Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Μια χαρά ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ είναι! 
Υπεροχα !!! Μπράβο! Τελεια!!! 
Καλη συνέχεια τώρα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Chris_V είπε:

Μια χαρά ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ είναι! 
Υπεροχα !!! Μπράβο! Τελεια!!! 
Καλη συνέχεια τώρα!!! 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και σε σενα τα καλυτερα.. ενα βημα τη φορα περασαμε το πρωτο❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Μπράβο @ksvolimi! Θετικό είναι! Κάνε και μια χοριακή να είσαι 100% σίγουρη! Με το καλό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Μπράβο @ksvolimi! Θετικό είναι! Κάνε και μια χοριακή να είσαι 100% σίγουρη! Με το καλό! 

Σε ευχαριστω γλυκια μου θα την κανω αλλα στην ωρα της.. το σαββατο γιατι μετα θα με στελνει ξανα και δε θελω εφυγε το πρωτο αγχος απλα και προχωραμε βημα βημα ..❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Συγχαρητήρια 

Και συμφωνώ απόλυτα 

Είχα μιλήσει με δύο μεγάλο εξωσωματικους και τα είχα βάψει μαύρα Μ αυτά που μου είχαν πει έχω κ εγώ αμη 0,1 

Και άργησες και ακόμα και η εξωσωματική είναι δύσκολη και κάτι τέτοια έκλαιγα όλη μέρα 

Και όταν πήγα στον δικό μου γιατρό δεν ήθελε ούτε καν να δει την αμη η ταν κάτι που δε τον ενδιέφερε καθόλου 

Μου έλεγε πάντα σε βλέπω στον υπέρηχο και ξέρω ακριβώς τι γίνεται 

Να τον έχει ο Θεός καλά 

Δε με αγχωσε καθόλου 

Στη δεύτερη εξωσωματική τα καταφέραμε και τώρα κοντεύω να μπω στον τρίτο μήνα 

Σε φιλώ καλή συνέχεια @Tselek

Θύμησέ μου σε παρακαλώ κορίτσι μου ποιον γιατρό έχεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Αααα θα τρελαθώ ωωωω συγχαρητήρια !!! Να συνεχίσει έτσι ❤️❤️❤️❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια μου καλημεραααααααα εκανα τεστ 5η μερα απο την Ετ το ανεβασα σε φωτο ειναι θετικο!! Αχνό αλλα θετικο για πειτε δε το βλεπω μονη μουυυυ;;;;;;; 

Είναι θετικοτατο! Με το καλό, όλα να πάνε καλά και σε εννέα μήνες με μωρό η μωρά στην αγκαλιά σας!

Κορίτσια τι γίνεται στο forum! Τι χαρές είναι αυτές! Κάθε φορά που πετυχαίνει μια από εμάς είναι νίκη για όλες μας!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...