Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν γράφω σχεδόν καθόλου σε αυτήν την ενότητα, αλλά σε διαβάζω πολύ συχνά.

Κάθε φορά που μπαίνω έχω μια τεράστια αγωνία μέχρι να μάθω τα νέα σου.

Πρέπει να σου πω ότι σε θαυμάζω απεριόριστα για την δύναμη ψυχής που έχεις.

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να σου πω πως είσαι μες στις προσευχές μου και πως δεν κάνω εξαιρέσεις όταν προσεύχομαι και ζητάω από τον Παντοδύναμο να βοηθάει όλους τους ανθρώπους.

Η ζωή ειναι τόσο όμορφη και πραγματικά είναι ένα τεράστιο δώρο για τον καθένα μας.

Εγώ για να καταλάβεις το πρωί που ξυπνάω ευγνωμονώ τον Θεό που μου επέτρεψε να ζήσω και άλλη μια μέρα και να απολαύσω τον ήλιο, την φύση, την θάλασσα και το χαμόγελο των παιδιών μου.

Δεν χρειάζομαι κανένα υλικό αγαθό ή κάποια υπηρεσία για να αισθανθώ ωραία, περνάω και έτσι υπέροχα.

Είσαι μες στην σκέψη μου, θέλω να προσέχεις τον εαυτό σου και να παραμείνεις αισιόδοξη!

Φιλάκια πολλα!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

γμτ απογοητεύτηκα χτες, δε βλέπω βελτίωση, ούτε τουαλέτα δεν πάει χωρίς μάσκα οξυγόνου, για να φάει του βάζουμε οξυγόνο στη μύτη, απίστευτο! δεν ξέρω πόσο θα κάτσει μέσα ακόμα, έπεσε πάλι ψυχολογικά επειδή βλέπει ότι ζορίζουν τα πράγματα κ περνάνε οι μέρες κ δε βελτιώνεται.

ουφ!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

γμτ απογοητεύτηκα χτες, δε βλέπω βελτίωση, ούτε τουαλέτα δεν πάει χωρίς μάσκα οξυγόνου, για να φάει του βάζουμε οξυγόνο στη μύτη, απίστευτο! δεν ξέρω πόσο θα κάτσει μέσα ακόμα, έπεσε πάλι ψυχολογικά επειδή βλέπει ότι ζορίζουν τα πράγματα κ περνάνε οι μέρες κ δε βελτιώνεται.

ουφ![/quote

βρε κοριτσακι μου σε καταλαβαινω αλα λιγο συντομα δεν ειναι για βελτιωση??

τι σας λενε οι γιατροι περιμεναν δηλαδη να εχουν ηδη συρικνωθει τοσο ωστε να βγαλει κιολας την μασκα?

το ξερω οτι η υπομονη κ το κουραγιο ολων σας εχει εξαντληθει αλλα ολο κ υοαρχουν αποθεματα μην μου απογοητευεσαι θα τα καταφερει.

φιλακια Μαρακι μου.

Link to comment
Share on other sites

ξέρω κ εγώ, τι να πω πια...

σήμερα κοιμάται όλη μέρα κ αγχώνομαι.... καλό είναι τώρα αυτό?

αναμένουμε τη γιατρό σε αναμμένα κάρβουνα


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να σου πω οτι δεν σε νοιωθω????

το παραμικρο διαφορετικο να δεις στις αντιδρασεις του ανυσηχεις. αλλα πιστευω οτι φορτωνει μπαταριες ο οργανισμος να δυναμωσει κ να χτυπησει το κακο.

θα δεις οταν ξυπνησει θα ειναι καλυτερα περιμενε να σας δει κ ο γιατρος να δεις τι θα πει.

βαστα κοριτσακι μου.

images?q=tbn:ANd9GcSd2RXItcTn-fnuW4Qz6l-S_wMgYGFsycN9y5tR2-v3VlXJ3PsH

Link to comment
Share on other sites

ξέρω κ εγώ, τι να πω πια...

σήμερα κοιμάται όλη μέρα κ αγχώνομαι.... καλό είναι τώρα αυτό?

αναμένουμε τη γιατρό σε αναμμένα κάρβουνα

να σου πω για τον υπνο .......εγω εχω ασχετο προβλημα....εχω ασθμα....τον χειμωνα εφτασα να νοσηλεύομαι και στο νοσοκομειο σε αθλια κατασταση(ειχε φτασει το οξυγονο μου 37....χαλια.....)

