Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσα δάκρυα πόσος πόνος

Πόση θλίψη πόση πίκρα

πόσα δάκρυα πόσοι λυγμοί

πόσα τάματα πόσες προσευχές

BAD, REALLY BAD NEWS

ΌΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ - η νόσος έιναι ενεργή στο μεσοθωράκιο έδειξε το pet scan-

αλλά έχουμε νέςο χειρουργείο γιατί κάτι βλέπουν σε λαιμό, γλώσσα και αμυγδαλές...

πιθανόν να είναι φλεγμονή

πιθανόν να είναι ΝΕΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΣ

θα πεθάνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Θεέ μου, σε παρακαλώ ΜΗΝ μου δώσεις όσα μπορώ να αντέξω


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσι μου δεν ξέρω τι να σου πω...

Παρακολουθώ την πορεία σας όλο αυτό το διάστημα και πραγματικά θαύμασα κι εσένα και τον άντρα σου για το κουράγιο και την αγωνιστικότητα που δείχνετε.

Τα σημερινά σας νέα είναι η αλήθεια ότι με ξάφνιασαν αρνητικά αλλά θα σου έλεγα να μην απογοητεύεσαι. Μπορεί να είναι μία απλή φλεγμωνή, αποτέλεσμα κάποιας ίωσης και με την κατάλληλη αγωγή να υποχωρήσει.

Μην χάνεις το κουράγιο σου και πάρε δύναμη από τα παιδάκια σας που σας θέλουν και τους δύο δίπλα τους!

Έχεις όλη μου την θετική σκέψη και ενέργεια και μία πολύ πολύ μεγάλη αγκαλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...