Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

15 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τελικά επιβεβαιώθηκε το αποτέλεσμα του χθεσινού τεστ 😢. Το περίμενα βέβαια αλλά υπήρχε πάντως μια μικρή έστω ελπίδα να μην ήταν ακριβές  το αποτέλεσμα. Εντάξει, αυτή τη φορά που ήμασταν διακοπές, έγιναν όλα εντελώς απρογραμμάτιστα, ούτε καν είχα υπολογίσει μέρες κλπ, αλλά πάντα υπάρχουν πιθανότητες, μέχρι να φανεί το αντίθετο.

Να σου πω ότι δεν πειράζει?? Ξέρω ότι πειράζει! Να σκεφτούμε τουλάχιστον ότι δεν σε ταλαιπώρησε και ήρθε. Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός σας! Πάντως δεν θέλω να απογοητεύεσαι, θα γεμίσει η κοιλίτσα σου σύντομα θα δεις!! Θα τις δούμε τις γραμμουλες μας και εμείς κορίτσι μου❤️  Πως νιώθεις;

@lilbern θα μας σκάσεις;; Έχουμε αφήσει τις ελπίδες μας πάνω σου! Περιμένουμε νέα πως κ πως!!🥰

@ZoiMou κορίτσι μου εσύ τι γίνεσαι;; Τελείωσες;; 🤭

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 
Πως θα περάσετε σήμερα την Κυριακή σας; Εμείς εδώ ήρεμα σπίτι με τους άντρες μου. 
 

@KATIA97 μου, λυπάμαι πολύ που ήρθε. Το περίμενες από τη μια λόγω αρνητικού τεστ όποτε είχες προετοιμάσει τον εαυτό σου, αλλά όλες εδώ μέσα νιώθουμε αυτή την ελπίδα που είχες ♥️ Η πρώτη μέρα είναι δύσκολη να το δεχτούμε, μετά κάνουμε σχέδια για τον επόμενο μήνα. Αγκαλιά 🥰

@Marianne98 μου, ακόμα δεν έχει έρθει. Ξύπνησα με την αίσθηση ότι είναι ήδη εκεί η περιοδος. Ξέρεις αυτό το αίσθημα που νιώθουμε κάτω χαμηλά, αλλά δεν.. ακόμα και τουαλέτα πήγα (Σορρυ καταλαβαίνετε τι εννοώ) και περίμενα ότι θα έρθει τότε αλλά ακόμα τίποτα. Την νιώθω έντονα όμως και τελευταία μου έρχεται απόγευμα, όποτε φοβάμαι ότι μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχει κάνει την εμφάνιση της, γιατί οι 2 προηγούμενοι κύκλοι ήταν 26 μέρες, μολις το τσεκαρα στην εφαρμογή, όποτε ίσως απλά έρθει αύριο.

Τεστ δεν έκανα γιατί φοβάμαι πολύ να αντιμετωπίσω ένα αρνητικό. Αν… λέω αν, δεν έρθει αύριο θα κάνω ένα μεθαύριο το πρωί.

Αλλα πως να έχω ελπίδες όταν την νιώθω ότι έρχεται από λεπτό σε λεπτό 😅

Δεν νιώθω πονάκια σήμερα, αλλά αυτο το απαλό που νιώθεις χαμηλά σαν «κάψιμο, ζέστη» που ξέρεις οτι το αίμα είναι εκεί 😂

Όσο δεν την βλέπω όμως θα ελπίζω και θα είμαι αισιόδοξη 😍

Αχ να σας πω και κάτι κουλό.

