Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, angie5 είπε:

      Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα ακούσω τις συμβουλές σου. Δεν είχα ιδέα για τα φάρμακα ότι αναστέλλουν την περίοδο και έλεγα τώρα θα μου έρθει...Μακάρι να είναι για καλό τότε ας πρηστεί κι άλλο!...😊

      Πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!😘

      Χαχαχα...Έτσι είναι όπως τα λες για το άγχος!...Σ ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι καλό σημάδι!😘

      Αχ κορίτσι μου σ' ευχαριστώ τόσο πολύ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου και θα βγάλω από το μυαλό μου το τεστ. Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτο  σήμερα... να μην κάνω κανένα μέχρι την χοριακή (ελπίζω να μην ξαναμπώ στον πειρασμό...🤣)

      Eσύ έμεινες τώρα πρόσφατα εγκυούλα ή παλαιότερα?

      Σε ευχαριστω πολύ για τον κόπο που έκανες να μου γράψεις αυτό το μήνυμα και για τα όμορφα σου λόγια!😘

      Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και τις τρεις ειλικρινά!...Με βοηθάτε πολύ!..❤️

       

      Κανένας κόπος, γι'αυτό υπάρχει αυτή η ομάδα. Μοιραζόμαστε εμπειρίες και αγωνίες και μακάρι να βοηθηθείς έστω και λίγο σε αυτό το ταξίδι της αναμονής 🥲 Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον Απρίλιο και τώρα διανύω την 24η βδομάδα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! Πάντως από συμπτώματα δεν είχα απολύτως τίποτα όσο περίμενα για τη χοριακή. Ούτε πρησμένο στήθος, ούτε λίγο. Και αναρωτιόμουν πώς είναι δυνατόν να μη νιώθω το παραμικρό ούτε από τα φάρμακα. Κάθε οργανισμός είναι τόσο διαφορετικός. Προσπάθησε να πείσεις τον εαυτό σου ότι σε αυτή τη φάση κανένα σύμπτωμα δεν είναι αξιόπιστο, ούτε το αρνητικό τεστ. Και στο μεταξύ οι μέρες θα περνάνε.

η αστεριας μας (naki82) εφερε στον κοσμο τα αντρακια της!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:P

Είμαι κι εγώ διδυμομανούλα από δίπλα από το καφέ των διδυμομανουλων. Να δώσεις όλες τις ευχε΄ς μας στην Νάκι. Να σας ζήσουν. Να είναι πάντα γερά και καλότυχα.. Η μαμά είναι καλά?:-P

θα της μεταφερω τις ευχες σας κοριτσια!!!

η μανουλα ειναι πολυ καλα και προπαντων πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!

με το καλο και εσεις καλη λευτερια με γερα μωρακια!!!

Annete να της δώσεις τα φιλιά μας από το καφέ των διδυμομαμάδων!!! Φιλάκια πολλά και στα ζουζουνάκια της!!!

αυριο θα της τα μεταφερω!!!;)

κι εσεις με το καλο!και να σας ζησουν τα παιδακια σας!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΤΕΡΙΑΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΥΚΛΑΡΑ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

αστερια μου κουκλα μου γλυκεια συγχαρητηρια αγαπη μου!

μπορω να φανταστω τη χαρα σου που τελικα ο Θεος σου χαρισε οχι ενα που ζητουσες με τοση αγωνια και ανυπομονησια αλλα 2 πανεμορφα αγγελουδια που θα σου αλλαξουν τη ζωη!

δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευλογια αστερια μου ζησε το ονειρο σου και να δεις που τερμα οι στεναχωριες!αντε καλο σαραντισμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aστερια μου,συγχαρητηρια κουκλιτσα μου,να σου ζησουν τα αστερακια σου,να ειναι παντα γερα και καλοτυχα στη ζωη τους.

Ειδες λοιπον που μετα απο τοσοοοο καιρο,προσπαθειων και αγχους που περασες,ηρθε η ωρα να ζησεις την απολυτη ευτυχια και μαλιστα εις διπλουν!!!!!

Να ξερεις οτι χαρηκα πολυ με τη χαρα σου κοριτσακι μου,ετοιμασου γιατι σε περιμενουν ανεπαναληπτες στιγμεςςςςςς.......

