Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Mου φαίνεται εντελώς απίστευτο, σε διάβαζα τόσο καιρό, έμπαινα κάθε φορά με την ελπίδα, διάβαζα τα ευχάριστα και τα δυσάρεστα και έλεγα δεν μπορεί με τόσο μεγάλο αγώνα που δώσατε να μη βγείτε νικητές. Λυπάμαι αφάνταστα, σημερα διάβασα τα δυσάρεστα νέα και συγκλονίστηκα......Όσες λέξεις και να σου πούμε, τι να πω, δεν έχω λόγια....Καλό Παράδεισο κορίτσι μου, κουράγιο και δύναμη για τα μικρά αντράκια σου. Σε θαύμαζα για την δύναμή σου καθόλη την διάρκεια του αγώνα σου, είσαι υπέροχος άνθρωπος και πολυ τυχερός και ο σύντροφός σου και τα παιδάκια σου. Σφίξε την καρδιά σου κορίτσι μου.....είσαι παλικάρι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Συλλυπητήτρια κιαπό μένα που παρακολουθώ το Γολγοθά σας σχεδόν απ'την αρχή, αλλά πρώτη φορά γράφω. Προσευχήθηκα από βάθους καρδίας ο γλυκύς Χριστός που πέθανε για όλους μας πάνω στο σταυρό και πόνεσε και υπέφερε όσο κανένας για να σωθούμε εγώ κιεσύ, να σε παρηγορήσει και γρήγορα να γεμίσει την καρδιά σου με ειρήνη και χαρά και δύναμη να συνεχίσεις το δύσκολο αυτό δρόμο της ζωής και να μεγαλώσεις τα παιδάκια που σου χάρισε.

Να σου χαρίσω ένα όμορφο χωρίο μέσα απ'την Αγία Γραφή και εύχομαι να γίνει όπως ακριβώς το γράφει:

"Ο Κύριος να σου επακούσει εν ημέρα θλίψεως. Το όνομα του Θεού να σε υπερασπίσει και να σου εξαποστείλη βοήθειαν εκ του αγιαστηρίου και εκ της Σιών να σε υποστηρίξη! Ο Κύριος να παρηγορήσει την καρδία σου". ψαλμός 20


Τα πάντα είναι δυνατά σ'αυτόν που πιστεύει

r7Bsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα λόγια είναι φτωχά, να αναπαυτεί η ψυχούλα του.

Κουράγιο και δύναμη σε σένα που αντιμετώπισες όλο αυτό το γολγοθά παληκαρίσια.

Σίγουρα δεν μπορούμε να αντιληφθούμε τον πόνο σου αλλά τα αγόρια σου καθημερινά θα σε βοηθάνε...δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω, κουράγιο.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να διαβασω τα νεα σου με την ελπιδα οτι θα πηγαιναν ολα καλα...Δεν ξερω τι να σου πω για να απαλυνω τον πονο σου,εδωσε μεγαλο αγωνα και συ σταθηκες διπλα του βραχος!Σκεψου οτι εκει που ειναι,ειναι ηρεμος,γαληνιος,και απαλλαγμενος απο την ασθενεια που τοσο τον κουρασε...Ειμαι σιγουρος οτι ειναι καπου εκει κοντα σας και σας βλεπει και προσευχεται για εσας και θελει να σας βλεπει καλα και δυνατους!

Παρε κουραγιο και στασου παλι ορθια για τα δυο σας αγγελουδια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλό μου κορίτσι, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σας. Εύχομαι καλό παράδεισο στον άντρα σου κι είμαι σίγουρη πως είναι ήδη εκεί. Ο Θεός να τον αναπαύει και να δίνει κουράγιο και δύναμη σε εσένα, που τη χρειάζεσαι περισσότερο από όλους.

Μέσα στον πόνο μας, πάντα ψάχνουμε για μια παρηγοριά, από κάπου να πιαστούμε για να μην πάρουμε το δρόμο του μυαλού που δεν έχει γυρισμό. Να σκέφτεσαι λοιπόν πως ήταν όρθιος και κοντά σας μέχρι το τέλος κι ότι εσύ έκανες ό,τι περνούσε από το χέρι σου για να τον στηρίξεις και να του συμπαρασταθείς. Το μεγαλύτερο δηλητήριο δεν είναι ο θάνατος, αλλά οι τύψεις. Είναι μεγάλη ανακούφιση, μέσα στο πένθος σου, να κοιτάζεις πίσω και να μη μετανιώνεις για τίποτα.