Προχτες το βράδυ κόπηκα κάτω και είχε αίμα 😅 

Μετα από 5 ώρες από αυτό που πήγα στο μπάνιο είχε λίγες καφέ μικρές κηλίδες από ξεραμένο αίμα στο πλάι. Όμως!! Προς το κέντρο του εσώρουχου είχε μια πιο μεγάλη κηλίδα από ανοιχτό κόκκινο αίμα που φαινόταν φρέσκο και νόμιζα ότι ακόμα βγάζει το κόψιμο, μόλις σκουπίστηκα όμως δεν είχε τίποτα κάτω. Να σας πω την αλήθεια ακόμα σκέφτομαι αν ήταν από το κόψιμο το συγκεκριμένο αίμα ή αν ήταν από τον κόλπο.

Δεν θα το μάθω ποτέ εννοείται, αλλά με σκάλωσε γιατί ήταν στη μέση, όχι στο πλάι που κόπηκα και ήταν πιο μεγάλη στάμπα, όχι σαν τα αλλά που ήταν στο σημείο που είχα κοπεί και ήταν μικρές καφέ κηλίδες.

  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 
Πως θα περάσετε σήμερα την Κυριακή σας; Εμείς εδώ ήρεμα σπίτι με τους άντρες μου. 
 

@KATIA97 μου, λυπάμαι πολύ που ήρθε. Το περίμενες από τη μια λόγω αρνητικού τεστ όποτε είχες προετοιμάσει τον εαυτό σου, αλλά όλες εδώ μέσα νιώθουμε αυτή την ελπίδα που είχες ♥️ Η πρώτη μέρα είναι δύσκολη να το δεχτούμε, μετά κάνουμε σχέδια για τον επόμενο μήνα. Αγκαλιά 🥰

@Marianne98 μου, ακόμα δεν έχει έρθει. Ξύπνησα με την αίσθηση ότι είναι ήδη εκεί η περιοδος. Ξέρεις αυτό το αίσθημα που νιώθουμε κάτω χαμηλά, αλλά δεν.. ακόμα και τουαλέτα πήγα (Σορρυ καταλαβαίνετε τι εννοώ) και περίμενα ότι θα έρθει τότε αλλά ακόμα τίποτα. Την νιώθω έντονα όμως και τελευταία μου έρχεται απόγευμα, όποτε φοβάμαι ότι μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχει κάνει την εμφάνιση της, γιατί οι 2 προηγούμενοι κύκλοι ήταν 26 μέρες, μολις το τσεκαρα στην εφαρμογή, όποτε ίσως απλά έρθει αύριο.

Τεστ δεν έκανα γιατί φοβάμαι πολύ να αντιμετωπίσω ένα αρνητικό. Αν… λέω αν, δεν έρθει αύριο θα κάνω ένα μεθαύριο το πρωί.

Αλλα πως να έχω ελπίδες όταν την νιώθω ότι έρχεται από λεπτό σε λεπτό 😅

Δεν νιώθω πονάκια σήμερα, αλλά αυτο το απαλό που νιώθεις χαμηλά σαν «κάψιμο, ζέστη» που ξέρεις οτι το αίμα είναι εκεί 😂

Όσο δεν την βλέπω όμως θα ελπίζω και θα είμαι αισιόδοξη 😍

Αχ να σας πω και κάτι κουλό.

Προχτες το βράδυ κόπηκα κάτω και είχε αίμα 😅 

Μετα από 5 ώρες από αυτό που πήγα στο μπάνιο είχε λίγες καφέ μικρές κηλίδες από ξεραμένο αίμα στο πλάι. Όμως!! Προς το κέντρο του εσώρουχου είχε μια πιο μεγάλη κηλίδα από ανοιχτό κόκκινο αίμα που φαινόταν φρέσκο και νόμιζα ότι ακόμα βγάζει το κόψιμο, μόλις σκουπίστηκα όμως δεν είχε τίποτα κάτω. Να σας πω την αλήθεια ακόμα σκέφτομαι αν ήταν από το κόψιμο το συγκεκριμένο αίμα ή αν ήταν από τον κόλπο.

