Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 13η ημέρα διέγερσης και εχω ένα πολύ περίεργο σύμπτωμα που δεν ξέρω αν σχετίζεται με τα φάρμακα. Με καίνε-πονάνε τα μεγάλα δάχτυλα των ποδιών μου. Ξεκίνησε από το μεσημέρι. Ήμουν στην παραλία. Έχει συμβεί σε καμια; 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!❤️ Μακάρι να την πέτυχες, περιμένουμε θετικά νέα να μας πεις!!! Η άτιμη η ωορρηξία ότι θέλει μας κάνει 😂🥴

Ευχαριστώ πολύ φίλη!❤️ 

Να μην έρθει να μην έρθει 🤗🤗 

Καμία τύψη για τίποτα! Διακοπές είσαι και σιγά τι έγινε😉 κοίτα να περάσεις τέλεια και αγχώνεσαι αργότερα!!!😂 Περιμένω νέα και ελπίζω ευχάριστα!!!❤️🤗

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️ εσύ πώς είσαι;;;🤗❤️

Άντε καλέ περιμένουμε!! Πότε λες να κάνεις το τεστ;;;; Μη μας σκας!!!❤️

Ελπίζουμε σε ένα φουλ θετικό τεστακι!!!🤗❤️

Καλησπέρα κορίτσι, εγώ μόλις ξεμπέρδεψα από την περίοδο και πάμε για τα επόμενα. Στον επόμενο κύκλο των γόνιμων ημερών θα είμαστε σε διακοπές και δεν θέλω εκείνες τις ημέρες να μπω σε διαδικασία με τεστ κλπ. αλλά αν δεν προκύψει κάτι, από Σεπτέμβριο θα το πάμε πιο οργανωμένα.

  • Μου αρέσει 1
  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 15/8/2023 at 12:45 ΜΜ, lilbern είπε:

Φίλη μου αν δεις το «αίμα εμφύτευσης» που λένε, θέλει 2-3 μέρες να ανεβεί η χοριακη. Όποτε κάνε ένα τεστακι σε 3 μέρες να δούμε αν τελικά ήταν κάτι καλό αυτό 🥰

Εγώ από χτες το βράδυ έχω έντονους πόνους κάτω αλλά ακόμα δεν έχει έρθει. Μακάρι να μην έρθει 😂 Αλλά πονάω αρκετά όποτε θα έρθει.

Χρόνια πολλά κορίτσια μου για σήμερα ♥️

 

 

 

On 15/8/2023 at 5:22 ΜΜ, Alice20 είπε:

@Eg93 @lilbern κορίτσια μου ευχαριστώ που με στηρίζετε σε ακόμα μια απογοήτευση...μακάρι να μην σας έρθει! ... Τα συμπτώματα σας άνετα θα μπορούσαν να είναι εγκυμοσύνη... Αν είναι όμως η κοκκινομουρα, ανασυγκρότηση και προχωράμε στον νέο κύκλο!

@KATIA97 σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο❤️

Κορίτσια μου πραγματικά διερωτουμαι αν παίζει τόσο πολύ μεγάλο ρόλο αυτό που μας λένε όλοι "βγάλε το απο το μυαλό σου" ! ... Δηλαδή όντως μπορώ μόνο με αυτή τη σκέψη να αποτρέπω μια σύλληψη; ! 

Κορίτσια μου μου ήρθε κανονικά και στην ώρα της όπως πάντα ! Άρα ούτε κ αυτό είναι αξιόπιστο σύμπτωμα εγκυμοσύνης τελικά .. γιατί για να σας πω την αλήθεια είχε μια μικρή ελπίδα όταν το είδα αλλά εντάξει δεν απογοητεύτηκα κ πολύ γιατί μόνο από θαύμα θα γινόταν με τοσες μέρες πριν την ωορρηξία που είχα την επαφή ! Όποτε πάμε για τον επόμενο !! Που θα πάει θα μας κάνει τη χάρη και θα έρθει κάποια στιγμή 🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Eg93 said:

