Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin News

    • Αχ κοπέλα μου...είπες μεγάλη κουβέντα πως νοιώθεις ότι χάσατε χρόνο...αυτά τα αν ήξερα...αν ήμουν σε άλλο γιατρό...αν είχα κάνει άλλες επιλογές..τα έχω σκεφτεί τόσες φορές...Αλλά δυστηχως και εντελώς ειλικρινά ο χρόνος δε γυρίζει πίσω και δεν έχει νόημα να το σκεφτόμαστε...οπότε κοιτάμε μπροστά και κανουμε το καλύτερο που θεωρούμε από εδώ και πέρα...

      Πάντως για το χρόνο της αναμονής που αναφέρεις...εγώ που πήγα μέσω τράπεζας ωαριων μέσα σε 2 μήνες τα παραγγειλαμε,ήρθαν έκανα εγώ ότι  προετοιμασία χρειαζόταν και προχωρήσαμε..20 Μαΐου κάναμε την παραγγελία...και 20 Ιουλίου έκανα μεταφορά..

      • Μου αρέσει 3
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι Θεέ μου! Σε γενικές γραμμές μια χαρά είμαι, λίγο μελανιασμενη από τις ενέσεις που είναι λογικό, ωστόσο δεν είχα άλλα θέματα ούτε συμπτώματα περίεργα από τις ορμόνες. Θα συνεχίσω με ηρεμία και αυτό το Σ/Κ (αν και την Κυριακή θα πάω σε μία βάφτιση που έχω - ας βγω και 2 ωρίτσες από το σπίτι κοντά θα είναι εξάλλου) και ο Θεός βοηθός!

      Ναι καλέ βγες να ξεσκασεις λίγο!!! Καλό θα κάνει κακο όχι!!! 😉 Καλημέρα σε όλες!

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

1 hour ago, Marianne98 said:

Καλώς το κορίτσι μου! Νομίζω όλες πλέον στην ίδια φάση είμαστε, αναμονή να δούμε τι έχει γίνει! Ελπίζω στο καλύτερο για όλες μας🥰

Υπομονή και σιγά σιγά θα μπεις σε πρόγραμμα... Οι διακοπές όσο ναναι αποδιοργάνωνουν. Αλλά τις χρειαζόμαστε!!

Σκέφτεσαι να κάνεις κάποιο τεστακι;

Πηγές στο γιατρό? Άκουσατε καρδούλα? Πες μας λεπτομέρειες..🥰 ελπίζω να πάνε όλα καλά, βασικά θα πάνε όλα καλά!! Θετικές σκέψεις και προσευχουλες. Όλα θα γίνουν να μη αγχώνεσαι και να ξεκουράζεσαι 🥰

Ναι ακούσαμε καρδουλα με μεγάλη δυσκολία γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα ! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να σας πω γιατί φοβαμαι θα ξυπνήσω και θα έχω πακι τα ίδια …. Δηλαδή δεν ξέρω τι να κάνω μα χαρώ η όχι … είμαι μετέωρη … ήρθα και Αγγλία και εδώ θα με δουν πολύ αργότερα άλλο σύστημα αφήστε … έχει ο θεός . Θα κλείσω ιδιωτικά ένα σκαν απλά για να γίνει πρέπει να πάω πρώτα 7 εβδομάδων δηλαδή την άλλη βδομάδα …

Κορίτσια !!!!! Υπάρχει κάποια από εσάς που να ξέρει πως να κάνει ένεση ;;; Θα ήθελα να με κατευθύνει … πρέπει να κάνω και δεν έχω ιδέα ….. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Lila ki είπε:

Ναι ακούσαμε καρδουλα με μεγάλη δυσκολία γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα ! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να σας πω γιατί φοβαμαι θα ξυπνήσω και θα έχω πακι τα ίδια …. Δηλαδή δεν ξέρω τι να κάνω μα χαρώ η όχι … είμαι μετέωρη … ήρθα και Αγγλία και εδώ θα με δουν πολύ αργότερα άλλο σύστημα αφήστε … έχει ο θεός . Θα κλείσω ιδιωτικά ένα σκαν απλά για να γίνει πρέπει να πάω πρώτα 7 εβδομάδων δηλαδή την άλλη βδομάδα …

Κορίτσια !!!!! Υπάρχει κάποια από εσάς που να ξέρει πως να κάνει ένεση ;;; Θα ήθελα να με κατευθύνει … πρέπει να κάνω και δεν έχω ιδέα ….. 

