Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρακι πολυ πολυ προσοχη τις επισκέψεις σας, καλα θα σας εχουν πει και οι γιατροι. Καλη επιτυχίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, η διαδικασία της μεταμόσχευσης διαρκεί 3 με 4 εβδομάδες... 2 μέρες στην αρχή για ενυδάτωση και ενίσχυση του οργανισμού, μετά 6 μέρες χημειοθεραπεία και μετά αρχίζει το πανηγύρι... καταστρέφεται μυελός των οστών, αιμοπετάλια, λευκά αιμοσφαίρια.... την 9 μέρα του χορηγούν τα βλαστοκύτταρα και θέλει 12 - 18 μέρες μετά ώστε να συνέλθει. Ολο αυτό το διάστημα είναι στο νοσοκομείο - όχι επισκέψεις, μόνο οι βασικοί, γονείς κ σύζυγος δλδ - και όταν με το καλό βγει για ένα μήνα περίπου θα τον έχουμε "στη γυάλα"

αλλά όταν συνέλθει κορίτσια (καλό Σεπτέμβρη δλδ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ!!!!!

στο διπλανό δωμάτιο είναι ένα 14χρονο κοριτσάκι...

για να είμαι ειλικρινής το τελευταίο διάστημα με είχε πάρει από κάτω... από χτες που έμαθα για το κοριτσάκι..... ε άλλαξα τελείως φιλοσοφία και αντιμετώπιση!!!

Δε γραφω μα σε διαβαζω πάντα! Καλη επιτυχια και καλή δυναμη. Ολα θα πάνε καλά!!!!!! Αισιοδοξια και χαμογελο σε όσους το περνουν αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε κορίτσια, πραγματικά μέσα από την καρδιά μου.... ανυπομονώ να περάσει και αυτό το καλοκαίρι.....

να μπούμε λίγο στους ρυθμούς μας, να επιστρέψουμε στην απλή καθημερινή ζωή μας...θέλω τη ρουτίνα μας πίσω!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να δεις που θα είναι το τελευταίο σας ζόρι... μετά από Σεπτέμβρη σας εύχομαι τη γνωστή, αγαπημένη, γλυκιά και γνώριμη ρουτίνα με τα μικρά καθημερινά προβληματάκια της που θα είναι (και θα φαίνονται) ΤΙΠΟΤΑ μπροστά σε αυτό που θα έχετε περάσει.;)

Link to comment
Share on other sites

αααααχχχχχχχ θέλω ρουτίνα, βαρεμάρα, γκρίνια για χαζοπροβλήματα, μικροτσακωμούς για ηλίθια πράγματα, έστω βρε αδερφέ να μπορώ να προγραμματίσω κάτι για την επόμενη εβδομάδα.....πολλά ζητάωωωωωωωω??????


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Να δεις καλη μου οτι παλι θα εχετε την ρουτίνα σας και μαλιστε θα εχεις και τους μικροτσακομους σας με τον Αντωνακη σου και δεν θα νιώθεις άσχημα γιαυτο γιατι θα έχετε την καθημερινότητα σας, θα ειστε όπως πριν και το μονο που θα αλλάξει ειναι οτι ,θα είστε πιο δυνατοι και θα προσπερνάτε τα μικροπράγματα. Φιλακια και οταν μπορεις να μας γραφεις και μονο ευχαριστααααα νεα.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη και κοντα ειναι ο Σεπτεμβρης...ολα θα πανε καλα, λιγος καιρος εμεινε να επανελθει και παλι η ζωη σας σε κανονικους ρυθμους!!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμενουμε νεα σου και να ξερεις σας σκεφτομαστε....


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι κορίτσι μου, να είναι η ζωή σας από εδώ και πέρα ανέφελη! Να χαρείται τον έρωτά σας με τον αντρούλη σου και τα παιδάκια σας!

Όλη μου η θετική ενέργεια είναι μαζί σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέραααααααα!!!

ΒΓΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτέλους ήρθε σπίτι μας!!!

3 βδομάδες ακριβώς τελικά, από τις σπάνιες περιπτώσεις, συνήθως βγαίνουν στις 25 - 28 μέρες! η ανάρρωση του ήταν πολύ καλή και γρήγορη (καλά, κομμάτια είναι, εξαντλημένος, πολύ αδυνατισμένος - αν κ έχασε 4 κιλά μόνο, ενώ περιμέναμε 10 - 12)

θα ζοριστεί και αυτή τη βδομάδα που και τα πιτσιρίκια δεν έχουν παιδικό σταθμό.

Χθες που βγήκε από το δωμάτιο μετά από 20 μέρες στη "φυλακή" (δωμάτιο 2χ3 μέτρα, με κλειδαριές στα παράθυρα) και έκανε μία βόλτα στο διάδρομο, βγήκαν όλοι οι γιατροί και οι νοσοκόμες και χειροκροτούσαν.......... πολύ συγκίνηση λέμε.....

σήμερα ένας του είπε ότι είναι πολύ τυχερός που βγήκε από εκεί μέσα και είναι καλά...

πάω να απολάυσω family κατάσταση!!!

φιλάκια και καληνύχτα!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

καλησπέραααααααα!!!

ΒΓΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτέλους ήρθε σπίτι μας!!!

3 βδομάδες ακριβώς τελικά, από τις σπάνιες περιπτώσεις, συνήθως βγαίνουν στις 25 - 28 μέρες! η ανάρρωση του ήταν πολύ καλή και γρήγορη (καλά, κομμάτια είναι, εξαντλημένος, πολύ αδυνατισμένος - αν κ έχασε 4 κιλά μόνο, ενώ περιμέναμε 10 - 12)

θα ζοριστεί και αυτή τη βδομάδα που και τα πιτσιρίκια δεν έχουν παιδικό σταθμό.

Χθες που βγήκε από το δωμάτιο μετά από 20 μέρες στη "φυλακή" (δωμάτιο 2χ3 μέτρα, με κλειδαριές στα παράθυρα) και έκανε μία βόλτα στο διάδρομο, βγήκαν όλοι οι γιατροί και οι νοσοκόμες και χειροκροτούσαν.......... πολύ συγκίνηση λέμε.....

σήμερα ένας του είπε ότι είναι πολύ τυχερός που βγήκε από εκεί μέσα και είναι καλά...

πάω να απολάυσω family κατάσταση!!!

φιλάκια και καληνύχτα!!!

:P:p:p:p:p:p

Μπραβο!!!! Ολα καλα να σας πανε κοπέλα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...