Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , winspert είπε:

Καλε γραψτε να φύγουμε απο τη σελίδα 666...:lol::lol::lol:

Εδώ, εγώ, θα γκρινιάξω για να αλλάξει η σελίδα! Όχι πως θέλω να τα πω κάπου,να τα βγάλω από μέσα μου..χαχα. 

Όλη μέρα χουφτωνομαι κορίτσια και νομίζω πονάει λιγότερο σημερα το στήθος μου..πάει κ αυτή η προσπάθεια..είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες! Θα σας χαλάσω το σερί φοβάμαι!

 

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, Margeau said:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Μόλις γύρισα σπιτάκι μου! Μου πήραν 6 καλά ωάρια. Έχω την αίσθηση ότι το ένα πρέπει να έσκασε χθες ή προχθές γιατί ήταν μεγάλο (21χιλ.) και ποναγα. Μάλλον η οβιτρέλ δεν το έσωσε. Αλλά ξέρω ότι καμιά φορά θυσιάζονται τα πολύ μεγάλα για να προλάβουν να μεγαλώσουν και τα υπόλοιπα. Οπότε πάμε γερά! Ο γιατρός μου είναι πολύ ευχαριστημένος. Μου είπε ότι μπορεί να καταψυξουμε κιόλας. Το κορυφαίο της ημέρας ήταν το δείγμα που δώσαμε για το σπέρμα. Κορίτσια είχαμε 25.000.000 ολικό αριθμό και πολύ καλή κινητικότητα ενώ πριν κάποιες βδομάδες που καταψύξαμε είχαμε 3.000.000 και πολύ χαμηλή προωθητική. Νομίζω 0% ταχεία. Αυτό κι αν ήταν σοκ! Μπράβο στον κύριο Ασβέστη! Θα τον ευγνωμονώ αιώνια για όλη την προσοχή και τη βοήθεια που μας έδωσε έναν μόλις μήνα πριν την προσπάθειά μας! Είμαι πολύ συγκινημένη...

Συγχαρητήρια!! Καλές γονιμοποιήσεις!!!

11 minutes ago, winspert said:

Καλε γραψτε να φύγουμε απο τη σελίδα 666...:lol::lol::lol:

Το ίδιο σκέφτηκα χαχαχα 

2 minutes ago, Kate92 said:

Εδώ, εγώ, θα γκρινιάξω για να αλλάξει η σελίδα! Όχι πως θέλω να τα πω κάπου,να τα βγάλω από μέσα μου..χαχα. 

Όλη μέρα χουφτωνομαι κορίτσια και νομίζω πονάει λιγότερο σημερα το στήθος μου..πάει κ αυτή η προσπάθεια..είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες! Θα σας χαλάσω το σερί φοβάμαι!

 

 

Σταματήστε καλέ όλες με τα βυζιά σας να τα ζουλάτε λες και είναι η απόλυτη ένδειξη. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Συγχαρητήρια!! Καλές γονιμοποιήσεις!!!

Το ίδιο σκέφτηκα χαχαχα 

Σταματήστε καλέ όλες με τα βυζιά σας να τα ζουλάτε λες και είναι η απόλυτη ένδειξη. 

Καλέ μόνο τον καιρό δε μου λένε! 

Πάντα με ταράζουν στον πόνο και μια μέρα πριν την περίοδο πονάνε λιγότερο..αααχχχ

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Kate92 είπε:

Καλέ μόνο τον καιρό δε μου λένε! 

