Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε κοριτσια λυστε μ μια απορια ..εμενα η δουλεια μ ειναι χειρωνακτικη εχει κ ορθοστασια κ σκυψιμο ..μετα την ετ θα παρω αδεια ..πρεπει ομως κ πριν ;; Γτ δε πηρα κ αν πρεπει να ζητησω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Angot είπε:

Καλεεε; 5η μερα τόσο έντονη γραμμή; ουυυυ κ άλλος σούπερ ήρωας στη παρέα! 

Λες;;;; Μακαρι! ❤️❤️❤️

πρίν από 41 λεπτά , Makelen είπε:

Σιγά που θα κρατιοσουν!! Φυσικά θετικότατο ειναι.. Και πως να μην ςιναι με τετοιες βλαστοκυστες που εβαλες!;? Συγχαρητηρια κοριτσι μουυυ!! Μπραβοοοο!!!!!!!❤❤.. Είσαι εγκυος.. πιστεψε το!! Τι φορουμ ειναι αυτοοο;?; Εχουμε πηξει στα μωρααα!!!❤❤❤❤

Αχχχχ ναι τι φουρνιά και αυτη !!!! Μακαρι γλυκια μου το γεναρη να χουμε ολες πολλα μωρα❤️❤️❤️ 

πρίν από 51 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μπράβο ρε Κατερινάκι!!! Τι ωραία νέα πάλι σήμερα! Νομίζω μετά από τόση ταλαιπωρία σου αξίζει επιτέλους να χαρείς. Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους! 

Δυστυχώς μπορούν να γίνουν καλές βλαστοκύστες με κακό σπέρμα και να μην προχωρήσουν αργότερα όμως είναι κάτι που δεν μπορείς να το γνωρίζεις. Αυτά τα έμβρυα μπορεί να είναι με υγιές σπέρμα, είναι όλα θέμα πιθανοτήτων. Κάποιο ή κάποια από αυτά τα 4, πιθανότατα θα είναι το παιδάκι σου! Μην αγχώνεσαι γιατί τώρα δεν μπορείς να κάνεις κάτι 

Ναι ευχομαι να συνεχισω ετσι❤️❤️❤️Και εσυ κατερινακι μου να ετοιμάζεσαι για την επιτυχημένη ετ!!

πρίν από 42 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Είχαμε πάει στο λυμπεροπουλο και κάναμε εξειδικευμενη εξέταση,  το αποτέλεσμα ήταν αρκετό καλό, δηλαδή έλεγαν ότι μπορούμε να μείνουμε φυσιολογικά, βέβαια πριν από αυτή την εξέταση είχαμε κάνει 2 σπερμοδιαγραμματα τα οποία ήταν απογοητευτεί, δηλαδή σπερμα κάτω από 1 εκατομμύριο,  μετα κάναμε επανάληψη στο λυμπεροπουλο βγήκε καλό, και μας είπαν ότι μάλλον τα απλά σπερμοδιαγραμματα ήταν λάθος! Επίσης πήρε για 3 μήνες βιταμινες, αυτά κάναμε μόνο... δεν μας είπαν κάτι άλλο...

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Ευχαριστώ 

@ksvolimi συγχαρητήρια!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Πολύ γουρλίδικο αυτο το φορουμ τώρα τελευταία!!

Να μην αγχωνεσαι καθολου πιστη στα εμβρυακια και θα πανε καλα! Σε ευχαριστω πολυ❤️

πρίν από 12 λεπτά , Natassou85 είπε:

Ρε κοριτσια λυστε μ μια απορια ..εμενα η δουλεια μ ειναι χειρωνακτικη εχει κ ορθοστασια κ σκυψιμο ..μετα την ετ θα παρω αδεια ..πρεπει ομως κ πριν ;; Γτ δε πηρα κ αν πρεπει να ζητησω

Να παρεις κοριτσι μου γιατι ειδικα βαρη ορθοστασία σκύψιμο δε θελουμε..

πρίν από 56 λεπτά , happiness79 είπε:

Ωωωωωωω!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! ❤ Από εκεί που δεν το περιμένεις έρχεται! Κι εγώ ακριβώς πριν την 5η μου ετ έμεινα έγκυος φυσικά όπως εσύ! Τι χαρές ατελείωτες είναι αυτές σήμερα!!!!!!! Πάμε δυνατά φόρουμ!!! Θα τα καταφέρουμε όλες και σύντομα!! ❤❤❤

Τι Ωραια νεα!!! ❤️❤️❤️Συγχαρητηρια κοριτσι μου❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Natassou85 είπε:

@ksvolimi μετα την ετ ναι θα παρω απλα πριν λεω χρειαζεται να παρω ,,;;; Νομιζω πως αφου μπουν τα εμβρυα χρειαζεται

Συγγνώμη καταλαβα λαθος πριν Οχι μη παρεις καλυτερα όσο πιο πολλες μερες εχεις μετα.. πριν δε θα σου χρειαστει..καλη επιτυχια!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Sila80 είπε:

Καλησπέρα σας!

