Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Κοριτσάκι μου, δεν βλέπω δεύτερη γραμμουλα στο τεστ. Μήπως είναι η γραμμή εξάτμισης;

Αν έχεις καθυστέρηση 5 μέρες, κανονικά θα έπρεπε να είναι έντονο τώρα το τεστ.

Υπαρχει περίπτωση να έκανες πολύ αργότερα ωορρηξία αυτό το μήνα;

Μήπως το τεστ δηλαδή είναι η αρχή ενός θετικού, απλά έκανες αργότερα ωορρηξία όποτε ουσιαστικά δεν θεωρείται ακόμα ότι έχεις καθυστέρηση;

Περιμενε 2 μέρες και αν δεν έρθει περίοδος κανε ένα τεστακι άλλης εταιρείας για σιγουριά.

Όχι είχα προγραμματισμένη οωριξια! 

πρίν από 44 λεπτά , ZoiMou είπε:

Καλημέρα!Το 1.2 είναι ναι μεν αρνητικό αλλά δεν είναι μηδενικό.Ισως ήταν κάποια βιοχημικη κύηση!Ίσως έχει γίνει και κάποια καθυστερημένη σύλληψη.Κανε αύριο το πρωί με τα πρωινά ούρα ειδάλλως σε μικροβιολογικό να είσαι σίγουρη.

Δεν νομίζω ότι είμαι έγκυος απλά προσπαθώ να δω τι συμβαίνει με αυτά τα yes or no και δείχνουν έτσι 

πρίν από 41 λεπτά , linaa είπε:

Οι χοριακες εντελώς μηδέν δεν βγαίνουν είναι απλά η ευαισθησία του μηχανήματος που το εντελώς μηδέν δεν μπορεί να το βγάλει . Κάτω από 5 σημαίνει ότι δεν υπήρχε ποτέ κύηση. 

Βλέπεις απλώς την σκιά της ταινίας του τεστ.  Σε κάποια τεστ με την υγρασία φαίνετε πιο έντονα η ταινία που βρίσκετε από κάτω είναι η γραμμή εξάτμισης που λένε. Απλώς κάποια τεστ έχουν πιο χοντρή ταινία που χρωματίζεται Κ φαίνετε με την υγρασία σαν σκιά γκρι. Για να είναι θετικό τεστ πρέπει να φανεί κανονικά το ροζ όχι απλά σαν σκιά . 

Γι'αυτό και εγώ δεν θα τα ξανά πάρω ποτέ είναι τα πιο ηλίθια τεστ που έχω πάρει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Katv είπε:

Όχι είχα προγραμματισμένη οωριξια! 

Δεν νομίζω ότι είμαι έγκυος απλά προσπαθώ να δω τι συμβαίνει με αυτά τα yes or no και δείχνουν έτσι 

Γι'αυτό και εγώ δεν θα τα ξανά πάρω ποτέ είναι τα πιο ηλίθια τεστ που έχω πάρει 

Είχα ξεχάσει ότι μας είχες πει για την προγραμματισμένη ωορρηξία. Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχει έρθει ακόμα περίοδος και έχεις καθυστέρηση. 

Οι υπόλοιπες πως είστε κορίτσια μου??

Εγώ σήμερα έχω έντονους πόνους κάτω σαν της περιόδου από το πρωί, σε σημείο που νιώθω άβολα όπως κάθομαι.... Σκέφτομαι μήπως έρθει νωρίτερα αυτό το μήνα...


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τζιφος αυτός ο μήνας.Αδιαθετησα..Τρεις μερες νωρίτερα!Μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως καταλαβαίνω ότι έχω αδιαθετησει και πάω τουαλέτα για σερβιετα.Τωρα απλά πήγα για πιπι και είχα στο χαρτί αίμα.Ειχα μιλήσει με μια μαία και μου είχε πει ότι βιαστηκα να κάνω χοριακη οπότε άρχισα πάλι να ελπιζω και στεναχωρήθηκα παλι.Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα ίσως είναι πιο τυχερή 🙏😞

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , ZoiMou είπε:

Κορίτσια τζιφος αυτός ο μήνας.Αδιαθετησα..Τρεις μερες νωρίτερα!Μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως καταλαβαίνω ότι έχω αδιαθετησει και πάω τουαλέτα για σερβιετα.Τωρα απλά πήγα για πιπι και είχα στο χαρτί αίμα.Ειχα μιλήσει με μια μαία και μου είχε πει ότι βιαστηκα να κάνω χοριακη οπότε άρχισα πάλι να ελπιζω και στεναχωρήθηκα παλι.Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα ίσως είναι πιο τυχερή 🙏😞

Είναι κανονικό αίμα? Το λέω επειδή 3 ημέρες πριν αρκετά νωρίτερα. Βέβαια δεν αποκλείεται να σε ακολουθήσω κι εγώ γιατί έχω πόνους χαμηλά έντονους όταν κάθομαι. Όταν περπατάω ευτυχώς δεν με ενοχλεί τουλάχιστον.