 

Κορίτσια μου μου ήρθε κανονικά και στην ώρα της όπως πάντα ! Άρα ούτε κ αυτό είναι αξιόπιστο σύμπτωμα εγκυμοσύνης τελικά .. γιατί για να σας πω την αλήθεια είχε μια μικρή ελπίδα όταν το είδα αλλά εντάξει δεν απογοητεύτηκα κ πολύ γιατί μόνο από θαύμα θα γινόταν με τοσες μέρες πριν την ωορρηξία που είχα την επαφή ! Όποτε πάμε για τον επόμενο !! Που θα πάει θα μας κάνει τη χάρη και θα έρθει κάποια στιγμή 🙏🙏

Εγώ κάθε μήνα έχω και συμπτώματα … μια νομίζω  ριναι αίμα εμφύτευσης την άλλη νομίζω έχω τσιμπήματα … γενικά νομίζω διαφορά χαχαχαχα…. Αλλά πάντα επειδή είμαι στεγνή λέω αυτό είναι το κυριότερο σύμπτωμα ότι δεν είμαι έγκυος αλλά και πάλι κάθε γυναίκα είναι διαφορετική … αλλά δεν φταίμε βρε κορίτσια ανυπομονούμε τόσο πολύ για μια εγκυμοσύνη που δεν γίνεται να μην έχουμε το μυαλό μας στα συμπτώματα … καλή επιτυχία σε όλες μας !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες χάθηκα, αλλά βλέπω εσείς πιστές στο ραντεβού σας! 
Προσωπικά εγώ ξεκουράστηκα, χαλάρωσα, κάναμε τις ζουζουνιές μας, τα μπάνια μας και τώρα μέσα τα κεφάλια γιατί σιγά σιγά ξεκινάει η σχολική σεζόν! 
Τις προάλλες ήμουν στις γόνιμες μέρες κάναμε ελεύθερα με το έτερο ήμισυ αλλά στη μέση, κόλλησα @lilbern και του είπα να βάλει προφύλαξη! 😂😂

Βέβαια μετά το περιστατικό μετά από πέντε μέρες πρήστηκε και πονάει λίγο το στήθος μου, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι, θα έρθει η ρημάδα, θέλω δεν θέλω!

@Lila ki @Eg93 @Fofi! @KATIA97 @Marianne98 @Alice20 
 

Εύχομαι να δούμε το πολυπόθητο αποτέλεσμα σύντομα! 
Εμείς την Κυριακή έχουμε τη βάφτιση του ανιψιού του δικού μου, που είναι ένα σκέτο λουκουμάκι 😍😍
Πώς είστε γενικά κορίτσια μου; 💕💕💕 

ΦΥΓΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ! ❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου! Εγώ έχω εδώ και 20 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης clearblue στις 6/8(τότε είχα 12 ημέρες καθυστέρηση) το οποίο μέσα στο προβλεπόμενο χρόνο που ορίζουν οι οδηγίες φαινόταν να είναι αρνητικό και έπειτα από κάποια ώρα που το κοιτάξαμε ξανά με τον σύντροφό μου ήταν αχνό θετικό το οποίο διακρινόταν με το μάτι. Στις 7/8 πήγα και έκανα μια χοριακή η οποία ήταν αρνητική καθώς είχε αποτέλεσμα 1.2. Πήρα τη γυναικολόγο τηλέφωνο και μου είπε πως δε συντρέχει περίπτωση εγκυμοσύνης καθώς η χοριακή εξέταση είναι έγκυρη. Ωστόσο, εμένα ακόμα δε μου έχει έρθει περίοδος ενώ είχα περίεργα συμπτώματα όπως ζαλάδες, ναυτία, πονοκέφαλο. Ενώ δεν τρώω πολύ έχει πρηστεί η κοιλιά μου και τις τελευταίες μέρες έχω πονάκια περιόδου και πρήξιμο στο στήθος, όμως δεν μου ήρθε ακόμα! Λέτε να κάνω ένα ακόμα τεστ ; Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος με τέτοια τιμή χωριακής; Η γυκαικολόγος μου δυστυχώς λείπει σε άδεια και θα επιστρέψει μετά τις 21/8.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , evaki1999 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου! Εγώ έχω εδώ και 20 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης clearblue στις 6/8(τότε είχα 12 ημέρες καθυστέρηση) το οποίο μέσα στο προβλεπόμενο χρόνο που ορίζουν οι οδηγίες φαινόταν να είναι αρνητικό και έπειτα από κάποια ώρα που το κοιτάξαμε ξανά με τον σύντροφό μου ήταν αχνό θετικό το οποίο διακρινόταν με το μάτι. Στις 7/8 πήγα και έκανα μια χοριακή η οποία ήταν αρνητική καθώς είχε αποτέλεσμα 1.2. Πήρα τη γυναικολόγο τηλέφωνο και μου είπε πως δε συντρέχει περίπτωση εγκυμοσύνης καθώς η χοριακή εξέταση είναι έγκυρη. Ωστόσο, εμένα ακόμα δε μου έχει έρθει περίοδος ενώ είχα περίεργα συμπτώματα όπως ζαλάδες, ναυτία, πονοκέφαλο. Ενώ δεν τρώω πολύ έχει πρηστεί η κοιλιά μου και τις τελευταίες μέρες έχω πονάκια περιόδου και πρήξιμο στο στήθος, όμως δεν μου ήρθε ακόμα! Λέτε να κάνω ένα ακόμα τεστ ; Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος με τέτοια τιμή χωριακής; Η γυκαικολόγος μου δυστυχώς λείπει σε άδεια και θα επιστρέψει μετά τις 21/8.

Καλησπερα!!!μακαρι να εχεις θετικο αποτελεσμα...εγω στην θεση σου θα εκανα μια χοριακη παλι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Fofi! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου κατ' αρχήν! Είναι δυνατόν να είμαι έγκυος όμως με αρνητική χοριακή στις 12 μέρες καθυστέρησης; Σου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; Έχει συμβεί σε κάποια άλλη κοπέλα εδώ μέσα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , evaki1999 είπε:

@Fofi! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου κατ' αρχήν! Είναι δυνατόν να είμαι έγκυος όμως με αρνητική χοριακή στις 12 μέρες καθυστέρησης; Σου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο; Έχει συμβεί σε κάποια άλλη κοπέλα εδώ μέσα; 

Εξαρτάτε τον κύκλο σου. Αν ο κύκλος σου κάποιες φορές είναι άστατος τοτε ίσως να μην είχες καθυστέρηση τότε. Τεστ επιβάλλετε να ξανακάνεις Κ για τυπικους λόγους . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rodok said:

Κοριτσάρες χάθηκα, αλλά βλέπω εσείς πιστές στο ραντεβού σας! 
Προσωπικά εγώ ξεκουράστηκα, χαλάρωσα, κάναμε τις ζουζουνιές μας, τα μπάνια μας και τώρα μέσα τα κεφάλια γιατί σιγά σιγά ξεκινάει η σχολική σεζόν! 
Τις προάλλες ήμουν στις γόνιμες μέρες κάναμε ελεύθερα με το έτερο ήμισυ αλλά στη μέση, κόλλησα @lilbern και του είπα να βάλει προφύλαξη! 😂😂

Βέβαια μετά το περιστατικό μετά από πέντε μέρες πρήστηκε και πονάει λίγο το στήθος μου, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι, θα έρθει η ρημάδα, θέλω δεν θέλω!