οταν λοιπον δεν μπορω να αναπνευσω σωστα κουραζομαι πολυ ποιο γρηγορα και πεφτω σε ενα "λιθαργο"ας πουμε.....θελω συνεχεια να κοιμαμε...οταν ξυπναω ομως ειναι ποιο ξεκουραστα τα πνευμονια μου.......δεν ποναω....

οταν ειμαι ξυπνια και καταλαβαίνω οτι δεν μπορω να αναπνευσω ...προσπαθω παραπανω να παρω ανασες με αποτελεσμα αυτο που σου ειπα.....

ισως γιαυτο να κοιματε....για να ξεκουραστει......(δικια μου αποψει οτι ισως να νιωθει καλυτερα μετα)

να ξερεις οτι ειναι πολυ μεγαλο ζορι να μην μπορεις να παρεις ανασα......και το ψυχολογικο παιζει ΜΕΓΑΛΟ ρολο(σκεψου εμενα για το ασθμα και μου ειπε οτι οταν ειμαι στα κατω μου θα ειμαι χειροτερα....)οποτε οπλισου δυναμη θαρρος και κανε οτι καλυτερο μπορεις να ειναι χαρουμενος!!!!

σας σκεφτομαι και ευχομαι να πανε ολα πολυ πολυ καλα....να βγητε νικητες και να ρουφιξετε την ζωη σας με το καλαμακι(οχι του φραπε...το μικρο.....το αλλο της γρανιτας...το τεραστιο!!!!):tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φορά σου έχω γράψει αλλά μπαίνω πάντα με αγωνία και με ελπίδα να μάθω νέα σας. Μέσα απο την καρδιά μου εύχομαι ο αντρούλης σου να ξεπεράσει τη νέα δυσκολία σύντομα και εσύ να βρεις το χαμόγελο στη ζωή σου. Σας αξίζει! Κράτα γερά! Ο Θεος να είναι μαζί σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειμαστε εδω, μικρη βοηθεια το ξερω

αλλα ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου το καλυτερο, δεν ξερω τι αλλο να μπω, ειστε στις σκεψεις μου διαρκως


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο κοριτσακι. Μακαρι να βγει γρηγορα ο αντρουλης σου , να γινει γρηγορα καλυτερα, μεσα απο τη ψυχη μου στο ευχομαι.


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

"πού μ αφήνεις, πού πας και ποιος, μ' ακούς

σου κρατά το χέρι πάνω απ τους κατακλυσμούς...

ειμ εγώ που σου φωνάζω κι ειμ εγώ που κλαίω, μ ακούς

σ αγαπάω, σ΄αγαπώ, μ'ακούς..........."

Μαχαιριά στην καρδιά είναι που δεν μπορώ ούτε καν να σου μιλήσω. 5 λεπτά τη μέρα που σε βλέπω με τόσα μηχανήματα και καλώδια, με τη μάσκα να μην μπορείς καν να μου μιλήσεις, πώς ν αντέξω.......

Πώς να αντέξω ότι είσαι μακριά μου και δεν μπορώ να σε αγκαλιάζω και να σε φιλήσω, να κοιτάξω τα πονεμένα σου ματάκια

πώς να κοιμηθώ το βράδυ όταν ξέρω ότι δεν είσαι καλά, ότι υποφέρεις, ότι είσαι μόνος σου στο νοσοκομείο χωρίς κανέναν δικό σου αγαπημένο πρόσωπο

τι να πω στα μωράκια μας που σε ζητάνε και τους λείπεις, πότε να τους πω ότι θα γυρίσεις?

πώς να ζήσω με αυτό το σύννεφο θανάτου που με πλακώνει και κοντεύει να με πλακώσει

πώς να σου φωνάξω σ΄αγαπώ πόσο σ αγαπώ και μου λείπεις και ότι δεν μπορώ να ζήσω άλλο μακριά σου??

πόσο πονάει η καρδιά μου, να ξερες

τι δε θα δινα να έρθεις πάλι σπίτι μας γερός και δυνατός, να σε δω να μου χαμογελάς

http://www.youtube.com/watch?v=8J87yIQwwlY

"και δε ζω και δεν έχω πεθάνει"

Οδυσσέας Ελύτης


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...