Τον άλλο μήνα κοριτσάκι μου. Θα έρθει ❤️ 

Τι κύκλο έχεις γενικά?


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , lilbern είπε:

Είναι κανονικό αίμα? Το λέω επειδή 3 ημέρες πριν αρκετά νωρίτερα. Βέβαια δεν αποκλείεται να σε ακολουθήσω κι εγώ γιατί έχω πόνους χαμηλά έντονους όταν κάθομαι. Όταν περπατάω ευτυχώς δεν με ενοχλεί τουλάχιστον.

Τον άλλο μήνα κοριτσάκι μου. Θα έρθει ❤️ 

Τι κύκλο έχεις γενικά?

Ήταν ροζ στην αρχή αλλά ενώ κανονικά πρώτη ημέρα αργει να κατέβει τώρα είναι έντονο κόκκινο κι έσταζε στη λεκάνη.Συγνωμη για τη περιγραφή.Ξεκινανε και οι πόνοι περιοδου τώρα άρα μιλάμε για κανονική περίοδο.Πριν την εγκυμοσύνη είχα κάθε 28ημερες ακριβώς.τωρα τελευταία τα έχει παίξει λίγο.ποτε 26 πότε 32.Ευθυνεται κι ο θηλασμός αλλά τους τελευταίους 4 μήνες έρχεται 27-29 ημέρες.Βεβαια αυτή την φορά ήταν στοχευμένες οι επαφές με τεστ ωορρηξίας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τελικά βγήκα θετική στον κοβιντ 🥴 μου έδωσε αντιβίωση ο γιατρός, βιταμινουλες κ βλέπουμε. Ο σύζυγος προς το παρόν αρνητικος. Εγώ νιώθω καλύτερα από χθες μόνο δέκατα ανεβάζω αλλά σήμερα με πονάει πολυ το στήθος και ώρες ώρες η κοιλιά μου. Όλα τα έχω δηλαδή αυτό μου έλειπε😂 με αυτά κ με αυτά καλύτερα να αδιαθετησω γιατί έχω αγχωθεις με τόσα φάρμακα 🥴 αν κ ο παθολόγος μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου.

@KATIA97 σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Όλοι κρυωμενοι είναι αλλά εμείς την πατήσαμε για τα καλά🤭 εσύ σε τι φάση είσαι;; Πώς είσαι;;❤️

@ZoiMou κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι!!! Μάζεψε δυνάμεις κ πάμε για τον επόμενο, θα έρθει το μπεμπακι σου!!🥰 

@lilbern έχεις γίνει λίγο γκρινιαρα τώρα τελευταία ή είναι ιδέα μου;; Εγώ θα πω ότι τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ θετικά!! Αν δεν δούμε αίμα δεν χάνουμε τις ελπίδες.. Θετικά vibes είπαμε μανάρι μου!!!🤭🥰 Εμένα με έχει ξεκανει το στήθος μου καλέ σήμερα🥴

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τελικά βγήκα θετική στον κοβιντ 🥴 μου έδωσε αντιβίωση ο γιατρός, βιταμινουλες κ βλέπουμε. Ο σύζυγος προς το παρόν αρνητικος. Εγώ νιώθω καλύτερα από χθες μόνο δέκατα ανεβάζω αλλά σήμερα με πονάει πολυ το στήθος και ώρες ώρες η κοιλιά μου. Όλα τα έχω δηλαδή αυτό μου έλειπε😂 με αυτά κ με αυτά καλύτερα να αδιαθετησω γιατί έχω αγχωθεις με τόσα φάρμακα 🥴 αν κ ο παθολόγος μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου.

