Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

κοριτσακι δεν έχεις και άδικο...εδώ εχουμε αρχισει να βλεπουμε εφιαλτες με αυτά που γίνονται εμεις που δεν περασαμε τετοια μπορα...ηρεμία και ψυχραιμια...μιλα μας όσο περισσοτερο μπορεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mαρακι,περνας δυσκολες μερες....

και ειναι λογικο να νιωθεις ετσι.

Αν θελεις ακουσε με και κανε ευχελαιο

στο σπιτι σας.......να πεις και στον πατερ να σου διαβασει μια ευχη....

θα δεις ποσο πολυ θα ηρεμησεις μετα.

φιλια καλη μου...και δυναμη!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Μαρία,

Είναι φυσικό... είσαι πολύ στρεσαρισμένη για μεγάλο χρονικό διάστημα..ε, όλο αυτό κάπου θα ξεσπάσει, δεν γίνεται διαφορετικά...

Κάνε υπομονή κοπέλα μου. Κι αν δεις ότι η φάση επιμένει, ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό. Χρειάζεσαι ηρεμία και χαλάρωση...

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο, κοπέλα μου, λογικό είναι με όλα όσα περνάς και την προσπάθεια που κανεις να στηρίζεις τον αντρούλη σου ψυχολογικά, να έχεις αυτά τα ξεσπάσματα αγχους...

Κατά τη γνώμη μου οι φίλοι και η κουβέντα θα σου κάνουν καλό, όπως επίσης και η προσευχή (εμένα με βοηθάει πολύ σε δυσκολές καταστάσεις), αλλά και η συζήτηση με τον πνευματικό σου, αν έχεις...

Αν αισθάνεσαι ότι θα σου κάνει καλό να απευθυνθείς οπως λες σε κάποιον ψυχολόγο, φυσικά να το κάνεις. Δυστυχώς είναι βαρύ το φορτίο που κουβαλάς αυτόν τον καιρό και είναι πολύ σημαντικό να είσαι ήρεμη και για σένα και για την οικογένεια σου.


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα!!!

την Πέμπτη κάναμε την 6η χμθ.....

τις τελευταέις 2 φορές δεν έχει παρενέργειες, μόνο που κουράζεται πιο έυκολα. Κατά τα άλλα, το ξεχνάμε το πρόβλημα μας. Βόλτες, φίλοι, γέλια κια χαρές.... έχει πάρει και 6,5 κιλά τον τελευταίο ενάμιση μήνα κάτι που είναι πολύ καλό. Εχει επανέλθει το χρώμα στο πρόσωπο του, δε φαίνεται άρρωστος. Αν δεν ξέρεις, δεν καταλαβαίνεις ότι έχει αυτό που έχει. Και τα μαλλάκια του στη θέση τους!!!

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!

Αχες Οκτώβρη θα κάνει εξετάσεις για να δούμε αν σταματαμε στις χμθ ή πρέπει να συνεχίσει. Είδομεν!

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση σας!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρια ο συζυγος αυτο το καιρο δε δουλευει εεεεε?

αντε ρε κοριτσι να τελειωσετε!

όχι δε δουλεύει!

δουλειά από μέσα Φλεβάρη , λογικά!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!

την Πέμπτη κάναμε την 6η χμθ.....

τις τελευταέις 2 φορές δεν έχει παρενέργειες, μόνο που κουράζεται πιο έυκολα. Κατά τα άλλα, το ξεχνάμε το πρόβλημα μας. Βόλτες, φίλοι, γέλια κια χαρές.... έχει πάρει και 6,5 κιλά τον τελευταίο ενάμιση μήνα κάτι που είναι πολύ καλό. Εχει επανέλθει το χρώμα στο πρόσωπο του, δε φαίνεται άρρωστος. Αν δεν ξέρεις, δεν καταλαβαίνεις ότι έχει αυτό που έχει. Και τα μαλλάκια του στη θέση τους!!!

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!

Αχες Οκτώβρη θα κάνει εξετάσεις για να δούμε αν σταματαμε στις χμθ ή πρέπει να συνεχίσει. Είδομεν!

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση σας!

αντε αγαπη μου αντε να πανε ολλα καλα σμουτσσσσσσσσσσ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


MARIAEVA εύχομαι να πάρετε ευχάριστα νέα από τις εξετάσεις........

Ευχάριστο που πήρε τα κιλάκια!!!!

Είμαι σίγουρη πως στο τέλος θα είναι ο νικητής!!!!

Αν μου επιτρέπετε θα ήθελα σήμερα να βάλετε στην προσευχή σας τους 2 παππούδες του γιου μου που μπαίνουν χειρουργείο αύριο και μεθαύριο!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια, την Κυριακή - μάλλον - πάω Τήνο!

στείλτε μου πμ να θέλετε να γρ'αψω ονόματα στα υπέρ υγείας ή να ανάψω κεράκια για τις οικογένειες σας!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
κοριτσάκια, την Κυριακή - μάλλον - πάω Τήνο!

στείλτε μου πμ να θέλετε να γρ'αψω ονόματα στα υπέρ υγείας ή να ανάψω κεράκια για τις οικογένειες σας!

πολυ καλα τα νεα σας! αισιο τελος! ευχομαι να ειναι η τελευταια σας ταλαιπωρια!

εισαι εξαιρετικη συζηγος.... μπραβο!πολυ τυχερος ο αντρας σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...