Δεν θα το μάθω ποτέ εννοείται, αλλά με σκάλωσε γιατί ήταν στη μέση, όχι στο πλάι που κόπηκα και ήταν πιο μεγάλη στάμπα, όχι σαν τα αλλά που ήταν στο σημείο που είχα κοπεί και ήταν μικρές καφέ κηλίδες.

Μακάρι να ΜΗΝ έρθει!!! Εγώ σου στέλνω πολλά πολλά θετικά vibes!! Να μη σκέφτεσαι αρνητικά και ποτέ δεν ξέρεις εχουμε πει🤗 

Μμμμμ λες να ήταν τίποτα αιματακι εμφύτευσης ;; Μη μου λες τέτοιαααα!!!❤️ 

Να μπαίνεις οπωσδήποτε να μας γράφεις γιατί θα σκάσω!!! Όλα αυτά που νιώθεις είναι φυσιολογικά και στις δύο περιπτώσεις, για να δούμε φιλενάδα!!!🥰

Εμείς σπίτι ξέρεις τώρα κοβιντ χαχαχα, εγώ είμαι σούπερ κανένα σύμπτωμα, ούτε ο λαιμός. Σήμερα εμφάνισε συμπτώματα ο σύζυγος, στείλτε μου δύναμη😂 Δεν φαντάζεστε την γκρίνια που ζω για 37.4🤭😂

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Marianne98 είπε:

Μακάρι να ΜΗΝ έρθει!!! Εγώ σου στέλνω πολλά πολλά θετικά vibes!! Να μη σκέφτεσαι αρνητικά και ποτέ δεν ξέρεις εχουμε πει🤗 

Μμμμμ λες να ήταν τίποτα αιματακι εμφύτευσης ;; Μη μου λες τέτοιαααα!!!❤️ 

Να μπαίνεις οπωσδήποτε να μας γράφεις γιατί θα σκάσω!!! Όλα αυτά που νιώθεις είναι φυσιολογικά και στις δύο περιπτώσεις, για να δούμε φιλενάδα!!!🥰

Εμείς σπίτι ξέρεις τώρα κοβιντ χαχαχα, εγώ είμαι σούπερ κανένα σύμπτωμα, ούτε ο λαιμός. Σήμερα εμφάνισε συμπτώματα ο σύζυγος, στείλτε μου δύναμη😂 Δεν φαντάζεστε την γκρίνια που ζω για 37.4🤭😂

Εννοείται και με το που δω αίμα θα σας γράψω κατευθείαν.

Πωπω περαστικά στον αντρουλη σου. Αχ σε νιώθω 😅😅 Ο δικός μου λίγο πονόλαιμο να έχει δεν φαντάζεσαι πως κανει.. βασικά ψέματα, φαντάζεσαι 😂

Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου και αύριο να είναι περδίκι 🥰


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , lilbern είπε:

Εννοείται και με το που δω αίμα θα σας γράψω κατευθείαν.

Πωπω περαστικά στον αντρουλη σου. Αχ σε νιώθω 😅😅 Ο δικός μου λίγο πονόλαιμο να έχει δεν φαντάζεσαι πως κανει.. βασικά ψέματα, φαντάζεσαι 😂

Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου και αύριο να είναι περδίκι 🥰

Σε ευχάριστουμε κορίτσι μου!❤️ 

είναι πολύ ευαίσθητοι στα κρυώματα😂 εγώ προχθές με 38.8 έπλενα πιάτα και καθάριζα την κουζίνα😂 

Αυτή η αναμονή  με εσένα με έχει σκάσει. Φαντάζομαι σε τι κατάσταση εισαι εσύ!!! Από συμπτώματα πως πας;; Έχεις κάτι συγκεκριμένο;; 

Εγώ μπαίνω τώρα στην τελευταία εβδομάδα αναμονής και νιώθω ότι δεν παίρνανε οι μέρες χαχαχα το κλουβί με τις τρελές που έλεγες;;😂 Καλά παειιιι😂

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Marianne98 είπε:

