Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια, οι αξονικές έδειξαν μείωση μόλις 10 % επιπλέον, σκατά δλδ

έχουμε 40 % ακόμα

αυτό που δε δείχνουν οι αξονικές, είναι αν πρόκειται για ενεργή νόσο ή απλά νεκρό ιστό, οπότε τη Δευτέρα (τελικά) pet scan

αν δείξει αυτό που πιστέυουν οι γιατροί (πολύ μικρό ποσοστό ενεργή νόσος κ βασικά νεκρός ιστός) τότε την Τετάρτη 11/7 μπαίνει για μεταμόσχευση (φφφφφφφφφφ)

αλλιώς, ξεκινάει ακτινοβολίες και μέσα Αυγούστου η μεταμόσχευση.

...

Μαράκι

Τί έγινε με το pet scan ???? Τί θα κάνετε τελικά ?????

Μακάρι κοπέλα μου να έχετε καλά νέα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι πάλι...

λοιπόν....

νόσος ενεργή 40 %

μέσα σε μία εβδομάδα ο όγκος μεγάλωσε άλλα δύο εκατοστά

αύριο μπαίνει για τη μεταμόσχευση

Η σωτηρία μας ή ο εφιάλτης μας!!!

Σας χρειάζομαι τώρα περισσότερο από ποτέ!!!

την αγάπη σας, τη σκέψη σας, τη θετική σας ενέργεια και τις προσευχές σας...

Είναι εδώ και όμως ήδη μου λείπει...

http://www.youtube.com/watch?v=PokMFTOLCak

πώς να ζω χωρίς εσένα, πες μ πώς................... πώς περνάει κ τούτη η μέρα πώς


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

μην αναρωτιεσαι πως.... κ μην σκεφτεσαι το αν....

σκεψου μονο οτι εισαστε ηδη πανω απο την μεση, αφου εφυγε το 60% θα φυγει το υπολοιπο.θυμησου οι γιατροι ειναι αισιοδοξοι κ σας ειχαν μιλησει για μορφη 100% ιασιμη.

κρατησου μην πεφτεις ειμαστε ολοι εδω,δεν μπορει να συμβει κατι διαφορετικο απο αυτο! κανενας μας δεν το θελει αλλα ουτε κ ο θεος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Μαριεβάκι !!!! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και η μεταμόσχευση να φέρει το ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ αποτέλεσμα!!! Οι ευχές και όλη η θετική μου ενέργεια μαζί σας κοριτσάρα μου! Η αλήθεια είναι ότι οι μεταμοσχεύσεις συνήθως πάνε καλά, οπότε ελπίζουμε και ευχόμαστε για το καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε νέα σου..!


Όλα θα πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου, σας εύχομαι σήμερα να είναι η τελευταία μέρα της ταλαιπωρίας σας κι από εδώ και στο εξής να ζήσετε μέχρι τα βαθιά γεράματα απροβλημάτιστοι, ευτυχισμένοι, ερωτευμένοι και ΥΓΙΕΙΣ. Η σκέψη μου είναι μαζί σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορεί να μην πιστεύω στις προσευχές προς... κάποιον, αλλά πιστεύω πολύ στην ενέργεια μεταξύ των ανθρώπων και στη δύναμη της σκέψης! Σου στέλνω λοιπόν όλη μου την αγάπη και τη θετική ενέργεια!!!!!!!!!

Όλα στο τέλος θα πάνε καλά.......!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...