Έχεις και αυτό το θέμα εσύ, της Αγγλίας... Υπομονή κορίτσι μου ελπίζω και εύχομαι ότι θα είναι όλα καλά! Υπέρηχο να κλείσεις οπωσδήποτε για να ηρεμήσεις και εσύ. Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά.. δυστυχώς εγώ από ενέσεις δν ξέρω να σε βοηθήσω, ίσως κάποια άλλη κοπέλα.. 🥰 μην απογοητεύσαι, να σκέφτεσαι θετικά να βοηθάς και το σπορακι σου!!🥰

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lila ki είπε:

Ναι ακούσαμε καρδουλα με μεγάλη δυσκολία γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα ! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να σας πω γιατί φοβαμαι θα ξυπνήσω και θα έχω πακι τα ίδια …. Δηλαδή δεν ξέρω τι να κάνω μα χαρώ η όχι … είμαι μετέωρη … ήρθα και Αγγλία και εδώ θα με δουν πολύ αργότερα άλλο σύστημα αφήστε … έχει ο θεός . Θα κλείσω ιδιωτικά ένα σκαν απλά για να γίνει πρέπει να πάω πρώτα 7 εβδομάδων δηλαδή την άλλη βδομάδα …

Κορίτσια !!!!! Υπάρχει κάποια από εσάς που να ξέρει πως να κάνει ένεση ;;; Θα ήθελα να με κατευθύνει … πρέπει να κάνω και δεν έχω ιδέα ….. 

Υπομονή αν δεν πονάς το αίμα Κ οι αποκολλήσεις είναι κάτι εντελώς φυσιολογικό καθώς η μήτρα Κ ο σάκος τώρα μεγαλώνουν με μεγάλους ρυθμούς Κ σπάνε αγγειακια στην προσπάθεια να προσαρμοστεί το όλο σύστημα. Όλα αυτά είναι εντελώς φυσιολογικά τώρα στις αρχές Κ αν το έμβρυο είναι υγιές χρωμμοσωμικα δεν δημιουργούν ποτέ πρόβλημα. 

Τι ένεση θέλεις να κάνεις είναι αρκετά εύκολο . 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Ναι ακούσαμε καρδουλα με μεγάλη δυσκολία γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα ! Πραγματικά δεν ξέρω τι άλλο να σας πω γιατί φοβαμαι θα ξυπνήσω και θα έχω πακι τα ίδια …. Δηλαδή δεν ξέρω τι να κάνω μα χαρώ η όχι … είμαι μετέωρη … ήρθα και Αγγλία και εδώ θα με δουν πολύ αργότερα άλλο σύστημα αφήστε … έχει ο θεός . Θα κλείσω ιδιωτικά ένα σκαν απλά για να γίνει πρέπει να πάω πρώτα 7 εβδομάδων δηλαδή την άλλη βδομάδα …

Κορίτσια !!!!! Υπάρχει κάποια από εσάς που να ξέρει πως να κάνει ένεση ;;; Θα ήθελα να με κατευθύνει … πρέπει να κάνω και δεν έχω ιδέα ….. 

Είναι συχνές οι μικρές αποκολληθεί στην αρχή της εγκυμοσυνης, όλα καλά θα πανε, ξεκούραση και ηρεμία.

Όλες αυτές οι ενέσεις που γίνονται στην κοιλιά γίνονται με τον ίδιο τρόπο, ανασηκωνεις το δέρμα  στην περιοχή του χαμόγελου σε απόσταση 3 δαχτυλα από τον αφαλό (είτε αριστερά, είτε δεξιά είτε κάτω, όχι πιο πάνω από τον αφαλο) και κάνεις την ένεση κάθετα. Πριν και μετά την ένεση απολυμαίνεις την περιοχή με βαμβακι- οινόπνευμα.

