Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

τα καταφέρατε και με ανεβάσατε!

ε, όχι λοιπόν, δεν με παίρνει από κάτω, δε θα το αφήσω να με ρίξει, θα ειμαι εδώ δυνατή, με χαμόγελο και αισιοδοξία και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρακι μου σημερα με εκανες να κλαψω απο χαρα κ απο λυπη...

αλλα βρηκα παρηγορια τελικα απο τα λογια της μαμας μου. ειναι ειναι απο χθες μεσα για τις χμθ, κ σημερα μου ειπε πως ξερει οτι κρεμεται απο μια κλωστη η ζωη της αλλα δεν σκοπευει να την αφησει να κοπει! μου ζητησε να ψαξω για το καλοκαιρι δωματια να κανει μπανια να χαρει τα εγγονια της.

αφου εκεινη που τραβαει τοσα πολλα εχει πιστη κ ελπιδα για το μελλον θα ΕΧΩ Κ ΕΓΩ!

Κ αφου ο αντρουλης σου πολεμησε κ κερδισε το 30% ΜΠΟΡΕΙ να παλεψει κ αλλο για το υπολοιπο 70%

Περιμενω με αγωνια.... μια μαχη κερδηθηκε παμε για να παρουμε κ τις αλλες μεχρι τελικης πτωσεως του καρκινου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ είναι που μας ανεβάζουν στα ουράνια και μετά ο ουρανός σε πλακώνει... οι γιατροί ήθελαν να έχει καθαρίσει τουλάχιστον το 70% ή και όλο

απλά κοπανάω το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί χτες αλλιώς μας τα έλεγαν και τώρα μας ισοπέδωσαν

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ

ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ

Μαρακι μου σημερα με εκανες να κλαψω απο χαρα κ απο λυπη...

αλλα βρηκα παρηγορια τελικα απο τα λογια της μαμας μου. ειναι ειναι απο χθες μεσα για τις χμθ, κ σημερα μου ειπε πως ξερει οτι κρεμεται απο μια κλωστη η ζωη της αλλα δεν σκοπευει να την αφησει να κοπει! μου ζητησε να ψαξω για το καλοκαιρι δωματια να κανει μπανια να χαρει τα εγγονια της.

αφου εκεινη που τραβαει τοσα πολλα εχει πιστη κ ελπιδα για το μελλον θα ΕΧΩ Κ ΕΓΩ!

Κ αφου ο αντρουλης σου πολεμησε κ κερδισε το 30% ΜΠΟΡΕΙ να παλεψει κ αλλο για το υπολοιπο 70%

Περιμενω με αγωνια.... μια μαχη κερδηθηκε παμε για να παρουμε κ τις αλλες μεχρι τελικης πτωσεως του καρκινου!!!!!!!

Θέλω να απαντήσω και στις δυο σας... Για όλους εμάς που η νόσος μας πήρε ένα αγαπημένο άτομο, που δεν μπόρεσε, δεν είχε την ευκαιρία, δεν πρόλαβε, να το παλέψει...

Η μαμά μου έφυγε στους 4 μήνες από τη διάγνωση, χωρίς να έχει καμία ουσιαστική ελπίδα ή ευκαιρία για αγώνα...

ΜΗΝ το βάζετε κάτω!!!! Όσο σας δίνουν (οι γιατροί) πιθανότητες, ή οι ίδιοι οι ασθενείς (my billy) τη δύναμη, παλέψτε το και νικήστε το, και για ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ και τους δικούς μας αγαπημένους που δεν μπόρεσαν...

ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ είμαστε μαζί σας με τη δύναμη της ψυχής και της αγάπης μας και την προσευχή μας!

ΝΙΚΗΣΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τα καταφέρατε και με ανεβάσατε!

ε, όχι λοιπόν, δεν με παίρνει από κάτω, δε θα το αφήσω να με ρίξει, θα ειμαι εδώ δυνατή, με χαμόγελο και αισιοδοξία και ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!

ΈΤΣΙ μπράβο Μαράκι !

Δύναμη κι αισιοδοξία ότι θα το νικήσετε χρειάζεται ! 30% θεωρώ κι εγώ ότι είναι μεγάλο ποσοστό, σας δείχνει ο οργανισμός πως είναι κάτι που ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ !

Ιατρικά δυστυχώς δεν γνωρίζω αλλά πρέπει να σας εξηγήσουν τί θα κάνετε από εδώ και πέρα ! Έχε εμπιστοσύνη στον γιατρό σας, αφού είναι από τους καλύτερους στο είδος ! Με το νέο σχήμα που ακολουθείτε θα πρέπει και τα αποτελέσματα να είναι "καλύτερα" σε μικρό βάθος χρόνου !;)

Link to comment
Share on other sites

πως εισαι κοριτσακι? ο αντρουλης σου πως το πηρε? κανενα αλλο νεο απο τους γιατρους?

η μαγνητικη της μαμας μου μας ειπαν οτι ειναι λιγο καλυτερη απο την προηγουμενη.

δεν μας ειπαν ποσοστα ομως....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα! πολύ πεσμένος ο σύζυγος και εγώ σήμερα με το ζόρι κρατάω τα δάκρυα μου.

Η νόσος είναι ακόμα πολύ ισχυρή και επιθετική, το πρώτο σχήμα δε μας πήγε καθόλου καλά και την Παρασκευή ξεκίνησε νέο, ελπίζουμε με καλύτερα αποτελέσματα. Τις πρώτες 20 μέρες από τις 2 προηγούμενες θεραπείες δεν ένιωθε τον όγκο στο στήθος του, μετά το νιωθε. Είπε ο γιατρός ότι κινητοποιείται και ισχυροποιείται ξανά η νόσος και όσες θεραπείες από το παλιό σχήμα να έκανε, δε θα κατάφερνε να το καταπολεμήσει. η νέα θεραπεία είναι 4ήμερη, με 24 ωρη έκχυση, που σημαίνει ότι για τέσσερα 24ωρα κάνε χμθ σερί. Πάλι άτυχος....

