Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, πάνω απ΄ολα.

Δυστυχώς εμείς φέτος κάνουμε τα χειρότερα Χριστούγεννα και ίσως και τα τελευταία όλοι μαζί. Ο Θεός να μας βοηθήσει....

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το 2013 να σε διαψευσει..και ο θεος οχι μονο να σας βοηθησει αλλα να σας χαρισει την ευτυχια!

χρονια πολλα σε ολους...

Υγεια, υγεια, υγεια......:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, πάνω απ΄ολα.

Δυστυχώς εμείς φέτος κάνουμε τα χειρότερα Χριστούγεννα και ίσως και τα τελευταία όλοι μαζί. Ο Θεός να μας βοηθήσει....

Καλή μου, χρόνια πολλά με υγεία, εύχομαι να σας δίνει ο Θεός. Θα ήθελα να ρωτήσω και αυτή η ερώτηση ας γίνει στον ίδιο σας τον εαυτό,με ελπίδα ότι βοηθώ κάπως, αν εξαντλήσατε όλα τα περιθώρια πέρα της επιστήμης. Μην απελπίζεστε...Ο Θεός είναι μεγάλος και η δύναμη της μεσιτείας των Αγίων, επίσης μεγάλη...Αν προσευχηθείτε, ίσως τα πράγματα αλλάξουν πορεία, έλεγε ο γέροντας Παίσιος :

''Αν για έναν άρρωστο δεν κάνουμε προσευχή, η αρρώστια θα ακολουθήσει την φυσική της πορεία. Ενώ, αν κάνουμε προσευχή, μπορεῖ νὰ ἀλλάξη δρόμο. Γιʼ αὐτὸ πάντα νὰ κάνετε προσευχὴ γιὰ τοὺς ἀρρώστους''.

Σε αυτό το θέμα, πιο πάνω, παραθέτω πηγές με θαύματα. Οι Άγιοι, η Παναγία, με την προσευχή μας και σε αυτούς, μεσιτεύουν και το θαύμα με τη δύναμη του Θεού, γίνεται. Αν η υπάρχει ένα περιθώριο, ο Θεός θα το επιτρέψει και θα γίνει καλά ο/η σύζυγός σου. Όπου η επιστήμη σηκώνει τα χέρια, επεμβαίνει ο Θεός αλλά πρέπει να τον επικαλεστούμε.

Ίσως να έχετε στραφεί και προς αυτήν τη βοήθεια. Τελειώνω λοιπόν με λόγια του ιδίου, γιατί εγώ είμαι ανίδεη:

''Πάντως, κρύβεται ένα μυστήριο στις δοκιμασίες του σπιτιού σου, αλλά και σε ωρισμένα άλλα σπίτια, ενώ γίνεται τόση προσευχή! «Τις οίδε τα κρίματα του Θεού;». Ο Θεός να βάλη το χέρι Του και να δώση τέρμα στις δοκιμασίες''.

ΑΜΗΝ...

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές σε όλους με υγεία, πάνω απ΄ολα.

Δυστυχώς εμείς φέτος κάνουμε τα χειρότερα Χριστούγεννα και ίσως και τα τελευταία όλοι μαζί. Ο Θεός να μας βοηθήσει....

Κοριτσάκι μου, μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Τα πράγματα δεν παίρνουν πάντα την προδιαγεγγραμμένη τους πορεία και το αποτέλεσμα μας εκπλήσσει ουκ ολίγες φορές!!! Να είσαι δυνατή όπως μέχρι σήμερα, να αισθάνεσαι αισιόδοξη και ευγνώμων για κάθε στιγμή που ζείτε και να είσαι σίγουρη ότι θα έρθουν πολλά Χριστούγεννα ακόμα!!! Να το πιστέψεις σε παρακαλώ και όποτε λυγίζεις, να κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να λες "ΜΠΟΡΩ!!!" κι εμείς εδώ είμαστε μια μεγάλη αγκαλιά για όποτε μας χρειαστείς!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία εύχομαι σε όλες τις οικογένειες.

Επιτέλους γυρίσαμε ,μετά απο 6 μήνες ,είμαστε εδώ στην Ελλάδα μαζι με το παιδί μας.

Η χαρά μας δεν περιγράφεται ........

Συνεχίζουμε με άλλο σχήμα και μετά μεταμόσχευση ,θα τα καταφέρουμε, αφού τα βγάλαμε πέρα εκεί εδώ θα το νικήσουμε το ριμαδι το λεμφωμα.

Φιλία πολλά σε όλες σας καλή χρόνια να έχουμε .

