμοσύνη φυσικά ακόμα κ το νοεμβριο που δεν είχαμε επαφές ελεύθερες εγώ εκεί με τα συμπτώματα μ… αυτή η  εγκυμοσυνη πιυ δεν ευδοκίμησε κιόλας θα με κυνηγάει για καιρό χαχαχά

1 hour ago, Mar-micky said:

Άντε κοριτσάκι μου μόλις φύγει λίγο τ άγχος θα έρθει!!!

Έκανα 2η χοριακή την Τετάρτη και ήταν 128. Τώρα μου είπε να κάνω μια την Δευτέρα κ μετα να κλείσουμε ραντεβού!!!

Μπράβο σου !!! Συγχαρητήρια !!! Όλα να πάνε καλα ! Πόσες εβδομάδες είσαι ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω στις 11 του μήνα .. τις πέρασα τις γόνιμες έπεσαν πάνω σε γιορτές δεν ξέρω εάν έχει γίνει κάτι γιατί ήμασταν τόσο κουρασμένοι και δεν τις πέτυχα σωστά …. Μετά την αποβολή καταγράφω συμπτώματα τα οποία τα κληρονόμησα μαζί με την εγκυμοσύνη του Αυγούστου δυστυχώς … μυρωδιά τσιγάρου πόνος στο στομάχι και όλα συγκεκριμένες μέρες τους κύκλου … δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το θέμα πέρασαν  ήδη τόσοι μήνες άντε να λάβουμε  υπόψιν μας από το Νοέμβριο έως τώρα.. μεγάλο το διάστημα … δηλαδή μετά το πέρας της ωορρηξίας έως δυο μέρες πριν την περίοδο έχω έντονα συμπτώματα ούτως μυρωδιά τσιγάρου που είμαι φανατική καπνίστρια Ε χαχαχα … πλέον δ γίνεται τα καταγράφω όλα σε ημερολόγιο και βλέπω τα ίδια ακριβώς χωρίς εγκυμοσύνη φυσικά ακόμα κ το νοεμβριο που δεν είχαμε επαφές ελεύθερες εγώ εκεί με τα συμπτώματα μ… αυτή η  εγκυμοσυνη πιυ δεν ευδοκίμησε κιόλας θα με κυνηγάει για καιρό χαχαχά

Μπράβο σου !!! Συγχαρητήρια !!! Όλα να πάνε καλα ! Πόσες εβδομάδες είσαι ; 

4+3εβδ είμαι ακόμα και περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να δω ότι όλα είναι καλά!!!

 

Πάντως να ξέρεις ότι τα συμπτώματα τα είχα αρκετό καιρό μετά την αποβολή και μέχρι και τώρα κάποια σε κάθε κύκλο!!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mar-micky said:

4+3εβδ είμαι ακόμα και περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να δω ότι όλα είναι καλά!!!

 

Πάντως να ξέρεις ότι τα συμπτώματα τα είχα αρκετό καιρό μετά την αποβολή και μέχρι και τώρα κάποια σε κάθε κύκλο!!!

Πάλι καλα γιατί ειχα ανησυχήσει ότι κάτι έπαιζε με εμένα  … λέω δ γίνεται αυτό το πράγμα …. Με το καλό όλα δεξιά !!!! Μετά την αποβολή πόσος καιρός πέρασε και έμεινες  ξανά έγκυος κοπέλα μου ;;

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Mar-micky είπε:

Άντε κοριτσάκι μου μόλις φύγει λίγο τ άγχος θα έρθει!!!

Έκανα 2η χοριακή την Τετάρτη και ήταν 128. Τώρα μου είπε να κάνω μια την Δευτέρα κ μετα να κλείσουμε ραντεβού!!!

Αυξήθηκε!!!🥰 μπράβο κοριτσιιιιι μου πολύ χαίρομαι για εσένα!!!Άντε να κάνεις και την Δευτέρα, περιμένω να μάθω νέα σου! Όλα καλά θα πάνε🤞 🥰 

12 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω στις 11 του μήνα .. τις πέρασα τις γόνιμες έπεσαν πάνω σε γιορτές δεν ξέρω εάν έχει γίνει κάτι γιατί ήμασταν τόσο κουρασμένοι και δεν τις πέτυχα σωστά …. Μετά την αποβολή καταγράφω συμπτώματα τα οποία τα κληρονόμησα μαζί με την εγκυμοσύνη του Αυγούστου δυστυχώς … μυρωδιά τσιγάρου πόνος στο στομάχι και όλα συγκεκριμένες μέρες τους κύκλου … δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το θέμα πέρασαν  ήδη τόσοι μήνες άντε να λάβουμε  υπόψιν μας από το Νοέμβριο έως τώρα.. μεγάλο το διάστημα … δηλαδή μετά το πέρας της ωορρηξίας έως δυο μέρες πριν την περίοδο έχω έντονα συμπτώματα ούτως μυρωδιά τσιγάρου που είμαι φανατική καπνίστρια Ε χαχαχα … πλέον δ γίνεται τα καταγράφω όλα σε ημερολόγιο και βλέπω τα ίδια ακριβώς χωρίς εγκυμοσύνη φυσικά ακόμα κ το νοεμβριο που δεν είχαμε επαφές ελεύθερες εγώ εκεί με τα συμπτώματα μ… αυτή η  εγκυμοσυνη πιυ δεν ευδοκίμησε κιόλας θα με κυνηγάει για καιρό χαχαχά

Μπράβο σου !!! Συγχαρητήρια !!! Όλα να πάνε καλα ! Πόσες εβδομάδες είσαι ; 