@Lila ki @Eg93 @Fofi! @KATIA97 @Marianne98 @Alice20 
 

Εύχομαι να δούμε το πολυπόθητο αποτέλεσμα σύντομα! 
Εμείς την Κυριακή έχουμε τη βάφτιση του ανιψιού του δικού μου, που είναι ένα σκέτο λουκουμάκι 😍😍
Πώς είστε γενικά κορίτσια μου; 💕💕💕 

ΦΥΓΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ! ❤️❤️

Αμήν για όλες μας θετικά αποτελέσματα ! Εγώ προσπαθώ τρία χρόνια στην αρχή πρόσεχα και το έχω μετανιώσει γιατί τώρα παιδεύομαι αυτό βέβαια δεν σημαίνει κάτι !!! Εάν δεν νιώθεις ακόμα να κανείς ελεύθερα είναι εντελώς θεμιτό και η κάθε γυναίκα ξέρει καλύτερα για τον εαυτό της τι είναι καλύτερη ! Αχ κορίτσιααααααα ώρες ώρες νιώθω ότι κουράστηκα χαχαχα…. 

Και εγώ βαφτίζω την ανιψια μου σε λίγες μέρες !!! Να είναι καλότυχα τα ζουζούνια μας !!!!

27 minutes ago, evaki1999 said:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου! Εγώ έχω εδώ και 20 μέρες καθυστέρηση. Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης clearblue στις 6/8(τότε είχα 12 ημέρες καθυστέρηση) το οποίο μέσα στο προβλεπόμενο χρόνο που ορίζουν οι οδηγίες φαινόταν να είναι αρνητικό και έπειτα από κάποια ώρα που το κοιτάξαμε ξανά με τον σύντροφό μου ήταν αχνό θετικό το οποίο διακρινόταν με το μάτι. Στις 7/8 πήγα και έκανα μια χοριακή η οποία ήταν αρνητική καθώς είχε αποτέλεσμα 1.2. Πήρα τη γυναικολόγο τηλέφωνο και μου είπε πως δε συντρέχει περίπτωση εγκυμοσύνης καθώς η χοριακή εξέταση είναι έγκυρη. Ωστόσο, εμένα ακόμα δε μου έχει έρθει περίοδος ενώ είχα περίεργα συμπτώματα όπως ζαλάδες, ναυτία, πονοκέφαλο. Ενώ δεν τρώω πολύ έχει πρηστεί η κοιλιά μου και τις τελευταίες μέρες έχω πονάκια περιόδου και πρήξιμο στο στήθος, όμως δεν μου ήρθε ακόμα! Λέτε να κάνω ένα ακόμα τεστ ; Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος με τέτοια τιμή χωριακής; Η γυκαικολόγος μου δυστυχώς λείπει σε άδεια και θα επιστρέψει μετά τις 21/8.

Εγώ θα έκανα και ένα τεστακι ακομα ! Ίσως είναι κάποια ανωμαλία του κύκλου που δεν το εύχομαι, εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη … ίσως βέβαια να μεγάλωσε ο κύκλος σου , ξέρω κοπέλες με μεγάλο κύκλο … ενημέρωσε μας πάντως !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lila ki said:

Αμήν για όλες μας θετικά αποτελέσματα ! Εγώ προσπαθώ τρία χρόνια στην αρχή πρόσεχα και το έχω μετανιώσει γιατί τώρα παιδεύομαι αυτό βέβαια δεν σημαίνει κάτι !!! Εάν δεν νιώθεις ακόμα να κανείς ελεύθερα είναι εντελώς θεμιτό και η κάθε γυναίκα ξέρει καλύτερα για τον εαυτό της τι είναι καλύτερη ! Αχ κορίτσιααααααα ώρες ώρες νιώθω ότι κουράστηκα χαχαχα…. 

Και εγώ βαφτίζω την ανιψια μου σε λίγες μέρες !!! Να είναι καλότυχα τα ζουζούνια μας !!!!

Εγώ θα έκανα και ένα τεστακι ακομα ! Ίσως είναι κάποια ανωμαλία του κύκλου που δεν το εύχομαι, εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη … ίσως βέβαια να μεγάλωσε ο κύκλος σου , ξέρω κοπέλες με μεγάλο κύκλο … ενημέρωσε μας πάντως !!!!

