Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

mariaeva σε παρακολουθω σχεδον απο την αρχη αλλα σιωπηλα.Πριν λιγες μερες μου φεραν κ διαβασα ενα βιβλιο με θαυματα απ τον αγιο Εφραιμ.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι "απιστευτα" τα οσα διαβασα.Επειδη πιστευω πολυ θα το κανονισω να κατεβω αθηνα να παω στο μοναστηρι να προσκυνησω.Αν μπορεσεις πηγαινε.Ειναι στη Νεα Μακρη.Παρε κ ενα βιβλιο κ διαβασε.Πολλες τετοιες περιπτωσεις σαν του αντρουλι σου κ εγιναν καλα.Πιστη και προσευχη.Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα κατ' ευχην.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νέα Μάκρη μένω, στον Αγιο Εφραίμ έχω πάει πολλές φορές....

διάβασα σήμερα αυτό, και έχει ραγίσει η καρδιά μου

http://mikroimegaloi.gr/blog/tolislovedmaria-Na-hamogelate


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου

το διάβασα από το πρωί...κι έχω μαυρίσει. Λες από την μία "έφυγε ένας νέος άνθρωπος" από την άλλη σκέφτεσαι πόσο δυνατός στάθηκε. Το μήνυμα που περνάει σε όλους μας είναι να χαμογελάμε, πως η ΑΓΑΠΗ είναι πιο δυνατή και από τον ίδιο τον θάνατο !

Σας σκέφτομαι... αν λέει κάτι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Νέα Μάκρη μένω, στον Αγιο Εφραίμ έχω πάει πολλές φορές....

διάβασα σήμερα αυτό, και έχει ραγίσει η καρδιά μου

http://mikroimegaloi.gr/blog/tolislovedmaria-Na-hamogelate

Marieva, καλησπέρα. Δεν έχουμε ξαναμιλήσει, παρακολουθώ όμως την ιστορία σου και της οικογένειας σου! Ξέρω ότι δεν υπάρχουν λόγια, όμως σου υπόσχομαι ότι θα προσεύχομαι μαζί σας για το καλύτερο, να αναρρώσει πλήρως ο άντρας σου και να απολαύσετε την οικογένεια σου. Θαυμάζω πραγματικά την δύναμη και το κουράγιο σου. Μακάρι να ξεπεράσετε σύντομα όλα τα εμπόδια και να γίνουν μακρινές αναμνήσεις. Θα είστε στις προσευχές μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπελα μου γλυκια παρακολουθω την πορεια σας εδω και πολυ καιρο.... τι σημαινει οτι η βιοψια ειναι θετικη για την πορεια σας?

εχε πιστη μονο αυτο μπορω να πω... ο θεος ειναι μεγαλος και δεν γινεται να αφησει μια τετοια οικογενεια αβοηθητη!! οποτε μπορεις πηγαινε τον αντρα σου στο μοναστηρι του αγιου εφραιμ να κοινωνησει και εχε πιστη οτι μπορει να σας βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι μου όοοοχι... τί να σου γράψω... δεν έχω λόγια ... μιλάμε για νέα εστία δλδ ??? τί γίνεται τώρα ????? ΘΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ???????? ότι θες αν μπορώ να σε βοηθήσω ... μην κάνεις 2η σκέψη ! Έχε ΠΙΣΤΗ !

Link to comment
Share on other sites

η ψυχολογική στήριξη κ η θετική σας ενέργεια είναι η πραγματική βοήθεια που χρειάζομαι, κορίτσι...

Δευτέρα πρωι χμθ ξανά

νέο φάρμακο, ειδικά για αυτούς που η αυτόλογη μεταμόσχευση δεν πέτυχε και έχουν κινητοποίηση της νόσου ξανά....

Θεούλη μ, ρίξε λίγο το βλέμμα σ και σ εμάς...

(ακόμα ο ίδιος δεν το ξέρει... κ είναι τόσο χαρούμενος γμτ)


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου μη λυγίσετε τώρα! Είναι πολύ δύσκολος ο δρόμος σας, αλλά μην απελπίζεσαι! Προσπάθησε να κρατήσεις την ελπίδα στη καρδούλα σου ζωντανή, σκέψου ότι αυτός ο εφιάλτης θα περάσει... Όλες οι φίλες σου εδώ σε σκεφτόμαστε και ευχόμαστε τα καλύτερα! Όλα τα παλεύει ο άνθρωπος!!!! Να είστε δυνατοί!!

Link to comment
Share on other sites

H ελπίδα δεν πρέπει να σβήσει ποτέ, γιατί τότε όλα τελειώνουν.

Μπορεί να μην πέτυχε η προηγούμενη θεραπευτική μέθοδος, αλλά ελπίζουμε να πετύχει αυτή. Χημειοθεραπείες με άλλο φάρμακο, δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει σ΄αυτό ο οργανισμός του. Δυό χρόνια τώρα που πολεμάμε με το θηρίο και μπαινοβγαίνουμε στα νοσοκομεία για χημειοθεραπείες, έχουν δει πολλά τα μάτια μου και έχουν ακούσει πολλά τ΄αυτιά μου. Μην το βάζεις κάτω, το ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά δεν μπορείς να κάνεις διαφορετικά, είναι μονόδρομος.

Τη Δευτέρα ο 'παίκτης' θα ξεκινήσει νέο αγώνα, οπότε ο 'προπονητής' πρέπει να είναι έτοιμος για εμψύχωση και στήριξη. Μέσα από την ψυχή μου , όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά και να βγείτε νικητές, ελπίζω κι εμείς ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...