Αν γράψεις prolutex ένεση σου βγάζει και βιντεακι στο YouTube, όπως και για όλες τις ενέσεις.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa said:

Υπομονή αν δεν πονάς το αίμα Κ οι αποκολλήσεις είναι κάτι εντελώς φυσιολογικό καθώς η μήτρα Κ ο σάκος τώρα μεγαλώνουν με μεγάλους ρυθμούς Κ σπάνε αγγειακια στην προσπάθεια να προσαρμοστεί το όλο σύστημα. Όλα αυτά είναι εντελώς φυσιολογικά τώρα στις αρχές Κ αν το έμβρυο είναι υγιές χρωμμοσωμικα δεν δημιουργούν ποτέ πρόβλημα. 

Τι ένεση θέλεις να κάνεις είναι αρκετά εύκολο . 

Μακάρι !!!!! Θα πάω για σκαν την Δευτέρα …. Έως τότε κάνω υπομονή ! Ένεση προγεστερονης … στον ποπο πίσω την κάνουν …

26 minutes ago, Nels said:

Είναι συχνές οι μικρές αποκολληθεί στην αρχή της εγκυμοσυνης, όλα καλά θα πανε, ξεκούραση και ηρεμία.

Όλες αυτές οι ενέσεις που γίνονται στην κοιλιά γίνονται με τον ίδιο τρόπο, ανασηκωνεις το δέρμα  στην περιοχή του χαμόγελου σε απόσταση 3 δαχτυλα από τον αφαλό (είτε αριστερά, είτε δεξιά είτε κάτω, όχι πιο πάνω από τον αφαλο) και κάνεις την ένεση κάθετα. Πριν και μετά την ένεση απολυμαίνεις την περιοχή με βαμβακι- οινόπνευμα.

Αν γράψεις prolutex ένεση σου βγάζει και βιντεακι στο YouTube, όπως και για όλες τις ενέσεις.

Ευχαριατω πολύ θα το κοιτάξω ναι … εμένα μ την έκαναν στον ποπό πίσω …. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου ❤️ 

@Lila ki μου, δεν θέλω να στενοχωριέσαι. Είναι λογικό το άγχος, όλες έτσι θα ήμασταν στη θέση σου, αλλά όπως σου είπαν και τα κορίτσια είναι αρκετά συνηθισμένη η αποκόλληση. Διάβαζα σε ένα άλλο θέμα για δύο κοπέλες που είχαν ποτάμι αίμα λόγω αποκόλλησης, αλλά το σποράκι τους ήταν μια χαρά και γεννήθηκαν στον μήνα του. Συνήθως λένε ότι μετά θα γίνεται πιο σκούρο το αίμα, που αυτό θα σημαίνει ότι είναι παλιό και μετά το 2ο 3μηνο είναι όλα καλά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε εσένα λοιπόν και να μας γράφεις τα νέα σου που μεγαλώνει το μωράκι σου ❤️ Για την ένεση δυστυχώς δεν έχω ιδέα. Ίσως να δεις κάποιο βιντεάκι όπως σου έγραψαν πιο πάνω ή να πας σε ένα φαρμακείο να σε βοηθήσουν.

@Marianne98 μου, πολύ γέλασα με τον γιατρό σου χαχαχα τι θεούλης😂 1.9 ποια μέρα του κύκλου σου είναι? Για να υπολογίσουμε περίπου 14 μέρες και να δούμε πάνω κάτω πόσο θα είναι ο κύκλος σου. 

Εγώ σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την ωορρηξία και δεν νιώθω τίποτα για να μπορώ να πιαστώ από κάπου γαμώτο.

