Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 13η ημέρα διέγερσης και εχω ένα πολύ περίεργο σύμπτωμα που δεν ξέρω αν σχετίζεται με τα φάρμακα. Με καίνε-πονάνε τα μεγάλα δάχτυλα των ποδιών μου. Ξεκίνησε από το μεσημέρι. Ήμουν στην παραλία. Έχει συμβεί σε καμια; 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά για χθες!!❤️

Πως περασατε χθες;; Πως περνάτε γενικά;; ❤️ εμείς ρεπουδακι χθες, γιόρταζε η μαμά μου, ψησαμε οικογενειακά, πολύ ωραία περάσαμε🤗

@lilbern οι λεπτομέρειες για τον τράχηλο μου έκαψαν τον εγκέφαλο 😂 έτοιμη είμαι να πάω να δοκιμάσω χαχαχαχαχ😂... Τελικά τι έκανε η ασχημομουρα;;;

@Fofi! Έκανες τεστ;; Πες μας τι γίνεται, σήμερα δεν πρέπει να εμφανιστεί;;

@KATIA97 χαίρομαι που σε βλέπω αισιόδοξη!!! ❤️ στον επόμενο κύκλο πάμε πάλι 🤗🤗

@Alice20 @Lila ki εσείς κορίτσια;; Σε τι φάση είστε;;;

Εγώ περιμένω 20/08 έχω ήδη πονακια εδώ και 2-3 μέρες... 2 ελεύθερες επαφές είχαμε αυτό το μήνα🥴 δεν νομίζω να έχουμε καταφέρει κ πολλά. Περιμένω τα τεστακια μου να ξεκινήσω μόλις έρθει, ελπίζω απλά να μη με καθυστερήσει πολύ!!!🤗

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marianne98 said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά για χθες!!❤️

Πως περασατε χθες;; Πως περνάτε γενικά;; ❤️ εμείς ρεπουδακι χθες, γιόρταζε η μαμά μου, ψησαμε οικογενειακά, πολύ ωραία περάσαμε🤗

@lilbern οι λεπτομέρειες για τον τράχηλο μου έκαψαν τον εγκέφαλο 😂 έτοιμη είμαι να πάω να δοκιμάσω χαχαχαχαχ😂... Τελικά τι έκανε η ασχημομουρα;;;

@Fofi! Έκανες τεστ;; Πες μας τι γίνεται, σήμερα δεν πρέπει να εμφανιστεί;;

@KATIA97 χαίρομαι που σε βλέπω αισιόδοξη!!! ❤️ στον επόμενο κύκλο πάμε πάλι 🤗🤗

@Alice20 @Lila ki εσείς κορίτσια;; Σε τι φάση είστε;;;

Εγώ περιμένω 20/08 έχω ήδη πονακια εδώ και 2-3 μέρες... 2 ελεύθερες επαφές είχαμε αυτό το μήνα🥴 δεν νομίζω να έχουμε καταφέρει κ πολλά. Περιμένω τα τεστακια μου να ξεκινήσω μόλις έρθει, ελπίζω απλά να μη με καθυστερήσει πολύ!!!🤗

Να χαίρεσαι τη μανούλα σου!!!!! Εγώ περιμένω μεταξύ 25 και 27 Αυγούστου !!!! Είχα επαφες αλλά όχι στοχευμένες … θετικό τεστ ωορρηξίας είδα σχετικά νωρίς κάπου την 10η μέρα αλλά όχι εντελώς θετικό… μετά από αυτό έως χθες δεν έχω δει ξανά θετικό μόνο ελάχιστη αχνη γραμμή … ίσως να μην έκανα ωορρηξία δ ξέρω …. Και να έκανα δ ξέρω εάν την πέτυχα θα δούμε …. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά για χθες!!❤️

Πως περασατε χθες;; Πως περνάτε γενικά;; ❤️ εμείς ρεπουδακι χθες, γιόρταζε η μαμά μου, ψησαμε οικογενειακά, πολύ ωραία περάσαμε🤗

@lilbern οι λεπτομέρειες για τον τράχηλο μου έκαψαν τον εγκέφαλο 😂 έτοιμη είμαι να πάω να δοκιμάσω χαχαχαχαχ😂... Τελικά τι έκανε η ασχημομουρα;;;

@Fofi! Έκανες τεστ;; Πες μας τι γίνεται, σήμερα δεν πρέπει να εμφανιστεί;;