Σας στέλνω ένα μεγάλο μεγάλο ευχαριστω για την συμπαράσταση σας ,για τις ευχές σας.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι, καλώς ήρθατε! εύχομαι το 2013 να φέρει υγεία σε όλους μας και το χαμόγελο που μας στέρησε η προηγούμενη χρονιά! πολλά φιλιά!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκι, καλώς ήρθατε! εύχομαι το 2013 να φέρει υγεία σε όλους μας και το χαμόγελο που μας στέρησε η προηγούμενη χρονιά! πολλά φιλιά!

MARIAEVA, σου εύχομαι ολόψυχα η νέα χρονιά να είναι για σένα και την όμορφη οικογένειά σου η αρχή μιας νέας σελίδας. γεμάτη ευτυχία, ξεγνοιασιά, όμορφη, γλυκιά ρουτίνα (ξέρω πόσο σου έλειψε ;)). Τώρα είστε και οι 4 πιο δυνατοί, πιο ενωμένοι, εύχομαι πραγματικά να αφήσετε πίσω σας όλη αυτή την δοκιμασία και να αποτελεί μόνο έναν εφιάλτη που τελείωσε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους καλή χρονιά, με ΥΓΕΙΑ γιατί συνήθως μόνο όταν δοκιμαζόμαστε αντιλαμβανόμαστε την αξία της καθημερινότητας! Εύχομαι κάθε μέρα να είναι καλύτερη από την προηγούμενη για όλους μας! Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλες σας,μπαίνουμε και βγαίνουμε απο το νοσοκομειο.

Δόξα το Θεό κάναμε την συλλογή κυττάρων ,όλα πήγαν καλα.

Εχω χαρά γιατί το παιδι μας παει καλα στα μαθήματα του,παρόλο που απουσιαζαμε τόσο καιρό.

Δεν σας ξεχναω,ο γιος μου κάνει κατάληψη του υπολογιστή ,και τρέχω σαν τον Βεγγο.

Φιλία πολλά και αγάπη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, μόλις σήμερα μάθαμε υστερα απο προγραμματισμενες αξονικες ότι η μητέρα μου με καρκίνο στον πνεύμονα τα τελευταία 4,5 χρόνια παρουσίασε δραματική επιδείνωση.κανανε λόγο για λίγους μήνες. Θεέ μου πως θα το αντεξω. Και δείχνει τόσο καλά..... Πως θα την απόχωριστω? τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δε θα την Εχω δίπλα μου να την αγκαλιασω, να τη φιλησω, να μυρισω το άρωμά της.


http://lilypie.com]IaRgp2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις σήμερα μάθαμε υστερα απο προγραμματισμενες αξονικες ότι η μητέρα μου με καρκίνο στον πνεύμονα τα τελευταία 4,5 χρόνια παρουσίασε δραματική επιδείνωση.κανανε λόγο για λίγους μήνες. Θεέ μου πως θα το αντεξω. Και δείχνει τόσο καλά..... Πως θα την απόχωριστω? τρελαίνομαι στην ιδέα ότι δε θα την Εχω δίπλα μου να την αγκαλιασω, να τη φιλησω, να μυρισω το άρωμά της.

Κουράγιο

Πρέπει να είσαι δυνατή και αισιόδοξη για να της μεταδώσεις το θετικό κλίμα. Μην σε βάλει από κάτω. Σφίξε τα δόντια και στάσου δίπλα της. Τώρα νιώθεις το πρώτοο σοκ και όλα σου φαίνονται ανυπέρβλητα.

Οι γιατροί δεν είναι θεοί, κανείς δεν μπορεί να ξέρει πόσο δυνατός είναι ο άλλος! Προσευχήσου, πίστεψε ότι θα γίνει το θαύμα και πάρε δύναμη.....

Τρέλανέ τη στα φιλιά.....

Έχε πίστη.....

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ και ΚΟΥΡΑΓΙΟ


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

άντε πάλι να κρέμομαι σε μία κλωστή....

η χμθ του έχει δημιουργήσει πρόβλημα στο αναπνευστικό... οι πνεύμονες λειτουργούν μόνο 40 %

κόβουμε θεραπεία και προσευχόματσε να έχει τελείωσει ο εφιάλτης...

ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, υπομονή, όλα θα πάνε καλά, κάνε κουράγιο σε παρακαλώ!

Νομίζω, ο άντρας σου λέγεται Αντώνης? Χρόνια του πολλά να τον χαίρεσαι, να είναι πάντα δίπλα σας, γερός και δυνατός.

(Εάν δε θυμάμαι, το όνομα, δεν πειράζει, οι ευχές ισχύουν και τις εννοώ από τα βάθη της ψυχής μου).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...