@KATIA97 σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Όλοι κρυωμενοι είναι αλλά εμείς την πατήσαμε για τα καλά🤭 εσύ σε τι φάση είσαι;; Πώς είσαι;;❤️

@ZoiMou κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι!!! Μάζεψε δυνάμεις κ πάμε για τον επόμενο, θα έρθει το μπεμπακι σου!!🥰 

@lilbern έχεις γίνει λίγο γκρινιαρα τώρα τελευταία ή είναι ιδέα μου;; Εγώ θα πω ότι τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ θετικά!! Αν δεν δούμε αίμα δεν χάνουμε τις ελπίδες.. Θετικά vibes είπαμε μανάρι μου!!!🤭🥰 Εμένα με έχει ξεκανει το στήθος μου καλέ σήμερα🥴

Περαστικά σου Μαριάννα μου💝Ναι μην ανησυχείς.Δεν έχεις καθυστέρηση έτσι?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τελικά βγήκα θετική στον κοβιντ 🥴 μου έδωσε αντιβίωση ο γιατρός, βιταμινουλες κ βλέπουμε. Ο σύζυγος προς το παρόν αρνητικος. Εγώ νιώθω καλύτερα από χθες μόνο δέκατα ανεβάζω αλλά σήμερα με πονάει πολυ το στήθος και ώρες ώρες η κοιλιά μου. Όλα τα έχω δηλαδή αυτό μου έλειπε😂 με αυτά κ με αυτά καλύτερα να αδιαθετησω γιατί έχω αγχωθεις με τόσα φάρμακα 🥴 αν κ ο παθολόγος μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου.

@KATIA97 σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Όλοι κρυωμενοι είναι αλλά εμείς την πατήσαμε για τα καλά🤭 εσύ σε τι φάση είσαι;; Πώς είσαι;;❤️

@ZoiMou κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι!!! Μάζεψε δυνάμεις κ πάμε για τον επόμενο, θα έρθει το μπεμπακι σου!!🥰 

@lilbern έχεις γίνει λίγο γκρινιαρα τώρα τελευταία ή είναι ιδέα μου;; Εγώ θα πω ότι τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ θετικά!! Αν δεν δούμε αίμα δεν χάνουμε τις ελπίδες.. Θετικά vibes είπαμε μανάρι μου!!!🤭🥰 Εμένα με έχει ξεκανει το στήθος μου καλέ σήμερα🥴

Αχ φίλη μου, το φαντάστηκα ότι θα ήταν covid, γιατί έχει κολλήσει όλος ο κόσμος..Περαστικα ❤️ 

Πάντως δεν ευχόμαστε για περίοδο, μπορεί να έρθει κανονικά το μωράκι σου. Τα φάρμακα δεν επηρεάζουν ακόμα. Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχα πάρει αντιβίωση για το ουρεόπλασμα που είχα. Άρα μην άγχωνεσαι. Ντεπονάκι, βιταμίνες (συγκεκριμένα πάρε D3 με Κ2) και μια χαρά θα είσαι. 

Ναι ε΄χω γίνει γκρινιάρα ασε μεεε 😭 Αφού την νιώθω να έρχεται και δεν μπορώ να κάνω τίποτα χαχαχα!!!

Θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι το ξέρω. Αλλά θέλω τώρα 😂


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε φιλενάδες ο Σεπτέμβρης δεν είναι ο μήνας μου!!! Και περισυ κλαίγοντας πήγε ο Σεπτέμβριος. Έχω αγχωθει πραγματικά πολύ αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά!! @ZoiMou έχω ακόμα μια εβδομάδα γεμάτη για να πω για καθυστέρηση! Η αντιβίωση θα είναι για άλλες 5 μέρες 🥴 @lilbern d3 αμπούλες μου έδωσε και ο γιατρός! Για ντεπον μου είπε όχι και η αλήθεια είναι το αλγκοφρεν μου έριξε τον πυρετό, συν όλα τα υπόλοιπα και ελπίζω να ισιωσω! Εντωμεταξυ ακόμα περίοδο δεν έχεις δει και έχεις πάθει έως κ υστερία. Εγώ θέλω να δεις καραθετικο τεστ όμως να δω τι θα μου λες μετά!!! Αχ τι θα σε κάνουμε εσένα🤭❤️ Κυριακή είναι να μην έρθει αυτή η ασχημομουρα?

