Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκι μου ευχομαι κ εγω απο καρδιάς να πάνε όλα καλά και πολυ γρηγορα να το ξεπεράσετε... Θα ανάψω και εγω ενα κεράκι και θα προσευχηθώ

Ολα θα πάνε καλά πιστη θελει και υπομονή!!!!! Κουράγιο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσάκι μου...πρώτη φορά σας γράφω αλλά σας παρακολουθώ και προσεύχομαι για σας. Μπράβο πολύ καλα τα νέα σας επιτέλους, είμαι σίγουρη ότι έτσι θα συνεχίσετε.

Να πιστεύεις και να προσεύχεσαι και όλα θα πάνε καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν γράφω συχνά, παρακολουθώ όμως την πορεία σας. Στενοχωριέμαι με τον πόνο και χαίρομαι με την χαρά σας. Σήμερα σας γράφω μια και τα νέα σας είναι πάρα πολύ καλά και εύχομαι από εδώ και πέρα να είναι ακόμα καλύτερα και όλο αυτόν τον εφιάλτη να τον θυμάστε σαν ένα κακό όνειρο που πέρασε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ πόσο χάρηκα με τα νέα σας. Γιούπιιιιιιιιιιιι. Δεν θα μας νικήσει αυτός αλλά εμείς!!!! Έτσι κοριτσάκι μου. Να δεις που του χρόνου τέτοια εποχή θα τα θυμόσαστε όλα αυτά και θα γελάτε. Θα είναι δίπλα σου γερός και δυνατός και θα είσαστε η πιο ευτυχισμένη οικογένεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ SUPERRRR!!! Ελάχιστες παρενέργειες, οι εξετάσεις πολύ καλές..... νομίζω ότι αυτή είναι η θεραπεία μας!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ SUPERRRR!!! Ελάχιστες παρενέργειες, οι εξετάσεις πολύ καλές..... νομίζω ότι αυτή είναι η θεραπεία μας!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ελα ρε μαναρι:P

:D:D:D:D:D


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο βρε κορίτσι! Τέτοια θέλουμε να ακούμε και να διαβάζουμε! Με το καλό να τελειώσει η περιπέτεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...