Καλο σαραντισμο να εχετε,φιλακιαααααααα!!!!!:P


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αστεριακο μου να σου ζησουν τα αγγελουδια σου. να ναι παντα γερα κ καλοτυχα καλο σαραντισμο να εχετε!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νάκι μου να σας ζήσουν τα διδυμοαστεράκια σας!!!Κάθε ευτυχία και πολύ πολύ γέλιο στο σπιτικό σας...

Να είναι πάντα γερά και χαμογελαστά...

καλό σαραντισμόοοοο


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

τις ευχες μου στη νακι κ στα μπεμπακια της!

να ειναι παντα με υγεια!

ειναι καλα τωρα στο ζεστο τους σπιτακι ολοι?

ειναι καλυτερα απο την κτ?

ξεκουραστηκε στο μαιευτηριο οπως της ελεγα ή την εφαγε η αγωνια?

φανταζομαι οτι τωρα θα τρεχει.

(τωρα ειναι να μπει να μην καταλαβαινει τπτ απο οσα της λεω:tongue:.)

τα αγωνιστικα άβε μου!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολες οι ευχες σας ειναι πολυ ομορφες και πολυτιμες για τα μωρακια μου!!!!

ειναι πανεμορφοι και οι δυο,μας εχουν ξετρελανει κανονικα!!!!

ο ενας ειναι ξανθουλης και ο αλλος καστανος:D:D:D

οι παππουδογιαγιαδες δεν τους ξεχωριζουν αλλα εμενα μου φαινονται πολυ διαφορετικοι.

ΥΓ. δεν μπηκαν θερμοκοιτιδα(η θεια αννετ μπερδευτηκε απο τη χαρα της),τους εχουν σε απλα κουνακια αλλα δεν τους εχουμε παρει ακομα γιατι δυσκολευονται στο φαγητο.


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

τις ευχες μου στη νακι κ στα μπεμπακια της!

να ειναι παντα με υγεια!

ειναι καλα τωρα στο ζεστο τους σπιτακι ολοι?

ακομα δεν ειμαστε ολοι μαζι αλλα που θα παει!ελπιζω να μαθουν γρηγορα να τρωνε και να παμε σπιτακι μας.

ειναι καλυτερα απο την κτ?

απο την κτ δεν καταλαβα τιποτα:Dδεν ειχα καθολου πονους,και ημουν τοσο ψυχραιμη που ο γιατρος και η μαια απορρησαν,βασικα και εγω απορω με τον εαυτο μου.

ξεκουραστηκε στο μαιευτηριο οπως της ελεγα ή την εφαγε η αγωνια?

με εφαγε η αγωνια!!!δεν ξεκουραστηκα καθολου,το αντιθετο μαλιστα,ετρεχα πανω κατω για να βλεπω τα μωρα και εκανα συνεχεια αντλησεις για να πηγαινω γαλατακι

φανταζομαι οτι τωρα θα τρεχει.

τρεχω και δεν φτανω!!!ολη μερα και ολη νυχτα!!!!!σκεψου να τα παρω μαζι μου...

(τωρα ειναι να μπει να μην καταλαβαινει τπτ απο οσα της λεω:tongue:.)

σεβασου την κουραση μου και δειξε ελεος!!!

τα αγωνιστικα άβε μου!!!!

οι απαντησεις επανω.Ευχαριστω για τους αγωνιστικους χαιρετισμους!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολες οι ευχες σας ειναι πολυ ομορφες και πολυτιμες για τα μωρακια μου!!!!

ειναι πανεμορφοι και οι δυο,μας εχουν ξετρελανει κανονικα!!!!

ο ενας ειναι ξανθουλης και ο αλλος καστανος:D:D:D

οι παππουδογιαγιαδες δεν τους ξεχωριζουν αλλα εμενα μου φαινονται πολυ διαφορετικοι.

ΥΓ. δεν μπηκαν θερμοκοιτιδα(η θεια αννετ μπερδευτηκε απο τη χαρα της),τους εχουν σε απλα κουνακια αλλα δεν τους εχουμε παρει ακομα γιατι δυσκολευονται στο φαγητο.

αμαν αμαν αμαν...πω πω ποσο ντρεπομαι sis, δεν καταλαβα καλα τι μου ελεγε ο καλος σου..εμ αλλου ηταν εμενα το μυαλο μου και απορω πως συνενοηθηκαμε!!!:P σημασια εχει ομως πως τα μωρα μας ειναι υγειεστατα και η μανουλα τους ευτυχισμενη!

χαιρομαι που με τη κτ ολα πανε οκ και πολυ συντομα να παρετε τα αγγελουδακια σας στο σπιτι να παθετε τον απολυτο ερωτα!!!

