Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρία Ευα, ειμαι άθεος, οπότε δεν θα προσευχηθώ για εσάς.

Θα σου στείλω ΟΣΗ θετιική δύναμη έχω, γιατί τη χρειάζεσαι/στε!

Εχετε 2 παιδάκια, και πρέπει να σταθείτε στα πόδια σας ΓΕΡΑ, πολύ ΓΕΡΑ, προκειμένου να μεγαλώσουν σωστά!

Κάντε υπομονή, δαγκώστε τα"χείλη", και σκεφτείτε αισιόδοξα, όσο δύσκολο και να έινια αυτό!

ΑΥΘΥΠΟΒΑΛΤΕ τους εαυτούς σας!

Να ξέρεις, ότι μπορεί να σε ξέρω προσωπικά, μπορεί να μην έχουμε ξαναμιλήσει απο εδώ, αλλά παρολαυτα, διαβάζω συνέχεια το νήμα σου, και εύχομαι να μπορούσα να κανω κατι για να σας βοηθήσω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Maριεβάκι μου καλό μήνα...! εύχομαι να πάνε όλα καλά....εμείς είμαστε εδώ για να ακούμε ότι θέλεις να πεις και όχι για να μας ανακοινώνεις μόνο τα ευχάριστα κορίτσι μου....(αν και όλοι ελπίζουμε να μας λες μόνο τέτοια)....Πολλά πολλά φιλάκια !


Όλα θα πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα σε διαβασα και πραγματικα ανατριχιασα απο τον πονο που περνας. Θα προσευχομαι και ο Θεος ειναι μεγαλος, εκει οπου δεν μπορουν οι γιατροι, μπορει ο Θεος.

Αλλα και εσυ κρατα στην πιστη σου, διαβασε και θαυματα της Παναγιας, καποιου Αγιου, διαβασε του Αγιου Ραφαηλ-Αγ. Νικολαου και Ειρηνης,που κανουν μεγαλα θαυματα, διαβασε συγχρονου Αγιου του πατερα Παισιου που γνωστη μου ειδε με τα ματια της να σηκωνεται παραλυτος και να περπατα, χαρη στην προσευχη του γεροντα...

Μην απελπιζεσαι,Παρε δυναμη απο αυτα και πιστεψε στη δυναμη του Θεου και εσυ...κρατα και μην απελπιζεσαι, προσευχησου με την ευχη αδιαλλειπτως, ''Κυριε Ιησου Χριστε ελεησον με'', αυτο μου το ειπε μητερα καρκινοπαθους παιδιου που ειδε θαυματα στην Αμερικη οπου ηταν.

Ευχομαι να πανε ολα καλα και θα πανε, κανε κουραγιο, και να σε δωσει δυναμη ο Θεος να αντεξεις αυτην τη δοκιμασια.

Link to comment
Share on other sites

..............;

Καλημέρα!

στην αναμονή είμαστε ακόμα... Μάλλον Τρίτη θα μάθουμε... μπρρρ

Αγωνία έχουμε, ένα σφίξιμο στην καρδιά και πολλές πολλές ελπίδες κ θετική σκέψη!!!

Σήμερα έχουμε επέτειο, 6 χρόνια γάμου....Ακόμα ερωτευμένοι και πολύ πολύ αγαπημένοι!

Εύχομαι ο θεός να μας αφήσει να ζήσουμε πολλές πολλές επετείους ακόμα και να μην μου τον πάρει.... Ε, καλέ Θεούλη???

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151249592337784&set=a.468382932783.283208.780022783&type=1&theater


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

στην αναμονή είμαστε ακόμα... Μάλλον Τρίτη θα μάθουμε... μπρρρ

Αγωνία έχουμε, ένα σφίξιμο στην καρδιά και πολλές πολλές ελπίδες κ θετική σκέψη!!!

Σήμερα έχουμε επέτειο, 6 χρόνια γάμου....Ακόμα ερωτευμένοι και πολύ πολύ αγαπημένοι!

Εύχομαι ο θεός να μας αφήσει να ζήσουμε πολλές πολλές επετείους ακόμα και να μην μου τον πάρει.... Ε, καλέ Θεούλη???

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151249592337784&set=a.468382932783.283208.780022783&type=1&theater

σας ευχομαι σαν θα ειναι γεροι τα παιδια σας και αιωνοβιοι εσεις τοτε να τελειωσει ο γαμος σας.να δειτε μαζι και τρισσεγγονα

Link to comment
Share on other sites

Ειστε πολυ ομορφο ζευγαρι και εχετε μια ομορφη οικογενεια! Να ειστε ευτυχισμενοι και ολα να ερθουν καλα απο δω και περα!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Nα ζήσετε για πολλά πολλά χρόνια ευτυχισμένοι και αγαπημένοι, με τα παιδάκια σας, τα εγγόνια και γιατί όχι και δυσέγγονα.

΄Ολα θα πάνε καλά, δεν θα μας νικήσει το τέρας εμείς θα το φάμε. Είμαι κι εγώ συναγωνίστρια με το ίδιο πρόβλημα στο σύζυγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...