@KATIA97 χαίρομαι που σε βλέπω αισιόδοξη!!! ❤️ στον επόμενο κύκλο πάμε πάλι 🤗🤗

@Alice20 @Lila ki εσείς κορίτσια;; Σε τι φάση είστε;;;

Εγώ περιμένω 20/08 έχω ήδη πονακια εδώ και 2-3 μέρες... 2 ελεύθερες επαφές είχαμε αυτό το μήνα🥴 δεν νομίζω να έχουμε καταφέρει κ πολλά. Περιμένω τα τεστακια μου να ξεκινήσω μόλις έρθει, ελπίζω απλά να μη με καθυστερήσει πολύ!!!🤗

Να χαίρεσαι την μανούλα σου 🥰

Δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά ίσως παίζει ρόλο και η θάλασσα σε αυτό. Δεν την περιμένω καθόλου πάντως. Ας μην έρθει 😅

Βέβαια επειδή ορκιζομουν ότι θα έρθει χτες ήπια χτες και προχτές 3 ποτά για να πάνε κάτω τα φαρμάκια και τώρα έχω τύψεις.

Αν οι δυο επαφές σας ήταν σε γόνιμες τότε μια χαρά ελπίδες έχεις φίλη μου 🥰

 

  • Μου αρέσει 2

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα....ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματε και πολυ σεξ..χαχαχα...εγω περιμενω σημερα...ακομη τιποτα...αν δεν μου ερθει μεχρι αυριο το πρωι εχω παρει τεστ μαζι μου να κανω...ας ελπισουμε αυτες οι διακοπες να μεινουν αξεχαστες..χαχα...αλλιως παμε ολες μαζι για σεπτεμβριο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια μου καλημερα....ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματε και πολυ σεξ..χαχαχα...εγω περιμενω σημερα...ακομη τιποτα...αν δεν μου ερθει μεχρι αυριο το πρωι εχω παρει τεστ μαζι μου να κανω...ας ελπισουμε αυτες οι διακοπες να μεινουν αξεχαστες..χαχα...αλλιως παμε ολες μαζι για σεπτεμβριο...

Αχ μακάρι κορίτσι μου να μην έρθει και να έχεις ένα θετικό τεστακι 🥰 Το καλύτερο δώρο θα είναι αυτό.

Εγω μόλις είδα αίμα αλλά δεν με πειράζει καθόλου γιατί λόγω διακοπών είμαστε κάθε βράδυ έξω. Επίσης οι γόνιμες είναι την άλλη εβδομάδα όποτε είναι κοντά ευτυχώς χαχα. Το καλό του 25αρη κύκλου.

 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, lilbern said:

Αχ μακάρι κορίτσι μου να μην έρθει και να έχεις ένα θετικό τεστακι 🥰 Το καλύτερο δώρο θα είναι αυτό.

Εγω μόλις είδα αίμα αλλά δεν με πειράζει καθόλου γιατί λόγω διακοπών είμαστε κάθε βράδυ έξω. Επίσης οι γόνιμες είναι την άλλη εβδομάδα όποτε είναι κοντά ευτυχώς χαχα. Το καλό του 25αρη κύκλου.

 

Ποτέ κανείς ωορρηξία με 25αρι κύκλο ;;;

7 minutes ago, lilbern said:

Αχ μακάρι κορίτσι μου να μην έρθει και να έχεις ένα θετικό τεστακι 🥰 Το καλύτερο δώρο θα είναι αυτό.

Εγω μόλις είδα αίμα αλλά δεν με πειράζει καθόλου γιατί λόγω διακοπών είμαστε κάθε βράδυ έξω. Επίσης οι γόνιμες είναι την άλλη εβδομάδα όποτε είναι κοντά ευτυχώς χαχα. Το καλό του 25αρη κύκλου.

 

Σου ευχόμαστε τα καλύτερα ! Θετικά αποτελέσματα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lila ki είπε:

Ποτέ κανείς ωορρηξία με 25αρι κύκλο ;;;

Σου ευχόμαστε τα καλύτερα ! Θετικά αποτελέσματα !