Ευχαριστώ πολύ για την απαντήσεις κορίτσια. Η αλήθεια είναι ότι τους τελευταίους μήνες κάποιες φορές έχω άστατο κύκλο. Ωστόσο, θα κάνω ένα τεστάκι ακόμα και θα σας ενημερώσω! Βέβαια τώρα έχω τόση αγωνία που μου έρχεται να το κάνω τώρα το απόγευμα και να μη περιμένω ως αύριο.. αν το κάνω τώρα θα δείξει με ακρίβεια αν είναι θετικό ή αντίστοιχα αρνητικό ή πρέπει να το κάνω αναγκαστικά πρωί;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , evaki1999 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απαντήσεις κορίτσια. Η αλήθεια είναι ότι τους τελευταίους μήνες κάποιες φορές έχω άστατο κύκλο. Ωστόσο, θα κάνω ένα τεστάκι ακόμα και θα σας ενημερώσω! Βέβαια τώρα έχω τόση αγωνία που μου έρχεται να το κάνω τώρα το απόγευμα και να μη περιμένω ως αύριο.. αν το κάνω τώρα θα δείξει με ακρίβεια αν είναι θετικό ή αντίστοιχα αρνητικό ή πρέπει να το κάνω αναγκαστικά πρωί;

Μπορείς να το κάνεις τώρα αρκεί να μην έχεις κατουρήσει το τελευταίο 2ωρο Κ να μην έχεις πιει μεγάλη ποσότητα νερού . 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Αμήν για όλες μας θετικά αποτελέσματα ! Εγώ προσπαθώ τρία χρόνια στην αρχή πρόσεχα και το έχω μετανιώσει γιατί τώρα παιδεύομαι αυτό βέβαια δεν σημαίνει κάτι !!! Εάν δεν νιώθεις ακόμα να κανείς ελεύθερα είναι εντελώς θεμιτό και η κάθε γυναίκα ξέρει καλύτερα για τον εαυτό της τι είναι καλύτερη ! Αχ κορίτσιααααααα ώρες ώρες νιώθω ότι κουράστηκα χαχαχα…. 

Και εγώ βαφτίζω την ανιψια μου σε λίγες μέρες !!! Να είναι καλότυχα τα ζουζούνια μας !!!!

Εγώ θα έκανα και ένα τεστακι ακομα ! Ίσως είναι κάποια ανωμαλία του κύκλου που δεν το εύχομαι, εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη … ίσως βέβαια να μεγάλωσε ο κύκλος σου , ξέρω κοπέλες με μεγάλο κύκλο … ενημέρωσε μας πάντως !!!!

Είχα περάσει πέρσυ τον Σεπτέμβρη και φέτος τον Μάρτιο δύο βιοχημικές, μετά τη δεύτερη βιοχημική δεν άφησα τον εαυτό μου να ηρεμήσει προσπαθούσα συνεχόμενα για 2-3 κύκλους και είχα πιεστεί, είχα και κάτι ξαφνικές ανωμαλίες στον κύκλο μου, οπότε είχαμε πει το καλοκαίρι να χαλαρώσουμε λίγο και μετά αναλόγως όπως μας βγει! Γτ έχουμε φάει την πικρία μας για το μικρό της ηλικίας μας! 

Κάποια στιγμή θα έρθει! Πού θα πάει! 

  • Ευχή 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, rodok said:

Είχα περάσει πέρσυ τον Σεπτέμβρη και φέτος τον Μάρτιο δύο βιοχημικές, μετά τη δεύτερη βιοχημική δεν άφησα τον εαυτό μου να ηρεμήσει προσπαθούσα συνεχόμενα για 2-3 κύκλους και είχα πιεστεί, είχα και κάτι ξαφνικές ανωμαλίες στον κύκλο μου, οπότε είχαμε πει το καλοκαίρι να χαλαρώσουμε λίγο και μετά αναλόγως όπως μας βγει! Γτ έχουμε φάει την πικρία μας για το μικρό της ηλικίας μας! 

Κάποια στιγμή θα έρθει! Πού θα πάει! 

