Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Καλά έκανες κ έδωσες από νωρίς τελικά.. τον κιμά τον κάνεις μπιφτεκια?έχεις καμιά συνταγή για μωρα ???

Μήπως περνάει καμιά φάση απλά??Τα περάσαμε κ εμείς αυτά,δύσκολο υπομονή θέλει.Δοκιμασε κ τίποτα καινούργιο στα φαγητά,άλλους συνδυασμούς μήπως του κινήσει το ενδιαφέρον.

Όχι, δεν έχω συνταγή για μωρά.

Αποφάσισα να κινηθώ στις κλασικές παραδοσιακές συνταγές.

Σήμερα που γυρίσαμε από βόλτα του έδωσα ένα βερίκοκο χωρίς φλούδα και  κριτσι κριτσι το 'ροκανισε" το μισό!! Μετά μπάνιο γιατί θα μας έτρωγαν οι μύγες χαχαχα!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, chara14 είπε:

Όχι, δεν έχω συνταγή για μωρά.

Αποφάσισα να κινηθώ στις κλασικές παραδοσιακές συνταγές.

Σήμερα που γυρίσαμε από βόλτα του έδωσα ένα βερίκοκο χωρίς φλούδα και  κριτσι κριτσι το 'ροκανισε" το μισό!! Μετά μπάνιο γιατί θα μας έτρωγαν οι μύγες χαχαχα!!

 

Α οκ άμα τα τρώει ετσι το παιδί μια χαρά.  Πάνω κάτω τα ίδια βάζεις μέσα βέβαια.

Μπράβο ο γλυκούλης σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Maria Ad είπε:

Πάλι καλά είναι εύκολα.Εμενα απ οτι καταλαβαίνω είναι ιδιότροπη με το φαγητό. Το κρέας όταν έπαιρνα εγώ το ζητούσα κομματάκια έτοιμα 70γραμ απ το κρεοπωλείο κ τα εβραζα ,αλλά τώρα παίρνω κιμά κ προσπαθώ να βρω καμιά συνταγή για μπιφτεκια που μπορεί να φάει αλλα καταλήγω να το αλεθω μετά. 

Ωραίο αυτό με το ποτήρι! Εγώ τις έχω δώσει να φάει λίγες φορές μόνη της σπαγγέτι με τυρί.Γινεται χαμός κ τρωει λίγα στο τέλος, όλα πάνε πάτωμα μαλλιά κλπ..

Τώρα αυτό με τις ποσότητες ίσως είναι στο μυαλό μου κόλλημα κ να θέλω να βλέπω ότι τρώει αρκετά δεν ξέρω.Τα φρουτα αν δεν τα αλεσω ας πούμε θα φάει μισή μπανανα κ μισο αχλαδι μικρο κ λίγα κεράσια. Δεν ξέρω αν είναι αρκετό...

Κ η φίλη σου τα ίδια ε?! Οκ εντάξει θα το πάω με το ρυθμό της κ βλέπουμε δεν γίνεται κ αλλιώς, σημασία έχει να τρώει κ τπτ...

Καλά έκανες κ έδωσες από νωρίς τελικά.. τον κιμά τον κάνεις μπιφτεκια?έχεις καμιά συνταγή για μωρα ???

Μήπως περνάει καμιά φάση απλά??Τα περάσαμε κ εμείς αυτά,δύσκολο υπομονή θέλει.Δοκιμασε κ τίποτα καινούργιο στα φαγητά,άλλους συνδυασμούς μήπως του κινήσει το ενδιαφέρον.

Εγώ γάλα της δίνω κανονικά πρωί κ βράδυ με το μπιμπερο.Για νερό έχω θερμος με χερούλια εκπαιδευτικά κ καλαμάκι. Είναι λίγο βαρύ αλλά οκ την βοηθάω. Το προτιμώ για να μένει λίγο δροσερό το νερό. Εγώ ακόμα το βράζω το νερό της. Μου είχε πει η γιατρός μέχρι το χρόνο, πιστεύω θα το κόψω σε λίγο. 

Εσείς κορίτσια βράζεται το νερό ακόμη?

Εμείς να σου πω την αλήθεια δε βρασαμε ποτέ το νερό που πίνουν.. από 5μιση μηνών που ξεκίνησαν στέρεες, σταματήσαμε και τις αποστηρωσεις και νερό κανονικά, από τη βρύση.  Βέβαια είμαστε Αθήνα, δεν ξέρω τι γίνεται σε περιοχές που πίνουν εμφιαλωμένο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...