Έχω και έναν γάμο να πάω, όλα μαζί τα έχω πάθει δεν ξέρω αν το βλέπετε 😂😂 

@rodok εσυ βρε κορίτσι μας που είσαι;;❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marianne98 είπε:

Γενικά ρε φιλενάδες ο Σεπτέμβρης δεν είναι ο μήνας μου!!! Και περισυ κλαίγοντας πήγε ο Σεπτέμβριος. Έχω αγχωθει πραγματικά πολύ αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά!! @ZoiMou έχω ακόμα μια εβδομάδα γεμάτη για να πω για καθυστέρηση! Η αντιβίωση θα είναι για άλλες 5 μέρες 🥴 @lilbern d3 αμπούλες μου έδωσε και ο γιατρός! Για ντεπον μου είπε όχι και η αλήθεια είναι το αλγκοφρεν μου έριξε τον πυρετό, συν όλα τα υπόλοιπα και ελπίζω να ισιωσω! Εντωμεταξυ ακόμα περίοδο δεν έχεις δει και έχεις πάθει έως κ υστερία. Εγώ θέλω να δεις καραθετικο τεστ όμως να δω τι θα μου λες μετά!!! Αχ τι θα σε κάνουμε εσένα🤭❤️ Κυριακή είναι να μην έρθει αυτή η ασχημομουρα?

Έχω και έναν γάμο να πάω, όλα μαζί τα έχω πάθει δεν ξέρω αν το βλέπετε 😂😂 

@rodok εσυ βρε κορίτσι μας που είσαι;;❤️

Ε μην αγχώνεσαι!δεν είσαι επίσημα έγκυος άρα δικαιολογείσαι💝

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , ZoiMou είπε:

Ε μην αγχώνεσαι!δεν είσαι επίσημα έγκυος άρα δικαιολογείσαι💝

Όχι ότι θα είμαι κιόλας κουβέντα να γίνεται 😂😂 ξέρεις τώρα σε αυτή την φάση τα σκέφτεσαι όοοολα!! Εσύ πώς είσαι ;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Όχι ότι θα είμαι κιόλας κουβέντα να γίνεται 😂😂 ξέρεις τώρα σε αυτή την φάση τα σκέφτεσαι όοοολα!! Εσύ πώς είσαι ;;

Το καταλαβαίνω πως το σκέφτεσαι αλλά τώρα σημασία έχει η υγεία σου 💝

εγώ ξαλαφρωσα.δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό απλά σταμάτησα να τυρρανιεμαι για το αν είμαι η δεν είμαι και να ψάχνω για συμπτώματα.Θα ξαναγχωθω πριν την επόμενη περίοδο.Επρεπε να είχα καταλάβει ότι δεν θα είμαι τυχερή όπως τη πρώτη φορά.Γενικα αυτός ο κύκλος ξεκίνησε με πολύ άγχος από τη πλευρά του άντρα μου και μου το μετέδωσε.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Τελικά βγήκα θετική στον κοβιντ 🥴 μου έδωσε αντιβίωση ο γιατρός, βιταμινουλες κ βλέπουμε. Ο σύζυγος προς το παρόν αρνητικος. Εγώ νιώθω καλύτερα από χθες μόνο δέκατα ανεβάζω αλλά σήμερα με πονάει πολυ το στήθος και ώρες ώρες η κοιλιά μου. Όλα τα έχω δηλαδή αυτό μου έλειπε😂 με αυτά κ με αυτά καλύτερα να αδιαθετησω γιατί έχω αγχωθεις με τόσα φάρμακα 🥴 αν κ ο παθολόγος μου είπε να μην αγχώνομαι καθόλου.

@KATIA97 σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Όλοι κρυωμενοι είναι αλλά εμείς την πατήσαμε για τα καλά🤭 εσύ σε τι φάση είσαι;; Πώς είσαι;;❤️

@ZoiMou κορίτσι μου μη στεναχωριέσαι!!! Μάζεψε δυνάμεις κ πάμε για τον επόμενο, θα έρθει το μπεμπακι σου!!🥰 

@lilbern έχεις γίνει λίγο γκρινιαρα τώρα τελευταία ή είναι ιδέα μου;; Εγώ θα πω ότι τα συμπτώματα αυτά μπορεί να είναι κ θετικά!! Αν δεν δούμε αίμα δεν χάνουμε τις ελπίδες.. Θετικά vibes είπαμε μανάρι μου!!!🤭🥰 Εμένα με έχει ξεκανει το στήθος μου καλέ σήμερα🥴

