Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , happiness79 είπε:

Δεν έχω ιδέα πώς λειτουργούν τα ωάρια της δεύτερης φάσης του κύκλου. Παρ' όλα αυτά η οιστραδιόλη θα μπορούσε να ήταν λίγο μεγαλύτερη για το μέγεθος του. Όμως τυχαίνει μερικές φορές να ανεβαίνει απότομα, οπότε άντε να βγάλεις άκρη! Ο γιατρός δεν εξέφρασε άποψη??

Ναι είπε να προχωρήσουμε στην ωοληψια. Μμμ θα δούμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Το μαγνήσιο βοηθάει στις κράμπες! Εχουν οι μπανάνες!

οι μπανάνες και τα μήλα και να πούμε την αλήθεια κ ένα συμπλήρωμα μαγνησίου κάνει καλό, καλύτερα να μην είναι το citrate. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , happiness79 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Σίγουρα κάποια από αυτά είναι τα παιδάκια σας!!! Με το καλό οι γόνιμοποιήσεις! 

Θενκ γιου!!! Διάβασα φευγάτα λίγα απ' τα προηγούμενα ποστ, γιατί είχα χάσει μερικές μέρες και έπεσα πάνω στο σοκ το ίδιο! Σου συνέβη αυτό το θαύμα που όλες κρυφά ελπίζουμε να μας συμβεί??? You're one in a million!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Όλη η θετική ενέργεια του κόσμου συνηγόρησε , γιατί είσαι ο πιο αισιόδοξος και θετικός άνθρωπος και έλκεις τα θαύματα! 

πρίν από 54 λεπτά , ksvolimi είπε:

@Margeau Πολυ Ωραια νεα!!! Μπραβο!!!! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου! Και συ εγκυούλα στο κλαμπ! Με το καλό η χοριακή σου να κάνεις το πιο όμορφο δώρο στους αγαπημένους σου!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Margeau είπε:

Θενκ γιου!!! Διάβασα φευγάτα λίγα απ' τα προηγούμενα ποστ, γιατί είχα χάσει μερικές μέρες και έπεσα πάνω στο σοκ το ίδιο! Σου συνέβη αυτό το θαύμα που όλες κρυφά ελπίζουμε να μας συμβεί??? You're one in a million!!! Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Όλη η θετική ενέργεια του κόσμου συνηγόρησε , γιατί είσαι ο πιο αισιόδοξος και θετικός άνθρωπος και έλκεις τα θαύματα! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου! Και συ εγκυούλα στο κλαμπ! Με το καλό η χοριακή σου να κάνεις το πιο όμορφο δώρο στους αγαπημένους σου!

Σε ευχαριστω πολυ!! Αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα ειμαι σιγουρη για ολες μας❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, happiness79 said:

Εννοείται το γιατρό. Αλλά επειδή δε λένε όλοι οι γιατροί τα ίδια και δεν ξέρω ποιας σχολής είναι ο γιατρός μου, προτιμώ να κάνω το κάτι παραπάνω. Επίσης στις φίλες μου ο γιατρός τους τους το είχε πει όταν κυοφορούσαν.

Μα με ποια αιτιολογία είπε οτι πειράζει η κανέλα; Είναι εντελώς αστείο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

οι μπανάνες και τα μήλα και να πούμε την αλήθεια κ ένα συμπλήρωμα μαγνησίου κάνει καλό, καλύτερα να μην είναι το citrate. 

Γιατί να μην είναι; 
Η φαρμακοποιός μου το σύστησε για καλύτερη απορρόφηση λέει…

*το παίρνω γενικά εγώ το μαγνήσιο 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ellidr said:

Αν είναι τριζωνικο δεν είναι κακό 

Αυτό έχει σημασία και από κει φαίνεται η ποιότητα του ενδομητρίου

Και πως φαίνεται αν είναι τριζωνικο, στον υπέρηχο ; Ευχαριστω και συγνώμη για τις ερωτήσεις 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Texas είπε:

Και πως φαίνεται αν είναι τριζωνικο στον υπέρηχο ; Ευχαριστω και συγνώμη για τις ερωτήσεις 

Το βλέπει ο γιατρός κ αν στο δείξει φαίνονται ξεκάθαρα τρεις άσπρες γραμμές οριζόντιες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Texas είπε:

Και πως φαίνεται αν είναι τριζωνικο, στον υπέρηχο ; Ευχαριστω και συγνώμη για τις ερωτήσεις 

Μπορεις να ρωτησεις. Εγω ετσι εκανα. Την ωρα που σου λεει οτι το ενδομητριο σου ειναι Χ χιλιοστα, του λες επιτόπου.. Γιατρε ειναι τριζωνικό;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Τι να σου πω τωρα δεν ξερω. Αξιολογείται για μεταφορά αλλα λιγο πιο αργά. Σου ζήτησε ομως επισης ε2 και lh?

Ναι..άσε που μου είπε,μετά από τόση ώρα ψάξιμο αριστερά δεξιά, ότι έχω ένα ωοθηλακιο 10 χιλ.μετά βγαίνει η οιστραδιολη 160 και η lh 3 και μου λένε Σάββατο ωοληψια..μα είναι δυνατόν με οιστραδιολη 160 να έχω 1 μόνο 10 χιλ;και όταν λέω στη συντονίστρια αν αυτό που είναι 10 χιλ θα προλάβει να μεγαλώσει επαρκώς μέχρι το Σάββατο,μου λέει ότι δεν άκουσα καλά κι ότι δεν μου είπε ο γιατρός 10 χιλ.! 
Τιποτα,σηκώνω τα χέρια ψηλά,δε βγάζω άκρη μαζί τους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...