καλα αρμεγματα γλυκεια μανουλα και κοιμησου τωρα γιατι μεταααααααα :shock::shock::shock: ετσι θα εισαι ετσι!!!χαχαχαχα

αχ τα πουλακια μου θα μαθουν να τρωνε μωλε ειναι μικρουλακια!!!!αααααααχ!!!χαδακια στα πατουσακια τους!!!

Υ.Γ σε επερνα απτο σταθερο αλλα δεν καταφερα να σου μιλησω, αν ενοχλησα συγνωμη.

σας αγαπω και σας φιλωωωωωωωωωωωωω γλυκα γλυκα!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

27/07/2011 Η μερα που αντικρυσα το φως των ματιων μου!!!!!

φτασαμε στο Ιασω στις 07:00 ακριβως.

7:30 μπαινω να με ετοιμασουν,με υποδεχεται η μαια μου,περναω τις εξετασεις και μετα παμε σε ενα δωματιο μεχρι να ετοιμαστει το χειρουργειο.Εκει μπηκε και ο αντρουλης μου,εγω τερας ψυχραιμιας,του ζητουσα να βγαζει συνεχεια φωτογραφιες.

10:20 παμε στο χειρουργειο,η αναισθησιολογος με τρομαξε λιγο γιατι μου ειπε οτι αν δεν ειμαι σιγουρη οτι θα μεινω ακινητη θα μου κανει ολικη και οχι επισκληριδιο.Ηθελα να κλαψω γιατι ηθελα να δω τα μωρακια μου αλλα φοβηθηκα μην κουνηθω.Ευτυχως η μαια μου η καλη,με βοηθησε πολυ και ετσι τα καταφερα.

Μετα απο λιγο ηρθε ο γιατρος,με ρωτησε τι μουσικη θελω να μου βαλει και 10:40 ξεκινησαμε,λεγοντας μου :εισαι ετοιμη να γινεις μαμα??.

Ζητησα να μου βγαλουν το παραβαν για να τους δω και 10:49 μου κατεβαζει η μαια το παραβαν και μου λεει:κοιτα τωρα τι θα βγει!!

Το πρωτο αγορακι μου βγηκε σαν κουνελακι και ενα λεπτο αργοτερο 10:50 ηρθε στη ζωη και ο 2ος γιοκας μου!

Εκλαψαν δυνατα και οι 2,η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα στην υγεια τους αλλα λιγο μικρουληδες οποτε θα τους κρατουσε για παρακολουθηση.

Εγω περιττο να πω οτι δεν πιστευα στα ματια μου!!!Αυτα τα τοσο δα πλασματακια ειναι δικα μου???

Μου ελευθερωσαν τα χερια και μου εδωσαν αγκαλια τον 1ο και μετα τον 2ο,με κοιτουσαν και οι δυο μες τα ματια!!!!!!!!!!εγω τους ελεγα γλυκολογα αλλα δεν θυμαμαι τι,το μονο που θυμαμαι ειναι που κουνουσαν τα δαχτυλακια τους και οτι ειχουν υπεροχα μαγουλακια,αχ μακαρι να καταλαβαν οτι ειμαι η μανουλα τους!!!!!

εκεινη την ωρα ο γιατρος μου αφιερωσε το τραγουδι που ακουγαμε αλλα απο την συγκινηση που ειχα ουτε θυμαμαι πιο ηταν.

Μετα τους πηραν για να τους δει και ο καλος μου.

Ζω ενα ονειρο αλλα θα απογειωθω οταν τους παρουμε σπιτι μας!!!!

Ανυπομωνω τοσο πολυ για αυτη τη στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακαρι Παναγιτσα μου να ερθε συντομα αυτη η ωρα!!!

Παντως καθε φορα που τους παιρνω αγκαλια ξαναγεννιεμαι,ειμαι αλλος ανθρωπος αλλα οταν μου τους παιρνουν ειναι πολυ δυσκολο.


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

αχ γλυκο μου κοριτσι ποσο πολυ με συγκινησαν τα λογια σου!

για ακομη μια φορα να σας ζησουν τα αστερακια σας και να επιστρεψετε σπιτακι σας να ζησετε ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!

μια αγκαλιτσα κι απο μενα στα μικρα μας αντρακια και μια σφιχτη αγκαλια στην μανουλα τους που την αγαπω πολυ!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...