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lila ki είπε:

Μακάρι !!!!! Θα πάω για σκαν την Δευτέρα …. Έως τότε κάνω υπομονή ! Ένεση προγεστερονης … στον ποπο πίσω την κάνουν …

Ευχαριατω πολύ θα το κοιτάξω ναι … εμένα μ την έκαναν στον ποπό πίσω …. 

Τότε θα έκανες την υποδόρια τύπου lentogest, εχει και γι αυτές  video. Αυτές δεν ξέρω αν μπορείς να την κάνεις μόνη σου, εγω 2 φορες που χρειάστηκε τις έκανα στο γιατρό και σε φαρμακειο, εξάλλου αυτές δε γίνονται καθημερινά όπως ο άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Ήρθα κι εγώ στη παρέα σας!Ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον σύντροφό μου για δεύτερο παιδάκι αυτόν τον μήνα κι είμαστε στην αναμονή.23η ημέρα(κύκλος 28 ημερών) έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό και κατσουφιασα.Υποτιθεται το first step το οποίο εκανα ανιχνεύει από την έβδομη ημέρα της επαφής!Υπερβολικό μου φαίνεται αλλά ο κατασκευαστής ξέρει καλύτερα υποθέτω.Και στη πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κι είχε βγει αχνό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ZoiMou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Ήρθα κι εγώ στη παρέα σας!Ξεκινήσαμε προσπάθειες με τον σύντροφό μου για δεύτερο παιδάκι αυτόν τον μήνα κι είμαστε στην αναμονή.23η ημέρα(κύκλος 28 ημερών) έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό και κατσουφιασα.Υποτιθεται το first step το οποίο εκανα ανιχνεύει από την έβδομη ημέρα της επαφής!Υπερβολικό μου φαίνεται αλλά ο κατασκευαστής ξέρει καλύτερα υποθέτω.Και στη πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κι είχε βγει αχνό.

Καλησπέρα κορίτσι μου και welcome to the club ❤️

Έχεις ακόμα 5 ημέρες οπότε τίποτα δεν τελείωσε βρε. Μην στενοχωριέσαι. Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Σίγουρα ένα αρνητικό τεστ πονάει και γι αυτό καλό είναι να κάνουμε το νωρίτερο 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

Το 1ο σας παιδάκι ήρθε εύκολα? Είχατε επαφή σε όλες τις γόνιμες μέρες?


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και welcome to the club ❤️

Έχεις ακόμα 5 ημέρες οπότε τίποτα δεν τελείωσε βρε. Μην στενοχωριέσαι. Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Σίγουρα ένα αρνητικό τεστ πονάει και γι αυτό καλό είναι να κάνουμε το νωρίτερο 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.

Το 1ο σας παιδάκι ήρθε εύκολα? Είχατε επαφή σε όλες τις γόνιμες μέρες?

Καλώς σας βρήκα ❤️

Το πρώτο παιδάκι ήρθε με τη μια και μοναδική επαφή του μήνα.

ΤΕΡ 13/8 κι ωορρηξία στις 25/8

Επαφές είχαμε στις 17/20/22 κι 24/8

Θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι τυχερή κι αυτή τη φορά αλλά αν δεν είμαι δεν πειράζει.Λιγο σεξ ακόμα 😂Πάντως όντως είναι σκέτη απογοήτευση.Βεβαια χθες είχα μια μικρή σουβλιτσα στο χαμηλά στο κέντρο ελπίζω να ήταν σπορακι 🙏🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , ZoiMou είπε:

Καλώς σας βρήκα ❤️

Το πρώτο παιδάκι ήρθε με τη μια και μοναδική επαφή του μήνα.

