Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/9/2024 at 11:17 ΜΜ, Butterfly 92 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου.. εγώ έχω αντίσταση στην ινσουλίνη και πολυκυστικες.  Ο ενδοκρινολογος με βοήθησε πάρα πολύ κ έπιασα φυσιολογικά την μπέμπα.  Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις βοηθάνε πολύ τα glucophage. Αλλά κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Πιστεύω πως ο ενδοκρινολογος είναι από τους σημαντικοτερους βοηθούς σε εμάς.  Θα σε βοηθήσει πολύ.

      Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Σου έδωσε κάποια διατροφη; Σου σύστησε να περιορίσεις κατι; Εχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες με ενδοκρινολογο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

@elena93μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά . Χαίρομαι που διαβάζω μήνυμα σου μετά από καιρό . Πώς είναι το μικρουλι σου; Κράτα μας ενήμερες για το αποτέλεσμα και ναι,  γίνεται να μείνεις έγκυος τόσο γρήγορα..μου το έχει πει και ο γιατρός μου .

@Lakyμου πώς είναι ο μικρός;; Υπομονή..είναι δύσκολο όταν είναι άρρωστα τόσο μικρούλια γιατί δεν ξέρεις και τι νιώθουν και τι ακριβώς να κάνεις . Κι εμένα μετά από  3 μέρες πυρετού μου έχει πει να τον βλέπει και να κοιτάω αν είναι καλή η διάθεση του, αν είναι ληθαργικος , να τρώει καλά και να είναι ενυδατωμενος . Έχω ακούσει κι άλλα 2 παιδάκια που είχαν πυρετό αυτές τις μέρες χωρίς κάποιο άλλο εμφανές σύμπτωμα..μήπως κυκλοφορεί κάτι, δεν ξέρω . 

@Anastasiade ο ύπνος του δικού μου συνεχώς αλλάζει και αυτές  τις μέρες είναι χάλια...κοιμάται πολύ δύσκολα μέσα στη μέρα με πολύ γκρίνια και πολύ ελαφριά για 45λ-1 ωρα το πολύ το μεσημέρι και 20-30 λεπτά το πρωί .Τη νύχτα ξυπνάει επίσης 2-3 φορές...οπότε συμπάσχω . Εύχομαι να στρώσουν σιγά σιγα 😘

 

 

 

 

Θα γίνεις κι εσύ ξανά μανουλαα @Blue Velvet μου ...Ήταν μέχρι να γίνει η αρχή!! Μακάρι να μείνεις..κι εσύ να μας το πεις..θα χαρώ πολύ(για κάποιο λόγο έκανα παράθεση το σχόλιο της Αναστασίας αντί για το δικό σου και δεν ξέρω πως να το βγάλω..τελείως άσχετη 😜♥️♥️

Καλημέρα 🥰 δεν ξέρω τι γίνεται με τον ύπνο,  εμένα εδώ και μήνες δεν κοιμάται ούτε με τον θηλασμό.. μόνο αγκαλιά και ατελείωτο κούνημα .. πολύ δύσκολα αποκοιμαται ακόμα και αν νυσταζει.. και το βράδυ άστα.. κάθε τρεις και λίγο ξεβολευεται μάλλον και ξυπνάει.. τα χω παίξει.. 😅❤️ 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια ! Αχχχ όλες τα ίδια περνάμε ! Και έμενα δυσκολεύεται πολύ να κοιμηθεί παρόλο που νυστάζει . Τη μέρα κάνει με το ζόρι 3 μισάωρους ύπνους μετά από άπειρο κούνημα και γκρινια και το βράδυ κοιμάται κανένα 10ωρο με το ζόρι . Έχω διαβάσει ότι πρέπει να κοιμούνται περισσότερο τη μέρα σε αυτή την ηλικία αλλά τι να κάνω . Σήμερα ο γλυκούλης μου ξύπνησε στις 7 το πρωί με γκρίνια και μούγκριζε και του έδωσα ντεπόν να κοιμηθεί πάλι , έβγαλε τα δυο πάνω δόντια σε 3 μέρες. Υπομονή ! Το Σάββατο φοβάμαι που είναι η βάφτιση αν θα κλαίει απαρηγόρητα . @Laky μου πως είναι ο μπεμπακος σου σήμερα ; Λογικά θα αρχίσει να συνέρχεται η ψυχούλα μου 💙