Σε ευχάριστουμε κορίτσι μου!❤️ 

είναι πολύ ευαίσθητοι στα κρυώματα😂 εγώ προχθές με 38.8 έπλενα πιάτα και καθάριζα την κουζίνα😂 

Αυτή η αναμονή  με εσένα με έχει σκάσει. Φαντάζομαι σε τι κατάσταση εισαι εσύ!!! Από συμπτώματα πως πας;; Έχεις κάτι συγκεκριμένο;; 

Εγώ μπαίνω τώρα στην τελευταία εβδομάδα αναμονής και νιώθω ότι δεν παίρνανε οι μέρες χαχαχα το κλουβί με τις τρελές που έλεγες;;😂 Καλά παειιιι😂

Πωπω αυτή η τελευταία βδομάδα της αναμονής νομίζω είναι πάντα η χειρότερη. Γιατί τις πρώτες μέρες μετά την ωορρηξία σκέφτεσαι ποσό καλά τα πήγατε στις γόνιμες και την ημέρα της αναμενόμενης απλά δέχεσαι την μοίρα σου γιατί δεν μπορείς να κανεις κάτι. Ή θα έρθει ή όχι 😅 Εσυ είσαι στην πιο δύσκολη φάση τώρα, αλλά θα περάσει πολύ γρήγορα, θα δεις… και εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο θετικό τεστ 🥰

Συμπτωματα δεν έχω κάτι διαφορετικό να σου πω την αλήθεια. Κάθε μήνα νιώθω ότι έχω συμπτώματα και κάθε μήνα έρχεται 😅 Άλλες φορές πχ δεν ένιωθα τίποτα, ούτε κράμπες κλπ και είχα ελπίδες, άλλες φορές ναυτία, άλλες φορές πόνο στο στήθος… δεν ξέρω πλέον τι να πιστέψω.

Προς το παρόν την νιώθω συνέχεια να έρχεται, δεν έχει ηρεμίσει καθόλου κάτω, νιώθω συνεχόμενα κάτι αλλά όχι ακριβώς πόνο. Αυτό της περιόδου νιώθω χαμηλά.

Νιώθω και δυσπεψία κλπ, αλλά συνηθισμένα συμπτώματα. 
Θα περιμένω να δω μέχρι αύριο. Προς το παρόν έβαλα ένα κρασάκι 😅


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , lilbern είπε:

Πωπω αυτή η τελευταία βδομάδα της αναμονής νομίζω είναι πάντα η χειρότερη. Γιατί τις πρώτες μέρες μετά την ωορρηξία σκέφτεσαι ποσό καλά τα πήγατε στις γόνιμες και την ημέρα της αναμενόμενης απλά δέχεσαι την μοίρα σου γιατί δεν μπορείς να κανεις κάτι. Ή θα έρθει ή όχι 😅 Εσυ είσαι στην πιο δύσκολη φάση τώρα, αλλά θα περάσει πολύ γρήγορα, θα δεις… και εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο θετικό τεστ 🥰

Συμπτωματα δεν έχω κάτι διαφορετικό να σου πω την αλήθεια. Κάθε μήνα νιώθω ότι έχω συμπτώματα και κάθε μήνα έρχεται 😅 Άλλες φορές πχ δεν ένιωθα τίποτα, ούτε κράμπες κλπ και είχα ελπίδες, άλλες φορές ναυτία, άλλες φορές πόνο στο στήθος… δεν ξέρω πλέον τι να πιστέψω.

Προς το παρόν την νιώθω συνέχεια να έρχεται, δεν έχει ηρεμίσει καθόλου κάτω, νιώθω συνεχόμενα κάτι αλλά όχι ακριβώς πόνο. Αυτό της περιόδου νιώθω χαμηλά.