ΤΕΡ 13/8 κι ωορρηξία στις 25/8

Επαφές είχαμε στις 17/20/22 κι 24/8

Θέλω να πιστεύω ότι θα είμαι τυχερή κι αυτή τη φορά αλλά αν δεν είμαι δεν πειράζει.Λιγο σεξ ακόμα 😂Πάντως όντως είναι σκέτη απογοήτευση.Βεβαια χθες είχα μια μικρή σουβλιτσα στο χαμηλά στο κέντρο ελπίζω να ήταν σπορακι 🙏🙏

Έτσι κι εγώ. Η πρώτη εγκυμοσύνη μου ήρθε με 1 μόνο ελεύθερη επαφή τον 1ο μήνα. Τώρα είμαι στον 4ο στοχευμένων προσπαθειών μήνα και εύχομαι πραγματικά να δω επιτέλους ένα θετικό τεστ. Φοβάμαι τόσο πολύ να δω αρνητικό... στις αρχές έκανα τεστ, τώρα εδώ και 2 μήνες απλά περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος... και δυστυχώς έρχεται και τελικά κατάλαβα ότι κι αυτό πονάει εξίσου, όταν έχεις ελπίδες και τελικά βλέπεις αίμα. Σκέφτηκα αυτό το μήνα να κάνω κι εγώ ένα τεστάκι μπας και είναι ο τυχερός μου.

Την Κυριακή είναι η μέρα της αναμενόμενης περιόδου και σκέφτομαι μήπως κάνω ένα την Παρασκευή. Λες αν κάνω την Τετάρτη να δείξει κάτι? Θα είμαι 4 μέρες πριν βέβαια...

Μακάρι αυτό που ένιωσες να ήταν το σποράκι που εμφυτεύτηκε στη μήτρα ❤️

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , lilbern είπε:

Έτσι κι εγώ. Η πρώτη εγκυμοσύνη μου ήρθε με 1 μόνο ελεύθερη επαφή τον 1ο μήνα. Τώρα είμαι στον 4ο στοχευμένων προσπαθειών μήνα και εύχομαι πραγματικά να δω επιτέλους ένα θετικό τεστ. Φοβάμαι τόσο πολύ να δω αρνητικό... στις αρχές έκανα τεστ, τώρα εδώ και 2 μήνες απλά περιμένω να δω αν θα έρθει η περίοδος... και δυστυχώς έρχεται και τελικά κατάλαβα ότι κι αυτό πονάει εξίσου, όταν έχεις ελπίδες και τελικά βλέπεις αίμα. Σκέφτηκα αυτό το μήνα να κάνω κι εγώ ένα τεστάκι μπας και είναι ο τυχερός μου.

Την Κυριακή είναι η μέρα της αναμενόμενης περιόδου και σκέφτομαι μήπως κάνω ένα την Παρασκευή. Λες αν κάνω την Τετάρτη να δείξει κάτι? Θα είμαι 4 μέρες πριν βέβαια...

Μακάρι αυτό που ένιωσες να ήταν το σποράκι που εμφυτεύτηκε στη μήτρα ❤️

 

Πραγματικα εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να έχεις θετικό τεστ εγκυμοσύνης ❤️Κι εγώ Κυριακή περιμένω περίοδο.Τεταρτη θα έδειχνε νομίζω αλλά έχει να κάνει και με την ευαισθησία του τεστ.Ισως καλύτερα μια β'χοριακη να είσαι σίγουρη.Μπορει να δεις αρνητικό τεστ αν είναι νωρίς και να απογοητευτείς χωρίς λόγο!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, lilbern said:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου ❤️ 

@Lila ki μου, δεν θέλω να στενοχωριέσαι. Είναι λογικό το άγχος, όλες έτσι θα ήμασταν στη θέση σου, αλλά όπως σου είπαν και τα κορίτσια είναι αρκετά συνηθισμένη η αποκόλληση. Διάβαζα σε ένα άλλο θέμα για δύο κοπέλες που είχαν ποτάμι αίμα λόγω αποκόλλησης, αλλά το σποράκι τους ήταν μια χαρά και γεννήθηκαν στον μήνα του. Συνήθως λένε ότι μετά θα γίνεται πιο σκούρο το αίμα, που αυτό θα σημαίνει ότι είναι παλιό και μετά το 2ο 3μηνο είναι όλα καλά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε εσένα λοιπόν και να μας γράφεις τα νέα σου που μεγαλώνει το μωράκι σου ❤️ Για την ένεση δυστυχώς δεν έχω ιδέα. Ίσως να δεις κάποιο βιντεάκι όπως σου έγραψαν πιο πάνω ή να πας σε ένα φαρμακείο να σε βοηθήσουν.