Πάντα με ταράζουν στον πόνο και μια μέρα πριν την περίοδο πονάνε λιγότερο..αααχχχ

Παρασκευη; Πας θετικη σκέψη!!!! Και Ασε τις ενδείξεις δεν υπαρχουν ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chris_V είπε:

Γιατί να μην είναι; 
Η φαρμακοποιός μου το σύστησε για καλύτερη απορρόφηση λέει…

*το παίρνω γενικά εγώ το μαγνήσιο 

Το είπα επειδή εγώ κάνω το πρωτόκολλο Coimbra κ πρόσφατα ο γιατρός ειδοποίησε τους άλλους γιατρούς που ασχολούνται με το πρωτόκολλο να μην προτείνουν στους ασθενείς τους το κιτρικό μαγνήσιο. Βέβαια φαντάζομαι πως η δόση που παίρνεις θα είναι πολύ μικρότερη από αυτή που παίρνουν όσοι είναι στο πρωτόκολλο αλλά αφού υπάρχουν πολλά είδη μαγνησίου αν θες διαλέγεις κάποιο άλλο. Κάνω επικόλληση από το fb της ομάδας της Αμερικής που αφορά το πρωτόκολλο Coimbra:

PROTOCOL UPDATE: 
Christina Kiening received this message from Dr. Coimbra via WhatsApp:

"Dear Christina.

Please inform the German (and other) doctors to avoid magnesium citrate.

Citrate increases the aluminum intake. Aluminum is toxic, neurotoxic and pro inflammatory.

Many greetings,
Cicero G. Coimbra"

When asked whether small quantities are ok, how they appear in magnesium complexes, he confirmed that the toxicity is only from a regular intake of ca. 2-4 gr / day performance. So please avoid the regular intake of high amounts of citrate compounds.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Kate92 είπε:

Εδώ, εγώ, θα γκρινιάξω για να αλλάξει η σελίδα! Όχι πως θέλω να τα πω κάπου,να τα βγάλω από μέσα μου..χαχα. 

Όλη μέρα χουφτωνομαι κορίτσια και νομίζω πονάει λιγότερο σημερα το στήθος μου..πάει κ αυτή η προσπάθεια..είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες! Θα σας χαλάσω το σερί φοβάμαι!

 

 

Δεν ισχυει.. τσαμπα χουφτωνεσαι!! @kateriiina25 πες!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ksvolimi είπε:

Παρασκευη; Πας θετικη σκέψη!!!! Και Ασε τις ενδείξεις δεν υπαρχουν ❤️

Παρασκευή πρωί θα πάω .. θα της πω να μη με πάρει για τα αποτελέσματα. Θα την πάρω αν είναι όταν τελειώσω τ δουλειά. Πώς θα δουλέψω μετά ντε? Ευχαριστώ κορίτσι μουυυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Makelen είπε:

56 κιλα ειναι λεει..! Τι να πουμε οι υπολοιπες!! Μη μου πεις οτι εισαι κι εσυ τοσα λιγααα!

58 κιλα ημουν τωρα ειμαι 60 ευτυχως ο περιορισμός του αλατιού εκανε δουλεια..και δε πηρα πολλα! Σιγα εσυ ποσα πηρες θυμαμαι που το λεγες.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ksvolimi είπε:

58 κιλα ημουν τωρα ειμαι 60 ευτυχως ο περιορισμός του αλατιού εκανε δουλεια..και δε πηρα πολλα! Σιγα εσυ ποσα πηρες θυμαμαι που το λεγες.. 

Ααα κι εσυ μια σταλια εισαι! Η διακοπη του καπνισματος, σε συνδιασμο με τις ορμονες, νομιζω εκαναν την μεγαλυτερη ζημια. Πηρα αρχικα 2-3. Το παλευα... Και τελικα πηρα κι αλλο. Βεβαια σε αρκετο διαστημα. Τα κιλα μου ηταν 63. Και ζυγιστηκα το Σαββατο (επειδη Σαββατα αλλαζω εβδομαδα).. και δυστυχως εφτασα τα 68. Με υψος περιπου 1.70.. αλλα οκ. 5 κιλα ειναι 5 κιλα. Ευτυχως ειναι ομοιομορφο το σωμα μου. Θα προσεξω οσο μπορω.. κι αν δω οτι χανω την μπαλα, θα παω σε καποιον για προγραμμα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Makelen είπε:

