Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Λοιπόν, έκανε σπινθηρογράφημα και μαγνητική, αύριο αποτελέσματα. Αν είναι αρνητικά, πάμε για ακτινοβολίες - αν είναι θετικά, παρακέντηση και βιοψία.

Έχει "θυμώσει" ο καλός μ και το έχει πάρει αλλιώς. ΈΧει βέβαια στιγμές που είναι μελαγχολικός, αλλά τώρα πια λέει ότι θα τον τσακίσει τον π$%$@η!!

μακάρι, γιατί αυτή η κατατονία και η μαυρίλα που τον είχε καταβάλλει, νομίζω ότι έδινε πρόσφορο έδαφος στον εχθρό μας να αναπτυχθεί

Στον Άγιο Λουκά πήγε, έχουμε πάρει εικόνες και λαδάκι και προσευχόμαστε καθημερινά.

Ξεκίνησε και ειδική διατροφή, αγοράσαμε αποξηραμένα κουκούτσια από βερύκοκο, πίνει ζουμί από βρασμένα χόρτα, κόκκινα σταφύλια

(θεωρητικά η ζάχαρη και τα γαλακτοκομικά είναι φίλοι του καρκίνου, ενώ τα πικρά εχθροί του)

και τώρα μόλις διάβαζα για το ιπποφαές και το λιναρόσπορο.

Γενικά, και δεδομένης της αγωνίας μας, νομίζω ότι είμαστε σχετικά καλά.

Εύχομαι, για μία έστω φορά, τα αποτελέσματα να είναι καλά, δε ζητάω θαύματα, απλά δε θα μπορούσε η θεραπεία να πηγαίνει κανονικά? δεν είπα να το ξεπεράσει σε μία βδομάδα (όχι ότι θα με χαλούσε) αλλά γιατί να μην πηγαίνει όπως θα πρεπε?? όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς θα τα περάσουμε???

Εύχομαι να έχω τέλεια νέα αύριο!!!

ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρίαευα σας διαβάζω από την αρχή και είστε καθημερινά στις προσευχές μου!!

Εύχομαι σε λίγο καιρό να έχουμε ευχάριστα!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Η καλή ψυχολογία είναι μεγάλος σύμμαχος!

Και αυτό με τη διατροφή πιστεύω κι εγώ πως είναι πολύ σημαντικό. Δείτε και τη δίαιτα της ομάδας αίματός του (υποτίθεται πως ανάλογα με την ομάδα αίματος κάποιες τροφές είναι "καλές" και κάποιες άλλες "βλαβερές"). Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, πάντως ο άντρας μου που την ακολουθεί εδώ και 2-3 μήνες, έχει δει διαφορά στην κατάσταση του οργανισμού του από τότε που τρέφεται με τις "καλές" τροφές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mariaeva εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!

είναι καλή ψυχολογία είναι ο καλυτερος σύμμαχος!!!!!!!!!!!!

εύχομαι ειλικρινά να επόμενα νέα που θα μας πεις ΄να είναι τα καλύτερα δυνατά!


SQG4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα...ολα ανθηρά!!!!

Είπαμε τρως την ουρα τωρα.Μην κολλάς.Φατηνε να παει στο καλο πια και αυτη, μας τα πρηξε!!!!!!

Ολες οι προσευχες μας ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σπινθηρογραφημα καθαρο, μαγνητική δείχνει ο,τι το pet scan. Και επειδή οι γιατροί δεν είναι σίγουροι αν είναι νόσος ή φλεγμονή, τη Δευτέρα θα κάνει παρακέντηση. Μετά βιοψία, άντε πάλι αγωνία για 10 μέρες ΟΥΦ


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μετρα αναποδα και κανε τον Σταυρο σου!!!!!!!!!!!!

Μια μεγααααααλη δοκιμασια ειναι αυτη και τελειωνει...

Δοκιμαζονται οι δυνατοι...και είστε δυνατοι!!!!!!!!!

Καμια φορα οι άνθρωποι κλαίνε οχι γιατι ειναι αδύναμοι αλλα γιατι εχουν μείνει πολύυυ καιρο δυνατοί!!!!!!Να το θυμασαι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου δεν είχα διαβάσει τίποτα από όλα αυτά. Κάθισα και τα διάβασα από την αρχή μέχρι και τα τελευταία νέα σας και είμαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά δεν είναι τίποτα. Μια απλή φλεγμονή θα είναι και τίποτα άλλο. Είναι για να σας τσιγκλίσει λίγο μήπως και λυγίσετε αλλά εσείς...... όρθιοι και δυνατοί θα τα αντιμετωπίσετε όλα. Και ο καλός σου θα γίνει καλά και θα μεγαλώσετε μαζί τα ζουζούνια σας και όλα θα πάνε κατ' ευχήν. Όλοι (και εγώ τώρα) είμαστε εδώ μαζί σας και ευχόμαστε για το καλύτερο.

Άντε μωρέεεεεεεε, σιγά τον π@#$&η που θα μας κάνει ότι θέλει αυτός. Εμείς θα του βγούμε από πάνω και θα τον νικήσουμε, εντάξει;;;;;;;;;;;

Όλα καλά κοριτσάκι μου, όλα καλά!!!!!!!!!

Σκιάζονται μωρέ τα παλικάρια;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...