  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

@elena93μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά . Χαίρομαι που διαβάζω μήνυμα σου μετά από καιρό . Πώς είναι το μικρουλι σου; Κράτα μας ενήμερες για το αποτέλεσμα και ναι,  γίνεται να μείνεις έγκυος τόσο γρήγορα..μου το έχει πει και ο γιατρός μου .

@Lakyμου πώς είναι ο μικρός;; Υπομονή..είναι δύσκολο όταν είναι άρρωστα τόσο μικρούλια γιατί δεν ξέρεις και τι νιώθουν και τι ακριβώς να κάνεις . Κι εμένα μετά από  3 μέρες πυρετού μου έχει πει να τον βλέπει και να κοιτάω αν είναι καλή η διάθεση του, αν είναι ληθαργικος , να τρώει καλά και να είναι ενυδατωμενος . Έχω ακούσει κι άλλα 2 παιδάκια που είχαν πυρετό αυτές τις μέρες χωρίς κάποιο άλλο εμφανές σύμπτωμα..μήπως κυκλοφορεί κάτι, δεν ξέρω . 

@Anastasiade ο ύπνος του δικού μου συνεχώς αλλάζει και αυτές  τις μέρες είναι χάλια...κοιμάται πολύ δύσκολα μέσα στη μέρα με πολύ γκρίνια και πολύ ελαφριά για 45λ-1 ωρα το πολύ το μεσημέρι και 20-30 λεπτά το πρωί .Τη νύχτα ξυπνάει επίσης 2-3 φορές...οπότε συμπάσχω . Εύχομαι να στρώσουν σιγά σιγα 😘

 

 

 

 

Θα γίνεις κι εσύ ξανά μανουλαα @Blue Velvet μου ...Ήταν μέχρι να γίνει η αρχή!! Μακάρι να μείνεις..κι εσύ να μας το πεις..θα χαρώ πολύ(για κάποιο λόγο έκανα παράθεση το σχόλιο της Αναστασίας αντί για το δικό σου και δεν ξέρω πως να το βγάλω..τελείως άσχετη 😜♥️♥️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️ Μακάρι του χρόνου τέτοια μέρα να είμαι έγκυος ξανά! Εύχομαι σε όλες μας να είμαστε υγιείς,να έχουμε γερά μπεμπακια και να αποκτήσουμε κ άλλα όσες το επιθυμούμε ❤️

  • Ευχή 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, elena93 said:

Ναι αγχωνομαι για το αποτελεσμα🫣 αλλα γινεται να μεινεις τοσο γρηγορα εγκυος; Ειχα και με την μπεμπα καφε υγρα στην αρχη γι'αυτο και υποψιαζομαι

Μια χαρά γίνεται. Εγώ με τον αδερφό μου έχουμε ακριβώς έναν χρόνο διάφορα ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Δε προλαβαίνω να μπω. Το μωρό χάλια. Εχθές μέχρι το μεσημέρι ήμασταν Άγιο Λουκά. Έφτανε 39. Τα πάντα από εξετάσεις και τελικά είναι απλά μια ίωση σαν γαστρεντερίτιδα γιατί κάνει και διάρροιες. Ευτυχώς όχι πολλές. Φύγαμε το μεσημέρι από εκεί και στη 1 τη νύχτα τον ξαναπήγα γιατί ακούγονται τα έντερα του και ουρλιάζει. Φύγαμε από εκεί 4 το ξημέρωμα. Τελικά τίποτα δε γίνεται. Υπομονή. Απλά έπεσε το ζάχαρο του απ' την αφαγια. Αν και σήμερα δε φάει τίποτα απολύτως θα κάνουμε εισαγωγή. Μέχρι εχθές έπινε λίγο γάλα. Από εχθές το μεσημέρι είναι μόνο με νερό. Θα δω πως θα πάει σήμερα κι αν είναι αύριο το πρωί θα τον βάλω μέσα. Μην αφήνετε να φιλάνε το μωρό σας και όλοι να πλένετε πολύ καλά τα χέρια σας πριν τα πιασετε!!!!!!