Ααα κι εσυ μια σταλια εισαι! Η διακοπη του καπνισματος, σε συνδιασμο με τις ορμονες, νομιζω εκαναν την μεγαλυτερη ζημια. Πηρα αρχικα 2-3. Το παλευα... Και τελικα πηρα κι αλλο. Βεβαια σε αρκετο διαστημα. Τα κιλα μου ηταν 63. Και ζυγιστηκα το Σαββατο (επειδη Σαββατα αλλαζω εβδομαδα).. και δυστυχως εφτασα τα 68. Με υψος περιπου 1.70.. αλλα οκ. 5 κιλα ειναι 5 κιλα. Ευτυχως ειναι ομοιομορφο το σωμα μου. Θα προσεξω οσο μπορω.. κι αν δω οτι χανω την μπαλα, θα παω σε καποιον για προγραμμα. 

Το κακο ειναι οτι ολα αυτα τα παθαίνουμε απο πριν ξεκινησει η εγκυμοσύνη εγω ημουν παντα 58 -59 κιλα 1.70 υψος με τις εξωσωματικές επαιρνα παντα 2-3 κ ειδικα αυτη η προγεστερονη με πεθαινει.. με βοηθησε αυτη τι φορα το οτι δεν τρωω αλατι και αν βαλω μονο υποκατάστατο και εχασα κατευθειαν τα δυο που ειχα παρει.. οποτε τωρα ειμαι ενα πανω περιπου αλλα να σου πω κατι δεν ειναι και πραγματικό ζύγισμα οπως γινεται με αλλες συλλήψεις ειμαστε μεσα στο φαρμακο και θα μαστε ολο το πρωτο τριμηνο εγω αυτο λεω αν ολα πανε καλα .. θα παω σε διατροφολογο γιατι αν παρουμε απο το πρωτο τριμηνο πολλα στο Τελος τι θα γινει..

Link to comment
Share on other sites

@Makelen @ksvolimi θέλω να σας πω πως πριν αρχίζω τη διεγερση και όλα τα χαπια ήμουν 53!. Δεν είναι τα κιλά μ το πρόβλημα, σιγα έτσι κ αλλιως θα πάρουμε κάμποσα τι να χάσουμε 10, τι 12!

Το θέμα είναι ότι δεν επιτρέπεται, και τα ρημάδια τωρα βρήκαν να βάλουν delivery που δε μπορώ να τα φάω! 

Σημερινή διατροφή,

Πρωινο:1 τοστ ολικής μονο με τυρι (δεν ξέρω αν κάνει γαλοπουλα) 

1 μπάρα δημητριακων 

1 μήλο 

1 χυμό πορτοκάλι 

Μεσημεριανό 

Μοσχάρι με ρυζακι

Απογευματινό 

Γάλα σοκολατούχο 

Βραδυ

Φρούτα ( θα με αναγκάσει ο άντρας μου) 

 

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

@Makelen @ksvolimi θέλω να σας πω πως πριν αρχίζω τη διεγερση και όλα τα χαπια ήμουν 53!. Δεν είναι τα κιλά μ το πρόβλημα, σιγα έτσι κ αλλιως θα πάρουμε κάμποσα τι να χάσουμε 10, τι 12!

Το θέμα είναι ότι δεν επιτρέπεται, και τα ρημάδια τωρα βρήκαν να βάλουν delivery που δε μπορώ να τα φάω! 

Σημερινή διατροφή,

Πρωινο:1 τοστ ολικής μονο με τυρι (δεν ξέρω αν κάνει γαλοπουλα) 

1 μπάρα δημητριακων 

1 μήλο 

1 χυμό πορτοκάλι 

Μεσημεριανό 

Μοσχάρι με ρυζακι

Απογευματινό 

Γάλα σοκολατούχο 

Βραδυ

Φρούτα ( θα με αναγκάσει ο άντρας μου) 

 

 

Εγω παντως εχω φαει τοσο αβοκάντο λαχανικό κρεας σκετο αυτες τις μερες που πραγματικα παιδια τωρα θελω μια κρέπα σοκολάτα να φαω:( ακριβως αυτο δεν ειναι θεμα τα κιλα ειναι οτι δε κανει..ειδικα τα μακ ντοναλτς..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...