Ελπίζουν ότι θα καταπολεμήσει τουλάχιστον το 30%-40% ακόμα ώστε με το υπόλοιπο που θα απομείνει θα το καταπολεμήσουμε με ακτινοβολίες και μετά με αυτόλογη μεταμόσχευση

ΣΚΑΤΑ γενικά


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε κοριτσακι....Μην χανεις την πιστη σου..ευχομαι να πανε καλυτερα τα πραγματα τωρα με το νεο σχημα..αλλα μην χανετε ουτε εσυ ουτε ο αντρουλης σου την πιστη σας. Σε φιλω και σε σκεφτομαι...


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω. Σε παρακαλώ μην χάνετε την πιστη σας. Αυτη η νόσος εχει μορφες και μορφές και καποιες ειναι πιο ευκολα αντιμετωπίσιμες και καποιες ποιο δυσκολα αντιμετωπίσιμες αλλα το σημαντικότερο ειναι οτι ειναι αντιμετωπίσιμες ΟΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! πολύ πεσμένος ο σύζυγος και εγώ σήμερα με το ζόρι κρατάω τα δάκρυα μου.

Η νόσος είναι ακόμα πολύ ισχυρή και επιθετική, το πρώτο σχήμα δε μας πήγε καθόλου καλά και την Παρασκευή ξεκίνησε νέο, ελπίζουμε με καλύτερα αποτελέσματα. Τις πρώτες 20 μέρες από τις 2 προηγούμενες θεραπείες δεν ένιωθε τον όγκο στο στήθος του, μετά το νιωθε. Είπε ο γιατρός ότι κινητοποιείται και ισχυροποιείται ξανά η νόσος και όσες θεραπείες από το παλιό σχήμα να έκανε, δε θα κατάφερνε να το καταπολεμήσει. η νέα θεραπεία είναι 4ήμερη, με 24 ωρη έκχυση, που σημαίνει ότι για τέσσερα 24ωρα κάνε χμθ σερί. Πάλι άτυχος....

Ελπίζουν ότι θα καταπολεμήσει τουλάχιστον το 30%-40% ακόμα ώστε με το υπόλοιπο που θα απομείνει θα το καταπολεμήσουμε με ακτινοβολίες και μετά με αυτόλογη μεταμόσχευση

ΣΚΑΤΑ γενικά

Κοπέλα μου σε καταλαβαινω απολυτα. Σκεψου μονο ότι με τη θετικη σκεψη και το χαμόγελο έχετε να κερδισετε πολλά περισσότερα απ' ότι αν ειστε πεσμενοι και απαισιοδοξοι! Δυσκολος ο αγωνας και των 2 σας αλλά θα τα καταφερετε! Το κεφάλι ψηλά και δυναμη! προσευχομαστε όλοι....

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι συντομα, να γραφετε εδω http://www.onlymphoma.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=17&Itemid=10

πως νικησατε, και προχωρατε τη ζωη σας κανονικα:D


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην χάνετε την πίστη σας κοριτσάκι μου τώρα. Οπλιστήτε με όλη σας την δύναμη παλέψτε και σίγουρα στο τέλος θα βγείτε νικητές!

Έχετε και όλες εμας που προσευχόμαστε για σας συνέχεια.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου εύχομαι και πιστεύω η νέα θεραπεία να είναι δραστικότατη! Όλοι μας έχουμε μέρες που είμαστε πεσμένοι και χωρίς να αντιμετωπίζουμε κάτι ουσιώδες! Και πάλι με το κεφάλι ψηλά σηκωνόμαστε και δυνατοί αντιμετωπίζουμε κάθε δυσκολία γιατί το οφείλουμε στον εαυτό μας και στους γύρω μας που μας αγαπάνε, μας νοιάζονται και περιμένουν να "γατζωθούν" από το δικό μας χαμόγελο! Δυνατή λοιπόν, θα σκέφτεσαι ότι είναι ιάσιμο και πως τόσοι άνθρωποι που ουσιαστικά σας γνωρίζουν μόνο από εδώ σας νοιάζονται πραγματικά και προσεύχονται για εσας!

Link to comment
Share on other sites

μην λυγιζεις κοριτσακι μου στασου ψηλα να τον βοηθησεις κ αλλο. κλεισε την πορτα κ κλαψε για εσενα το εχεις αναγκη εξαλλου,αλλα οχι μπροστα του! να νιωσει μονο την αγαπη σου κ την αισιοδοξια σου οσο μπορεις δωσε του δυναμη. θα αντεξετε κ οι δυο!

κανε κ αλλο κουραγιο κ αλλη υπομονη αντλησε δυναμη απο την απεραντη αγαπη που του εχεις.

το ξερω οτι ειναι ουτοπικα αυτα που σου λεω κ οτι ηδη τα εφαρμοζεις στο επακρο αλλα ισως σε βοηθαει να καρτηθεις απο λογια αυτονοητα κ γνωστα, οπως βοηθαει κ εμενα.

την σκεψη μου κ τις προσευχες μου τις εχεις...

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ο πατέρας μου με "σκότωσε" λέγοντας μου ότι κάθε μέρα προσεύχεται να γινει καλά ο Αντώνης και να πάρει ο Θεός αυτόν.... πως είναι 59 ετών, μεγάλωσε + τακτοποίησε τα παιδιά του, και είδε και εγγόνια...

ενώ ο Αντώνης είναι νέος με μωρά παιδιά, έχει πολλά να ζήσει ακόμα...


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...