Επίσης με τον αδελφό μου έχω 11 μήνες διαφορά!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 6
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Laky είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Δε προλαβαίνω να μπω. Το μωρό χάλια. Εχθές μέχρι το μεσημέρι ήμασταν Άγιο Λουκά. Έφτανε 39. Τα πάντα από εξετάσεις και τελικά είναι απλά μια ίωση σαν γαστρεντερίτιδα γιατί κάνει και διάρροιες. Ευτυχώς όχι πολλές. Φύγαμε το μεσημέρι από εκεί και στη 1 τη νύχτα τον ξαναπήγα γιατί ακούγονται τα έντερα του και ουρλιάζει. Φύγαμε από εκεί 4 το ξημέρωμα. Τελικά τίποτα δε γίνεται. Υπομονή. Απλά έπεσε το ζάχαρο του απ' την αφαγια. Αν και σήμερα δε φάει τίποτα απολύτως θα κάνουμε εισαγωγή. Μέχρι εχθές έπινε λίγο γάλα. Από εχθές το μεσημέρι είναι μόνο με νερό. Θα δω πως θα πάει σήμερα κι αν είναι αύριο το πρωί θα τον βάλω μέσα. Μην αφήνετε να φιλάνε το μωρό σας και όλοι να πλένετε πολύ καλά τα χέρια σας πριν τα πιασετε!!!!!!

Επίσης με τον αδελφό μου έχω 11 μήνες διαφορά!

Περαστικά κορίτσι κ κουράγιο. Γιαυτο φωνάζω εγώ με τον καθενα που έρχεται κ το πιάνει. Έρχονται κ άσχετοι εκεί π καθόμαστε σε μαγαζία ή πάμε για ψωνια κ θελουν να το πιάσουν το μωρό. Δλδ τι θα πάθουν αν δεν πιάσουν το μωράκι. Δεν καταλαβαίνω ώρες ώρες. Πως έχουν μάθει έτσι. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laky είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Δε προλαβαίνω να μπω. Το μωρό χάλια. Εχθές μέχρι το μεσημέρι ήμασταν Άγιο Λουκά. Έφτανε 39. Τα πάντα από εξετάσεις και τελικά είναι απλά μια ίωση σαν γαστρεντερίτιδα γιατί κάνει και διάρροιες. Ευτυχώς όχι πολλές. Φύγαμε το μεσημέρι από εκεί και στη 1 τη νύχτα τον ξαναπήγα γιατί ακούγονται τα έντερα του και ουρλιάζει. Φύγαμε από εκεί 4 το ξημέρωμα. Τελικά τίποτα δε γίνεται. Υπομονή. Απλά έπεσε το ζάχαρο του απ' την αφαγια. Αν και σήμερα δε φάει τίποτα απολύτως θα κάνουμε εισαγωγή. Μέχρι εχθές έπινε λίγο γάλα. Από εχθές το μεσημέρι είναι μόνο με νερό. Θα δω πως θα πάει σήμερα κι αν είναι αύριο το πρωί θα τον βάλω μέσα. Μην αφήνετε να φιλάνε το μωρό σας και όλοι να πλένετε πολύ καλά τα χέρια σας πριν τα πιασετε!!!!!!

Επίσης με τον αδελφό μου έχω 11 μήνες διαφορά!

