Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

ευχαριστώωωω ευχαριστώωω!!!

λοιπόν, είμαστε σούπερ, αναρρώνει πάααρα πολύ καλά, καλύτερα από το αναμενόμενο!!!

κεφάτος είναι (απλά έχει πήξει στο σπίτι, για 3 μήνες δεν μπορεί να βγει από το σπίτι πριν τις 6 το απόγευμα) δυνατός αισθάνεται, έχει όρεξη για βολτίτσες με τα μικρά και παιχνίδια... όνειρο ζω μη με ξυπνάτε τώρα!!!

Εξετάσεις, ενώ αρχικά μας είχαν πει αρχές Σεπτέμβρη, τώρα μας είπαν μέσα Οκτώβρη, γενικά είναι πολύ ευχαριστημένοι, από ό,τι είδαν από την ακτινογραία π τ έβγαλαν πριν φύγει από το Λαικό!!

ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!

BACK TO LIFE, επιτέλους......

Σας φιλώ όλες!!!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Xιλιόχρονη κούκλα μου και γεροί να είστε! Συζητάγαμε με τον άντρα μου ότι κρίμα που μείναμε Αθήνα αυγουστιάτικα (λόγω οικονομικών και ανεργίας δικής μου) αλλά λέγαμε δόξα το θεό γιατί δυο χρόνια πριν μόλις είχα βγει από νοσοκομείο τέτοια εποχή μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας (θα ζήσω? δεν θα ζήσω? θα ξαναχρειαστώ εγχείριση? κλπ)

Πολλές ευχές, ζήσε το όνειρο!

Link to comment
Share on other sites

.........Τελείως μα τελείως τυχαία είδα πως έχεις σήμερα τα γενέθλιά σου !!!

Να τα εκατοστήσεις κούκλα ! Πάντα γερή κι ευτυχισμένη με τον άντρα σου και με τα παιδάκια σας να είστε ! Φαντάζομαι πως θα είναι τα πιο γλυκά γενέθλια όλοι μαζί στο σπίτι ... ε ?

Να τα χιλιάσεις - πάντα χαρές !

Link to comment
Share on other sites

Xιλιόχρονη κούκλα μου και γεροί να είστε! Συζητάγαμε με τον άντρα μου ότι κρίμα που μείναμε Αθήνα αυγουστιάτικα (λόγω οικονομικών και ανεργίας δικής μου) αλλά λέγαμε δόξα το θεό γιατί δυο χρόνια πριν μόλις είχα βγει από νοσοκομείο τέτοια εποχή μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας (θα ζήσω? δεν θα ζήσω? θα ξαναχρειαστώ εγχείριση? κλπ)

Πολλές ευχές, ζήσε το όνειρο!

έτσι έτσι θα λέμε κ εμείς μετά! όλα καλάαα!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

.........Τελείως μα τελείως τυχαία είδα πως έχεις σήμερα τα γενέθλιά σου !!!

Να τα εκατοστήσεις κούκλα ! Πάντα γερή κι ευτυχισμένη με τον άντρα σου και με τα παιδάκια σας να είστε ! Φαντάζομαι πως θα είναι τα πιο γλυκά γενέθλια όλοι μαζί στο σπίτι ... ε ?

Να τα χιλιάσεις - πάντα χαρές !

ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!!!!!!!!!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έτσι έτσι θα λέμε κ εμείς μετά! όλα καλάαα!!

α κ ρ ι β ώ ς!!!!!!!!!!!! Αγάπη να υπάρχει, διάθεση στο ζευγάρι για παρέα μεταξύ τους και για ζουζούνισμα με τα παιδιά. Και πάνω απ' όλα υγεία (μεγάλο ηθικό δίδαγμα όλο το τόπικ σου Μαρία Εύα).

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλά και πάντα ευτυχισμένα. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται και αυτοί :D:D:D:D:D:D

......όσο για το τόπικ σου...... το μόνο που θα πω είναι ότι είναι μάθημα ζωής για όλους μας......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου σήμερα γύρισα και γω... Χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα και από δω και στο εξής σου εύχομαι να έχετε μια ευτυχισμένη και ανέφελη ζωή!!!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

KAI O ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ...

νέα πίεση στο στήθος - αξονική - η μάζα έχει μειωθεί... ΑΛΛΑ

νέο σημείο (νέα εστία????) - ΝΕΑ ΒΙΟΨΙΑ

μπορεί να είναι απλά μία παραμόρφωση της παλιάς μάζας που συρρικνώθηκεν και πέταξε ένα "καρούμπαλο"

μπορέι ο καρκίνος να ξαναγεννήθηκε, εν μέσω της ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ που υπάρχει

δύο κορυφαίοι αιματολόγοι να επιμένουν ότι αποκλείεται

πάλι καλά που ο Αντώνης καταλαβαίνει καλά το σώμα του

αλλιώς θα κάναμε αξονικές μέσα οκτώβρη και ο θεός βοηθός

ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ????????????????????????????


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε γαμώτο πια... :(

Μη φρικάρεις ακόμα κοριτσάκι μου... κάτι θα ξέρουν οι αιματολόγοι.

Πότε βγαίνει η βιοψία??


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...