Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Σκατά νέα...:-(

πώς είναι δυνατόν? τελικά έχει καθαρίσει μόνο το 30% και το υπόλοιπο είναι ενεργή νόσος?

γιατί παίζουν με την αγωνία μας και τον πόνο μας? πώς είναι δυνατόν χτες να μας λένε ότι έχει καθαρίσει και σήμερα να μας τσακίζουν έτσι....

δεν ξέρω τι να πω πια, δεν ξέρω τι να σκεφτώ, πώς να αντιδράσω, πόσο να κλάψω πια?

με τι καρδιά να συνεχίζω να ελπίζω, πόσο ακόμα να σφίγγω τα δόντια, πώς να σηκώσω το κεφάλι, πόσο ακόμα θα αντέχω με τι θηλιά στο λαιμό και την σκιά του θανάτου έτοιμη να με πλακώσει?

πόσοι ακόμη εφιάλτες, πόσες άγρυπνες νύχτες, πόσα δάκρυα να καταπιώ που σαν θάλασσα απειλούν να με πνίξουν?

ΓΙΑΤΙ????????


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Σκατά νέα...:-(

πώς είναι δυνατόν? τελικά έχει καθαρίσει μόνο το 30% και το υπόλοιπο είναι ενεργή νόσος?

γιατί παίζουν με την αγωνία μας και τον πόνο μας? πώς είναι δυνατόν χτες να μας λένε ότι έχει καθαρίσει και σήμερα να μας τσακίζουν έτσι....

δεν ξέρω τι να πω πια, δεν ξέρω τι να σκεφτώ, πώς να αντιδράσω, πόσο να κλάψω πια?

με τι καρδιά να συνεχίζω να ελπίζω, πόσο ακόμα να σφίγγω τα δόντια, πώς να σηκώσω το κεφάλι, πόσο ακόμα θα αντέχω με τι θηλιά στο λαιμό και την σκιά του θανάτου έτοιμη να με πλακώσει?

πόσοι ακόμη εφιάλτες, πόσες άγρυπνες νύχτες, πόσα δάκρυα να καταπιώ που σαν θάλασσα απειλούν να με πνίξουν?

ΓΙΑΤΙ????????

:(:(:(:(

Τι να πω τώρα? Φτωχά, πολύ φτωχά τα λόγια...με την καρδιά σου τη δυνατή, να συνεχίσεις να ελπίζεις κορίτσι μου, ναι να σηκώσεις το κεφάλι, να αντέξεις, να σφίξεις τα δόντια, ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. Είναι μία μάχη συνεχής που δεν πρέπει να το βάζεις κάτω, όχι, δεν πρέπει, πίστεψέ το θα βγείτε ΝΙΚΗΤΕΣ. Θέλει δύναμη πολύ, το ξέρω, αλλά πρέπει...και όταν λυγίζεις εδώ είμαστε..πολλές.. δε σε ξέρουμε προσωπικά αλλά νοιαζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Marieva να σου θυμισω οτι μιλάμε για καρκίνο. καθάρισε 30%? αυτό ειναι επιτυχία κοριτσάκι μου. Σημαίνει οτι καθαρίζει... ό,τι και να ναι καθαρίζει πάντως. και με μέθοδο που τελικά δεν ήταν και τόσο αποτελεσματική? μην το συζητάς καρδιά μου είναι μεγάλο παράθυρο ελπίδας το 30%. Μην απελπίζεσαι σε παρακαλώ.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ είναι που μας ανεβάζουν στα ουράνια και μετά ο ουρανός σε πλακώνει... οι γιατροί ήθελαν να έχει καθαρίσει τουλάχιστον το 70% ή και όλο

απλά κοπανάω το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί χτες αλλιώς μας τα έλεγαν και τώρα μας ισοπέδωσαν

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ

ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν εχεις κουρασει κανεναν.Αυτο ούτε να το σκέφτεσαι ούτε να το ξαναπεις! Εισαι πολύ δυνατη, όλα θα πάνε καλά.Το καλό είναι ότι υπάρχει μείωση...Το 30%ειναι καλό ποσοστό. Το κεφάλι ψηλά...Ειμαστε κοντά σου εστω κι από μακρια..Ακομη και αν δε σε εχουμε δει ποτε...Ακομη κι αν δε γνωριζομαστε, ειμαστε διπλα σου και προσευχομάστε όλοι για σας. Ο αντρας σου ειναι πολύ τυχερός που σε έχει κι είσαι πραγματικά αξιέπαινη για όλα! Εχε πίστη στο Θεό κι όλα θα πάνε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα μεγάλο βήμα βρε Μαράκι το 30... Σημαίνει πως ο οργανισμος ανταποκρίνεται! Και συμφωνώ με τη γάτα! Κάθισέ τους κάτω!

Και συνέχισε να μας πρήζεις :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...