Εύχομαι γρήγορα να το ξεπεράσετε και να μην ταλαιπωρείται άλλο ο μπέμπης ! Υπομονή ! 😞

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laky είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Δε προλαβαίνω να μπω. Το μωρό χάλια. Εχθές μέχρι το μεσημέρι ήμασταν Άγιο Λουκά. Έφτανε 39. Τα πάντα από εξετάσεις και τελικά είναι απλά μια ίωση σαν γαστρεντερίτιδα γιατί κάνει και διάρροιες. Ευτυχώς όχι πολλές. Φύγαμε το μεσημέρι από εκεί και στη 1 τη νύχτα τον ξαναπήγα γιατί ακούγονται τα έντερα του και ουρλιάζει. Φύγαμε από εκεί 4 το ξημέρωμα. Τελικά τίποτα δε γίνεται. Υπομονή. Απλά έπεσε το ζάχαρο του απ' την αφαγια. Αν και σήμερα δε φάει τίποτα απολύτως θα κάνουμε εισαγωγή. Μέχρι εχθές έπινε λίγο γάλα. Από εχθές το μεσημέρι είναι μόνο με νερό. Θα δω πως θα πάει σήμερα κι αν είναι αύριο το πρωί θα τον βάλω μέσα. Μην αφήνετε να φιλάνε το μωρό σας και όλοι να πλένετε πολύ καλά τα χέρια σας πριν τα πιασετε!!!!!!

Επίσης με τον αδελφό μου έχω 11 μήνες διαφορά!

Περαστικά σας. Το γάλα στην διάρροια επιδεινώνει την κατάσταση δημιουργεί αέρια Κ πόνους . Μπορείς να δώσεις ριζαλευρο αν έχετε δοκιμάσει ρύζι φυσικά ή να βράσεις ρυζακι Κ να δίνεις κουταλάκι κουταλάκι το ζουμακι μόνο. Έτσι θα στρώσει λιγο το στομάχι του . Αν βέβαια τα έχεις εισάγει σαν τροφή όσο ήταν καλά . Αλλιώς αν συνεχίσει διάρροιες Κ πυρετό θα πρέπει να βάλετε όρο γιατί αφηδατωνονται εύκολα τόσο μωρά Κ δεν τα περνεις χαμπάρι. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa είπε:

Περαστικά σας. Το γάλα στην διάρροια επιδεινώνει την κατάσταση δημιουργεί αέρια Κ πόνους . Μπορείς να δώσεις ριζαλευρο αν έχετε δοκιμάσει ρύζι φυσικά ή να βράσεις ρυζακι Κ να δίνεις κουταλάκι κουταλάκι το ζουμακι μόνο. Έτσι θα στρώσει λιγο το στομάχι του . Αν βέβαια τα έχεις εισάγει σαν τροφή όσο ήταν καλά . Αλλιώς αν συνεχίσει διάρροιες Κ πυρετό θα πρέπει να βάλετε όρο γιατί αφηδατωνονται εύκολα τόσο μωρά Κ δεν τα περνεις χαμπάρι. 

Το θέμα είναι ότι δεν άνοιγε το στόμα για τίποτα. Οπότε απ' το τίποτα έστω και με το γάλα αποφύγαμε την αφυδάτωση μέχρι τώρα. Τώρα βράζω κότα με ρύζι να βάλω στη σύριγγα. Η γιαγιά είπε με το ζόρι έστω και δύο κουταλιές. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Laky είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Δε προλαβαίνω να μπω. Το μωρό χάλια. Εχθές μέχρι το μεσημέρι ήμασταν Άγιο Λουκά. Έφτανε 39. Τα πάντα από εξετάσεις και τελικά είναι απλά μια ίωση σαν γαστρεντερίτιδα γιατί κάνει και διάρροιες. Ευτυχώς όχι πολλές. Φύγαμε το μεσημέρι από εκεί και στη 1 τη νύχτα τον ξαναπήγα γιατί ακούγονται τα έντερα του και ουρλιάζει. Φύγαμε από εκεί 4 το ξημέρωμα. Τελικά τίποτα δε γίνεται. Υπομονή. Απλά έπεσε το ζάχαρο του απ' την αφαγια. Αν και σήμερα δε φάει τίποτα απολύτως θα κάνουμε εισαγωγή. Μέχρι εχθές έπινε λίγο γάλα. Από εχθές το μεσημέρι είναι μόνο με νερό. Θα δω πως θα πάει σήμερα κι αν είναι αύριο το πρωί θα τον βάλω μέσα. Μην αφήνετε να φιλάνε το μωρό σας και όλοι να πλένετε πολύ καλά τα χέρια σας πριν τα πιασετε!!!!!!