Νιώθω και δυσπεψία κλπ, αλλά συνηθισμένα συμπτώματα. 
Θα περιμένω να δω μέχρι αύριο. Προς το παρόν έβαλα ένα κρασάκι 😅

Ναι τώρα είμαι στην φάση που μετράω τις μέρες και σβήνω😂 σαν φυλακισμένη νιώθω!!😂 

Ένα κρασάκι νομίζω η κατάσταση το τράβαγε!! Πολύ καλά έκανες, να χαλαρώσεις και λίγο, ότι είναι να γίνει, θα γίνει, έχεις δίκιο δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι🤭 απλά ελπίζουμε στο καλύτερο 🤗

Εννοείται αν δεν δούμε αίμα δεν πέφτουμε, αλλά και να δούμε ρε φιλενάδα πάλι δεν θα πέσουμε, θα συνεχίσουμε με τον η παλμό και την ίδια διάθεση και τον επόμενο μήνα!! ❤️🥰

Αν δεν έρθει, θα κάνεις ένα τεστ αύριο;; Πιστεύω θα είναι έγκυρο!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! 
Πως θα περάσετε σήμερα την Κυριακή σας; Εμείς εδώ ήρεμα σπίτι με τους άντρες μου. 
 

@KATIA97 μου, λυπάμαι πολύ που ήρθε. Το περίμενες από τη μια λόγω αρνητικού τεστ όποτε είχες προετοιμάσει τον εαυτό σου, αλλά όλες εδώ μέσα νιώθουμε αυτή την ελπίδα που είχες ♥️ Η πρώτη μέρα είναι δύσκολη να το δεχτούμε, μετά κάνουμε σχέδια για τον επόμενο μήνα. Αγκαλιά 🥰

@Marianne98 μου, ακόμα δεν έχει έρθει. Ξύπνησα με την αίσθηση ότι είναι ήδη εκεί η περιοδος. Ξέρεις αυτό το αίσθημα που νιώθουμε κάτω χαμηλά, αλλά δεν.. ακόμα και τουαλέτα πήγα (Σορρυ καταλαβαίνετε τι εννοώ) και περίμενα ότι θα έρθει τότε αλλά ακόμα τίποτα. Την νιώθω έντονα όμως και τελευταία μου έρχεται απόγευμα, όποτε φοβάμαι ότι μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχει κάνει την εμφάνιση της, γιατί οι 2 προηγούμενοι κύκλοι ήταν 26 μέρες, μολις το τσεκαρα στην εφαρμογή, όποτε ίσως απλά έρθει αύριο.

Τεστ δεν έκανα γιατί φοβάμαι πολύ να αντιμετωπίσω ένα αρνητικό. Αν… λέω αν, δεν έρθει αύριο θα κάνω ένα μεθαύριο το πρωί.

Αλλα πως να έχω ελπίδες όταν την νιώθω ότι έρχεται από λεπτό σε λεπτό 😅

Δεν νιώθω πονάκια σήμερα, αλλά αυτο το απαλό που νιώθεις χαμηλά σαν «κάψιμο, ζέστη» που ξέρεις οτι το αίμα είναι εκεί 😂

Όσο δεν την βλέπω όμως θα ελπίζω και θα είμαι αισιόδοξη 😍

Αχ να σας πω και κάτι κουλό.

Προχτες το βράδυ κόπηκα κάτω και είχε αίμα 😅 

Μετα από 5 ώρες από αυτό που πήγα στο μπάνιο είχε λίγες καφέ μικρές κηλίδες από ξεραμένο αίμα στο πλάι. Όμως!! Προς το κέντρο του εσώρουχου είχε μια πιο μεγάλη κηλίδα από ανοιχτό κόκκινο αίμα που φαινόταν φρέσκο και νόμιζα ότι ακόμα βγάζει το κόψιμο, μόλις σκουπίστηκα όμως δεν είχε τίποτα κάτω. Να σας πω την αλήθεια ακόμα σκέφτομαι αν ήταν από το κόψιμο το συγκεκριμένο αίμα ή αν ήταν από τον κόλπο.