Εγώ δεν είχα συμπτώματα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη οπότε δεν μπορώ να σου πω. Απλά θεωρώ ότι πάνω κάτω τα συμπτώματα είναι κάθε φορά τα ίδια οπότε δνε μπορείς να βγάλεις άκρη. Σε 5 μερουλες θα ξέρουμε πάντως😊

Εμένα σήμερα κορίτσια μου είπε η ενδοκρινολόγος να την πάρω τηλ το απόγευμα... Και λέω μήπως μπερδεύτηκε? Κανονικά δεν δουλεύουν σήμερα. Να την πάρω ? Τι να κάνω?😂 Μη με περάσει για τρελή τέτοια μέρα χαχαχα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marianne98 said:

Αυξήθηκε!!!🥰 μπράβο κοριτσιιιιι μου πολύ χαίρομαι για εσένα!!!Άντε να κάνεις και την Δευτέρα, περιμένω να μάθω νέα σου! Όλα καλά θα πάνε🤞 🥰 

Εγώ δεν είχα συμπτώματα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη οπότε δεν μπορώ να σου πω. Απλά θεωρώ ότι πάνω κάτω τα συμπτώματα είναι κάθε φορά τα ίδια οπότε δνε μπορείς να βγάλεις άκρη. Σε 5 μερουλες θα ξέρουμε πάντως😊

Εμένα σήμερα κορίτσια μου είπε η ενδοκρινολόγος να την πάρω τηλ το απόγευμα... Και λέω μήπως μπερδεύτηκε? Κανονικά δεν δουλεύουν σήμερα. Να την πάρω ? Τι να κάνω?😂 Μη με περάσει για τρελή τέτοια μέρα χαχαχα.. 

ναι όντως σήμερα κλειστα όλα Ελλάδα … μπορεί όμως να είναι από τις περιπτώσεις που απογεύματα διαθέτουν χρόνο για κάποιους πελάτες δ ξέρω …. Είναι κ Σάββατο …. Πάρε από Δευτέρα καλύτερα … γιατί κ να πάρεις μπορεί να σου πει είμαι εκτός ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Lila ki είπε:

ναι όντως σήμερα κλειστα όλα Ελλάδα … μπορεί όμως να είναι από τις περιπτώσεις που απογεύματα διαθέτουν χρόνο για κάποιους πελάτες δ ξέρω …. Είναι κ Σάββατο …. Πάρε από Δευτέρα καλύτερα … γιατί κ να πάρεις μπορεί να σου πει είμαι εκτός ..

Μου έδωσε το κινητό της! Αχ δεν ξέρω τι να κάνω😂 στο τηλέφωνο χθες ανέφερε πως θα πάει στο γραφείο της γιατί ήταν εκτός αρκετές μέρες. Μέχρι το απόγευμα έχω χρόνο να αποφασίσω😂 απλά λέω μήπως μπερδεύτηκε και δεν σκέφτηκε τι μέρα είναι? Και εγώ εκείνη την ώρα δεν την ρώτησα ξεχάστηκα..

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Marianne98 said:

Μου έδωσε το κινητό της! Αχ δεν ξέρω τι να κάνω😂 στο τηλέφωνο χθες ανέφερε πως θα πάει στο γραφείο της γιατί ήταν εκτός αρκετές μέρες. Μέχρι το απόγευμα έχω χρόνο να αποφασίσω😂 απλά λέω μήπως μπερδεύτηκε και δεν σκέφτηκε τι μέρα είναι? Και εγώ εκείνη την ώρα δεν την ρώτησα ξεχάστηκα..

Ε τότε να την πάρεις …. Εφόσον έχεις κινητό σιγά ανθρώπινο είναι μπορεί να δουλεύει σήμερα από το σπίτι … 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Πάλι καλα γιατί ειχα ανησυχήσει ότι κάτι έπαιζε με εμένα  … λέω δ γίνεται αυτό το πράγμα …. Με το καλό όλα δεξιά !!!! Μετά την αποβολή πόσος καιρός πέρασε και έμεινες  ξανά έγκυος κοπέλα μου ;;

14 μηνες μετα. Αλλά είχα περίπου 4-5 μήνες ενδιάμεσα που είχα σταματήσει προσπάθεια γιατί άλλαξα δουλειά! 

Μακαριι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Mar-micky said:

14 μηνες μετα. Αλλά είχα περίπου 4-5 μήνες ενδιάμεσα που είχα σταματήσει προσπάθεια γιατί άλλαξα δουλειά! 

Μακαριι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!

Υπέροχα !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


34 minutes ago, Mar-micky said:

@Marianne98 πως είσαι κορίτσι μου...

Έκανα σήμερα χοριακή 5μερες από την προηγ και από 128 πήγε 707! Αυξήθηκε αλλά δεν ξέρω αν διπλασιάζεται ακριβώς! 

Εμένα μ φαίνεται καλή η χοριακη σου … μίλησες με το γιατρό σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Εμένα μ φαίνεται καλή η χοριακη σου … μίλησες με το γιατρό σου

Λοιπον μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι είναι οκ και να πάω για έναν πρώτο υπέρηχο την Πέμπτη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;;; Εγώ καθότι ανυπόμονη έκανα τεστ πιο αρνητικό δεν γίνεται πάμε για τον επόμενο μήνα … εσείς όλα καλα ;

Καλα ειμαστε...περασα δυσκολα με την μικρη ειχε αρρωστησει αλλα τωρα ολα καλα....αναμονη να τελειωσει η περιοδος και να ξεκινησω και εγω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...