Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Μάλλον θα κάνω άλλη μια..θα το συζητήσω αύριο με τον γιατρό..

      πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!♥️♥️

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

mariaeva διάβασα κι εγώ όλη την περιπέτειά σας. Πραγματικά δεν έχω λόγια, είμαι σίγουρη όμως πως μετά από όλα αυτά σας αξίζει να είστε μαζί. Είσαι πολύ δυνατή, βράχος και είμαι σίγουρη ότι έχεις βοηθήσει πολύ με τον τρόπο σου στην ψυχολογία του. Να πάνε όλα καλά, η ουρά σας έμεινε και να το αφήσετε όλο πίσω σας. Έχω συνάδελφο που το νίκησε σε ένα χρόνο. Έκτοτε είναι πολύ καλά κι έκανε και δύο παιδάκια. Σας στέλνω κι εγώ τη θετική μου ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μέσα στις απίστευτα δύσκολες στιγμές που περνάω, μπήκα να δω τα νέα σου και να σου γράψω 'κουράγιο και δύναμη'. Πάντα να ελπίζεις για το καλύτερο και να μεταφέρεις την αισιοδοξία σου και σε κείνον.

Ο άντρας μου καθημερινά μου έδινε μαθήματα ζωής, αξιοπρέπειας , θάρρους και δύναμης, ακόμη και μια ώρα πριν κλείσει τα μάτια του μου ζήτησε να του φτιάξω χυμό από τα πιο δυναμωτικά φρούτα για να δυναμώσει. Πέθαινε, το ένοιωθε κι όμως ήθελε να ζήσει και ακόμη κι εκείνη τη στιγμή έβγαζε όλη του τη δύναμη.

Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι πρέπει κι εσύ να είσαι δυνατή και να εμψυχώνεις τον άντρα σου, έτσι όλα θα πάνε καλά, θα το δεις, σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.

΄Οσο για μένα.... πονάω, δεν υποφέρετε βρε κορίτσια αυτός ο πόνος, είναι αβάσταχτος...

Δεν έχω λόγια να πω για να σε κάνω να νοιώσεις καλύτερα, πιστεύω ότι οι παρηγοριές τύπου "θα περάσει ο καιρός", κλπ είναι ανούσιες, γράφω απλά για να σου ευχηθώ κουράγιο και να σου πω ότι διαβάζοντάς σε έκλαψα...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς τα ίδια χάλια η αξονική μας...

τα οζίδια υπάρχουν κανονικά, πάει κ αυτή η μάχη

πετ σκαν την Πέμπτη για να δούμε κ τι γίνεται η βασική μάζα στο μεσοθωράκιο και από βδομάδα παρακέντηση κ βιοψία!

άντε μετά πάλι αναμονή

νιώθω ότι όλη η ζωή μου είναι αξονική - πετ σκαν - βιοψία... και ξανά... και ξανά...

ελπίδες ακόμα υπάρχουν να μην είναι καρκίνος. επειδή όμως η αισιοδοξία δε μ βγαίνει, αποφάσισα αυτή τη φορά να περιμένω τα χειρότερα, χωρίς να με πάρει από κάτω, δεν ξέρω αν μπορείτε να μ καταλάβετε....


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμενα και ηθελα να δω τα καλυτερα ποσο μαλλον εσυ.

Ξερω οτι θελεις να εισαι προετοιμασμενη, νιωσε οπως θελεις εσυ και ας ερθουν τα καλυτερα και να μην τα πιστευουμε στο τελος. Ειλικρινα σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και ας μην γνωριζομαστε και ευχομαι να τριβεις τα ματια σου στο μελλον απο τα καλυτερα νεα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυστυχώς κορίτσι μου όταν ο καρκίνος χτυπήσει την πόρτα σου, η ζωή σου γίνεται έτσι όπως λες, αξονική, πετ σκαν, βιοψία και πάλι από την αρχή.

Πρέπει να οπλιστείς με πολύ κουράγιο, θάρρος και να είσαι έτοιμη κάθε φορά για μια νέα μάχη. Μόνο έτσι μπορείς να αντιμετωπίσεις το τέρας.

Στα λέω γιατί εγώ τα έζησα 3 χρόνια και τώρα που πια είμαι μόνη κάθομαι τα σκέφτομαι και τα φιλοσοφώ.

Να έχεις πολύ κουράγιο και να σκέφτεσαι θετικά, αυτή τη στιγμή τον έχεις δίπλα σου και αγωνίζεστε μαζί και αυτό είναι πολύ σημαντικό.

Δώσε ζωή στο χρόνο σας.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι σε σκέφτομαι και ας μη γράφω.....κουράγιο μονο....και θετική σκέψη....ξέρω,μπορω να σε καταλάβω γιατί τα πέρασα.....σου εύχομαι τα καλύτερα!


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...