Αχ ποσό σε καταλαβαινω …. Μια βιοχημική και εγώ πριν ενάμιση χρόνο από τότε άκαρπες προσπάθειες ! Έχει ο θεός ! Είναι κ έντονοι οι ρυθμοί της καθημερινότητας κάποιες φορές οι επαφές δεν είναι στοχευμένες αλλά πάντα με προσπάθεια και δύναμη θα τα καταφέρουμε … δεν μπορεί σίγουρα κάτι καλό έχουμε κάνει και εμείς στη ζωή μας για να λάβουμε  τα δώρα της ζωής όπως την μητρότητα …. 
αν και μεταξύ μας εμείς που ανυπομονούμε δεν ειναι ότι θα ήμαστε καλύτερες μαμάδες γιατί η κάθε μια σε αυτή τη ζωή είναι μοναδική και ιδιαίτερη και ως γυναίκα και ως μαμά , μα σίγουρα όταν έρθει θα ήμαστε πραγματικά έτσι λίγο πιο χαμογελαστές … λίγο πιο ευγνώμονες και πάλι όχι γιατί δεν είναι μια γυναίκα που μενει έγκυος αμέσως απλά Ε όταν μωρε προσπαθεις και τόσο πολύ λες ουφ επιτέλους τα κατάφερα γεμίζεις περηφάνια ! 
αχ βρε κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες μας και όσες τα κατάφεραν ας μας στείλουν την θετική της ενέργεια ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εμένα ήρθε καλέ η περίοδος και μάλιστα νωρίτερα!! Η χθεσινή μέρα με παιδεψε με πόνους κλπ αλλά σήμερα ευτυχώς όλα καλά!! Περίμενα ότι θα έρθει οπότε τώρα ανυπομονώ να τελειώσει να ξεκινήσουμε τεστακια!!🤗 Σκέφτομαι ότι εφόσον Ιούλιο και Αύγουστο ήρθε στις 30-32 μέρες να κάνω το πρώτο τεστ κάπου 12η ημέρα. Τι λέτε;; Για πιο νωρίς να ξεκινήσω τεστ νομίζω θα λαός τσάμπα🤔🤔 

@lilbern φίλη μας αγαπημένη τι κάνεις;;;❤️ 

@rodok κοριτσάρα μου καλώς μας ήρθες πάλι!!!!❤️ Σιγά σιγά και όλα θα γίνουν αλλά μη μου γίνεσαι σαν την τρελή από πάνω χαχαχα αλίμονο μας!!! Χαίρομαι που πήρες τον χρόνο σου και πέρασες τέλεια από όσο καταλαβαίνω!! Είμαστε εδώ να προσπαθούμε όλες μαζί και θα έρθει μην απογοητεύσαι ❤️ όσο για την ηλικία εμείς πάνω κάτω την ίδια έχουμε από ότι θυμάμαι (25) οπότε καταλαβαίνω την ήττα που τρως..Κάναμε και εμείς τα διαλείμματα  μας μετά την παλινδρόμη και δεν το μετανιωνω. Όλα λειτουργούν καλύτερα τώρα, μαζέψαμε δυνάμεις και πάμε για πιο στοχευμένη προσπαθεια🤗 Θετική σκέψη και θα έρθει🤗

@KATIA97 κοριτσάκι μου γλυκό!! Χαίρομαι που σε βλέπω έτσι και δεν σε παίρνει από κάτω!! Πάμε δυνατά, περιμενω και εγώ να τελειώσει για να ξεκινήσουμε 🤗🤗❤️ καλη επιτυχια !!!!

@Fofi! Μας μην απογοητεύσαι!!! Πάμε για τον επόμενη κύκλο όλες μαζί πάλι χαχαχ❤️ καλή επιτυχία!!!❤️🤗

@Lila ki κορίτσι μου εσύ τι γίνεσαι;;;;🤔🤔

@Eg93 το μυαλό/σώμα μας παίζει πολλά παιχνίδια τελικά!!! Καλή επιτυχία στην νέα προσπάθεια!!!❤️

Ελπίζω να μη ξεχνάω καμία!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...