Δεν θα το μάθω ποτέ εννοείται, αλλά με σκάλωσε γιατί ήταν στη μέση, όχι στο πλάι που κόπηκα και ήταν πιο μεγάλη στάμπα, όχι σαν τα αλλά που ήταν στο σημείο που είχα κοπεί και ήταν μικρές καφέ κηλίδες.

Ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κορίτσι!❤️❤️ Τι να γίνει, μαζεύουμε δυνάμεις και προχωράμε. Μακάρι να προμηνύει θετικές εξελίξεις αυτό με το αίμα και να έχουμε ευχάριστα για να χαρούμε αυτόν τον μήνα!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Να σου πω ότι δεν πειράζει?? Ξέρω ότι πειράζει! Να σκεφτούμε τουλάχιστον ότι δεν σε ταλαιπώρησε και ήρθε. Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός σας! Πάντως δεν θέλω να απογοητεύεσαι, θα γεμίσει η κοιλίτσα σου σύντομα θα δεις!! Θα τις δούμε τις γραμμουλες μας και εμείς κορίτσι μου❤️  Πως νιώθεις;

@lilbern θα μας σκάσεις;; Έχουμε αφήσει τις ελπίδες μας πάνω σου! Περιμένουμε νέα πως κ πως!!🥰

@ZoiMou κορίτσι μου εσύ τι γίνεσαι;; Τελείωσες;; 🤭

Σ' ευχαριστώ κοριτσάρα μου! Οπωσδήποτε δεν χάνουμε την αισιοδοξία μας. Την επόμενη φορά πιο οργανωμένα γιατί τώρα στις διακοπές ήταν όλα στην τύχη. Θα είμαστε και στο σπίτι μας γιατί έχω και θέμα με το...γνωστό, θέλω το κρεβάτι μου😊 Προς το παρόν το έχω ρίξει στον ύπνο σήμερα και όταν είμαι ξύπνια, πρήζω τον σύζυγο με τα νεύρα μου. Εσύ πώς είσαι; Απ' ότι είδα πάει καλά η κατάσταση με το θεματάκι που προέκυψε. Περαστικά και στον σύζυγο, εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου. Όσο για την γκρίνια, τους ξέρεις τους άντρες πώς είναι με αυτά😊 Άντε να περάσουν αυτά, να επικεντρωθείτε μόνο σε θετικά πράγματα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μόλις είδα καφέ. Τουλάχιστον σταμάτησα να έχω την ενόχληση κάτω.

Εντάξει το πήρα χαλαρά τώρα, απλά τον Σεπτέμβριο δεν θα μπορεσουμε να έχουμε επαφές στις γόνιμες γιατί πέφτουν μεσοβδόμαδα. Από Οκτώβριο πλέον δεν πειράζει ♥️


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Κορίτσια μου μόλις είδα καφέ. Τουλάχιστον σταμάτησα να έχω την ενόχληση κάτω.

Εντάξει το πήρα χαλαρά τώρα, απλά τον Σεπτέμβριο δεν θα μπορεσουμε να έχουμε επαφές στις γόνιμες γιατί πέφτουν μεσοβδόμαδα. Από Οκτώβριο πλέον δεν πειράζει ♥️

Είσαι σίγουρη ότι είναι περίοδος?Μπορεί ο Οκτώβριος να είναι ο μήνας σου!Όλοι θα λένε το ΟΧΙ κι εσύ θα λες το ναι!Δεν το βάζουμε κάτω!Συνεχίζουμε!