Επίσης με τον αδελφό μου έχω 11 μήνες διαφορά!

Περαστικά στον μικρούλη σου και καλή δύναμη σε σένα.. ❤️ εύχομαι να περάσει γρήγορα 🙏🏼 του έπεσε ο πυρετος τουλάχιστον;;;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 16/8/2023 at 9:41 ΠΜ, Anastasiade είπε:

Καλημέρα 🥰 δεν ξέρω τι γίνεται με τον ύπνο,  εμένα εδώ και μήνες δεν κοιμάται ούτε με τον θηλασμό.. μόνο αγκαλιά και ατελείωτο κούνημα .. πολύ δύσκολα αποκοιμαται ακόμα και αν νυσταζει.. και το βράδυ άστα.. κάθε τρεις και λίγο ξεβολευεται μάλλον και ξυπνάει.. τα χω παίξει.. 😅❤️ 

Ακριβώς τα ίδια περνάω κορίτσι μου..να τους βάλουμε να κάνουν παρέα 😕

6 ώρες πρίν, Laky είπε:

Το θέμα είναι ότι δεν άνοιγε το στόμα για τίποτα. Οπότε απ' το τίποτα έστω και με το γάλα αποφύγαμε την αφυδάτωση μέχρι τώρα. Τώρα βράζω κότα με ρύζι να βάλω στη σύριγγα. Η γιαγιά είπε με το ζόρι έστω και δύο κουταλιές. 

@Lakyμου στεναχωρήθηκα πολυ με τα νέα σου για τον μικρούλη . Υπομονή και δύναμη κορίτσι μου .και μένα η μάνα μου όταν είχε διάρροια μου πε και έβρασα ρύζι και του έδωσα το ζουμακι.. να το πας το παιδί νοσοκομείο αν είναι ..να είσαι κι εσύ πιο ήρεμη . 

Εύχομαι να περάσει σύντομα η ίωση και συμφωνώ στο θέμα με τους άλλους...μπαίνουμε στο τρένο και τον πλησιάζουν να τον πιάσουν επειδή γελάει συνέχεια σε όλους αλλά είναι κρίμα μετά τα παιδάκια να ταλαιπωρούνται ..πφφ 

On 16/8/2023 at 9:56 ΠΜ, Kallibabyboy είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Αχχχ όλες τα ίδια περνάμε ! Και έμενα δυσκολεύεται πολύ να κοιμηθεί παρόλο που νυστάζει . Τη μέρα κάνει με το ζόρι 3 μισάωρους ύπνους μετά από άπειρο κούνημα και γκρινια και το βράδυ κοιμάται κανένα 10ωρο με το ζόρι . Έχω διαβάσει ότι πρέπει να κοιμούνται περισσότερο τη μέρα σε αυτή την ηλικία αλλά τι να κάνω . Σήμερα ο γλυκούλης μου ξύπνησε στις 7 το πρωί με γκρίνια και μούγκριζε και του έδωσα ντεπόν να κοιμηθεί πάλι , έβγαλε τα δυο πάνω δόντια σε 3 μέρες. Υπομονή ! Το Σάββατο φοβάμαι που είναι η βάφτιση αν θα κλαίει απαρηγόρητα . @Laky μου πως είναι ο μπεμπακος σου σήμερα ; Λογικά θα αρχίσει να συνέρχεται η ψυχούλα μου 💙

