Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Kate33 είπε:

Είναι θετικοτατο! Με το καλό, όλα να πάνε καλά και σε εννέα μήνες με μωρό η μωρά στην αγκαλιά σας!

Κορίτσια τι γίνεται στο forum! Τι χαρές είναι αυτές! Κάθε φορά που πετυχαίνει μια από εμάς είναι νίκη για όλες μας!

Ειναι ο Μάης ο τυχερος!!! Σε ευχαριστω κοριτσακι μου, εφυγε το πρωτο αγχος και  σιγα  βημα βημα αυτη τη φορα να μου παει καλα ως το τελος… ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Με δανεικά είσαι κορίτσι;

Οχι με δικα μου ! Εχω αλλο ενα καταψυξη και ειχα μαζεψει πεντε Βλαστοκυστες το νοεμβρη εβαλα τα δυο Ιανουάριο που παλινδρόμησε και τωρα αλλα δυο..το σεπτεμρβη γινομαι 42 και απο τα 40 εχω ξεκινησει τις εξωσωματικές .. ειχα πει αν δεν πανε καλα τωρα θα το σκεφτω για δανεικα ευχομαι να μη χρειαστει..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ksvolimi είπε:

Οχι με δικα μου ! Εχω αλλο ενα καταψυξη και ειχα μαζεψει πεντε Βλαστοκυστες το νοεμβρη εβαλα τα δυο Ιανουάριο που παλινδρόμησε και τωρα αλλα δυο..

Μπερδεύτηκα γιατί είπες ότι εχεις τον ίδιο γιατρό με την Χρύσα αλλά οκ λάθος 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , νικηαντωνια81 είπε:

Μπερδεύτηκα γιατί είπες ότι εχεις τον ίδιο γιατρό με την Χρύσα αλλά οκ λάθος 

Ναι εχουμε το Κουρ… ειναι αρκετα γνωστός με  δωρεα αλλα και με δικα σου απλα εχω δει οτι εχει πολλα κοριτσια απο το φόρουμ με δωρεά..για αυτο μπερδεύτηκες..:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Πω πω.. τι ωραια νεα ειναι αυτα παλι????Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πολύ χάρηκα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anna.k είπε:

Πω πω.. τι ωραια νεα ειναι αυτα παλι????Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Πολύ χάρηκα!!

Σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου.. ευχομαι σε σενα τα καλυτερα και ολα να πανε καλα ..ως τέλους για ολα τα κοριτσια.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2022 at 9:48 AM, Natassou85 said:

Καλημερα κοριτσι μ εγω θα παω το Σαββατο ..11η μερα ..

Εγώ πήγα εχθές Δευτέρα 16/05 8η μέρα και ήταν 8 το ενδομήτριο , τώρα θα πάω Παρασκευή 12η μέρα και ελπίζω από Σάββατο να αρχίσω προγεστερονη το πολύ την Κυριακή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Συμμαθήτριά τρελανε μας! Συγχαρητηριααααα! Αχ ενθουσιάστηκα! Μπράβο κορίτσι μου! Ολα καλά να πάνε και να έχεις μια τεράστια χοριακη το Σάββατο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , Angel* είπε:

Θύμησέ μου σε παρακαλώ κορίτσι μου ποιον γιατρό έχεις?

Ο γιατρός μου 

Είναι στον Άγιο Νικόλαο της Κρήτης το ιατρείο του Κουτουλακης Γιάννης

Και το κέντρο είναι το ivf serum στη Λυκόβρυση όπου είναι και διευθυντής

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Η 2η προσπάθεια είναι;

7η… απλα ειναι 2η με αυτα τα έμβρυα απο διέγερση που εκανα στο ιασω με αυτο το γιατρο οι αλλες ηταν αλλου.. σε αλλον εντελως άχρηστο.. 

πρίν από 18 λεπτά , Kate92 είπε:

Συμμαθήτριά τρελανε μας! Συγχαρητηριααααα! Αχ ενθουσιάστηκα! Μπράβο κορίτσι μου! Ολα καλά να πάνε και να έχεις μια τεράστια χοριακη το Σάββατο! 

Σε ευχαριστω συμμαθήτρια ..Μακαρι γλυκια μου κι εσυ με το καλο.. πλησιαζει η μερα! ❤️

πρίν από 25 λεπτά , Texas είπε:

Εγώ πήγα εχθές Δευτέρα 16/05 8η μέρα και ήταν 8 το ενδομήτριο , τώρα θα πάω Παρασκευή 12η μέρα και ελπίζω από Σάββατο να αρχίσω προγεστερονη το πολύ την Κυριακή 

Στανταρ θα αρχίσεις σαββατο εχεις ηδη καλο ενδομητριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ksvolimi said:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Πω πω τι σερί είναι αυτό........Μπράβο κοπέλα μου, ευχομαι μια τεράστια χοριακή και μια ανεφελή εγκυμοσύνη......αντε και στα δικά μας....Θυμήσε μου με 3ης μέρας ή βλαστοκύστες;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mary1976 είπε:

Πω πω τι σερί είναι αυτό........Μπράβο κοπέλα μου, ευχομαι μια τεράστια χοριακή και μια ανεφελή εγκυμοσύνη......και στα δικά μας....

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και  σε σενα ευχομαι συντομα ❤️Μακαρι να παει καλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Αχ μπράβο, χίλια μπράβο! Ξεκάθαρα θετικό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...