Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Κάθε φορά που πατούσα το θέμα, ευχόμουν να μας γράψεις ότι νικήσατε...

Ήταν ήρωας ο σύζυγός σου κορίτσι μου... Όπως είσαι κι εσύ. Κάνε κουράγιο τόσο για τα παιδάκια σας όσο και τον αγώνα που όλοι μαζί δώσατε τόσο καιρό... Λυπάμαι σα να ήταν δικός μου άνθρωπος. Ο πόνος δεν μοιράζεται δυστυχώς... Καλή ανάπαυση να χει αυτή η ταλαιπωρημένη ψυχή...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι να πω για να σε παρηγορήσω;.... δεν χωράνε λόγια αυτές τς ώρες....:cry::cry::cry: Καλό του ταξίδι....


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Εμπαινα καθε μερα να διαβασω τα νεα σας. Αυτη η καταρα εχει χτυπησει και το δικο μας σπιτι, τη μαμα μου, δυο φορες. Η μαμα μου τα καταφερε και πραγματικα ειχα πολλες ελπιδες οτι και απο το δικο σας σπιτι θα εφευγε με τον πιο οριστικο και ευχαριστο τροπο. Δυστυχως δεν εγινε η ελπιδα μου πραγματικοτητα. Δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας. Ειλικρινα λυπαμαι πολυ. Εισαστε στις προσευχες μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω γραψει ποτε παρακολουθουσα το θεμα σου με αγωνια και προσευχομουν να βγειτε νικητες απο αυτη τη δοκιμασια. Λυπαμαι παρα πολυ...

Ευχομαι ο θεος να σου δινει κουραγιο. Στηριξου στα παιδακια σου και παρε δυναμη απο αυτα. Ο αντρας σου θα σας προστατευει σαν αγγελος απο εκει ψηλα. Καλο παραδεισο να εχει και να αναπαυθει η ψυχη του που τοσο αδικα ταλαιπωρηθηκε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαν να έχασα δικό μου άνθρωπο. Από χθες αν εγω έχω τόση στεναχώρια δεν ΤΟΛΜΩ να σκεφτώ τον πονο σας.

Στάθηκε παλικάρι ως τέλους δεν άφησε να τον κουρελιασει εντελώς το πάλεψε τόσο δυνατά όμως τον είχε βάλει.σκληρά στο μάτι ....κουραστηκε ο καλός σου Μαρακι μου Κ έφυγε έτσι άδικα κ γρήγορα.... Στάθηκες τόσο όμορφα κ αξία δίπλα του κορίτσι μου.

Κ θα πρέπει έτσι όμορφα να σταθείς κ στα αγοράκια σου παντα θα ζει ανάμεσα σας μέσα σας. Λυπάμαι πολύ πολύ πολύ.....

Link to comment
Share on other sites

Τα θερμα μου συλλυπητηρια κοριτσι μου, σταθηκατε και η δυο παλικαρια απενατη στην δυσκολη αυτη μαχη. Ευχομαι ο χρονος να γιατρεψει την πονεμενη σας ψυχουλα, Ο Θεος να σας δινει κουραγιο, καλο παραδεισο να εχει και καλη δυναμη σας ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι ο χρόνος να σταθεί γιατρός και να απαλύνει τον πόνο σας. ήταν τόσο μεγάλος ο αγώνας που δώσατε, που ήταν άδικο μεγάλο να χαθεί έτσι. ήσασταν πολύ γενναίοι και οι δύο. Εύχομαι κορίτσι μου να καταφέρεις να πάρεις δύναμη από τα αγόρια σου και να συνεχίσεις. Στα μάτια τους θα βλέπεις πάντα τον αγαπημένο σου. Μείνε δυνατή για αυτά και για σένα. να χαίρεσαι το μικρό σου αντράκι.


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο,τι και να πουμε ειναι τοσο λιγο..μπροστα σε αυτα που περασατε και ..στο τελος...καλο παραδεισσο ..και να εισαι σιγουρη ..θα ειναι παντα διπλα σας..και θα σας προστατευει


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εκφράζω και γω τη συμπαράστασή και τα συλλυπητήριά μου.

Ο,τι και να σου γράφουμε είναι πολύ λίγο. Μονάχα ο χρόνος και η δύναμη που θα παίρνεις απο τα παιδιά σου θα σε βοηθήσουν να συνεχίσεις . Ησουν πολύ άξια σύζυγος , κρίμα για αυτό που σου συνέβη.... Λυπάμαι πάρα πολύ, δυστυχώς ο Θεός δεν κάνει διακρίσεις... Απλά σου εύχομαι να το περάσεις όλο αυτό όσο πιο "ανώδυνα" γίνεται. Είναι πάρα πολύ δύσκολο αυτό που βιώνεις.. Κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

μπηκα να δω τα νεα σας και δεν πιστευα αυτα που διαβασα.......τα λογια ειναι τοσο φτωχα......δεν ξερω τι να σου γραψω.....μονο να εισαι δυνατη για τα παιδακια σου......κλαψε και ξεσπασε και μετα κρατα γερα....συλληπτήρια κοπελα μου.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...