@Marianne98 μου, πολύ γέλασα με τον γιατρό σου χαχαχα τι θεούλης😂 1.9 ποια μέρα του κύκλου σου είναι? Για να υπολογίσουμε περίπου 14 μέρες και να δούμε πάνω κάτω πόσο θα είναι ο κύκλος σου. 

Εγώ σήμερα είμαι 8η μέρα μετά την ωορρηξία και δεν νιώθω τίποτα για να μπορώ να πιαστώ από κάπου γαμώτο.

 

Ευχαριστω για την στήριξη και εσένα και όλα τα κορίτσια ! Μ δίνετε δύναμη και κουράγιο !

1 hour ago, Nels said:

Τότε θα έκανες την υποδόρια τύπου lentogest, εχει και γι αυτές  video. Αυτές δεν ξέρω αν μπορείς να την κάνεις μόνη σου, εγω 2 φορες που χρειάστηκε τις έκανα στο γιατρό και σε φαρμακειο, εξάλλου αυτές δε γίνονται καθημερινά όπως ο άλλες.

Ναι ακριβώς αυτήν κάνω … είδα  κάποια βίντεο ! Σήμερα μ την έκανε ο άντρας μ ανάθεμα και ξέρουμε πως εγώ γέμισα τη σύριγγα ο άντρας μ μ την έκανε ! Μεθαύριο θα πω στην αδελφή μου ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , ZoiMou είπε:

Πραγματικα εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να έχεις θετικό τεστ εγκυμοσύνης ❤️Κι εγώ Κυριακή περιμένω περίοδο.Τεταρτη θα έδειχνε νομίζω αλλά έχει να κάνει και με την ευαισθησία του τεστ.Ισως καλύτερα μια β'χοριακη να είσαι σίγουρη.Μπορει να δεις αρνητικό τεστ αν είναι νωρίς και να απογοητευτείς χωρίς λόγο!

Απαπα, για χοριακή δεν πάω χαχαχα!! Μπορεί να μην κάνω και καθόλου τεστ. Θα δω. 

Μαζί είμαστε πάντως. Τι καλά!!! Εύχομαι θετικά νέα για όλες μας ❤️

Τώρα νιώθω ένα βάρος χαμηλά και λίγο πόνο στη μέση και δεν ξέρω αν είναι κάτι καλό, αν είναι PMS (προεμμηνορροϊκό σύνδρομο) ή αν είναι το έντερο 😅

  • Λουλούδια 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@lilbern σου λεω γιατρός είναι άλλο πράγμα!!😂 Ήμουν στην 15η ημέρα του κύκλου. Άρα αν υποθέσουμε ότι θα έρθει σε 14-16 μέρες, δηλαδή 15 με 17 του μήνα το επόμενο ΠΣΚ. Ο κύκλος θα είναι γύρω στις 31 ημέρες πάλι όπως τους τελευταίους δύο μήνες που πάει ρολόι. Άντε να δούμε🤘 ακόμα είναι νωρίς μην σκέφτεσαι τίποτα!!! Στέλνουμε θετικα vibes και περιμένουμε!!!🤘 Έλα φιλεναδα το έχουμε σου λέω ερχεταιιιιιι🥰🥰 περιμένω ένα θετικό τεστ από εσένα!!!

@ZoiMouκορίτσι μου καλώς ήρθες στην τρελοπαρεα μας!!!🤭 Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και ελπίζω να είναι και αυτή η φορά έτσι εύκολη!!🥰 Καλά αποτελέσματα και σε εσένα!!!

Πάμε ρε κορίτσια το έχουμε σας λέω!!!! Έρχεται έρχεται το θετικό!!!🥰🤘

Εμένα με πονάει το στήθος μου αλλά το θεωρώ φυσιολογικο🤭 

  • Ευχή 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...