Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Κουραγιο και πιστη κοριτσια....Με το δικο σας κουραγιο δινετε την ελπιδα στους ανθρωπους σας και με την πιστη σας, ισως μπορεσετε να κουνησετε και βουνα!

Εισαστε στη σκεψη και στις προσευχες ολων μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαράκι μου, εύχομαι οι χημιοθεραπείες να έχουν κάνει την δουλειά τους και να είναι όλα παρελθόν πιά!

Μην χάνεις το κουράγιο και την πίστη σου!

Είσαι στην σκέψη μας συνέχεια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια και καλη δυναμη.οι σκεψεις μας διπλα σας.μαριαευα ευχομαι να μην χρειαστει αλλη χημειοθεραπεια και να αποκατασταθει το αναπνευστικο.αγκαλια μεγαλη σε ολες σας.

Link to comment
Share on other sites

Kι εμείς στην ίδια κατάσταση είμαστε, οι χημειοθεραπείες του προκάλεσαν νευρολογική τοξικότητα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να περπατήσει, να κάνει δυο βήματα και να πέφτει κάτω. Αποτέλεσμα έπεσε προχθες και έσπασε το χέρι του, το γόνατο και έσκισε το φρύδι του, οπότε σταματουν οι χημειοθεραπείες, που σε εμάς ήταν απαραίτητες αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Μαρία αν ονομάζεται ο άντρας σου Αντώνης (όπως διάβασα) σας εύχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου χρόνια πολλά να περάσει ο εφιάλτης.

Στεναχωριεμαι που βλέπω το 40% προσεύχομαι για τον άντρα μου και για τον δικό σου άνθρωπο .

Ας μην απελπιζομαστε .......να έχουμε πίστη και αισιοδοξία.

Φιλία πολλά στα παιδάκια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή εβδομάδα σε όλους και όλες.

Πόσο εκνευριζομαι όταν συγγενείς παίρνουν ενα δήθεν λυπημενο ύφος,και κατα βάθος βγάζουν τα κόμπλεξ τους.

Καλύτερα να μην βλέπω κανέναν τους.

Δεν το αντέχω,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


καλησπέρα!!! όπως είπε η γατούλα μας, είμαστε στην καλύτερη μας φάση!!! το αναπνευστικό του βελτιώθηκε πολύ, έχει ανέβει ο αιματοκρίτης (38!!!!) είναι πολύ πολύ καλά, από διάθεση τι να πω! εκπληκτική, ζούμε απίστευτες στιγμές!!! βόλτες, παρέες, χαμόγελα, χαρά, πολλά κέφια λέμε!!!

την πέμπτη ξεκινάμε το χορό των εξετάσεων... αξονική, τη Δευτέρα μαγνητική και αν είναι καλές, γύρω στις 20 θα κάνουμε οστεομυελική, και αρχές Μαρτίου pet scan!!!

να μας βοηθήσει ο θεός να έχει φύγει η κωλονόσος!!!

Σας φιλώ όλες!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...