Κράτα μόνο τα καλά που έζησες με τον άνθρωπό σου, πάρε αγκαλιά τα παιδιά σου και προχώρα. Μη φοβάσαι, θα τα καταφέρεις. Δεν είσαι μόνη.

Αν ήσουν αδελφή μου, θα σου ελεγα φέρε μου τα παιδιά για μια βδομάδα και πάνε κάπου μόνη σου να κλάψεις, να ξεσπάσεις. Μην καταπνίγεις τον πόνο σου για να μη βαραίνεις τους άλλους. Είναι λάθος που το έκανα και το μετάνιωσα και δεν ξέρω πότε θα σταματήσω να το πληρώνω.

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι τοσο πολυ που αλλος ενας αγωνιστης εφυγε απο την κ@λοαρρωστια....

Καλο κουραγιο κ καλη δυναμη ρε κοριτσι μου. οτι κ να πω ειναι λιγο

Θερμα συλληπητηρια.


-

Link to comment
Share on other sites

MariaEva μου,

Τα πραγματικα και θερμα μου συλλυπητήρια για τον χαμό σας.... ΤΊ να σου γράψω πραγματικα που θα μπορούσε να σου απαλύνει τον πόνο ;;;; Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν λογια που να σε βοηθήσουν... Κρίμα για αυτο το παλικάρι που πάλεψε δυο χρονια χωρίς αντίκρυσμα κρίμα για εσένα που δίπλα του στάθηκε σ΄ βράχος, που τωρα μένεις μονη με τα αντρακια σας τα δυο... Κρίμα για τα παιδια σας που δεν θα τον έχουν κοντα τους στο πλάι τους... Νιώθω λύπη θυμο εγω Η ΞΕΝΗ...

Εύχομαι ο Θεος να σου δίνει δύναμη να συνεχίσεις μονη αυτο που με τόσα όνειρα και ΑΓΑΠΗ ξεκινήσατε μαζι !!!!

Λένε ότι ο χρόνος είναι γιατρός....

Καλο ταξιδι στον άνθρωπο που αγαπησες και πιστεψες όσο κανέναν ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λυπαμαι πολυ...διαβαζα συνεχεια αλλα δεν ειχα δυναμη να γραψω..καλο παραδεισο στον συζυγο σου και καλη δυναμη σε σενα..

να εισαι γερη κοπελα μου να μεγαλωσεις τα παιδακια σου!


τα κοριτσια μου... σας λατρευω!

13/2/2006!

19/5/2013!

Link to comment
Share on other sites

MARIAEVA, μπορώ ίσως πολύ ελάχιστα, να καταλάβω πώς αισθάνεσαι ... εμείς είμαστε εδώ... για ό,τι θελεις να μοιραστείς .... ο Θεός να σε έχει καλά εσένα και τα παιδάκια σου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χωράει ο νους μου, έχω συγκλονιστεί από όταν το έμαθα και δεν περνάει μέρα να μη σε σκέφτομαι Μαρία μου! Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του άντρα σου και να σου δίνει δύναμη να στηρίξεις τα αγγελούδια σας!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου, συνέχεια σε σκέφτομαι και ειλικρινά σε συμπονάω αφάνταστα πολύ. Μακάρι να μπορούσα να σου συμπαρασταθώ και από κοντά. Ελπίζω να έχεις καλούς ανθρώπους δίπλα σου να σε στηρίζουν.

Σκέφτομαι τον πόνο σου και τρελαίνομαι, να παίρνεις δύναμη από τα αγγελούδια σου.

Ο χρόνος θα γιατρέψει κάπως τις πληγές σου.

Η σκέψη μου είναι κοντά σου, εάν χρειαστείς κάτι να μην διστάσεις!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα οπως κανω καθε φορα τον τελευταιο καιρο να διαβασω τα νεα σου,κι εχω ,μεινει αφωνη!

οτι και αν πω ειναι λιγο,δεν εχω λογια.Παντα ηλπιζα οτι θα ερχοταν η μερα που θα διαβαζα οτι τα νεα σας θα ηταν πραγματικα πολύ ευχαριστα..

τα συλληπητηρια μου,και κουραγιο,πολυ κουραγιο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...