Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα αντέξει. Για σένα, για τα δυό του αγγελούδια, για κείνον, θα αντέξει.

Μην πανικοβάλλεσαι στο άκουσμα ακτινοβολίες, κάναμε κι εμείς πολύ ισχυρές ακτινοβολίες πέρισυ το καλοκαίρι. ΄Ολα πήγαν καλά, χωρίς καμία παρενέργεια.

Δυστυχώς πρέπει να πέρνουμε τα πράγματα όπως μας έρχονται και να το παλεύουμε. Ξέρεις πόσες φορές ευχήθηκα να ξυπνήσω το πρωί και να είναι όλα όπως παλιά? Πόσες φορές σκέφτηκα ότι ολα αυτά είναι της φαντασίας μου και δεν μπορεί να μας συμβαίνουν εμάς, τώρα που αποκτίσαμε το παιδάκι μας, τώρα που θέλουμε να χαρούμε τη ζωή. ΄Ομως έτσι είναι τα πράγματα και έτσι πρεπει να τα δεχτούμε και να παλέψουμε. Πάρε δύναμη από τα παιδιά σας και μετέδωσέτην και σε κείνον. Εύχομαι να ξεπεραστούν όλα τα προβληματα, ο Θεός να είναι κοντά του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα θα πάνε καλά Μαράκι, σε παρακαλώ μη σταματάς να το πιστεύεις. Μη σε παίρνει από κάτω κορίτσι μου, μη δώσεις στην αρρώστια αυτή τη νίκη. Καταλαβαίνω, είναι δύσκολο, αλλά κάνε κουράγιο και πίστεψέ το, κορίτσι μου. Θα περάσει θα δεις. Υπομονή, πίστη και αισιοδοξία να έχετε. Η σκέψη μας είναι μαζί σας.

Link to comment
Share on other sites

Αχ και να σε είχα εδώ κοντά μου να σε κάνω μια αγκαλιά...

Aυτό πολύ σωστό.

Αγκαλίτσαααααααααααααααααααααααααααααα (((((((((((((ΜARIAEVA))))))))))))) όλα καλά θα πάνε, θα δεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχομαι κι εγω κουκλα μου γρηγορα να τελειωσει αυτο το κακο ονειρο...

Να εισαι δυνατη,και να ελπιζεις!

Θαυματα γινονται καθε μερα!Αρκει να το πιστεψουμε!

Η Παναγια να ειναι μαζι σας και να πανε ολα καλα με τον συζυγο σου.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο, ο θεος σας δοκιμαζει σκληρα....

το ξερω πως θελεις να βουλιαξεις σε μια θαλασσα απελπισιας, αλλα η ευχες μας βαρκα κ η αγαπη σας πανια, θα σας οδηγησουν απο την τρικυμια στην ξαστερια.

για λιγο ακομα κρατησε του το χερι τραβηξε τον στην επιφανεια, σε χρειαζεται οσο ποτε.

κ εμεις ολες θα ειμαστε εδω να τραβαμε το δικο σου χερι.

ΜΕΙΝΕ ΔΥΝΑΤΗ!

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο και απο μενα Μαρακι, δεν λυγισες μεχρι τωρα...οχι ουτε αυτο θα σε λυγισει!!!!!!!! Δωστου δυναμη κοριτσακι μου σε χρειαζεται...και μαζι θα το ξεπερασετε και αυτο!!!!!!!


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Και μετά τα ΣΚΑΤΑ της βιοψίας, σειρα είχε τα σκατα του pet scan σε 4 σημεία έχει πρόσληψη υγρού στην σπονδυλική στήλη... ΒΟΥΛΙΑΖΩ


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...