 Ναι και γω το έχω διαβάσει..και έχω ακούσει κιόλας παιδάκια που κοιμούνται 2-3 ώρες συνεχόμενες μέσα στη μερα και χωρίς περα δώθε και κουνήματα συνέχεια ...και λέω μα καλά ...μόνο τα δικά μας παιδιά στο φόρουμ δεν κοιμούνται με τίποτα ?! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα όλη μέρα δεν έκανε πυρετό. Αλλά έκανε διάρροια τώρα το απόγευμα και εννοείται όλη μέρα πολύ κλάμα. Απ' το απόγευμα και μετά όμως είναι καλύτερα νομίζω. Έφαγε πρώτη φορά μετά από ,5 ημέρες ένα μπισκότο. Κι αυτό κάτι είναι. Αν το πρωί δεν φάει θα του κάνω εισαγωγή. Δε πάει άλλο. Επίσης γέμισε σ όλο το κορμάκι του και σ όλο το κεφάλι και το πρόσωπο κόκκινα σπυράκια. Έκανε και πληγή στο επάνω χείλος.Το βλέπω και πονάει η καρδιά μου. Μετά απ' αυτό δε τον στέλνω βρεφικό ούτε με πιστόλι στον κρόταφο!!!!

  • Λυπημένη/-ος 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Laky είπε:

Σήμερα όλη μέρα δεν έκανε πυρετό. Αλλά έκανε διάρροια τώρα το απόγευμα και εννοείται όλη μέρα πολύ κλάμα. Απ' το απόγευμα και μετά όμως είναι καλύτερα νομίζω. Έφαγε πρώτη φορά μετά από ,5 ημέρες ένα μπισκότο. Κι αυτό κάτι είναι. Αν το πρωί δεν φάει θα του κάνω εισαγωγή. Δε πάει άλλο. Επίσης γέμισε σ όλο το κορμάκι του και σ όλο το κεφάλι και το πρόσωπο κόκκινα σπυράκια. Έκανε και πληγή στο επάνω χείλος.Το βλέπω και πονάει η καρδιά μου. Μετά απ' αυτό δε τον στέλνω βρεφικό ούτε με πιστόλι στον κρόταφο!!!!

Μπορεί να είναι αιφνίδιο εξάνθημα . Πάντως γενικά καλό είναι να το πεις στον παιδίατρο για το εξάνθημα έστω Κ με φωτογραφία να το στείλεις . Εμένα πάντα μου έχει πει αν βγάλει εξάνθημα να της το λέω. Γενικά οι ιώσεις πριν χρονισουν είναι βάναυσες είναι εντελώς απροετοίμαστος ο οργανισμός τους. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laky είπε:

Σήμερα όλη μέρα δεν έκανε πυρετό. Αλλά έκανε διάρροια τώρα το απόγευμα και εννοείται όλη μέρα πολύ κλάμα. Απ' το απόγευμα και μετά όμως είναι καλύτερα νομίζω. Έφαγε πρώτη φορά μετά από ,5 ημέρες ένα μπισκότο. Κι αυτό κάτι είναι. Αν το πρωί δεν φάει θα του κάνω εισαγωγή. Δε πάει άλλο. Επίσης γέμισε σ όλο το κορμάκι του και σ όλο το κεφάλι και το πρόσωπο κόκκινα σπυράκια. Έκανε και πληγή στο επάνω χείλος.Το βλέπω και πονάει η καρδιά μου. Μετά απ' αυτό δε τον στέλνω βρεφικό ούτε με πιστόλι στον κρόταφο!!!!

Εύχομαι σιγά σιγά να αναρρώσει κορίτσι μου.. και μεις είχαμε περάσει ψηλο πυρετό 3 μέρες κ μόλις έπεσε βγήκαν αυτά τα σπυρακια.. η παιδίατρος μου είπε ότι ήταν αιφνίδιο εξάνθημα .. ευτυχως τα σπυρακια εφυγαν γρήγορα..αχ δυστυχώς είναι αναπόφευκτο το ότι θα αρρωστήσουν κάποια στιγμή .. αυτά δεν τα γλιτώνουμε 😔 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..περαστικα στα μωρακια σας..οσο για μενα εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο..δεν ξερω τι εγινε αυτον τον μηνα..μαλλον επειδη ειχαμε ελευθερες επαφες μετα απο καιρο ο οργανισμος τρελαθηκε😅 τεσπα..η μικρη μου ακομα δεν εχει βγαλει κανενα δοντακι.. ειναι πολυ ανησυχη με το ζορι κοιματε θελει αγκαλια και κουνημα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...