Νομίζω κάνω γύρω στην 12η μέρα, γιατί νιώθω αυτά τα πονάκια αριστερά ή δεξιά και συμβαδίζουν και με την εφαρμογή που έχω. Δεν έχω κάνει ποτέ τεστακια όμως, όποτε δεν γνωρίζω ακριβώς…


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lilbern said:

Νομίζω κάνω γύρω στην 12η μέρα, γιατί νιώθω αυτά τα πονάκια αριστερά ή δεξιά και συμβαδίζουν και με την εφαρμογή που έχω. Δεν έχω κάνει ποτέ τεστακια όμως, όποτε δεν γνωρίζω ακριβώς…

Α ωραία …. Ενημερωτικά ρώτησε να δω τι γίνεται με τους μικρούς κύκλους … καλή επιτυχία !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 15/8/2023 at 6:22 ΜΜ, Alice20 είπε:

@Eg93 @lilbern κορίτσια μου ευχαριστώ που με στηρίζετε σε ακόμα μια απογοήτευση...μακάρι να μην σας έρθει! ... Τα συμπτώματα σας άνετα θα μπορούσαν να είναι εγκυμοσύνη... Αν είναι όμως η κοκκινομουρα, ανασυγκρότηση και προχωράμε στον νέο κύκλο!

@KATIA97 σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο❤️

Κορίτσια μου πραγματικά διερωτουμαι αν παίζει τόσο πολύ μεγάλο ρόλο αυτό που μας λένε όλοι "βγάλε το απο το μυαλό σου" ! ... Δηλαδή όντως μπορώ μόνο με αυτή τη σκέψη να αποτρέπω μια σύλληψη; ! 

Σίγουρα η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο σε οτιδήποτε κάνουμε και το άγχος ποτέ δεν βοηθάει. Δεν νομίζω ότι φτάνει στο σημείο να εμποδίζει μια τέτοια βιολογική διαδικασία με τον τρόπο που το περιγράφεις. Πιστεύω ότι αυτό λέγεται κυρίως για να δείξει τις επιπτώσεις αυτής της πίεσης στις υπόλοιπες δραστηριότητες της ζωής μας που οπωσδήποτε επηρεάζονται.

10 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά για χθες!!❤️

Πως περασατε χθες;; Πως περνάτε γενικά;; ❤️ εμείς ρεπουδακι χθες, γιόρταζε η μαμά μου, ψησαμε οικογενειακά, πολύ ωραία περάσαμε🤗

@lilbern οι λεπτομέρειες για τον τράχηλο μου έκαψαν τον εγκέφαλο 😂 έτοιμη είμαι να πάω να δοκιμάσω χαχαχαχαχ😂... Τελικά τι έκανε η ασχημομουρα;;;

@Fofi! Έκανες τεστ;; Πες μας τι γίνεται, σήμερα δεν πρέπει να εμφανιστεί;;

@KATIA97 χαίρομαι που σε βλέπω αισιόδοξη!!! ❤️ στον επόμενο κύκλο πάμε πάλι 🤗🤗

@Alice20 @Lila ki εσείς κορίτσια;; Σε τι φάση είστε;;;

Εγώ περιμένω 20/08 έχω ήδη πονακια εδώ και 2-3 μέρες... 2 ελεύθερες επαφές είχαμε αυτό το μήνα🥴 δεν νομίζω να έχουμε καταφέρει κ πολλά. Περιμένω τα τεστακια μου να ξεκινήσω μόλις έρθει, ελπίζω απλά να μη με καθυστερήσει πολύ!!!🤗

Να χαίρεσαι την μαμά σου, να είναι πολύχρονη με υγεία και ευτυχία! Τα ίδια κι εμείς, γιόρταζε ο μπαμπάς του συζύγου και περάσαμε όλη τη μέρα στο σπίτι τους χθες. Εύχομαι να έχεις ευχάριστα αποτελέσματα την αναμενόμενη ημερομηνία, άλλωστε μία επαφή χρειάζεται για να γίνει το καλό, αρκεί να γίνει την κατάλληλη στιγμή. Αυτή κυνηγάμε με τον μεγαλύτερο αριθμό.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Να χαίρεσαι τη μανούλα σου!!!!! Εγώ περιμένω μεταξύ 25 και 27 Αυγούστου !!!! Είχα επαφες αλλά όχι στοχευμένες … θετικό τεστ ωορρηξίας είδα σχετικά νωρίς κάπου την 10η μέρα αλλά όχι εντελώς θετικό… μετά από αυτό έως χθες δεν έχω δει ξανά θετικό μόνο ελάχιστη αχνη γραμμή … ίσως να μην έκανα ωορρηξία δ ξέρω …. Και να έκανα δ ξέρω εάν την πέτυχα θα δούμε …. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!❤️ Μακάρι να την πέτυχες, περιμένουμε θετικά νέα να μας πεις!!! Η άτιμη η ωορρηξία ότι θέλει μας κάνει 😂🥴

9 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Να χαίρεσαι την μανούλα σου 🥰

Δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά ίσως παίζει ρόλο και η θάλασσα σε αυτό. Δεν την περιμένω καθόλου πάντως. Ας μην έρθει 😅

Βέβαια επειδή ορκιζομουν ότι θα έρθει χτες ήπια χτες και προχτές 3 ποτά για να πάνε κάτω τα φαρμάκια και τώρα έχω τύψεις.

