Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ksvolimi είπε:

Εγω παντως εχω φαει τοσο αβοκάντο λαχανικό κρεας σκετο αυτες τις μερες που πραγματικα παιδια τωρα θελω μια κρέπα σοκολάτα να φαω:( ακριβως αυτο δεν ειναι θεμα τα κιλα ειναι οτι δε κανει..ειδικα τα μακ ντοναλτς..

Αβοκάντο; πως το τρώτε ρε παιδιά αυτό το πράμα; να ξεράσω θέλω μόνο που το σκέφτομαι. Ο γιατρός είπε επιτρέπεται το παγωτό 1-2 φορές τη βδομάδα. Τώρα για ολόκληρη κρεπα δεν ξέρω! 

Γτ τόσο σκληρή διατροφη όμως; σκέτο κρέας;; σ ειπε ο γιατρός; ή από επιλογή; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Αβοκάντο; πως το τρώτε ρε παιδιά αυτό το πράμα; να ξεράσω θέλω μόνο που το σκέφτομαι. Ο γιατρός είπε επιτρέπεται το παγωτό 1-2 φορές τη βδομάδα. Τώρα για ολόκληρη κρεπα δεν ξέρω! 

Γτ τόσο σκληρή διατροφη όμως; σκέτο κρέας;; σ ειπε ο γιατρός; ή από επιλογή; 

Εγω αγαπη μου εχω μελλον για αυτα.. για τετοιες οδηγιες απλα η ενδοκρινολόγος μου κ λογω κορτιζόνης μου ειπε να τρωω λαχανικα φρουτα με προσοχη αβγα Οχι δημητριακά κρεας ψαρι κανα λαδερό .. κ τωρα τα όσπρια μονο σαλατα αυτα μου λεει θελουν τα μωρα.. εγω απο την αλλη ηθελα κ ενα μπεργκερακι και μια πιτσα πωπω… και ας μη συνεχισω.

το αβοκάντο εμενα μου αρεσει δε με ενοχλει στη σαλατα το τρωω ευχάριστα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ksvolimi είπε:

Εγω αγαπη μου εχω μελλον για αυτα.. για τετοιες οδηγιες απλα η ενδοκρινολόγος μου κ λογω κορτιζόνης μου ειπε να τρωω λαχανικα φρουτα με προσοχη αβγα Οχι δημητριακά κρεας ψαρι κανα λαδερό .. κ τωρα τα όσπρια μονο σαλατα αυτα μου λεει θελουν τα μωρα.. εγω απο την αλλη ηθελα κ ενα μπεργκερακι και μια πιτσα πωπω… και ας μη συνεχισω.

το αβοκάντο εμενα μου αρεσει δε με ενοχλει στη σαλατα το τρωω ευχάριστα!

Α πίνεις ακόμα κορτιζόνη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ναι εγω σαββατο θα πανω χοριακη.. 

Νομιζα οτι την είχες σταματήσει. Βασικά νομιζα οτι την σταματάνε μετά την ετ! Οπότε καλά κάνεις κ προσέχεις. Άτιμο πράγμα η κορτιζόνη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Νομιζα οτι την είχες σταματήσει. Βασικά νομιζα οτι την σταματάνε μετά την ετ! Οπότε καλά κάνεις κ προσέχεις. Άτιμο πράγμα η κορτιζόνη 

Μετα το θετικο λογικα θα μου το κοψει.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Angot είπε:

@Makelen @ksvolimi θέλω να σας πω πως πριν αρχίζω τη διεγερση και όλα τα χαπια ήμουν 53!. Δεν είναι τα κιλά μ το πρόβλημα, σιγα έτσι κ αλλιως θα πάρουμε κάμποσα τι να χάσουμε 10, τι 12!

Το θέμα είναι ότι δεν επιτρέπεται, και τα ρημάδια τωρα βρήκαν να βάλουν delivery που δε μπορώ να τα φάω! 

Σημερινή διατροφή,

Πρωινο:1 τοστ ολικής μονο με τυρι (δεν ξέρω αν κάνει γαλοπουλα) 

1 μπάρα δημητριακων 

1 μήλο 

1 χυμό πορτοκάλι 

Μεσημεριανό 

Μοσχάρι με ρυζακι

Απογευματινό 

Γάλα σοκολατούχο 

Βραδυ

Φρούτα ( θα με αναγκάσει ο άντρας μου) 

 

 

Ε ενταξει μπολικα ειναι.. Τωρα οσον αφορα τη μπαρα αλλα και ειδικα το σοκολατουχο.. ειναι κλεψια!! Δεν κανει λεμε ζαχαρη!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Margeau είπε:

Θενκ γιου!!! Διάβασα φευγάτα λίγα απ' τα προηγούμενα ποστ, γιατί είχα χάσει μερικές μέρες και έπεσα πάνω στο σοκ το ίδιο! Σου συνέβη αυτό το θαύμα που όλες κρυφά ελπίζουμε να μας συμβεί??? You're one in a million!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Όλη η θετική ενέργεια του κόσμου συνηγόρησε , γιατί είσαι ο πιο αισιόδοξος και θετικός άνθρωπος και έλκεις τα θαύματα! 

❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Makelen είπε:

Ε ενταξει μπολικα ειναι.. Τωρα οσον αφορα τη μπαρα αλλα και ειδικα το σοκολατουχο.. ειναι κλεψια!! Δεν κανει λεμε ζαχαρη!

Αλήθεια; εγω τη μπάρα την έβρισκα δου υγιεινή έχει ξηρούς καρπούς, σταφίδες, μέλι, καρύδια  πασατέμπο! Το σοκολατούχο είναι το ροδοπακι μ, παντα πινω ένα το απόγευμα μ αρέσει, δες το θετικό! Έχει ασβέστιο 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Εδώ, εγώ, θα γκρινιάξω για να αλλάξει η σελίδα! Όχι πως θέλω να τα πω κάπου,να τα βγάλω από μέσα μου..χαχα. 

Όλη μέρα χουφτωνομαι κορίτσια και νομίζω πονάει λιγότερο σημερα το στήθος μου..πάει κ αυτή η προσπάθεια..είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες! Θα σας χαλάσω το σερί φοβάμαι!

 

 

Δε χαλάει το σερί λέμε, ο κόσμος να χαλάσει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόνο σε 'μένα αρέσει πολύ το αβοκάντο εδώ μέσα? Θα μπορούσα να τρώω πρωί-βράδυ αλλά έχει και πολλές θερμίδες. Για όσες δεν σας αρέσει γράψτε στο google "παγωτό σοκολάτας με αβοκάντο Άκης" :wub:  Είναι χωρίς ζάχαρη 

  • Μου αρέσει 4
  • Λυπημένη/-ος 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μόνο σε 'μένα αρέσει πολύ το αβοκάντο εδώ μέσα? Θα μπορούσα να τρώω πρωί-βράδυ αλλά έχει και πολλές θερμίδες. Για όσες δεν σας αρέσει γράψτε στο google "παγωτό σοκολάτας με αβοκάντο Άκης" :wub:  Είναι χωρίς ζάχαρη 

Το πιστευεις οτι δεν ξερω καν πως ειναι γευση του;? Δεν εχω δοκιμασει ποτέ!! Σαν τι μοιαζει;?

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Angot είπε:

Αβοκάντο; πως το τρώτε ρε παιδιά αυτό το πράμα; να ξεράσω θέλω μόνο που το σκέφτομαι. Ο γιατρός είπε επιτρέπεται το παγωτό 1-2 φορές τη βδομάδα. Τώρα για ολόκληρη κρεπα δεν ξέρω! 

Γτ τόσο σκληρή διατροφη όμως; σκέτο κρέας;; σ ειπε ο γιατρός; ή από επιλογή; 

Αχ εγώ τρελαίνομαι για αβοκάντο! Θέλει αλατάκι οπωσδήποτε, πιπεράκι και του πάει πολύ το αποξηραμένο κόλιαντρο! Λαδάκι και οπωσδήποτε λεμόνι ή μπαλσάμικο και είναι μούρλια!!! Το κουφό που μου συμβαίνει είναι ότι και μόνο που σκέφτομαι παγωτό αηδιάζω!!!! Αχ είναι ζουρλό το μωρό μου!!! ❤

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happiness79 είπε:

Αχ εγώ τρελαίνομαι για αβοκάντο! Θέλει αλατάκι οπωσδήποτε, πιπεράκι και του πάει πολύ το αποξηραμένο κόλιαντρο! Λαδάκι και οπωσδήποτε λεμόνι ή μπαλσάμικο και είναι μούρλια!!! Το κουφό που μου συμβαίνει είναι ότι και μόνο που σκέφτομαι παγωτό αηδιάζω!!!! Αχ είναι ζουρλό το μωρό μου!!! ❤

Δεν του αρέσει το παγωτό; :o

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ksvolimi είπε:

Εγω αγαπη μου εχω μελλον για αυτα.. για τετοιες οδηγιες απλα η ενδοκρινολόγος μου κ λογω κορτιζόνης μου ειπε να τρωω λαχανικα φρουτα με προσοχη αβγα Οχι δημητριακά κρεας ψαρι κανα λαδερό .. κ τωρα τα όσπρια μονο σαλατα αυτα μου λεει θελουν τα μωρα.. εγω απο την αλλη ηθελα κ ενα μπεργκερακι και μια πιτσα πωπω… και ας μη συνεχισω.

το αβοκάντο εμενα μου αρεσει δε με ενοχλει στη σαλατα το τρωω ευχάριστα!

Αυγά γιατί όχι??? Έχω ταράξει τα αυγά βραστά αυτές τις μέρες για πρωινό!

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

Δεν του αρέσει το παγωτό; :o

Ελα ντε, πες μου εσύ τώρα!!! Είναι έντονη προσωπικότητα, κάνει από τώρα ότι θέλει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...