Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσακι μου δεν ημουν και στα καλυτερα μου και το μυαλο μου ολο πηγαινε στο κακο...δοξα το θεο ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!! και παμε...λαλαλα λααλλα,,,μπραβο ρε Μαρακι..μονο χαρες απο δω και περα.


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δόξα τον Θεό!!!!!!!Πολύ χάρηκα και εγώ! Άντε, τόσες προσευχές, χαμένες θα πήγαιναν; Εύχομαι πλήρη υγεία και στο μέλλον εις υγείαν!Νέο ξεκίνημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οταν σκεφτοσουν οτι μας στεναχωρεις και νιωθεις ασχημα που γραφεις εδω, και μας πρηζεις και τετοια...

σκεψου τωρα

σε ποσους ανθρωπους δινεις χαρα, ποσοι ανθρωποι μεσα στις καθημερινες τους στεναχωριες και ζορια, μπαινουν στο θεμα σου και λενε το μοναδικο 'δοξα τω θεω' της μερας τους...

ποσοι ανθρωποι παιρνουν θαρρος και λενε 'υπαρχει ελπιδα, ολα θα πανε καλα τελικα'

δεν λεμε περαστικα πια... ΛΕΜΕ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ

:)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Μαrieva αρκετό καιρό διαβάζω τα μηνύματα σου και τον γολγοθά που περνάτε.

Τα λόγια είναι λίγα για περιγράψουν την χαρά που νιώθω για εσάς.

Μέσα απο τον αγώνα σας ,την πορεία σας χωρίς να το ξέρεις βοηθάς και εμάς-ο άντρας μου ο άνθρωπος μου 5 μήνες νοσεί απο λεμφωμα νο χοτκινς επιθετικό B cell

Διαβάζω τα μηνύματα σου και νιώθω ότι μιλάει η καρδιά μου ,με ειδοποίησε και ήρθα στην άλλη άκρη του κόσμου .Εχω χάσει την γη κάτω απο τα πόδια μου,τον βλέπω και δεν το χωράει ο νους μου......Κάναμε τις 8 χημειοθεραπειες η Παναγία μας βοήθησε και πήγαν καλά όπως μας λένε οι γιατροί αλλά έχουν μείνει υπολείμματα.Δεν ξέρω τι θα γίνει στην Ελλάδα ,που να πάμε και σε ποιον γιατρό.Η αγωνία μας είναι μεγάλη ,τι είναι καλύτερο για την ζωή του.Μας είπαν για τον Ευαγγελισμο κάποια γιατρό Μπακιρη .

Ψάχνω ένα φως, πως να τον βοηθήσω,και πήρα το θάρρος να σου γράψω.

Με την ελπίδα να λαβω μήνυμα σου.

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑΛΑ!!!

30% μείωση στο στήθος και 50 % στο μυελό των οστών. Στο στήθος μπορεί να έχει καθαρίσει τελείως , γιατί η αξονική δείχνει και νεκρό ιστο.

χτες δε σας έγραψα γιατί μ φρίκαρε , έλεγε ότι πονάει στο στήθος και κάτι τέτοια, αλλά μάλλον τον ενοχλεί στο αναπνευστικό το φάρμακο, θα πάει τη Δευτέρα να κάνει μάι ειδική εξέταση κ να δούμε. εκεί οφείλεται κ ο πόνος στο στήθος μάλλον, πάντως όχι από τον καρκίνο.

Χαρούμενοι είμαστε ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Αχ μπράβο μπράβο μπράβο κοριτσάκι μου, μπράβο!!!

λαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλαλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...