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να τελειώσει γρήγορα αυτή η κατάσταση και με την μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία. Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς, ακολούθησε την αγωγή σου και μην αγχώνεσαι από τώρα για τα υπόλοιπα. Εγώ κανονικά περιμένω αύριο ή μεθαύριο αλλά σήμερα είδα λίγο υγρό ανοιχτό ροζ και νιώθω χαμηλά το βάρος που νιώθω συνήθως πριν μου έρθει, Τελοσπάντων, θα περιμένω αύριο να δω τι θα γίνει και αν δεν έρθει λέω να κάνω ένα τεστ.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Γενικά ρε φιλενάδες ο Σεπτέμβρης δεν είναι ο μήνας μου!!! Και περισυ κλαίγοντας πήγε ο Σεπτέμβριος. Έχω αγχωθει πραγματικά πολύ αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά!! @ZoiMou έχω ακόμα μια εβδομάδα γεμάτη για να πω για καθυστέρηση! Η αντιβίωση θα είναι για άλλες 5 μέρες 🥴 @lilbern d3 αμπούλες μου έδωσε και ο γιατρός! Για ντεπον μου είπε όχι και η αλήθεια είναι το αλγκοφρεν μου έριξε τον πυρετό, συν όλα τα υπόλοιπα και ελπίζω να ισιωσω! Εντωμεταξυ ακόμα περίοδο δεν έχεις δει και έχεις πάθει έως κ υστερία. Εγώ θέλω να δεις καραθετικο τεστ όμως να δω τι θα μου λες μετά!!! Αχ τι θα σε κάνουμε εσένα🤭❤️ Κυριακή είναι να μην έρθει αυτή η ασχημομουρα?

Έχω και έναν γάμο να πάω, όλα μαζί τα έχω πάθει δεν ξέρω αν το βλέπετε 😂😂 

@rodok εσυ βρε κορίτσι μας που είσαι;;❤️

Φέτος μπορεί να αλλάξει αυτό και να γίνει ο μήνας σου ο Σεπτέμβρης. Μην προδικάζεις τίποτα λόγω κοβιντ ☺️

Ειδα και ένα άλλο θέμα σε ξένο σάιτ που έλεγε για κοβιντ και πιθανότητες εγκυμοσύνης και μια χαρά πράγματα της έλεγαν. Τίποτα δεν τελείωσε μέχρι να δούμε αίμα, όπως λες κι εσυ ♥️

Κυριακη ή Δευτέρα. Ανάλογα, γιατί μια έχω 25 μέρες κύκλο και μια 26. Πάντως στο σεξουαλικο κομμάτι καλύψαμε μέχρι 27αρη κύκλο, το θέμα είναι όμως να βρουνε το δρόμο τους στο ωάριο και μετά στη μήτρα 🤣

Και στο γάμο θα πας και θα χορέψεις και ένα κρασάκι ή μπυρα θα πιεις για το καλό γιατί μετά μπορεί να μην ξαναπιεις για μήνες 😂

πρίν από 10 λεπτά , KATIA97 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να τελειώσει γρήγορα αυτή η κατάσταση και με την μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία. Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς, ακολούθησε την αγωγή σου και μην αγχώνεσαι από τώρα για τα υπόλοιπα. Εγώ κανονικά περιμένω αύριο ή μεθαύριο αλλά σήμερα είδα λίγο υγρό ανοιχτό ροζ και νιώθω χαμηλά το βάρος που νιώθω συνήθως πριν μου έρθει, Τελοσπάντων, θα περιμένω αύριο να δω τι θα γίνει και αν δεν έρθει λέω να κάνω ένα τεστ.

Έχεις γενικά λίγο αίμα πριν την περίοδο ή τώρα έγινε αυτό; Μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;; 😍


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , KATIA97 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να τελειώσει γρήγορα αυτή η κατάσταση και με την μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία. Προσπάθησε να χαλαρώσεις όσο μπορείς, ακολούθησε την αγωγή σου και μην αγχώνεσαι από τώρα για τα υπόλοιπα. Εγώ κανονικά περιμένω αύριο ή μεθαύριο αλλά σήμερα είδα λίγο υγρό ανοιχτό ροζ και νιώθω χαμηλά το βάρος που νιώθω συνήθως πριν μου έρθει, Τελοσπάντων, θα περιμένω αύριο να δω τι θα γίνει και αν δεν έρθει λέω να κάνω ένα τεστ.

Μακάρι να μην σου έρθει άλλο αίμα.Μεχρι εκεί 🙏

Βρε κορίτσια το μεσημέρι σφαδαζα στον πόνο.ηπια ένα νουροφεν κι έπεσα και κοιμήθηκα.Μεχρι που πήρα τον άντρα μου έρθει νωρίτερα από τη δουλειά για να κρατήσει τον μικρό γιατί δεν τη πάλευα.Το αίμα αντί να αυξάνεται λιγοστεύει και γίνεται καφέ.Αν κι αύριο δεν έρθει κανονικά θα κάνω τεστ να μου φύγει εντελώς η ιδέα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...