Αν οι δυο επαφές σας ήταν σε γόνιμες τότε μια χαρά ελπίδες έχεις φίλη μου 🥰

 

Ευχαριστώ πολύ φίλη!❤️ 

Να μην έρθει να μην έρθει 🤗🤗 

Καμία τύψη για τίποτα! Διακοπές είσαι και σιγά τι έγινε😉 κοίτα να περάσεις τέλεια και αγχώνεσαι αργότερα!!!😂 Περιμένω νέα και ελπίζω ευχάριστα!!!❤️🤗

3 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Σίγουρα η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο σε οτιδήποτε κάνουμε και το άγχος ποτέ δεν βοηθάει. Δεν νομίζω ότι φτάνει στο σημείο να εμποδίζει μια τέτοια βιολογική διαδικασία με τον τρόπο που το περιγράφεις. Πιστεύω ότι αυτό λέγεται κυρίως για να δείξει τις επιπτώσεις αυτής της πίεσης στις υπόλοιπες δραστηριότητες της ζωής μας που οπωσδήποτε επηρεάζονται.

Να χαίρεσαι την μαμά σου, να είναι πολύχρονη με υγεία και ευτυχία! Τα ίδια κι εμείς, γιόρταζε ο μπαμπάς του συζύγου και περάσαμε όλη τη μέρα στο σπίτι τους χθες. Εύχομαι να έχεις ευχάριστα αποτελέσματα την αναμενόμενη ημερομηνία, άλλωστε μία επαφή χρειάζεται για να γίνει το καλό, αρκεί να γίνει την κατάλληλη στιγμή. Αυτή κυνηγάμε με τον μεγαλύτερο αριθμό.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου❤️ εσύ πώς είσαι;;;🤗❤️

9 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Κοριτσια μου καλημερα....ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματε και πολυ σεξ..χαχαχα...εγω περιμενω σημερα...ακομη τιποτα...αν δεν μου ερθει μεχρι αυριο το πρωι εχω παρει τεστ μαζι μου να κανω...ας ελπισουμε αυτες οι διακοπες να μεινουν αξεχαστες..χαχα...αλλιως παμε ολες μαζι για σεπτεμβριο...

Άντε καλέ περιμένουμε!! Πότε λες να κάνεις το τεστ;;;; Μη μας σκας!!!❤️

Ελπίζουμε σε ένα φουλ θετικό τεστακι!!!🤗❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Fofi! said:

Κοριτσια μου ευχαριστω για το ενδιαφερον...μολις αδιαθετησα οποτε δεν προλαβα καν να κανω το τεστ...ελεγα να το κανω αυριο το πρωι αλλα με προλαβε...

Δεν πειραζει πάμε στον επόμενο κύκλο και εγώ θα αδιαθετήσω πάντως αν κ έχω μέρες μπροστά μ ακόμα φεύγω Δευτέρα και διακοπές όποτε δεν θέλω καθόλου να την έχει εκεί τη σκέψη μου ότι βρέξει ας κατεβάσει …. Πάμε να απολαύσουμε την ελλαδαρα μας !

  • Μου αρέσει 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

Δεν πειραζει πάμε στον επόμενο κύκλο και εγώ θα αδιαθετήσω πάντως αν κ έχω μέρες μπροστά μ ακόμα φεύγω Δευτέρα και διακοπές όποτε δεν θέλω καθόλου να την έχει εκεί τη σκέψη μου ότι βρέξει ας κατεβάσει …. Πάμε να απολαύσουμε την ελλαδαρα μας !

Εε απογοητευτηκα λιγο χωρις βεβαια να πω κατι στον συζυγο αλλα και αυτος δεν μιλιεται..

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Fofi! said:

Εε απογοητευτηκα λιγο χωρις βεβαια να πω κατι στον συζυγο αλλα και αυτος δεν μιλιεται..

Σε καταλαβαινω ….. αλλά που θα πάει να το δούμε κ εμείς το θετικό τεστ !!  

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...