 

10 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Να σου πω ότι δεν πειράζει?? Ξέρω ότι πειράζει! Να σκεφτούμε τουλάχιστον ότι δεν σε ταλαιπώρησε και ήρθε. Ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός σας! Πάντως δεν θέλω να απογοητεύεσαι, θα γεμίσει η κοιλίτσα σου σύντομα θα δεις!! Θα τις δούμε τις γραμμουλες μας και εμείς κορίτσι μου❤️  Πως νιώθεις;

@lilbern θα μας σκάσεις;; Έχουμε αφήσει τις ελπίδες μας πάνω σου! Περιμένουμε νέα πως κ πως!!🥰

@ZoiMou κορίτσι μου εσύ τι γίνεσαι;; Τελείωσες;; 🤭

Λογικά αύριο θα τελειώσω!Χάθηκα γιατί έχω τον μικρό με πυρετό!Μια εβδομάδα πήγε παιδικό κι αυτό ήταν!Ξεκινήσαμε τις ιώσεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Κορίτσια μου μόλις είδα καφέ. Τουλάχιστον σταμάτησα να έχω την ενόχληση κάτω.

Εντάξει το πήρα χαλαρά τώρα, απλά τον Σεπτέμβριο δεν θα μπορεσουμε να έχουμε επαφές στις γόνιμες γιατί πέφτουν μεσοβδόμαδα. Από Οκτώβριο πλέον δεν πειράζει ♥️

Σίγουρα είναι περίοδος καλέ;;; Εγώ πάντως θα συμφωνησω με την Ζωή! Όλοι θα λένε οχι και εσύ και χαχαχα τέλειο @ZoiMou😂❤️ μη στεναχωριέσαι όμως κορίτσι μου, θα έρθει το μπεμπακι σου! Περιμένω νέα οπωσδήποτε!!❤️

13 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Σ' ευχαριστώ κοριτσάρα μου! Οπωσδήποτε δεν χάνουμε την αισιοδοξία μας. Την επόμενη φορά πιο οργανωμένα γιατί τώρα στις διακοπές ήταν όλα στην τύχη. Θα είμαστε και στο σπίτι μας γιατί έχω και θέμα με το...γνωστό, θέλω το κρεβάτι μου😊 Προς το παρόν το έχω ρίξει στον ύπνο σήμερα και όταν είμαι ξύπνια, πρήζω τον σύζυγο με τα νεύρα μου. Εσύ πώς είσαι; Απ' ότι είδα πάει καλά η κατάσταση με το θεματάκι που προέκυψε. Περαστικά και στον σύζυγο, εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου. Όσο για την γκρίνια, τους ξέρεις τους άντρες πώς είναι με αυτά😊 Άντε να περάσουν αυτά, να επικεντρωθείτε μόνο σε θετικά πράγματα!

εγώ ακόμα στην αναμονή. Έχω μια εβδομάδα σχεδόν μπροστά μου!! Θα δούμε❤️ γενικά από θέμα κοβιντ όλα τέλεια, μικρό το κακό και για το σύζυγό, έτσι για να γκρινιαξει κ αυτός για κάτι ήταν τελικά🤭 Πάμε παρακάτω❤️

8 ώρες πρίν, ZoiMou είπε:

Είσαι σίγουρη ότι είναι περίοδος?Μπορεί ο Οκτώβριος να είναι ο μήνας σου!Όλοι θα λένε το ΟΧΙ κι εσύ θα λες το ναι!Δεν το βάζουμε κάτω!Συνεχίζουμε!

 

Λογικά αύριο θα τελειώσω!Χάθηκα γιατί έχω τον μικρό με πυρετό!Μια εβδομάδα πήγε παιδικό κι αυτό ήταν!Ξεκινήσαμε τις ιώσεις!

Περαστικά στο ζουζούνι σου κορίτσι μου!!! 

Άντε να ξεκινήσει νέος κύκλος προσπαθειών και ελπίζω σούπερ τυχερός!!!! Καλή επιτυχία🥰

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fofi! είπε:

Κοριτσια καλησπερα...σας διαβαζω καθε μερα...και εμενα αποτυχια ο σεπτεμβριος...δεν ειχαμε επαφες ..τωρα αναμενω περιοδο και παω και εγω για οκτωβριο...

Καλώς την!!❤️

Δεν είχατε καθόλου επαφές δηλαδή;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...