41 ετών πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής ΑΜΗ 1,22 .

Με τον Μαντ... καμία κάποια εμπειρία ???

Σας ευχαριστώ!!

Καλησπερα κοριτσι μου Η ΑΜΗ δεν θεωρω οτι ειναι προβλημα, για το γιατρο σου δεν εχω εμπειρία γενικα για ποιο λογο οδηγήθηκες στην εξωσωματικη και οι υπόλοιπες σου εξετασεις ; Για να σε βοηθήσουμε για αυτο ρωταω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Sila80 είπε:

@ksvolimi Οι εξετάσεις μου όλες καλές. Έχουμε ελεύθερες επαφές 4 χρόνια με το σύντροφό μου και δεν..

Η μήτρα μου έχει σχήμα καρδιάς και μου σύστησε υστεροσκόπηση.

Καταλαβα δεν εχω αποψη για αυτο καθολου ισως καποια αλλη κοπελα εδω να γνωριζει το μονο που θα σου ελεγα ειναι να εχεις κανει οσες περισσότερες εξετασεις μπορεις απο πριν ορμονικές, αιματολογικες  για να εισαι καθόλα ετοιμη.. σιγουρα παιζει ρολο η βιταμίνη D ο θυρεοειδής ανοσολογικα καποια πραγματα με το καλο ευχομαι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Καλε ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! Θετικοτατο!!!! Καλη συνέχεια κοριτσαρα μου!!! Μια μεγαλη χοριακη εύχομαι!!!!

1 hour ago, Angot είπε:

Λοιπόν κορίτσια όσες δεν έχετε κάνει ετ να την κάνετε τώρα. Το φόρουμ πάει τρένο! :x:D

Λες ε;;;; Ετοιμη ειμαι να παρακαμψω ερα τεστ και τα λοιπα κ αν προχωρήσει να το βαλω κατευθείαν...Να προλάβω τον Μάη μη μου φυγει!!!!!:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ksvolimi είπε:

Καταλαβα δεν εχω αποψη για αυτο καθολου ισως καποια αλλη κοπελα εδω να γνωριζει το μονο που θα σου ελεγα ειναι να εχεις κανει οσες περισσότερες εξετασεις μπορεις απο πριν ορμονικές, αιματολογικες  για να εισαι καθόλα ετοιμη.. σιγουρα παιζει ρολο η βιταμίνη D ο θυρεοειδής ανοσολογικα καποια πραγματα με το καλο ευχομαι! 

@ksvolimi έχω κάνει τα πάντα !!! Σ ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sila80 said:

@ksvolimi Οι εξετάσεις μου όλες καλές. Έχουμε ελεύθερες επαφές 4 χρόνια με το σύντροφό μου και δεν..

Η μήτρα μου έχει σχήμα καρδιάς και μου σύστησε υστεροσκόπηση.

Η κολλητή μου έχει καρδιόσχημη μήτρα και έμεινε φυσιολογικά έγκυος 3 φορές και πολύ εύκολα. Απλώς έπρεπε να προσέχει πολύ για αποκολλήσεις. Βέβαια φαντάζομαι δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Το σπέρμα το έχετε ψάξει? 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουμε κάνει 2 σπερμοδιαγράμματα, υπάρχει κάποια ανωμαλία στη μορφολογία αλλά σε ποσοστό που έχουν οι περισσότεροι άνδρες σύμφωνα με το γιατρό.

Λίγο η μήτρα, λίγο αυτό λίγο και η ηλικία μου τι να πω :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια και από εμένα!

Ολοκληρώθηκε και η δικιά μου κατάψυξη ωαρίων πριν λίγες μέρες. 4 κρατήσαμε ....

Είχα 7 στο σύνολο αλλά δεν ήταν στη σωστή φάση. Λίγο στενοχωρέθηκα, νόμιζα ότι θα τα παίρναμε όλα τα 7 που και πάλι δεν είναι πολλά. Εννοείται ότι αυτό είναι ανάλογα την κάθε γυναίκα .... Γι αυτό και οι εξετάσεις μου και η χαμηλή μου ΑΜΗ λοιπόν. Γι αυτό είχα αρχικά 7 συνολικά και 4 που κρατήσαμε. Θα το ξανακάνω άλλη μια φορά ....

Νιώθω και ένα πρήξιμο και η κοιλιά μου δεν ήταν έτσι. Αυτό συμβαίνει σε αρκετές γυναίκες λόγω την ορμονών? Και υποχωρεί μέχρι να έρθει η επόμενη περίοδος λογικά... 

Μάλλον από αυτό θα είναι - ε 2 φορές από ένα σουβλάκι που έφαγα βράδυ δεν πιστεύω ότι ήταν τοοοοοσο κακό! χεχεχε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...